>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Grupa F - Argentyna, Nigeria, Bośnia i Hercegowina, Iran

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Nigeria – Bośnia i Hercegowina
Mecz Nigeria – Iran, zakończony wynikiem 0-0, był chyba najnudniejszym meczem pierwszej kolejki gier na tym Mundialu. Wszystko za sprawą Iranu, który zaprezentował mega defensywną taktykę, której Nigeria nie potrafiła sforsować. Inna sprawa, że Super Orły nie miały pomysłu, by ten mecz uczynić bardziej atrakcyjnym. O ile jednak jeszcze w pierwszej połowie gracze z Afryki mieli mniej lub bardziej udane próby, o tyle z biegiem czasu obrona piłkarzy z Persji nie pozwoliła na wiele.
Bośniacy w swoim debiucie w MŚ pokazali się z bardzo dobrej strony. Szkoda tego samobója Kolasinaca na samym początku meczu, bo sprawiali wiele problemów napastnikom Albicelestes. Szczególnie mógł podobać się wysoki pressing. Tyle tylko, że jednak na taką grę nie starczyło sił do końca spotkania i w ostatnich minutach gracze Argentyny hulali aż miło. To jest szansa dla Nigerii, żeby sytuacja się powtórzyła i mogli atakować skrzydłami. Bo do momentu, kiedy Bośniacy będą twardo trzymać się w obronie to nie widzę większych szans dla zdobywców Pucharu Narodów Afryki.

Moje typy:
Bośnia wygra 1,91 WilliamHill
Over 2,5 2,05 Betsson
 
triceps_ 2

triceps_

Użytkownik
Argentyna - Iran - BTS - Nie (1.45) / STS
Argentyna wygrała z Bośnią po dość ciekawym meczu , natomiast Iran bezbramkowo zremisowała z Nigerią w najnudniejszym do tej pory meczu Mundialu. Typ swój argumentuję tym , że przede wszystkim Iran dzisiaj będzie skupiony na obronie , ustawią autobus i nie będą chcieli stracić gola. O ataku Iranu w zasadzie nie ma co pisać 1 czy 2 średnie okazje przeciwko Nigerii i w zasadzie to tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Na Fortunie na dokładny wynik Argentyny z Iranem 8:0 jest 250.Ja wiem czy to aż takie &quot;niemożliwe&quot; jak kurs mógłby sugerować ? Jeśli Argentyna szybko zdobędzie bramke Iran może kompletnie się załamać , dla nich sukcesem na mundialu jest już punkt z Nigerią a Argentyńczycy chcąc w dobrym stylu zapewnić sobie już niemalże awans z głodnym goli Messim , po dość kiepskim spotkaniu z Bośnią mogą urządzić sobie kanonade , pytaniem jest na ile goli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 109,1K

makaveli23

Użytkownik
Nigeria - Bośnia
Typ: czerwona kartka dla Nigerii
Kurs: 5.50
Buk: unibet
Porownałbym ten mecz do meczu Kamerunu z Chorwacja myslę ze bedzie podobnie. Z Afrykanczykami to zawsze jest możliwość ze cos im odbije i popełnia jakas głupote, na co niewatpliwie licze i w tym meczu. Tutaj szanse na wyjscie z grupy maja jeszcze obydwie druzyny, wiec mecz bedzie twardy i nerwowy. Komu szybciej puszcza nerwy? Tej druzynie ktora bedzie musiala sie czesciej bronic czyli Nigerii. Mysle ze beda sfrustrowani swoja nieporadnoscia w ataku i kiedy juz beda przegrywac co jak sadze w tym meczu nastapi predzej czy póżniej to Bosnia bedac pod kontrola meczu, bedzie utrzymywac sie dluzej przy pilce a ze technicznie sa dosc dobrzy to zeby ja odebrac Nigeryjczycy, beda musieli faulowac, proste.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Argentyna vs Iran-Poniżej 9,5 rzutów rożnych kurs:1,90⛔
⚽Argentyna vs Iran-Argentyna (-27,5) posiadanie piłki kurs:1,65✅
Dla mnie najlepsze zakłady na ten mecz.Argentyna nie pokazała niczego ciekawego w pierwszym spotkaniu i męczyła się z Bośniakami,którzy stawili spory opór.Pchali się środkiem pola i za dużo z tego nie wychodziło.Bardzo mało wykorzystywali boczne sektory boiska i w całym meczu wywalczyli tylko dwa rogi.Ustawienie z trójką z tyłu i wahadłowymi Rojo i Zabaletą na bokach powoduje,że ich siła na flankach jest przeciętna.Dziś staną na przeciw jeszcze bardziej wymagającej defensywy.Iran pod wodzą Queiroza ma jasno nakreślony plan.Przede wszystkim nie stracić.W ofensywie nie mają żadnych argumentów i dziś znów postawią zasieki,które Argentyńczykom mogą sprawić sporo kłopotów.Siłą rzeczy Argentyna swoje rożne będzie miała z tego względu,że będą atakować i prowadzić grę ale nie spodziewam się aby przekroczyli liczbę 6-7,a Iran może jakimiś kontrami wywalczy ich 1-2.W każdym bądź razie uważam,że więcej niż 9 rzutów rożnych w tym spotkaniu nie zobaczymy.Co do drugiego zakładu to tak jak wspominałem,Argentyna gra dużo środkiem,długo rozgrywa piłkę.Iran kompletnie oddaje inicjatywę.Dziś będzie tak samo.Z Bośnią Argentyna miała 57% posiadania,dziś będzie zdecydowanie więcej patrząc na charakterystykę ich przeciwnika.Z przeciętną Nigerią Iran miał 37%,dziś nawet tyle nie wykręcą.Dlatego sądzę,że Argentyna ten handicap powinna spokojnie ogarnąć.
Bukmacher:STS
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Argentyna - Iran
TYP : Argentyna i poniżej 2,5 gola ++++++++++++++++++++++++++++
kurs 3,30 Betclick

To, że Argentyna dziś zapewne wygra wydaje się sprawą raczej oczywistą.
Potencjalnie najłatwiejszy przeciwnik w grupie. Do tego zapewnienie sobie awansu przed 3 meczem oraz udowodnienie, że z Bośnią nie wygrali wcale przez przypadek.
Z drugiej strony oglądałem dokładnie mecz między Argentyną i Bośnią i mam bardzo mieszane uczucia. Wydaje mi się, że albo Argentyna grała na 50% swoich możliwości, albo nie są tak mocni jak się może wydawać. Iran ma bardzo defensywny styl piłki. Wiadomo, że wyjdą dziś na boisko z myślą tylko jedną .. BRONIMY CAŁYM ZESPOŁEM.
Nie widziałem tego błysku, tego powera w drużynie Argentyny, który widać w reprezentacji Francji, czy Chile.
Myśle, że jak Argentyna strzeli na 1:0 to będzie takie snucie się po boisku bez zbędnęgo wysiłku. Myśle, że po tak atrakcyjnym kursie jak 3,30 warto zagrać dziś ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
ARG - IRN
ARG (-1.5) @ 1.990 (7/10)
ARG (-3) @ 3.960 (1/10)
Nie trzeba byc maniakiem futbolowym, by wiedziec kto jest w tym meczu faworytem. Napor od 1 minut i zwyciestwo Argentyny to jedyny mozliwy wynik. Iran bedzie bronil sie zapewne w 11, mimo ze nie zbyt wiele im potencjalny remis da. Jesli (ku mojemy zdziwieniu) beda probowali atakowac... Skonczy sie bardzo wysokim wynikiem.
Wszystkie typy od Tonego w moim temacie. Pozniej dorzuce kilka slow o BIH - NIG. Pompujcie moja reputacje.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Nigeria - Bośnia
Dla mnie to najlepszy typ na tych mistrzostwach. Nie pojmuję tych kursów szczerze powiedziawszy. Solidna europejska ekipa vs zespół afrykański, to dla mnie zawsze typ na tych pierwszych. Wg mnie, nie ma sensu porównywanie personaliów, z tego względu, że postawa Afrykańczyków w drużynach klubowych jest całkowicie odmienna od gry w reprezentacji. Nawet Ghana, która zaprezentowała najlepszy futbol z drużyn Czarnego Lądu przegrała mecz z USA w głowach. Nigeria w meczu przeciwko Iranowi nie zaprezentowała niczego, co by miało zwiastować, że może podjąć wyrównaną walkę z Bośnikami. Ci drudzy zaprezentowali się całkiem solidnie na tle Argentyny. Widzę tutaj dużo analogii z meczem Chorwacja - Kamerun. Nie będę zaskoczony,gdy scenariusz będzie podobny.
typ: Bośnia @ 1,93 Pinnacle
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Nigeria - BiH
Miło, że kursy na Nigeryjczyków stoją tak wysoko. Gwiezdnowojenny John Mikel, Moses i Emenike to zwinne chłopaki. Jeśli tylko nie wstali dziś lewymi nogami i zagrają jak należy to siać będą postrach u Bośniaków pomieszanych z Hercegowińczykami. Z drugiej strony mamy pół tuzina -iciów plus Dżeko szerzej znany z obijania wyspiarskich słupków. To jest piłkarska siła niespotykana od kilku lat w naszej części Europy, więc respekt czuć trzeba.
Ja jednak zbierając wszystko razem do kupy widzę walju w Afrykańczykach. Obronę Nigeryjczycy mają chybotliwą, więc kluczowa tutaj może być dyspozycja Dżeko. A może i nie. Drużyna gra, więc bez wydumanych mądrości: idąc tropem mojego poprzedniego zakładu na bój czarnokontynentalno-bałkański i tym razem stawiam wariant obfity:
Nigeria -1 @ 6,80 (MarathonBet) i spada, było 8,40 zwrot
oraz bardziej strachliwy dla tych deczko nerwowych:
Nigeria - BiH 1X @ 1,98 (TonyBet) ✅ 1:0
Nijeriya manufa, ole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nigeria - Bośnia
TYP : Bośnia over 1,5 gola
1,80 Betclick
Moim zdaniem to ciekawa propozycja na ten mecz.
Bośnia zagrała bardzo bojowo i inteligentnie w meczu z Argentyna.
Nigeria w swoim pierwszym meczu z Iranem nie pokazała niczego specjalnego.
Ja uwazam, że dziś drużyna Bośni nie ma nic do stracenia, a niewątpliwie stać Ich na wyjscie z grupy. Uważam, że dziś strzelą min dwa gole.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
To co się wydarzyło w meczu bośnia-nigeria przechodzi wszelkie pojęcie, Ci co grubo weszli w bośnie mogą dostać zawału. Takich sędziów liniowych trzeba by wywozić do kamieniołomów albo na syberie, gdzie ten ten idiota widział spalonego to ja nie mam pojęcia, to są poprostu jakieś jaja. ma cheć do podniesie chorągiewkę i nic go nie interesuję. Bośnia przez tego idiotę pojedzie do domu, nie wierzę że oni wygrają przy tym stanie ten mecz. Uważam ze po takim czymś powinien on po meczu tłumaczyć swoje decyzje wszystkim piłkarzom. I jak on wytlumaczy tą wspaniała decyzje? Bramka dla nigeri można dyskutować, ale tutaj arbiter elegancko uznaje bramkę. Gołym okiem było widać, że nie ma spalonego, to nie była sytuacja stykowa, tam było pól metra dystansu, to jest poprostu chore, Praktycznie wszyscy tutaj na forum pisali zgodnie ze bośnia to dobry typ no i mamy przez super sędziego umoczone pieniązki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Naprawdę odechciewa się obstawiania. Beznadziejne decyzje spaczające wyniki meczów to porażka. Niby taka zaawansowana selekcja sędziów do mistzostw a to woła o pomstę do nieba. Wszyscy ci profesjonalni kalosze powinni mieć badania wzroku przed rozpoczęciem turnieju...
 
domin0 7

domin0

Użytkownik
Naprawdę odechciewa się obstawiania. Beznadziejne decyzje spaczające wyniki meczów to porażka. Niby taka zaawansowana selekcja sędziów do mistzostw a to woła o pomstę do nieba. Wszyscy ci profesjonalni kalosze powinni mieć badania wzroku przed rozpoczęciem turnieju...
Właśnie nie ma zaawansowanej selekcji, FIFA bierze wg parytetu, że musi być iluś z każdego kontynentu. Dlatego nie bierze się najlepszych na świecie, tylko najlepszych z każdego kontynentu. Mam wątpliwości czy czołowy arbiter z Oceanii może się równać z choćby przeciętnym europejczykiem.
 
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
No tak jedna sytuacja, sędzia wypaczył wynik, ale co z tego?! Bośniacy mogli i POWINNI sobie stworzyć wiele następnych sytuacji, ale co oni robili? Wszyscy pisali, że nigeria jako drużyna z czarnego lądu będzie grać chaotycznie i bez jakiejkolwiek organizacji taktycznej, ale tą rolę w tym meczu zdecydowanie przejęła bośnia, która zaprezentowała się, jak drużyna ze strefy oceanii...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No tak jedna sytuacja, sędzia wypaczył wynik, ale co z tego?! Bośniacy mogli i POWINNI sobie stworzyć wiele następnych sytuacji, ale co oni robili? Wszyscy pisali, że nigeria jako drużyna z czarnego lądu będzie grać chaotycznie i bez jakiejkolwiek organizacji taktycznej, ale tą rolę w tym meczu zdecydowanie przejęła bośnia, która zaprezentowała się, jak drużyna ze strefy oceanii...
W pełni się zgadzam. Z taką grą to nawet ta uznana bramka by im nie pomogła, ale u mnie by się chociaż uratował BTS i być może overy. Nie byłem przekonany do tej Bośni, ale poszedłem za typerami, niektórzy jak duckland (all in), współczuję przewalić cały budżet. Sam wtopiłem na Bośnię najwięcej jak dotąd w całych mistrzostwach. Co do meczu to chyba już są pierwsze oznaki wygrywania klimatu. Dzisiaj tam było 30 stopni. Mamy Włochy przegrywające z Kostaryką i dziś Bośniaków z Nigerią. Śmiem twierdzić, że jak by mecz był w Europie by Bośnia wygrała bo technicznie na początku sprawiali dobre wrażenie, ale grali bardzo statycznie, nogi jak z waty, żadnych szybkich akcji. Pewno cała kondycja poszła na Argentynę. Mówię wam z każdym meczem - drużyny z Afryki i Ameryki Płd będą miały dodatkowy bonus w tym mundialu.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Tak Adamo80, masz rację w tym co piszesz, ale w takich meczach zdobyta bramka ustawia sytuacja. Bośnia stworzyła kapitalną akcję, doskonałe podanie, takie snajper jak Dzeko czeka w wielu meczach właśnie na taką sytuację. Co by było gdyby to bośnia wyszla na prowadzenie? Owszem okej za chwile ktoś zarzuci co by było gdyby itd gdybanie. Ale to nie jest stwierdzanie, że co by było gdyby ta czy tamta okazja przyniosła bramkę. W tym meczu była prawidłowo w 1000000% zdobyta bramka z której Bośnia została w brutalnie chamski sposób okradziona. Gol dla Bośni uznany i jest 1-0 i jestem przekonany, że wtedy Nigeria nie grała by tak pięknie jak to mówi pan Strejlau. Takie mecze zazwyczaj toczą się na styku 1-0 1-1, w takim meczu nie będzie festiwalu bramek. Te mistrzostwa są chore. Dla mnie to tragedia od dobrych kilku lat nie miałem tak kompromitującej serii. Stawiam na pewniaczki typu brazylia-chorwacja, francja-honduras, belgia-algeria, chile-australia to jeden pewniaczek urugwajek niszczy wszystko, nastepnie nigeria-iran, stawiam na nigerie to kompromitacja teraz stawiam na bosnie to nigeria wygrywa, stawiam na anglie to urugwajek cudowny mecz. A wczoraj włosi to już wogule kompromitacja. postawiłem na wks z kolumbia to faworyt wygrywa, postawiłem na iran x2 to pewniaczek wygrywa choćby strzelając gola w 92 minucie. Odpuszczam już ten staszny mundial. Teraz polecam grac na niespodzianki na wimbledonie. rok temu zarobiłem mega mega duzo. wiem ze to nie ten temat forum. ale kursy na tenis na trawie w granicach 1,2 1,3 czy 3,5 4,0 to żaden wyznacznik szczegolnie w Wta
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Nigeria - Argentyna 1 (+1,5) @ 1,9 5/10
Nigeria zagrała dość słabo z Iranem, bo nie mogli się rozpędzić. Podobnie jak dziś Argentyna. Dopiero Messi w 91 minucie strzelił.
Argentyna i z Bośnią zagrała dość słabo. Argentyna mogła dać sobie trafić gola Iranowi z kontry. Nigeria ma szybkich zawodników i ogólnie lepszą ofensywę, także o gola mogą się pokusić.
Argentynę znów ratuje Messi, które gra ogóle średnio jak na swoje możliwości. W pierwszym meczu gol zza pola karnego, przypadkowy, bo piłka jeszcze otarła obrońcę, ale już z Iranem mu wyszło ładnie.
Niestety Messi sam nie wygra wszystkich meczów.
Nigeryjczycy mogą ugryźć.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
... Śmiem twierdzić, że jak by mecz był w Europie by Bośnia wygrała bo technicznie na początku sprawiali dobre wrażenie, ale grali bardzo statycznie, nogi jak z waty, żadnych szybkich akcji. Pewno cała kondycja poszła na Argentynę. Mówię wam z każdym meczem - drużyny z Afryki i Ameryki Płd będą miały dodatkowy bonus w tym mundialu.
Zgadza się. Od początku o tym myślałem, ale w pierwszych meczach po europejskich drużynach nie było zupełnie widać tego obciążenia, choćby Włosi z Anglikami, cały mecz w szybkim tempie w temperaturze 34st. w Manaus. Ale co jest istotne to regeneracja po takim meczu a jak zagrali i jedni i drudzy swoje drugie mecze, to już wiemy. Drużyny z szeroką kadrą jak Niemcy czy Hiszpanie powinni tutaj lepiej się spisywać, ale tych drugich już na Mundialu nie ma.
 
W 1

wygram-dzis

Użytkownik
W tym meczu była prawidłowo w 1000000% zdobyta bramka z której Bośnia została w brutalnie chamski sposób okradziona.
Pamiętasz drugi mecz na tym mundialu Meksyku z Kamerunem? No właśnie tam Meksykanie też byli okradzeni z bramki prawidłowo zdobytej i co z robili strzelili jeszcze jedną, której też sędzia nie uznał i myślę, że z pewnością pamiętasz co było dalej. Jak nie pamiętasz to Ci powiem... strzelili jeszcze jedną i wygrali mecz ;) Bo w piłce chodzi o to, żeby strzelić o jedną bramkę więcej od rywala, a Bośniacy chyba zapomnieli, że to MŚ i to tylko 3 mecze w grupie.
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 Uni.bet
Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!
 
Do góry Bottom