>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F [Portugalia,Islandia,Austria,Węgry] - terminarz, prognozy, dyskusje

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP


Grupa F
1. Portugalia
2. Islandia
3. Austria
4. Węgry​
Terminarz:
14-06-2016, 18:00 [Bordeaux] Austria - : - Węgry
14-06-2016, 21:00 [Saint-Etienne] Portugalia - : - Islandia

18-06-2016, 18:00 [Marsylia] Islandia - : - Węgry
18-06-2016, 21:00 [Paryż] Portugalia - : - Austria
22-06-2016, 18:00 [Saint-Dennis] Islandia - : - Austria
22-06-2016, 18:00 [Lyon] Węgry - : - Portugalia

Zapraszamy do dyskusji na temat grupy F. Wasze przemyślenia oraz prognozy dotyczące występu na Euro 2016 reprezentacji Portugalii, Islandii , Austrii oraz Węgier. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zdaniem z innymi użytkownikami forum!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 3

many1985

Użytkownik
Wydaję mi się, iż Austria może namieszać w tej grupie. Pierwszy mecz graja z Węgrami, teoretycznie najsłabszym zespołem w tej grupie, jeśli zwycięża to w drugim meczu moga pokusić się o remis z Portugalią, której forma jak zawsze będzie uzależniona od CR.
 
beboru 0

beboru

Użytkownik
Węgry raczej nie zdobędą punktu w tej grupie. Reszta zespołów patrząc przez pryzmat eliminacji to może awansować każdy z trzech.
 
C 0

cycinho9292

Użytkownik
To prawda ciężka grupa. Niby Portugalia faworyt ale równie dobrze mogą zająć 3 miejsce w grupie.
Teoretycznie:
1. Portugalia ( na pewno jakieś miejsce 1-3 w grupie)
2. Austria (tutaj różnie miejsce 1-4)
3. Islandia (też może być 1-4)
4. Węgry (na pewno miejsce 3-4)
Ja bym chętnie postawił typ na Austrię miejsce 1-3 kurs 1.15
Tylko trochę mnie martwią bezpośrednie mecze Austrii z Węgrami ( ciężko si gra Austrii z tym przeciwnikiem)
A wy co myślicie o takim typie?
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Islandia nie powtórzy formy z eliminacji. Juz sam awans jest niespodzianką. W meczu z Polską pokazali, że w momencie kontaktu z drużyną ktora jest w formie po prostu sobie nie radzą. Typuje zatem na 2 solidne europejskie drużyny czyli Polrtugalia i Austria
 
balcer14 2

balcer14

Użytkownik
Islandia nie powtórzy formy z eliminacji. Juz sam awans jest niespodzianką. W meczu z Polską pokazali, że w momencie kontaktu z drużyną ktora jest w formie po prostu sobie nie radzą. Typuje zatem na 2 solidne europejskie drużyny czyli Portugalia i Austria
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
To prawda ciężka grupa. Niby Portugalia faworyt ale równie dobrze mogą zająć 3 miejsce w grupie.
Teoretycznie:
1. Portugalia ( na pewno jakieś miejsce 1-3 w grupie)
2. Austria (tutaj różnie miejsce 1-4)
3. Islandia (też może być 1-4)
4. Węgry (na pewno miejsce 3-4)

Ja bym chętnie postawił typ na Austrię miejsce 1-3 kurs 1.15
Tylko trochę mnie martwią bezpośrednie mecze Austrii z Węgrami ( ciężko si gra Austrii z tym przeciwnikiem)
A wy co myślicie o takim typie?
Prawie się zgadzam z rozpiską. Tyle, że Austrię na miejsca 1:3 też można spokojnie wstawić.
 
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Wydaje się iż Portugalia jest pewniakiem do wyjścia ale zdarza się jej zawodzić na większych imprezach...
Austria ma paru fajnych zawodników( chociażby Alaba i Janko którzy są w dobrej formie)
Isalndia pokazała się z dobrej strony w eliminacjach i myślę że mogą bardziej powalczyć niż Węgry...
Mimo wszystko stawiałbym na Portugalię i Austrie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jedna z ciekawszym, moim zdaniem, grup z kilku powodow.

Po pierwsze, grupa w ktorej teoretycznie najlepiej zajac 2 miejsce a nie 1. Zespol ktory zajmie miejsce 2 zmierzy sie z 2 ekipa z grupy B (Anglia, Rosja, Walia, Slowacja). Zwyciezca tej grupy bedzie mial nieco gorzej bo bedzie gral z 2 ekipa z grupy E (Belgia, Wlochy, Irlandia, Szwecja). Co za tym idzie, ekipy moga chciec zajac 2 miejsce a nie 1.

Dla mnie Islandia i Wegry nie beda mialy nic do powiedzenia w starciach z Portugalia i Austria. Islandia przeszla przez eliminacje ale mnie nie zachwycila poziomem gry. Od tego czasu 8 sparow rozegranych w tym 6 przegranych i 2 wygrane z Finlandia i Grecja. Spary to nie mecze o stawke oczywiscie, ale nie zmienia to faktu, ze Islandia po prostu jest przecietna. Na Austrie warto spogladac bo widac, ze maja dobry zespol. Jesli beda grali pelne 90 minut tak jak graja pierwsze 30 to powinni spokojnie wyjsc z grupy i walczyc o QF.

Ogolnie mysle, ze warto rzucic okiem na bramki w tej grupie, oraz na 3 kolejke gdzie tak jak wspomnialem, zespoly beda wiedzialy kto wyjdzie z 2 miejsca w grupie B i sytuacje w grupie E przed ostatnim meczem i moga po prostu kalkulowac by zajac 2 pozycje w grupie. Ale to tak dla wielbicieli malych teorii spiskowych ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Islandia nie powtórzy formy z eliminacji. Juz sam awans jest niespodzianką
No dokładnie , czas Islandii kiedy to im wszystko wychodziło już się dawno skończył.
Już od końcówki eliminacji drużyna ta wróciła na swoje tory jest już raczej na poziomie czwartego koszyka europejskiego.
Tutaj obstawiam że Islandia nie wyjdzie z grupy .
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Ja sądzę, że jednak Islandia powalczy o miejsca 2-3. Austria w ostatnich meczach też nie zachwyca, skład praktycznie turniejowy na mecz z Maltą (2:1) a Islandia grała towarzysko składem różniącym się od eliminacyjnych zwycięstw z zespołami sporo lepszymi w teorii. Rywalizacja tej grupy może być najciekawsza i nie skreślałbym tu nawet Węgrów jako, że awans może uzyskać także 3 drużyna w tej grupie.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Portugalia najlepszy strzelec? Ricardo Quaresma @15 STS
(w przypadku równej ilości bramek, wygrywa zawodnik, który strzelił jako ostatni bramkę dla danego zespołu w całym turnieju)

Ricardo Quaresma na stare lata odżył, nie pajacuje. Wrócił do Porto tam zagrał wyśmienicie, pojechał do Turcji, gdzie grał wspaniały sezon. 24 mecze 4 gole 6 asyst.

https://www.youtube.com/watch?v=eNocriLX_GY

To co zrobił wczoraj w meczu z Estonią to jest majstersztyk 2 bramki 3 asysty!

https://www.youtube.com/watch?v=iA9CA8fUAmw

Mam na uwadze, że głównym egzekutorem w Portugalii jest Crisu, a Quaresma ma mu tylko wrzucać ze skrzydła. Jednak szanujmy się Nani pod koniec sezonu w Turcji, nie grał albo tylko asystował w reprezentacji, zagrał słabe 45 min z Estonią i jeszcze gorsze 61 z Anglią.
Nie ma co kombinować Ricardo Quaresma wrócił na stare lata i wcale bym się nie zdziwił jak to on zostanie najlepszym strzelcem Portugalii.




Portugalia - Islandia
Typ: Ricardo Quaresma strzeli gola @4.00 STS

Nie ma się co oszukiwać że tutaj faworytem jest Portugalia, zawsze wygrywała z Islandią wysoko, więc. Gol Quaresmy jest tutaj bardzo realny.
 
Do góry Bottom