>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa G [Belgia, Panama, Tunezja, Anglia]

Status
Zamknięty.
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dla mnie jedna z nudniejszych grup, smaczku dodaje jedynie fakt, że po naszym ewentualnym wyjściu z grupy zmierzymy się z którymś z tych zespołów. Naturalnie będzie to albo Belgia albo Anglia, o ile nic się nie odjaniepawli - wszak na każdym Mundialu jest jakaś większa lub mniejsza niespodzianka. Na poprzednim Mundialu taką niespodzianką była Kostaryka, która była w grupie właśnie z Anglią i pozbawiła jej szans na awans. Z racji słabszych rywali ta grupa to poważny kandydat na króla strzelców całego turnieju - jeżeli Lukaku/Hazard/Kane się rozstrzelają z Panamą i Tunezją i zajdą przynajmniej do ćwierćfinału to na pewno mają spore szanse.
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Cała nasza drużyna powinna dokładnie się przyjrzeć meczowi 28 czerwca pomiędzy Anglia i Belgia, ponieważ będzie tam możliwość podpatrzenia naszego przyszłego potencjalnego rywala po wywalczeniu awansu z grupy.
W tym momencie ja osobiście wolałbym abyśmy zagrali na Anglię, dlatego jestem ciekaw tego meczu , który z pewnością będzie miał znaczenie w układzie tabeli grupy G
 
petrcechfan 16

petrcechfan

Użytkownik
Zdecydowany faworyt tej grupy to Belgia. Potem powinna być Anglia. Tunezja? Hmm. Jakieś szanse na awans mają, ale nikłe. Raczej pozostanie im walka o honor i 3pkt w meczu z Panamą, która powinna się cieszyć z każdej zdobytej bramki, gdyż nie będzie ich za wiele ????
1. Belgia
2. Anglia
3. Tunezja
4. Panama
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Belgia i Anglia stoczą walkę o pierwsze miejsce. Panama będzie dostarczycielem punktów... A Tunezja może troszkę napsuje krwi, ale nie sądzę aby liczyli się w walce o awans. Belgia ma bardzo fajną kadrę z masą utalentowanych zawodników, i dlatego chciałbym aby doszli jak najdalej.
Anglia zaś miała już znakomitą generację zawodników, i wiemy jak to wyglądało. Eliminacje przeszli bez problemu. Bezpośredni mecz z Belgią da odpowiedź na co stać ten zespół.
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Anglia, zespół, który na mistrzostwach zawsze uznawany jest za cichych faworytów, a notorycznie zawodzi. Nie byłbym zaskoczony brakiem awansu Anglików, nieraz pokazali, że po świetnych eliminacjach kompletnie zawodzą w turnieju. Nie byłbym szczególnie zaskoczony gdyby zajęli trzecie miejsce za wygrywającą grupę Belgia i drugą Tunezją.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Dwóch zdecydowanych faworytów tej grupy i raczej bez niespodzianek. Belgia wygrywa grupę, ponieważ jest lepsza kadrowo od Anglii i w tym momencie powinna być góra. Podobnie jak Francja to Belgia wyszumi się w grupie. Anglia nie powinna zaliczyć wpadki z drużynami zdecydowanie słabszymi jakimi są bez wątpienia Tunezja i Panama. Trzecie miejsce dla drużyny afrykańskiej.
 
L 0

lukaslondon

Użytkownik
Nie skreślałbym Anglii za wczasu , ta drużyna się ciagle rozwija z meczu na mecz wiec nie zdziwię się jak poradzi sobie z belgia , ostatnie mecze pokazały ze taktycznie są gotowi .
 
S 0

snekraz

Użytkownik
Jak myślicie kto będzie grał Young czy Rose? pytam pod kątem zakładu Zawodnik wystąpi od 1 minuty. Wydaje mi się że Southgate postawi na Younga bo z tego co kojarzę grał u niego chyba więcej, może ktoś coś powiedzieć?
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Belgia i Anglia to dla mnie podobne zespoły. Zawsze duże oczekiwania. Składy pełne gwiazd i zawsze duże rozczarowanie i wpadka. Moim zdaniem te drużyny mentalnie nie są gotowe na sukcesy w dużych imprezach. O ile w grupie idzie im dobrze to później jednak jakby się spalaly.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Grupa G
Godzina: 17:00
Spotkanie: Belgia - Panama
Typ: Belgia over 2.5 gola
Kurs: 2.03 ✅ easy.. :cwl:
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Moim zdaniem taki wysoki kurs na to zdarzenie do meczu sie nie utrzyma i beda solidne spadki do mysle 1.70-1.80. Belgia to ekipa usposobiona ultraofensywnie. Mega gwiazdy w linii ataku takie jak Hazard, Lukaku, De Bruyne, Carrasco, Mertens, Batshuayi itd. Do tego bardzo mocna lawka rezerwowych. W ostatnich latach na duzych imprezach przymierzani do roli czarnego konia jednak ciagle cos nie wypalalo co moim zdaniem zmieni sie teraz, tutaj, na tych mistrzostwach. Rywalami beda reprezentanci Panamy czyli ekipa zdecydowanie najslabsza ze wszystkich grajacych na tym mundialu. Ostatnio portal &#39;CIES Football Observatory&#39; opublikowal szacowana wartosc poszczegolnych ekip i Panama znajduje sie w tym rankingu na.. ostatnim 32 miejscu. Jej wszyscy pilkarze wyceniani sa lacznie na 15 mln euro. Belgia zajmuje 7 miejsce z wycena rzedu 835 mln euro. Ja wiem, ze te rankingi nie graja ale chce wam tylko pokazac ogromna przepasc miedzy obiema reprezentacjami. Skoro Arabia Saudyjska, ktorej poziom sportowy jest mocno zblizony do Panamy na otwarcie mistrzostw zbiera manto od slabej &quot;Sbornej&quot; az 5:0 to od takiej dobrze poukladanej, z wysoka kultura gry ekipy jak jest Belgia wymagany jest wynik mocno zblizony do tego osiagnietego przez Rosje. Po za tym te bramki w ostatecznym rozrachunku sa bardzo wazne, poniewaz pozniej moga one skutkowac miejscem w tabeli koncowej. Spokojnie te trzy bramki ⚽ Belgia powinna rywalowi zaaplikowac ;) Dla bardziej odwaznych mozna atakowac nawet wyzsza linie over 3.5 gola po kursie 3.80.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Belgia over 5.5 rogów (vs Panama) ✅
Anglia over 4.5 rogów (vs Tunezja) ✅
i na podbitke mój ulubiony pewniak w 1 kolejce, czyli Kolumbia z remisem (vs Japonia) ⛔
Bekło mnie się spoconymi girami :puke:
Akordeon @1.88 unibet ⛔
Krótko i zwięźle:
Omijam pierwsze mecze Belgów i Anglików, pewnie wygrają, ale mam lekką czujkę na niespodzianke. Coś mi mówi, że albo to będą pogromy w stylu Sbornej, albo męczenie buły. Obydwa scenariusze pasują mi do nabijania rogów. W obydwu reprezentacjach jest komu je nabijać, a i ustawienia formacji z meczów towarzyskich także sprzyjają typom. Belgia na pewno zagra 343 ????, a Anglii nie jestem pewien, ale Kane, Sterling, Alli czy Vardy postarają się o te minimum 5 rogów.
Na podbitke idzie Kolumbia, jeśli to wtopią to zjem własne skarpety po końcowym gwizdku :movember:
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Jak myślicie kto będzie grał Young czy Rose? pytam pod kątem zakładu Zawodnik wystąpi od 1 minuty. Wydaje mi się że Southgate postawi na Younga bo z tego co kojarzę grał u niego chyba więcej, może ktoś coś powiedzieć?
wg Sky Sports i BBC raczej bedzie to Young
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Belgia-Panama
Typ: Belgia -3.5
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
godz: 17:00
Ewentualna analiza: Pierwsze spotkania w tej grupie, ekipa Panamy na dzień dobry zmierzy się z zespołem Belgii, którzy oczywiście są faworytem do zdobycia w tym meczu kompletu punktów, jak i do wyjścia z grupy razem z reprezentacją Anglii z którą najprawdopodobniej walczyć będą o pierwszej miejsce , bowiem szczerze wątpię żeby ekipy wyżej wymienionej Panamy oraz Tunezji mogły zawalczyć o awans. Wiemy jak Belgowie sa silni w swoich ostatnich spotkaniach, potrafią strzelac sporo bramek, pokazywali to w spotkaniach z Kostaryką, Meksykiem oraz Arabią Saudyjską, tutaj ich rywalem będzie słaba Panama, która w sparingach również traciła bramki między innymi ze Szwajcarami dodam iż było ich aż 6, wiem że to było spotkanie sparingowe, ale na pewno Belgowie są w stanie strzelić Panamie kilka bramek, tym bardziej iż w tej grupie tylko oni i Anglia się liczą , więc ilość strzelonych bramek na pewno będzie miała znaczenie przy wyjściu z grupy. Lukaku również uznawany jest za zawodnika , który może zawalczyć o tytuł króla strzelców więc na pewno będzie chciał się w spotkaniu z najsłabszym rywalem pokazać z jak najlepszej strony. Ja postawiłbym w tym meczu na wysokie zwycięstwo Belgów oraz na sporą ilość bramek, myślę że wynik 4, może 5:0 dla Belgów nie będzie tutaj niespodzianką a warto złapać ilośc bramek po dobrym kursie.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Na podbitke idzie Kolumbia, jeśli to wtopią to zjem własne skarpety po końcowym gwizdku :movember:
W Internecie nic nie ginie, więc cytuję, żeby nie uciekło :sun: Powodzenia z AKO - duże szanse na powodzenie, ale w przypadku niepowodzenia trzymamy za słowo! EOT - musiałem zacytować, proszę bez kartek :bow:
Dorzucę coś w temacie, żeby nie było samego offtopu. Myślę, że najwyższa pora na koniec wpadek (mniejszych bądź większych) i męczarni ze strony faworytów i jutro w końcu zobaczymy pewne zwycięstwa.
Belgia zdobędzie bramkę w obydwu połowach @1.78 Unibet
Gol w obu połowach @1.53 Unibet
Anglia (-1 ah) @1.72 Unibet
Anglia powyżej 1,5 bramki @1.7 Unibet
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Grupa, która na pierwszy rzut oka wydaje sie łatwa do wytypowania , ale to tylko złudzenie bo juz w pierwszych dniach ten mundial pokazal nam , ze nie bedzie tak jak sobie to wymyslilismy. Wiekszosc z was po raz kolejny uwaza , ze Belgia to bedzie czarny koń, ale czy aby napewno moza ich tak nazywac ? Oni raczej powinni byc wymieniani w gronie faworytów ale nie sa, a dlaczego ? Bo do tej pory na duzych turniejach zawodzili wiec nie zasluguja raczej na miano faworytow ani tym bardziej czarnego konia bo tam sa takie nazwiska , ze tez nikogo nie moglo by dziwic ich zwycięstwo. Belgowie od 2014 sa licząca sie reprezentacja w pilce nożnej ale w Brazylii zawiedli bo odpadli w ćwierćfinale z Argentyna a na Euro we Francji byli typowani na finalistów a ich droga zakończyła sie również na cwiercfinale i polegli z Walijczykami ... Narazie w tej druzynie brakuje prawdziwego lidera i brakuje tymbardziej mentalnosci zwycięzcy bo porazka na euro z Walia nastapila w ich głowach a nie na boisku. Obok Belgow mamy Anglie , ktorej futbol nigdy nie byl piekny dla oka i nikt sie nimi nie zachwycał. Reprezentacja Anglii w pilce noznej to takie troche potwierdzenie stereotypu o futbolu w Wielkiej Brytanii czyli glownie liczy sie sila i nieustepliwosc w środku pola , a bramka wkoncu jakas wpadnie , owszem teraz w tej reprezentacji jest wiecej techniki bo Rashford , Sterling czy Alli to naprawdę świetni techcznie pilkarze i do tego ten Kane , ktory naprawde ma wielkie umiejetnosci i jesli mialbym porownywac ich do Belgow to zdecydowanie Kane&#39;a postawil bym nad Lukaku bo dla mnie jest o wiele lepszym i kompletniejszym napastnikiem. Wiec atak Belgow i Anglikow jest według mnie podobny bo trio Hazard , Mertens, Lukaku czy Rashford , Sterling i Kane , robi wrażenie. Srodek pola zdecydowanie na korzysc Belgow ale jesli mialbym porównać defensywe moze i Belgowie na papierze wyglądają lepiej ale jesli chodzi o postawe na boisku to zdecydowanie bardziej w ostatnim czasie podoba mi sie defensywa Anglików. Uwazam , ze Tunezja moze namieszac w tej grupie , nie koniecznie musi awansowac ( co by mnie jakos.bardzo nie zdziwilo) ale moze namieszac w kwestii pierwszego miejsca w grupie. Tunezyjczycy potrafią dobrze zamurowac bramke i jesli im sie to uda to uważam , ze Anglicy i Belgowie moga miec problem z rozbiciem tego muru. Jesli jednak jedni i drudzy zalicza komplet punktów w starciach z Panama i Tunezja a w ich meczu bezposrednim padlby remis to mysle , ze to jednak Belgia zajmie 1 miejsce ponieważ oni cisna mocno do przodu a Anglicy graja bardziej zachowawczo i dlatego Belgowie moga więcej nastrzelac z reszta przeciwników. Uwazam jednak , ze Anglia ma spore szanse na zwycięstwo z Belgami ponieważ ich konsekwentny i zachowawczy Futbol może byc kluczem w tym starciu . Jest jeszcze Panama ale osobiście uwazam , ze to powinien byc &quot; dostarczyciel punktów w tej grupie &quot;
Jeśli chodzi o jutrzejsze spotkania to mam dwa fajne bety .
Belgia over 2,5 bramki @2,10 Fortuna✅✅✅
Doliczony czas w drugiej polowie : under 3,5 minuty @2,70 Sts .⛔⛔ Do tej pory za kazdym razem kiedy grałem over to siedzialo a jutro pokusze sie na swietny kurs na under . Mecz powinien sie szybko rozstrzygnąć dlatego sędzia nie bedzie tego długo ciągnął.
Anglia over 6,5 różnego @1,79 Fortuna✅✅✅
Anglia over 3,5 roznego w drugiej polowie @1,93 Fortuna ✅✅✅
Anglia i under 3,5 @1,84 Fortuna✅✅✅
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Lukaku over 1.5 strzalow celnych @1.55/ Unibet. Dla mnie typ bardzo pewny, nie zdzwiwie sie jesli strzeli 2 gole, a tutaj wystarcza dwa strzaly. Dodatkowo gram jeszcze faule na zawodnikach : over 1.5 na de Bruyne i over 2.5 na Hazardzie. Over 13.5 fauli Panamy rowniez warte spróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom