>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
wisla 0

wisla

Użytkownik
niestety ale WKS nie wygra bo Brazylia ma taki potencjał że chyba przez długie lata będzie w finale Mistrzostw Świata popatrz kto w Brazylii gra a kto w WKS
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a popatrz kto gra w Hiszpanii a kto we Szwajcarii, kto w Nowej Zelandii a kto we Włoszech. Nazwiska nie grają. Patrze na obydwie jedenastki z poprzednich meczów i zarówno Brazylii skład jak i WKS znam bardzo dobrze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popatrz .... WKS ma też kilka dobrych graczy jak Drogba, Yaya Toure, Kolo Toure , Kalou , Eboue czy Zokora oni grają w najlepszych ligach..... i to z niezłym efektem wkońcu w Premiership grać regularnie trzeba mieć talent. Więc nie mów że składy są na czyjąś korzyść. Wszystko dziś zweryfikuje boisko.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja bym dziś widział w meczu Brazylii overek. Brazylijczycy wg mnie spokojnie są w stanie ustrzelić 3 bramki sami, bez pomocy WKS-u. A tamci może nawet im pomogą. Wiem, że to takie gadanie bez specjalnie przekonujących argumentów, ale taka moja opinia i tyle. Dla mnie overek po ładnym kursie w okolicach 2.2 to dobra opcja.

over 2.5 2.15 ✅
bet365


A poza tym to ostatnio znalazłem ciekawe zakłady w Bwinie na stałe fragmenty.
I tak na ten mecz widzi mi się coś takiego:

over 34.5 free kicks 1.90 ✅


Myślę, że WKS zagra tu podobnie jak z Portugalią, z tym, że okazji do faulowania może być więcej, także spodziewałbym się niemałej liczby fauli ze strony WKS-u. No i na bank kilka spalonych będzie w tym spotkaniu, co też da kolejne wolne.

over 22.5 goal kicks 1.80 ⛔


Tutaj wydaje mi się, że pęknie spokojnie. Brazylia podejrzewam, że będzie oddawała niemało strzałów, na pewno będzie trochę niecelnych. WKS też na pewno swoje spudłuje. No i długie piłki zwłaszcza do Drogby mogą się kończyć na aucie bramkowym.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Mimo, iż w spotkaniu Brazylia - WKS byłem za Brazylią, to także liczyłem na niską porażkę WKS, która dałaby im szanse na awans z grupy. Zwykle kibicuję zespołom z Afryki, jednak od tego spotkania dla WKS zrobię absolutny wyjątek, mimo, iż gra tam kilku zawodników, których wręcz uwielbiam. Fakt, sędzia uznał skandaliczną bramkę Fabiano, ale to, co się działo od momentu 3-0 dla Brazylii przechodzi pojęcie. Gracze z WKS grali tylko po to, by zrobić krzywdę Brazylijczykom. Jak sędzia mógł nie zareagować na brutalne faule na Elano i Bastosie? Żółta kartka za ten drugi faul to śmieszna kara, tak, jak śmieszne jest to, że nie dostrzegł przewinienia Tiote. Niestety, potem Słonie kontynuowały swoją brutalną grę. Nic dziwnego, że Dunga szalał przy linii, a Brazylijczykom puściły nerwy, bali się po prostu o swoje zdrowie. Całe szczęście, że nie doszło do 3-4 poważnych kontuzji Brazylijczyków. Niestety, wygląda na to, że taką odniósł Elano, który w pierwszym meczu z Koreą zaliczył bramkę i asystę, tutaj także zdobył gola. Nic dziwnego, że Kaka także nie wytrzymał psychicznie. W końcu Abdulkader Keita wszedł na boisko tylko po to, by zrobić krzywdę rywalom, a wyróżnił się nie tylko wejściem w Bastosa, ale i kilkoma innymi brutalnymi zagraniami. No i oczywiście symulowaniem uderzenia w twarz, podczas gdy Kaka lekko klepnął go w klatkę. Sędzia ani myślał o ochronie zdrowia Brazylijczyków. Słonie to zwykli, boiskowi bandyci. Przynajmniej z takiej strony się pokazali, niestety.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
dzisiaj fajna bójka się zapowiadała ale nic z tego :razz:
kurcze nie spodziewałem się tak łatwej wygranej Brazylii, WKS przed meczem zastrzegał się, że będzie bronił remisu, ale jakoś nie było tego widać, nie wiem czy ten mecz mieli szansę zremisować...
vrazzo - ja też nie mogłem się nadziwić jak sędzie mógł dać drugą żółtą za takie coś, no niby dostał z łokcia, ale bez przesady, żeby się od razu za mordę łapać... nie wiem na czym zależało graczom WKS ale na pewno nie na strzeleniu gola
 
T 0

tequilla

Użytkownik
jutro korea remisuje z portugalią, potem remisuje ze słoniami, a brazylia wygrywa z portugalią i po raz pierwszy w historii ( odkąd wchodzą tylko 2 zespoły) zespół z 2 punktami wchodzi do następnej rundy :razz:
 
C 0

carvallho

Użytkownik
Dziś gra Brazylii jak dla mnie rewelka. Gdyby chcieli (musieli) wygraliby nawet 5-6 do zera. Widać po prostu że mają spore rezerwy do pokazania których na razie żadna druzyna ich jeszcze nie zmusiła. Mecz z Koreą podobny do dzisiejszego, gra jakby od niechcenia ale z pełną kontrolą wydarzeń na boisku. Brazylia pokaże kunszt dopiero w meczu z silniejszym rywalem.
Co do jutrzejszego meczu.... rosną kursy na Portugalię, ale wg mnie jest to spowodowane tylko i wyłącznie niespodziankami którymi ostatnio sypnęło a nie jakimś nagłym docenieniem dryżyny KRLD. Portugalia ma w ostatnim meczu Brazylię więc jutro musi wygrać i to w miarę wysoko aby myśleć o awansie. Azjatów po meczu z Brazylią ciężko ocenić biorąc pod uwagę całkowitą ich olewkę przez rywala. Handi -1 po kursie ponad 2,00 jak najbardziej do grania
 
W 4

wosh

Użytkownik
wlasnie... Brazylia wydaje sie grac z wielka rezerwa....taka gra moze ( a nawet powinna ) dac sukces!!Dunga daje ta dyscypline co druzyna potrzebuje.. wiem ze to taki trener bez doswiadczenia ale ma ogromna pewnosc siebie,dawno nie widzialem takiego czegos w brazylijskiej druzynie...
 
robertone 0

robertone

Użytkownik
Chociaż nie oglądałem meczu to byłem za Brazylią. WKS niby dobrzy gracze i nawet ładnie grają( co potwierdzili z Portugalią) ale daleko im do zespołu Brazylijskiego technicznie jak i psychicznie.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Portugalia – Korea Płn: typ 1 1.40 Expekt
Potwierdziły się przewidywania mówiące, że Portugalia w rzeczywistości jest słabsza niż by się mogło wydawać. W pierwszej połowie w meczu z WKS nie potrafili przeprowadzić ani jednego składnego i błyskotliwego ataku. Ronaldo próbuje z całych sił ale niestety mu nie wychodzi. Koreańczycy trafili do grupy śmierci i do pierwszego meczu podeszli bez kompleksów. Jeśli piłkarze byli by bardziej doświadczeni i ograni w meczach o stawkę można by było liczyć na sensacje. Póki co muszą się pogodzić z rolą outsidera i liczyć na najniższy wymiar kary.
Więcej typów Bońka na stronie Expekt
 
T 0

tequilla

Użytkownik
A ja licze, że Korea pokaże iż mecz z Brazylią nie był przypadkowy i że dziś również zremisują. Z takiego wyniku najbardziej bym się ucieszył
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
też mam nadzieję, że Portugalczycy nie będą mieli łatwo, i jeśli wygrają to max 1 bramką. Korea zagrała bardzo dobrze, jeśli będą się trzymać takiej gry są w stanie sprawić niespodziankę.
Ja stawiałem na Koreę po handicapie azjatyckim:
Portugalia - Korea Płn. (0:1 AHC)
Typ:2
Kurs 2,44
Buk: 12bet
Polecam, moim zdaniem warto. W przypadku wygranej Portugalii jedną bramką - zwrot.
 
M 0

msk82

Użytkownik
a ja myśle że portugalia wygra ten mecz iloma bramkami nie umie powiedzieć ale wygrają, to że korea powalczyła z brazylią to tylko i wyłącznie zasługa &quot;słabszej&quot; gry brazyli, 2 mecz brazyli znacznieee lepszy więc widać że z korea zagrali min. nakładem sił, wks zagrało znacznie lepiej z portugalią niz z brazylia, a nie sądze żeby portugalia w ostatnim meczu wygrała z brazylią remis owszem ale co im to da jeśli dziś przegrają z korea...
 
mitch90 5

mitch90

Użytkownik
Dodatkowym motorem dla Koreańców może być to że ich guru postanowił pokazać ich mecz na żywo i to jest pierwsza taka transmisja w historii więc albo zadziała to paraliżująco na nich albo wręcz przeciwinie uskrzydli...
 
B 0

berlingo11

Użytkownik
no to się rozstrzelali.. szkoda szkoda tej Korei.
swoją drogą typerzy obstawiając różne handicapy i strzelone licznie bramki mogli dziś dobrze zarobić na co przed meczem się nie zanosiło ????
kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, a w tych mistrzostwach różne bywają niespodzianki jak widać.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
ehh no niezle sobie radzili w pierwszej połówce ale potem portugalce nie dali im za duzo do powiedzenia :-|
szkoda Koreanczykow, no ale cóż, dziś byli słabsi, pilka bywa okrutna...
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
vrazzo - ja też nie mogłem się nadziwić jak sędzie mógł dać drugą żółtą za takie coś, no niby dostał z łokcia, ale bez przesady, żeby się od razu za mordę łapać... nie wiem na czym zależało graczom WKS ale na pewno nie na strzeleniu gola
Kaka zaatakował rywala bez piłki i wywalił mu z łokcia , nie wiem co w tym dziwnego że dostał za to żółtą kartkę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
co najwyżej to go trochę tym łokciem odepchną, sędzie nie do końca to widział (do tego nie panował nad tym co się tam działo), kaka miał już :zoltakartka: to dostał ????, gdyby miał czyste konto to by :zoltakartka: nie dostał ;)


swoją drogą to nie wiem o czym myśleli piłkarze WKS osłabiając Brazylię przed spotkaniem z Portugalią, w którym mają swój interes, ponieważ do awansu potrzebne im jest zwycięstwo Brazylii i to grube zwycięstwo
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Szkoda Korei nie przesadzając to może zostać potraktowane jako zdrada narodowa i przy tym nawet obóz pracy to wakacje... :-|
Ponoć były jakieś przecieki, że dwóch koreańców chciało poprosić o azyl, bo bali się co ich spotka po przegranym meczu z Portugalią. Trudno się dziwić.
Zrobili straszną głupotę, zamiast czaić się na remis chcieli zaatakowac i myśleli, że ot tak sobie wygrają z Portugalią ( zupełnie, jak nasi z Hiszpanią). No i skończyło się, jak skończyło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom