>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F - Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja

Status
Zamknięty.
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Szkoda że mecz wczoraj oglądałeś chyba tylko w przerwach Men in Black II na Polsacie. Paragwaj zaprezentował sie bardzo słabo, jak tutaj wyżej dobrze napisano oddali jeden celny strzał na bramkę po wolnym i tyle, 90 minut sie bronili bez ani jednej ciekawej akcji. Włosi grali swoje, jak wyszli na 1-1 to dalej dążyli do zwycięstwa.
Gatusso???? jaja to sobie robisz ze o nim wspominasz, cały sezon przesiedział w Milanie na ławce bo grał beznadziejnie, Lippi wziła go jedynie chyba dlatego że ciagle w niego wierzy, podobnie jak w Camoranesiego.
Mówisz tak, bo jak widać jesteś kibicem Włochów. Spójrzmy prawdzie w oczy - Włosi nie mają w tym turnieju jakichkolwiek szans na odniesienie sukcesu . Wolałbym, aby grał np. taki Gatusso, który wyraziłby chęć do gry w przeciwieństwie do tych pseudo grajków - brak umiejętności nadrabiałby ambicją i walecznością. Nawiąże tu jeszcze do tej &#39;świetnej&#39; ofensywy włoskiej. Niby w Serie A strzelają bramka za bramką, a tu &#39;słabemu&#39; Paragwajowi ukuć nic nie mogli. To świadczy tylko i wyłącznie o poziomie włoskiej ligi. Go home Italia! :]
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Powiem tak, że pierwszy mecz Włochów sobie odpuściłem, bo naprawdę ich postawa była dla mnie zagadką. Po spotkaniu z Paragwajem jestem już mądrzejszy i zaskoczony in plus ich grą. Wiem, że nie grali rewelacyjnie ale spodziewałem się czegoś duzo dużo gorszego. Co do meczu Słowacja - Nowa Zelandia ... ;) Obstawiłem go x2 i się nie pomyliłem (choć szczęsliwie, liczyłem na wynik 0:0 lub 0:1) Słowacy to zespół oczywiście lepszy i w grając w Europie pyknąłby NZ. Ale to są MŚ, gramy w Afryce i jak zauważyliście te mecze o 13:30 są jakieś dziwne. Jak najbardziej Włochy i Paragwaj wychodzą z grupy i kwestia 1 miejsca to stosunek bramkowy.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Włochy-Nowa Zelandia 1x
Póki co faworyci zawodzą Hiszpania , Niemcy , Anglia.
Wątpliwe żeby Włosi mogli przegrać z totalnym kopciuszkiem tych mistrzostw, to jest scenariusz wręcz niewyobrażalny, więc taki wariant odrzucam.
stąd 1,252 w Pinnacle na Włochów i 7,0 w Ladbrokes na remis wydaje się bardzo zacne do gry. proporcja dowolna , ja ustawiłem :
85% stawki na wygraną Włochów , 15% stawki na remis.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Włochy-Nowa Zelandia 1x
Póki co faworyci zawodzą Hiszpania , Niemcy , Anglia.
Wątpliwe żeby Włosi mogli przegrać z totalnym kopciuszkiem tych mistrzostw, to jest scenariusz wręcz niewyobrażalny, więc taki wariant odrzucam.
stąd 1,252 w Pinnacle na Włochów i 7,0 w Ladbrokes na remis wydaje się bardzo zacne do gry. proporcja dowolna , ja ustawiłem :
85% stawki na wygraną Włochów , 15% stawki na remis.
zauważcie , że grając w ten sposób - w przypadku wygranej Włochów stopa zwrotu z inwestycji wyniesie 6,42% , a w przypadku remisu 5%.
Podczas gdy większość bukmacherów za klasyczne 1x płaci 1,01 , kilku wypłaca 1,02 , a jeszcze kilku 1,00 ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mówisz tak, bo jak widać jesteś kibicem Włochów. Spójrzmy prawdzie w oczy - Włosi nie mają w tym turnieju jakichkolwiek szans na odniesienie sukcesu . Wolałbym, aby grał np. taki Gatusso, który wyraziłby chęć do gry w przeciwieństwie do tych pseudo grajków - brak umiejętności nadrabiałby ambicją i walecznością. Nawiąże tu jeszcze do tej &#39;świetnej&#39; ofensywy włoskiej. Niby w Serie A strzelają bramka za bramką, a tu &#39;słabemu&#39; Paragwajowi ukuć nic nie mogli. To świadczy tylko i wyłącznie o poziomie włoskiej ligi. Go home Italia! :]
Nie ma znaczenia komu sie kibicuje. Gatusso ze swoja walecznością i ambicją to zanim cos pozytywnego by zrobił to juz dawno by zszedł z czerwoną kartką. Nie uważam Paragwaj za &quot;słaby&quot; przeciętna drużyna nastawiona całowicie na defensywe. Hiszpanie nic nie strzelili Szwajcarom, Anglicy Algieri prawda że to świadczy wyłącznie o poziomi ich ligi ? śmieszne
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Słowacja-Paragwaj✅✅✅
Typ:Paragwaj
2,1
Piłkarze z Ameryki rozegrają jutro mecz ze Słowacją, która po beznadziejnym meczu zremisowała z najsłabszą drużyną w tej grupie Nową Zelandią(1-1). Paragwaj ma duże szanse na wyjście z grupy z pierwszego miejsca jak dobrze nastrzela bramek, nikt nie chce na pewno trafić na Holandię lepiej zagrać z Danią albo Japonią więc Paragwajczycy będą gryźć trawę jutro aby wygrać ze słabiutką Słowacją i ukłuć parę razy. Po Europejskich drużynach można się wszystkiego spodziewać więc marne kursy radzę odpuszczać :cool: Można też DNB za (1,4) też spoko.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Słowacja (+1) - Paragwaj 2 @ 4.45 ✅
O godzinie 13:30 w Bloemfontein zostanie rozegrane pierwsze niedzielne spotkanie Mundialu w RPA. W grupie F teoretycznie wszystkie drużyny mają jeszcze takie same szanse na awans, po tym jak w pierwszej kolejce Włosi zremisowali 1:1 z Paragwajem, a Słowacja w tym samym stosunku z Nową Zelandią. Jednak patrząc obiektywnie tylko trzy drużyny mają szanse na awans, a jakiekolwiek punkty stracone z NZ mogą się okazać tragiczne w skutkach. Słowacy prowadzili w meczu z nimi do 93 minuty! Psychicznie dobrze na nich to na pewno nie wpłynęło. Dziś muszą wygrać, tylko czy są w stanie? W końcu wielkimi potentatami nie są, a ich rywal to całkiem ciekawa drużyna, co istotne z bardzo mocną linią ataku. Dlatego dziś spodziewam się, że nasi sąsiedzi pożegnają się z Mundialem i to w dość kiepskim stylu, dostając od rywali kilka bramek w &quot;prezencie&quot;.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Nowa Zelandia
Typ: Włochy -1,5 (AH)
Kurs: 1,91
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Mistrzowie świata Włosi po dość pechowym remisie z Paragwajem teraz podejmują outsidera grupy. Pechowym, bo Paragwajczycy nie stworzyli sobie właściwie żadnej okazji do zdobycia bramki, a jedyną zdobyli po niesprawiedliwie podyktowanym rzucie wolnym. Z drugiej strony, przy bramce wyrównującej De Rossiego spory błąd popełnił bramkarz Paragwaju, Justo Villar. Nowozelandczycy także w pierwszym spotkaniu zremisowali 1-1, w ostatnich sekundach spotkania urywając punkty faworyzowanym, lecz grającym bardzo słabo Słowakom. Jestem przekonany, że w drugiej rundzie spotkań mecze w tej grupie będą bardziej otwarte, a Włosi zdecydowanie ograją słabszego rywala. Mają ku temu wszelkie argumenty. W ataku jest kłopot bogactwa - moim zdaniem powinni zagrać Gilardino i Di Natale, ale Pazzini, Iaquinta czy Quagliarella to także wyborni napastnicy. Dość powiedzieć, że Lippi nie zabrał na Mundial takich asów jak Totti, Toni, Floccari, G. Rossi, Miccoli czy Cassano. Aż tylu napastników w kadrze być nie może, ale ci, co zostali wybrani, z pewnością na to zasłużyli. Pierwszy mecz z Paragwajem mimo wyniku pokazał, że Włosi mogą zdominować mocnego rywala. Nowa Zelandia do takich nie należy i dziś spodziewam się pogromu. Siła rażenia obu ekip jest nieporównywalna i moim zdaniem Nowa Zelandia, która mimo wszystko dość szczęśliwie zremisowała pierwszy mecz dziś zostanie pozbawiona złudzeń. A komentując lekko jedną ze wcześniejszych dyskusji, to stwierdzenie, że Włosi nie mają najmniejszych szans na odniesienie sukcesu robiło furorę także 4 lata temu. Jak to się skończyło, widzieliśmy.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
stwierdzenie, że Włosi nie mają najmniejszych szans na odniesienie sukcesu robiło furorę także 4 lata temu. Jak to się skończyło, widzieliśmy.
Jako że piszesz o &quot;makaronach&quot; pozwole sobie skomentować ???? A pamietasz jak w 74 gralismy z Brazylią o trzecie miejsce??To był mecz to była drużyna ???? To że Włosi zdobyli mistrzostwo 4 lata temu to już historia.Teraz to oni sa cieniem tamtej druzyny.Bardzo bym chcial zeby nie weszli do 1/8 bo i po co.Zeby fuksem znowu sie przepchać do półfinału.Wołał bym paragwaj i Słowaków a zreszta nawet jak wyjda to Holendrzy ich dopadną ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
ITALIA!!!!!!!!!!!!!!!Zbiór pomidorów już od sierpnia!!!!Camoranesi Cannavaro Zambrotta to beda najwieksze wyciskacze tego przesmacznego warzywa!!!!!Jesteście tak samo daremni ja 4 lata temu tyle ze teraz nie macie juz takiego fuksa jak 4 lata temu.Ostatni mecz ze Slowakami i bede calym sercem za naszymi sasiadami bo antyfutbolowi mowie stanowczo NIE!!!!
 
T 0

tequilla

Użytkownik
ITALIA!!!!!!!!!!!!!!!Zbiór pomidorów już od sierpnia!!!!Camoranesi Cannavaro Zambrotta to beda najwieksze wyciskacze tego przesmacznego warzywa!!!!!Jesteście tak samo daremni ja 4 lata temu tyle ze teraz nie macie juz takiego fuksa jak 4 lata temu.Ostatni mecz ze Slowakami i bede calym sercem za naszymi sasiadami bo antyfutbolowi mowie stanowczo NIE!!!!
Tyle, że niestety Słowacja nic soba nie reprezentuje. Jeszcze większa padaka, niż Włosi. Paragwaj musiałby przegrać z kiwimi, a w to cięzko uwierzyć.
Chyba, że Włosi zremisują ze Słowacją jakims cudem. ( miło by było ???? )
No i ci sędziowie beznadziejni.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
I mogą zaoszczędzić na biletach! Polecą do Hiszpanii, później samolot rozładuje Francuzów i Włochów, Anglicy przez kanał już niedalako, a Niemcy też rzut beretem! ;) :grin:
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
????? nie te mistrzostwa Świata

Brazylia wygrała i to chyba dla nich najważniejsze w pozaostąłych meczach padały wyniki 0:0 lub 1:1 a Hiszpanie a nie Holendrzy przegrali z szwajcarią
Wiem pomyliłem się z tą Holandią. Przecież wiadomo ,że chodziło mi o Hiszpanów. Brazylia wygrała ,ale w jakim marnym stylu ? 2:1 z Koreą północną która jest na tam 100 którym miejscu w rankingu fifa ? Wątpie ,żeby ktoś stawiał na czystą Brazylię po kursie 1,10 ,raczej ludzie stawiali tutaj handicapy ,no i bukmacherzy sobie zarobią na tych mistrzostwach.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Obserwując spotkanie Włochów śmiem twierdzić że za chwile może stać się to co się dzieje w kadrze Francji jeżeli trener nie wprowadza za dużo młodych zawodników do kadry to efekt może być tylko jeden taki jak dzisiaj , Przepraszam ale z Nową Zelandią to Polacy zapewne odnieśliby zwycięstwo patrząc na to że w Nowej Zelandii nawet ligi niema ich jedna drużyna dołączona jest do ligi Australijskiej to o czym my tutaj mówimy.... Jeżeli aż tak lekceważy się drużyny z dolnego pułapu to strach pomyśleć co jutro Portugalia zrobi.....
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
no buki se natrzepią ładnie kasy na tych mistrzostwach ???? jeszcze jak nie wygra ktoś z trójki Brazylia-Argentyna-Hiszpania to będą mieli jeszcze więcej, bo pewnie większość stawiała na kogoś z tego trio - czysty zysk ????
 
T 0

tamanamuss

Użytkownik
Smutne widowisko urządzili dzisiaj włosi. Niby grali dobrze ale znów zabrakło skuteczności. Nie zmienia to faktu że razem z Paragwajem wyjdą z grupy. Mój długoterminowy kupon zaczyna wyglądać jak wianki na klopsach, jaeszcze może wejść ale ma coraz bardziej pod górkę.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety w tym roku każdy wróżył że znów będzie z mistrzostw świata, mistrzostwa europy lecz prawda okazała się bolesna zespoły z innych regionów poszli do przodu i już nie raz sprawili niespodziankę a dopiero niespodzianki przed nami myślę że remis Nowej Zelandii to nie przypadek....
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Kuźwa. To co się dzieje, przekracza jakiekolwiek ramy. Tyle niespodzianek. Najgorsze jest to, że każda z tych drużyn najprawdopodobniej wyjdzie z grupy, a Włosi przy dobrym układzie to mogą wyjść nie wygrywając ze Słowacją. Przyznam, że umoczyłem kasę, którą ładnie wyrwałem w tamtym miesiącu. Masakra !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom