>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F - Argentyna, Nigeria, Bośnia i Hercegowina, Iran

B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bośnia Iran
Bośnia gra słabo, Bośnia skrzywdzona przez sędziów w meczu z Nigerią, może będą chcieli się odpłacić i podłożą Iranowi, który ma szansę na awans kosztem Nigerii, bo co będą Nigeryjczycy awansować kosztem Bośni ;) oczywiście gdyby Bośnia zagrała dobre zawody i strzeliła kolejne gole to nie byłoby dyskusji. Nie mniej jednak ego zostało podrażnione i kto wie co wymyśli bałkańska mafia ;)
Iran 3.65
E:
na chwilę obecną Iran potrzebuje bramek, by nadrobić niekorzystny bilans bramkowy, zatem dorzucam jeszcze
Iran -1.5 8.40 Fortuna

 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z pewnością bardziej opłaca się grać na Iran niż na Bośniaków. Fajnie wygląda kurs na X/2. Myślę, że Bośni starczy chęci tylko na 45 minut i po przerwie Bośniacy oddadzą pole Irańczykom. Tym bardziej że ci wciąż są w grze i wystarczy im 1-0 przy porażce Nigerii dowolnym wynikiem. Historyczna szansa Arabów, braki techniczne nadrabiają ogromnym charakterem i wolą walki. Próbujemy:

HT/FT
remis/Iran

7.7 Fortuna

Taka mała ciekawostka:
mecz odbędzie się w Salvadorze. Do tej pory rozegrano tam 3 mecze, w których średnia strzelonych bramek to.. 5,66 goli! Holandia wygrała tam z Hiszpanią 5-1, Niemcy z Portugalią 4-0, zaś Francja pokonała Szwajcarów 5-2 (+ nieuznany gol Benzemy). Tutaj raczej tylu goli ciężko się spodziewać, ale z drugiej strony kto myślał że Algieria z Koreą strzelą szóstkę ???? Można też lekko:

over 4,5
7.45

over 5,5
13.5
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nigeria – Argentyna 1x @ 2,80 Unibet
Nasz ulubiony bukmacher zaspał z kursami po raz kolejny, u innych kursy już spadły, ale Unibet zasypia. Mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, gdyż za pewne żadna z nich nie chce wpaść na Francję, która jest mega rozpędzona i ciężko będzie ją zatrzymać.
Argentyna na tych mistrzostwach nic nie gra, mecze z Iranem i Bośnia były tego doskonałymi przykładami, uratował ich Messi, jednak w dzisiejszym meczu nie będzie łatwo, a wręcz trudniej. Ekipa z Afryki może nie jest super poukładana, ale zagęszczają środek pola, będzie ciężko Messiemu się przebijać w środku, do tego są mocni z przodu, a obrona Argentyny nie wygląda idealnie kiedy się na nią przyciśnie. Dobrą opcją też jest atak z kontry, Nigeryjczycy bardzo szybcy i mogą coś ukłuć. Ogólnie rzec biorą będzie walka, po takim kursie naprawdę warto, bo jak już wspominałem nie ma szału patrząc na grę Argentyńczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bmth 28

bmth

Użytkownik
Bośnia &amp; Hercegowina ₋ Iran | 2X @ 1.80 Bet365 ⛔
- Jeśli ktoś jest pazerny na wysoki kurs to śmiało polecam zagrać w stronę tego że spotkanie wygrają Irańczycy,
lecz kurs na podpórkę jest również wyśmienity. Trafiłem Meksyk w meczu z Chorwatami, trafiłem Kostarykę w meczu
z Anglikami, i teraz pora na Iran.
Zastanówmy się :
- przegrana Nigerii z Argentyną i wygrana Irańczyków to Iran wychodzi z grupy na drugim miejscu.
Tak więc na pewno Iran nie jest stracony i po meczu z Argentyną gdzie Lessi ustanowił w 91 minucie wynik meczu na
ich korzyść to czysty fart. Iran miał pomysł na grę a jak wszyscy widzimy obecny Mundial, jest pełny niespodzianek.
W meczu Argentyna - Nigeria może odpuścić trener Sabella kilku zawodnikom grę, ale przyglądałem się składom
tak więc ich gwiazdy grają. Sądzę że będzie Argentyna atakować pierwsze miejsce w grupie by w 1/8 trafić na drużynę
drugiego miejsca z grupy E.
Bośnia była w szoku że dostała się na te mistrzostwa a ja byłbym w szoku gdyby wyszła z grupy. Bośniacy reprezentują
słaby poziom gry i uważam że Iran postawi sobie za cel tu zwycięstwo i będzie liczyć na to, że Nigeria się potknie
a ma z kim !
Krótkie przypomnienie z przed lat :
12/08/09 Bośnia i Herce… 2 - 3 Iran
31/05/06 Iran 5 - 2 Bośnia i Herce…
02/02/05 Iran 2 - 1 Bośnia i Herce…
10/08/01 Iran 4 - 0 Bośnia i Herce…
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bośnia - Iran
TYP : Iran over 0,5 gola
1,45 Betclick

Ja zamierzam dziś zagrać dość mocno ten typ.
Wydaje mi sie, ze tak jak kolega wyzej przytoczyl historia pokazuje, że Iran lubi postrzelac Bosni. Do tego dochodzi ten stadion i jego magia bramek ????
Bosnia jedzie do domu, a Iran walczy o wyjscie z grupy. Do tej pory Iranczycy na Mundialu gola nie zdobyli. Tak jak wczoraj konsekwentnie zagralem, że w 3 meczu Grecja strzeli, tak dziś zagram w stronę Iranu. Wydaje mi sie, że dadza dzis z siebie wszystko i ta jedna bramke strzela.

Nigeria - Argentyna
TYP : under 1,5 gola w 1 połowie
1,55 Betclic


Dokładam jeszcze ten typ.
Na tym mundialu ogolnie dosc malo goli pada w 1 polowie.
W dwóch meczach na tym mundialu Argentyny ten typ wchodził i tak samo w dwóch Nigerii wchodził. Ja patrząc ogólnie na formę Argentyny, na układ gdzie remis jednym i drugim wystarczy uważam, że mecz będzie w wolnym tempie bez zbędnego narażania się na kontuzje, czy kartki.
Sądze, że w pierwszej połowie w ogóle nie padnie bramka, ale dla bezpieczenstwa gram under 1,5 gola.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Bośnia &amp; Hercegowina ₋ Iran | 2X @ 1.80 Bet365
- Jeśli ktoś jest pazerny na wysoki kurs to śmiało polecam zagrać w stronę tego że spotkanie wygrają Irańczycy,
lecz kurs na podpórkę jest również wyśmienity. Trafiłem Meksyk w meczu z Chorwatami, trafiłem Kostarykę w meczu
z Anglikami, i teraz pora na Iran.

Zastanówmy się :

- Wysoka przegrana Nigerii z Argentyną, a remis Irańczyków, to Iran wychodzi z drugiego miejsca w grupie.

- Remis Nigerii z Argentyną i wygrana Irańczyków to znowu Iran wychodzi z grupy na drugim miejscu.

Tak więc na pewno Iran nie jest stracony i po meczu z Argentyną gdzie Lessi ustanowił w 91 minucie wynik meczu na
ich korzyść to czysty fart. Iran miał pomysł na grę a jak wszyscy widzimy obecny Mundial, jest pełny niespodzianek.
W meczu Argentyna - Nigeria może odpuścić trener Sabella kilku zawodnikom grę, ale przyglądałem się składom
tak więc ich gwiazdy grają. Sądzę że będzie Argentyna atakować pierwsze miejsce w grupie by w 1/8 trafić na drużynę
drugiego miejsca z grupy E.

Bośnia była w szoku że dostała się na te mistrzostwa a ja byłbym w szoku gdyby wyszła z grupy. Bośniacy reprezentują
słaby poziom gry i uważam że Iran postawi sobie za cel tu zwycięstwo i będzie liczyć na to, że Nigeria się potknie
a ma z kim !

Krótkie przypomnienie z przed lat :

12/08/09 Bośnia i Herce… 2 - 3 Iran
31/05/06 Iran 5 - 2 Bośnia i Herce…
02/02/05 Iran 2 - 1 Bośnia i Herce…
10/08/01 Iran 4 - 0 Bośnia i Herce…
1. Argentina 2 2 0 0 3:1 6
2. Nigeria 2 1 1 0 1:0 4
3. Iran 2 0 1 1 0:1 1
4. Bosnia &amp; Herzegovina 2 0 0 2 1:3 0​

Twoje przemyślenia są błędne. Skonfrontuj je z tabelą bo napisałeś bzdury kolego.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Argentyna - Nigeria
Typ: Nigeria over 3.5 rzutów rożnych Kurs: 1.61 bet 365
Wynik: 4 ✅
Typ: Remis Kurs: 4.0 bet365 Wynik: 3:2 ⛔
Pewnie każdy widział jak gra Argentyna - ospale i leniwie, gdyby nie przebłyski geniuszu Messiego mogliby być w trudnej sytuacji, dzisiaj wystarczy im remis do zajęcia pierwszego miejsca w grupie i uniknięcia prawdopodobnie Francji w kolejnej rundzie, kurs na remis sporo za wysoki moim zdaniem patrząc, że Nigeria jeszcze nie straciła bramki na tym turnieju, a do awansu z 2 miejsca wystarczy im remis i o ten remis pewnie zagrają wiedząc, że Iran może poradzić sobie z Bośnią, a Nigeria otwierając się naraża się na zostawienie sporo miejsca do rajdów dla Messiego co może się dla nich źle skończyć, nie wydaje mi się, aby obie drużyny podejmowały duże ryzyko, gdyby ktoś znalazł kurs na over widzów, którzy zasną przed telewizorem to warto grać :grin:
Drugi z typów mimo, że przewiduję szachy na boisku zagrałem ze względu na i tak za nisko ustawioną linię moim zdaniem, dla takiego kursu sądzę, że powinna być o korner większa... Nigeria w poprzednich meczach z Bośnią 4 i Iranem 7 rzutów rożnych, a przecież nie były to jednostronne mecze. Iran i Bośnia nabili Argentynie po 6 kornerów, podobnie jak przy graniu na rożne Japonii wczoraj uważam, że bardzo duża szansa na trafienie tego typu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Bośnia Hercegowina vs Iran-Bośnia nie strzeli kurs:3,55⛔
⚽Bośnia Hercegowina vs Iran-Iran wygra lub zremisuje kurs:1,70⛔

Pierwszy kurs na brak gola Bośniaków to absolutna promocja.Bośnia gra tylko o honor,Bośnia gra słabo,Bośnia wolno rozgrywa swoje akcje,Bośnia jest mega przewidywalnym zespołem na tych mistrzostwach.Pierwszy ich mecz i porażka tylko 2-1 z Argentyną była złudna,bo jak widać Argentyna jest póki co w słabej dyspozycji.Z Nigerią fakt okradli ich z gola ale grali słabo,mało ruchu z przodu,wszystko w spacerowym tempie i liczenie na Dżeko jak na zbawiciela.Coś próbuje stworzyć Pjanić ale sam nic nie zrobi bez wsparcia słabo dysponowanych kolegów z linii pomocy.Kompletnie zawodzi Lulić,który na tych mistrzostwach jest całkiem nie widoczny.Styl gry Bośniaków jest wymarzony dla bardzo dobrze wyglądających Irańczyków.Znów będą mogli spokojnie ustawić się w tyłach i wyprowadzić kilka zabójczych kontr.Queiroz stawia przede wszystkim na defensywę i w tym elemencie są na prawdę mocni.Z Argentyną przegrali tylko dzięki błyskowi geniuszu Messiego,a spotkanie z Argentyną gdyby nie błąd arbitra mogli nawet wygrać.Bośnia kogoś takiego jak Messi nie ma,uważam,że tak grająca defensywa Iranu może spokojnie pokusić się o zagranie na 0 z tyłu.Ich szybkie akcje w ofensywie w meczu z Argentyną zaimponowały.Jeśli dziś zagrają na podobnym poziomie to remis będzie minimum,które ugrają w spotkaniu z Bośniakami.
Bukmacher:STS
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Argentyna - Nigeria
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 3.8
Bukmacher: Unibet
Dziś trzeci mecz obu drużyn decydujący dla Nigerii o awansie. Po meczach Argentyny z Bośnią i Hercegowiną oraz Iranem nie spodziewam się raczej gradu bramek. Nigeria moim zdaniem zagra o wynik 0-0 aby z 5 punktami wyjść z grupy. Według mnie Argentyna ma duże problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji brak błysku i polotu w ich grze. Dwa razy Messi przechylił szalę zwycięstwa na korzyść swojej drużyny. Nigeria też raczej nie zachwyca jeden z najgorszych meczów na mundialu na 0-0 później 1-0 z Bośniakami. Dziś moim zdaniem mają szansę na remis z Argentyną i może być to 0-0. Dyspozycja i układ w tabeli wskazuje na meczowy under1.5 jak będzie przekonamy się dziś wieczorem.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Nigeria odpadnie w 1/16 fazy rozgrywek
kurs: 3.50 Uni.bet

Hahahahha ładny prezent dał nam Unibet, w każdym innym bukmacherze o wiele nizszy kurs na to zdarzenie( max 1.40 w Bet365). Zacznijmy od początku Nigeria ma już praktycznie zapewniony awans( aby tak się nie stało Iran musi pokonać Bośnie, a Nigeria wysoko przegrać z Argentyna, taki scenariusz jest raczej mało prawdopodobny), awansując dalej Nigeria trafia na zwycięsce grupy E na 99% Francję, gdzie nie oszukujmy się szanse ma znikome. I na to zdarzenie jest kurs 3.50, że Francja wygra z Nigerią?? Pograne za większa kwotę! Polecam!

Jeśli faktycznie pograłeś to tak jak napisałeś &quot;za wiekszą kwotę&quot; to raczejtą &quot;wiekszą kwotę&quot; wtopisz. Otóż 1/16 kolego to jest faza grupowa. Masz osiem grup z których wychodzą po dwie drużyny. W fazie pucharowej masz więc 8 meczy i to jest 1/8 fazy rozgrywek. Postawiłeś więc na to, że Nigeria nie wyjdzie z grupy co jest raczej mało realne. Nawet jak Nigeria przegra z Argentyną to i tak wyjdzie z grupy bo nie sądzę żeby Iran wygrał z BiH.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Nigeria - Argentyna
Typ: Rzuty rożne over +9 |1.72|
Bet365 !
Wynik: 16 ✅

Argentyna pewna awansu podejmie również już bardzo blisko gry dalej Nigerię. Oba zespoły na zakończenie spotkań grupowych powinni stworzyć dość mocną grę ofensywną zwłaszcza zespół z Ameryki , który ma w swoim zespole dużo takich graczy do takiej gry co zapewni &quot;oby&quot; ciekawe spotkanie z kilkoma bramkami , ale ja jednak wybieram dziś rzuty rożne i uważam że Argentyna sama jest w stanie ten próg przekroczyć jak to miało miejsce w meczu z Iranem.
 
R 9

rakan

Użytkownik
Jeśli faktycznie pograłeś to tak jak napisałeś &quot;za wiekszą kwotę&quot; to raczejtą &quot;wiekszą kwotę&quot; wtopisz. Otóż 1/16 kolego to jest faza grupowa. Masz osiem grup z których wychodzą po dwie drużyny. W fazie pucharowej masz więc 8 meczy i to jest 1/8 fazy rozgrywek. Postawiłeś więc na to, że Nigeria nie wyjdzie z grupy co jest raczej mało realne. Nawet jak Nigeria przegra z Argentyną to i tak wyjdzie z grupy bo nie sądzę żeby Iran wygrał z BiH.
Polecam:
http://forum.bukmacherskie.com/f438/ciekawe-zaklady-na-ms-102805-12.html#post4594968
Bo i tu sie niepotrzebna dyskusja co do tego zakładu zrobi ;d
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Bośnia &amp; Hercegowina ₋ Iran | 2X @ 1.80 Bet365
- Jeśli ktoś jest pazerny na wysoki kurs to śmiało polecam zagrać w stronę tego że spotkanie wygrają Irańczycy,
lecz kurs na podpórkę jest również wyśmienity. Trafiłem Meksyk w meczu z Chorwatami, trafiłem Kostarykę w meczu
z Anglikami, i teraz pora na Iran.
Zastanówmy się :
- Wysoka przegrana Nigerii z Argentyną, a remis Irańczyków, to Iran wychodzi z drugiego miejsca w grupie.
- Remis Nigerii z Argentyną i wygrana Irańczyków to znowu Iran wychodzi z grupy na drugim miejscu.
Tak więc na pewno Iran nie jest stracony i po meczu z Argentyną gdzie Lessi ustanowił w 91 minucie wynik meczu na
ich korzyść to czysty fart. Iran miał pomysł na grę a jak wszyscy widzimy obecny Mundial, jest pełny niespodzianek.
W meczu Argentyna - Nigeria może odpuścić trener Sabella kilku zawodnikom grę, ale przyglądałem się składom
tak więc ich gwiazdy grają. Sądzę że będzie Argentyna atakować pierwsze miejsce w grupie by w 1/8 trafić na drużynę
drugiego miejsca z grupy E.
Bośnia była w szoku że dostała się na te mistrzostwa a ja byłbym w szoku gdyby wyszła z grupy. Bośniacy reprezentują
słaby poziom gry i uważam że Iran postawi sobie za cel tu zwycięstwo i będzie liczyć na to, że Nigeria się potknie
a ma z kim !
Krótkie przypomnienie z przed lat :
12/08/09 Bośnia i Herce… 2 - 3 Iran
31/05/06 Iran 5 - 2 Bośnia i Herce…
02/02/05 Iran 2 - 1 Bośnia i Herce…
10/08/01 Iran 4 - 0 Bośnia i Herce…
Nieprawda! Remis Nigerii daje pewny awans, a Iran choćby pokonał Bośnie nawet 20-0 to nie wyjdzie. Iran musi wygrać i liczyć, że Argentyna pokona Nigerie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bośnia - Iran (poniżej 3,5 goli) + Argentyna + Francja(2x) AKU kurs: 2,26 buk: Rivalo ⛔ (Jak wszyscy wcześniej graliśmy Bośnię to nie istniała, a dzisiaj zachciało im się grać)
Nie za bardzo mam pomysły na dzisiejszy dzień, ale spróbuję tak pograć.
Bośnia - Iran poniżej 3,5 gola - Iran ultradefensywny, aby marzyć o wyjściu z grupy powinni wygrać, ale Bośnia po ostatniej kompromitacji mimo, że nie gra już o nic nie powinna pozwolić sobie na wbicie tylu bramek. Przy tak grających obu zespołach under 3,5 wydaje się logiczny.
Argentyna - niby mogą i zremisować, ale myślę, że powalczą o pełną pulę. Nigeria w zasadzie jeśli Iran wyosko nie wygra może bezstresowo także przegrać. Argentyna gra jak u siebie. Dodatkowo nie ufam afrykańskim drużynom na tym mundialu.
Francja(2x) - inna grupa, ale napiszę parę słów tutaj. Francja ma wyjść podobno rezerwami. Remis urządza obie ekipy, no ok Ekwador może i by chciał wygrać, żeby mieć spokój w razie wysokiej wygranej Szwajcarii, ale aż tak Francja nie będzie ryzykowała i nawet rezerwami (o ile w ogóle to się sprawdzi) nie powinna przegrać.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
bardzo optymistycznie spoglądam na powyższe posty , bo chciałbym , aby dzis Iran wygrał , a mają ku temu szanse , bardzo ciężko będzie Bośni ustrzelić cokolwiek , Nigeryjczycy nie dali rady , Argentyna męczyła się pełne 90&#39; gdzie dopiero w doliczonym czasie gry Messi strzelił , Iran ma nieziemską defensywe i oby coś strzelił dziś no i typuje zwycięstwo Iranu .
IRAN 3.57 sts
Argentyna z Nigerią to może być właśnie jeden z tych nudniejszych meczy , w ogóle ta grupa jest dziwna , nie oglądałem wszystkich meczy , ale te które oglądałem były bardzo słabe , w tym meczu typuje remis po zero
NIGERIA X 3.60 unibet
Poniżej numer kuponu w sts typowany w 30 sek pod nadzorem hahaha :
311741404327133982
 
L 88

lenny

Użytkownik
Wczoraj cienko to dziś nadzieja ???? Ogólnie muszę się przyznać, że od początku denerwował mnie temat Bośni i Hercegowiny. Jacy to oni nie byli wspaniali, czarny koń, pogromca faworytów!! Nie wiem kto wymyślał takie bzdury. Zespół bez doświadczenia, pierwszy mecz z Argentyną, więc czego się po nich spodziewać? OK, sędzia dał wałka z Niggerią. Ale teraz już za późno i trzeba się pakować. Dlatego zostawiam Bośnię i przyglądam się spotkaniu Niggeri i Argentyny. Sytuacja jest taka, że zielonym wystarczy remis i już mają awans do fazy pucharowej ( CZYLI 1/8 FINAŁU ). Argentyna z kolei wyjdzie na pewno, tylko nie wiadomo z którego miejsca. Dlatego uważam, że Messiemu z kolegami nie będzie jakoś bardzo zależeć na wygranej. Zarówno remis jak i zwycięstwo dają im pierwsze miejsce. Ja przewiduję raczej spokojny mecz, zapewne remisowy. Myślę, że zdecydowanie lepszym meczem będzie Iran - Bośnia, bo tam Irańczycy mają o co grać. Niestety awans nie zależy tylko od nich, lecz w dużej mierze od Niggeri i Argentyny. Reasumując oto moje główne typy na mecz Argentyny:

Ilość goli - poniżej 2.5 w meczu @1.90 Bet365
Wynik do przerwy: REMIS @2.37 Bet365

I kilka na spotkanie Iranu z Bośnią:

Ilość kartek w meczu: powyżej 2.5 @1.72 Bet365
Wynik: Remis lub Iran ( X2 ) @1.80 Bet365
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Nie widze tego aby argentyna która nie przekonuje miała grać na remis z nigerią. Argentya będzie chciała pokazać swoją moc moim zdaniem. Umówmy się nigeria nie jest zbyt mocna a argentyna na 100% chce zagrać ze szwajcarią pewnie a nie z francją. Nikt nei chce grać z francją, także ja widzę tutaj zwycięstwo argentyny i nie ma co szukać innych udziwnień. Nigeria i tak awansuje bo Iran nie wygra z Bośnią na moje oko. Także win argentyny dla mnie 9/10
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Ale przecież do zajęcia 1 miejsca w grupie wystarczy właśnie ten remis.Nie muszą wygrać aby grać z 2 drużyną tamtej grupy
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Bośnia i Hercegowina - Iran​

Przed mistrzostwami mówiło się, że Bośniacy powalczą o awans z łatwej grupy. Podczas eliminacji klepali kolejno rywali, a tu? Mundial rządzi się swoimi prawami i drużyna z Bośni i Hercegowiny się o tym gorzko przekonała. Ostatni mecz z Nigerią przegrali, moim zdaniem, na własne życzenie. Piłkarze z Czarnego Lądu w tym meczu nie pokazali zbyt wiele, a mimo to strzelili gola. Kolejne minuty spotkania to chaos i kopanina drużyny z Europy choć wydawać by się mogło, że Nigeria w obronie grała bryndze. Dziś ostatni mecz i debiutantów po części porównuje do naszego zespołu. Będą walczyć o honor i pierwsze punkty na mundialu. Przeciwnik nie wydaje się najlepszy.
Po Iranie nie spodziewałem się wiele i jestem miło zaskoczony. Przed mistrzostwami miałem ich za drużynę, która będzie co mecz dostawać 2-3 bramki. Mimo, że grają defensywnie to podoba mi się ich taktyka. Dziś jednak sądzę, że zagrają nieco odważniej i strzelą parę goli. Mają oni, wcale nie małe, szansę wyjść z grupy. Wiele będzie także zależeć od drugiego meczu. W historii spotkań między drużynami zawsze padały spore wyniki. Także stadion na którym zagrają drużyny widział już wiele bramek na tym mundialu.
Moje typy:
Iran wygra lub REMIS 1,80 Betsson ⛔
Iran powyżej 1.5 gola 3,60 Betsson
⛔
VS.

Nigeria - Argentyna

W drugim meczu naprzeciw siebie staną piłkarze Nigerii i Argentyny. Dla piłkarzy Albicelestes najważniejszą sprawą będzie nie przegrać z rywalem. Taki rezultat spowoduje spadek na drugie miejsce i gra w 1/8 z Francją. Jak do tej pory argentyńska maszynka pracuje nienaoliwiona. W obu meczach, a wyjątkowo z Iranem, strasznie się męczyła. Jeśli piłkarze z Ameryki Południowej myślą o medalach to musza zacząć się rozkręcać bo taka gra nie wróży im długiego pobytu w Brazylii. Liczę, że dziś z ich strony zobaczymy ciekawszą grę.
Nigeria choć wygrała w Bośnią, to tak jak pisałem wyżej, mnie nie przekonała. Słabo wygląda gra w obronie w której dochodzi do wielu błędów. Akurat Bośniacy grali dość wąsko, ale gdy się rozciągnie formację defensywną Afrykańczyków to pojawiają się dość spore dziury. Nie mam wątpliwości, że Albicelestes zagrają szerzej do tego włączając do gry ofensywnej obrońców. W drużynie Argentyny brakuje typowego snajpera, który stoi w linii z obrońcami i czeka na prostopadłe podania. Podobnie przedstawia się gra Emenike, który cofa się i schodzi na skrzydło. Dlatego wydaje mi się, że nie będzie zbyt wielu sytuacji spalonych. Odnotujmy, że piłkarze Argentyny w dwóch pierwszych meczach tylko raz stali na pozycji spalonej, a Nigeryjczycy trzy razy.
Moje typy:
Argentyna wygra 1,53 WilliamHill ✅
poniżej 4 spalonych (2-drogowo) 1,85
Betsson ✅
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Mascherano - Liczba fauli popełniona przez zawodnika Ponad 1.5 ⛔
Kurs: 1.45 Buk: Unibet


Typ który powinien wejść bez problemu ponieważ Mascherano jest znany z tego że popełnia sporo fauli . Gra na pozycji defensywnego pomocnika dlatego a wiadomo że ta pozycja związana jest z wspomaganiem obrońców i nie dopuszczaniu do dogodnych pozycji strzeleckich . Mascherano w meczu z Bośnią 2 faule w meczu z Iranem owszem żadnego ale Iran to Iran . Nigeria dysponuje bardzo mocnym środkiem pola więc zapowiada się bardzo dużo walki . Kurs nie powala ale dorzucić do AKO kurs jak najbardziej.
 
Do góry Bottom