>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
M 14

michal777

Użytkownik
watpie... bramka maicona czysty przypadek , chcial wrzucic pilke i mu nie wyszlo ;x , szkoda ze nie zrobili takiej akcji jak korea w koncowce
i nie pisz ze dunga im sie kazal oszczedac bo nawet jak zaczela sie 2 polowa , niby przyspieszyli gre ale akcji duzo z tego nie mieli
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
i nie pisz ze dunga im sie kazal oszczedac bo nawet jak zaczela sie 2 polowa , niby przyspieszyli gre ale akcji duzo z tego nie mieli
a ty nie pisz posta pod postem bo opcja edytuj jeszcze jest.

to chyba normalne że przyspieszyli trochę grę , trochę jednak musieli się zaangażować w to aby wygrać. za samą nazwę Brazylia 3 pkt się nie dopisuje. I dobrze. Znając potencjał Brazylii to mogę się założyć że mają w planach rozłożenie sił na cały miesiąc grania. Nie było by sensu aby dziś roznieśli Koreę 8:0 i w posiadaniu piłki 85-15 jak w następnym meczu Dunga musiał by pół podstawowego skłądu wymieniać bo kontuzja czy jakiś uraz.
 
M 14

michal777

Użytkownik
czlowieku , w 1 polowie moze mieli ledwo 2 strzaly na bramke ,a 2 ? NO TAK FAKT PRZYSZPIESZLI GRE , ale gdyby nie ta fart bramka maicona , kto wie jak dalej by sie potoczyl ten mecz , tyle w temacie
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
watpie... bramka maicona czysty przypadek , chcial wrzucic pilke i mu nie wyszlo ;x

Nie sądzę obejrzyj powtórkę ;) Strzelał zewnętrzną częścią stopy, tak żeby piłka nabrała rotacji zewnętrznej, gdyby dośrodkowywał uderzałby wewnętrzną częścią stopy żeby odchodziła... choć w pierwszym momencie myślałem tak jak ty ;)
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Nie chcę wyjść tu na zwolennika spiskowej teorii dziejów, ale dla mnie ten mecz nie był całkiem uczciwy....
Cała drużyna miała ten mecz i kibiców w d..., a już to, co wyprawiał Fabiano to się w głowie nie mieści - kolo ewidentnie NIE CHCIAŁ trafić do bramki i CELOWO wyraźnie nie trzymał linii spalonego, żeby go łapali na off-side. Czekałem kiedy Dunga go zmieni, bo był tak słaby że oczy bolały od patrzenia, ale on widocznie bardzo dobrze wywiązywał się z powierzonego mu zadania NIEstrzelenia gola. No chyba, że rzeczywiście jest taki słaby, ale w takim razie co robi w tej drużynie?!
Nie uważam, żeby brak zaangażowania i gubienie prostych piłek świadczyło o zwykłym &quot;oszczędzaniu się&quot;, gdyby tak było to właśnie dokładnie rozgrywaliby piłkę i grali z Koreańcami w dziada, żeby się za bardzo nie zmęczyć.
Myślę, że chcieli wygrać tak nisko chyba po to, żeby Koreańczycy nie trafili po mistrzostwach do obozów pracy (tym bardziej, że Płd. wygrała), a poza tym pewnie ktoś się ucieszył, że miliony naiwnych ludzi uwierzy, że uczciwie rozniosą ich 5-0 albo więcej i przegra kasę u buka na tych &quot;pewniaków&quot;. Może nawet sami obstawili underek ????
Chociaż sam postawiłem, że Brazylia wyjdzie z grupy i pewnie tak się stanie, to po tym co zaprezentowali życzę im teraz jak najgorzej, niech jadą w ch... do domu zas..ni kunktatorzy. Za to odwrotnie - Niemcom (i Polakom ;) ) życzę jak najlepiej, myślę, że przy dobrym układzie finał jest w ich zasięgu.
GL &amp; HF!
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie chcę wyjść tu na zwolennika spiskowej teorii dziejów, ale dla mnie ten mecz nie był całkiem uczciwy....
Cała drużyna miała ten mecz i kibiców w d..., a już to, co wyprawiał Fabiano to się w głowie nie mieści - kolo ewidentnie NIE CHCIAŁ trafić do bramki i CELOWO wyraźnie nie trzymał linii spalonego, żeby go łapali na off-side. Czekałem kiedy Dunga go zmieni, bo był tak słaby że oczy bolały od patrzenia, ale on widocznie bardzo dobrze wywiązywał się z powierzonego mu zadania NIEstrzelenia gola. No chyba, że rzeczywiście jest taki słaby, ale w takim razie co robi w tej drużynie?!
Nie uważam, żeby brak zaangażowania i gubienie prostych piłek świadczyło o zwykłym &quot;oszczędzaniu się&quot;, gdyby tak było to właśnie dokładnie rozgrywaliby piłkę i grali z Koreańcami w dziada, żeby się za bardzo nie zmęczyć.
Myślę, że chcieli wygrać tak nisko chyba po to, żeby Koreańczycy nie trafili po mistrzostwach do obozów pracy (tym bardziej, że Płd. wygrała), a poza tym pewnie ktoś się ucieszył, że miliony naiwnych ludzi uwierzy, że uczciwie rozniosą ich 5-0 albo więcej i przegra kasę u buka na tych &quot;pewniaków&quot;. Może nawet sami obstawili underek ????
Chociaż sam postawiłem, że Brazylia wyjdzie z grupy i pewnie tak się stanie, to po tym co zaprezentowali życzę im teraz jak najgorzej, niech jadą w ch... do domu zas..ni kunktatorzy. Za to odwrotnie - Niemcom (i Polakom ;) ) życzę jak najlepiej, myślę, że przy dobrym układzie finał jest w ich zasięgu.
GL &amp; HF!
Przesadzasz. Brazylia zrobiła swoje, wygrała. To początek turnieju, logiczne więc, że nie zaczną od wszystkiego co najlepsze. Pisanie, że mecz był ustawiony wg mnie jest bezpodstawne. Korea zagrała po prostu dobry mecz. Zagrali nieźle w defensywie, a Brazylijczycy mieli problemy z przedostaniem się pod ich bramkę. Potem opadli z sił, a Brazylia to wykorzystała. Koreańczycy grali z nożem na gardle, ale wysuwanie teorii, że Brazylii było ich żal, to już przesada...
 
P 0

preton

Użytkownik
Podstawowym bledem bylo zlekcewazenie korei. Tak jak za czasow komunizmu lekcewazono nasza reprezentacje (np Webley &#39;73) bo byla zza zelaznej kurtyny.
Koreanczycy wolnosci nie maja, ale maja za to wielki zapal do sportu. By sie o tym przekonac wystarczy obejrzec dowolny film o tym kraju. Co prawda nie maja pieniedzy oraz swobody w treningu/sparingach (ze wzgledow politycznych) nie dysponuja rowniez jak inne panstwa trenerami z zachodu ktorzy moga z nimi pracowac nad technika.
Nadrabiaja to wszystko swoja ciezka praca nad kondycja, a graja z pelnym poswieceniem dla chwaly panstwa. Polscy kopacze powinni sie uczyc od nich ambicji, bo po batach 0:6 jedyne co chcieli zrobic to przytulic sie do Hiszpanow i wymienic koszulkami...

A brazylia... no coz maja swoje 3 punkty, a to jest turniej.
 
T 0

tequilla

Użytkownik
To ciekawe, czy dzisiaj ukradną sygnał... ???? Ponoć umiłowany przywódca miał wtórnie zdecydować, czy mecz można pokazać, czy nie - bo przecież to on układał strategię gry ( nawet jeśli nie on, to on ???? ), a gdyby przegali 8 do zera to by była zdrada narodowa.. no, ale 1:2 to chyba nie jest blamaż.. więc najprawdopodobniej pokażą powtórkę, a że praw do transmisji ich telewizja nie ma... ????
Dla mnie Korea to największa niespodzianka i życzę im wszystkiego dobrego. Nawet awansu ( który wcale nie jest taki niemożliwy).
A Szpaku wczoraj drażnił mnie błędami co rusz powtarzając, że Brazylia na inaugurację dwóch poprzednich Mistrzostw grała z Chinami i Japonią co nie jest prawdą. No, ale co za różnica, dla niego żadna w końcu to przecież nasz ulubiony Szpaku, bez błedów nie byłby sobą...
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Powiem tak: to, że Brazylia wygra było dla mnie sprawą oczywistą. Ale nie spodziewałem się spacerku i przestrzegałem co poniektórych przed stawianiem HC overów itd. Pierwszy mecz turnieju - widać, że Brazylijczycy wyszli skoncentrowani i absolutnie nie zlekceważyli rywala. Odnoszę wrażenie, że nawet nie byli mocno zdziwieni czy zszokowani wynikiem pierwszej połowy tak jakby się spodziewali, że mecz będzie miał taki przebieg. Po drugie ciężko gra się z drużyną ustawioną ultradefensywnie. Dodając fakt, że była to drużyna Korei Północnej, która jest jakby z innego świata, grająca zaciekle, zdyscyplinowanie taktycznie, bez respektu dostaliśmy to co widzieliśmy. Owszem, jak wiadomo, gdyby Canharinios strzelili bramkę w 15-20 minucie to mecz wyglądałby inaczej. Myślę też, że dla Koreańców ogromne znaczenie psychologiczne i mentalne miała bramka strzelona na 1:2. Uważam, że jest to dla nich bodziec na następne mecze, który utwierdza ich w słuszności obranej drogi itp itd. Następne spotkania z ich udziałem są niewiadomą - mogą potoczyć się różnie i mogą punkt komuś urwać albo i przegrać oba mecze zdecydowanie. Co do bramek: 1:0 - strzał mierzony i nieprzypadkowy. 2:0 - świetne podanie i wykończenie. 2:1 - trochę jakbym widział Messiego mijającego trzech obrońców ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Brazylia- WKS
Typ 1
Kurs: 1,63
WKS jak dla mnie nie zagrało rewelacji jaki i Portugalia ale to pierwszy mecz i nie można przegrać. Jak dla mnie:
Portugalia wygrywa z Koreą 4pkt
Brazylia w przypadku remisu 4pkt-sytuacja nie za ciekawa bo w przypadku porażki z Portugalią odpadają przy założeniu ze WKS wygra z Koreą / 6pkt dla Brazil = pewny awans. Z Portugalią nie będzie tak łatwo i myślę, że chłopcy wiedzą o co grają i zapewnią sobie awans już po 2 kolejkach żeby spokojnie spać :razz:

No i mecz Brazylia vs Portugalia dla drużyny z Ameryki będzie o pietruchę :razz:
 
T 0

tequilla

Użytkownik
A co będzie, jak Portugalia przegra z Koreą? ????
Dla mnie Koreańczycy, obok Szwajcarów są największym pozytywnym zaskoczeniem tych Mistrzostw. A scenariusz może być i taki: Korea dwa bezbramkowe remisy, Portugalia i Wybrzeże przegrywają z Brazylią po 0-1 i Korea z dwoma punktami turla się do następnej rundy ????
Czego im życzę.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Mam pytanie co do Portugalii , grają w poniedziałek o 13:30 co sądzicie o ich meczu z Koreą . Jaka będzie pogoda tam gdzie mają grać , bo temperatury ponoć dosyć rozpięte od 20 kilku stopni do -3 np , także to dosyć istotny czynnik. z perspektywy Portugalii lepiej żeby było około 20 kilku. a że grają o 13:30 to chyba może tak być.
teraz odnośnie ich formy w pierwszym meczu nie zachwycili , a Korea nadspodziewanie długo i mądrze się broniła...trochę dzięki temu kursy skoczyły na Portugalię.
co sądzicie o typie na Portugalię kurs 1,4 wydaje się wyborny do gry
chciałby poznań wasze zdanie i uwagi gdyż dosyć sporo chcę zainwestować na zwycięstwo Portugalii , w grę wchodzi kwota pięciocyfrowa i bynajmniej nie jedynka z przodu ;) także starannie muszę przeanalizować ten typ stąd moja prośba o wszelke uwagi opinie wskazówki
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
co sądzicie o typie na Portugalię kurs 1,4 wydaje się wyborny do gry
chciałby poznań wasze zdanie i uwagi gdyż dosyć sporo chcę zainwestować na zwycięstwo Portugalii , w grę wchodzi kwota pięciocyfrowa i bynajmniej nie jedynka z przodu ;) także starannie muszę przeanalizować ten typ stąd moja prośba o wszelke uwagi opinie wskazówki
dla mnie grać po tak niskim kursie to naiwność, sam widziałeś jak grała Korea więc oceń REALNE prawdopodobieństwo zwycięstwa Portugalii. Wg mnie jest to nie więcej niż 60%.
Teraz się zastanów czy chcesz ryzykować taką kwotę... znam &#39;typera&#39; który gra podobnie, może nie za kilkanaście, ale za kilka tysięcy po takich właśnie kursach, gra kilka razy w roku, jeszcze nie wtopił, puścił chyba 6 kuponów do tej pory po kilka kafli... moim zdaniem jednak to jest wielkie ryzyko i na takim turnieju w takim meczu z takim rywalem - nie ma sensu.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Na mundialu nie ma słabych drużyn, wszyscy chcą wygrywać, o czym mogliśmy się przekonać... Ja odradzałbym Ci granie tak dużą stawką tego typu, bo nie jest to pewny typ, czym można się sugerować po kursach...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
jak obstawiacie Brazylie z WKS ja daje zwycięstwo Brazil chodz w pierwszym meczu nie zachwycili po tym co wyprawiają zespoły z Afryki jedynka na brazylie jest chyba oczywista bo ponieważ będą chcieli juz zapewnic sobie awans w drugim meczu historia mówi że Brazylijczycy w większosci wygrywali swoje drugie spotkania nie wiem czy w WKS zagra od początku Drogba co ma duże znaczenie dla tego zespołu z drugiej strony te MS są nieobliczalne faworyci często remisują lub przegrywają więc remis jest jak najbardziej prawdopodobny w tym meczu porażka może mniej, mam taki mętlik w głowie że juz nie wiem co radzicie kurs na Brazil to 1,73 czyli kuszący, na remis 3,45 w w swoim temacie gdzie obstawiam mecze stawiłem 1 ale nie jestem do kąca pewien waham sie i jeszcze mogę to zmienic co radzicie ??
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Brazylia - WKS
kurs:1,73
Ostatnio podopieczni Dungi mimo, że wygrali 2;1 zawiedli. Gra słabo się kleiła,może wynikało to z tego, że Koreance murowali się całą ekipą w dodatku pierwszy mecz zawsze stresujący. Dzisiejszy rywal ostatni mecz z Portugalią zagrał słabo , następny rywal Portugalia i nie będzie łatwo...Jak przegrają to może być ciężko :] Wysoki kurs jak na Brazyli kusi strasznie...
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
Ja tutaj bym nie pył tak pewien zwycięstwa Brazylii. Po pierwsze WKS ma niezłą defensywę, Brazylia w I kolejce rozegrała słaby mecz, jakby im się nie chciało wygrać. W drużynie z Afryki od pierwszych minut zagra Drogba, moim zdaniem ważny filar drużyny, co z tego, ze może nie zdobyć gola ale gdy wychodzi na boisko to morale drużyny idą automatycznie w górę - to nie kwestionowany lider WKS.
Ostatnio wielu myślało, że Anglia po remisie z USA spręży się i rozniesie Algierię - jak było wszyscy wiedzą ????
Dlatego zdecydowałem się zagrać X2 po 2,15 moim zdaniem niezły typ wart ryzyka. Pozdrawiam.
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Analizując ten mecz patrząc tylko na grę tych drużyn w pierwszym meczu, można dojsć do wniosku, że to WKS wyjdzie z tego spotkania zwycięska. Brazylia musi się bardzo sprężyć, aby zagrać na najwyższym poziomie i wygrać to spotkanie. Anglicy, a teraz i Włosi musieli wygrać drugie spotkanie aby bezstresowo wyjść z grupy. Nie udało im się to i musieli się zadowolić tylko remisami. Myślę tak jak kolega nade mną, że X2 to dobry typ, który można spróbować zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom