>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ze co wjakich rezerwach?? wzscy grali gdzie ty zes widzial rezerwy?? valbuena tylko nie gral ale on to tka naprawde tylko uzueplnienete tego skldu bo gdyby byl riberi i nasri to nawet bo 20 min nie zagral
z tych atkauajcych nie gral tylko giruo i cabaye.pzoa tym nie sadze by pogba byl gorszy czy taki sagna i koscielny w obronie,wedlug mnie to nawet sa lepsi
Człowieku co ty wygadujesz za głupoty ? Trener zapowiedział rezerwy, komentatorzy z Darkiem na czele mówili o rezerwach, ale ty wiesz lepiej. Więc fakty: Francja zagrała OPTYMALNYM składem na Honduras i Szwajcarię i to będzie I skład na ten mundial. Porównaj sobie tamten skład i ten i przeanalizuj każdą pozycję bo nie będę tracić pół dnia na taką ignorancję. W tym meczu zagrała II składem i do tego grali bez koncentracji, stworzyli parę sytuacji. Głównie był odczuwalny brak Patrice Evra, nie zagrał też od początku Varane. Giroud wszedł pod koniec. Skład, sposób gry i nastawienie - po prostu wszystko wskazywało, że grali aby aby, jak wpadnie bramka to dobrze, a jak będzie remis to też ok, więc opieranie czegokolwiek po tym meczu to tak jak by pisać, że Ghana jest lepsza od Niemców bo było 2:2.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

USA - Niemcy

Zaraz po drugich meczach w grupie G rozgorzała dyskusja na temat kolejnego meczu pomiędzy naszym sąsiadem, a sojusznikiem. Już wiele razy podczas imprez słyszało się o takich numerach i rzadko kiedy się kończyło tak jak wszyscy mówili. Myślę, że podobnie może być i tym razem. Znajomość obu trenerów zostanie odłożona na bok, gdy obie ekipy wybiegną na murawę.
Niemcy jak do tej pory grają według przypuszczeń (przynajmniej moich) dobry futbol. Po tym co pokazali można stwierdzić, że są zespołem który powalczy o zwycięstwo na boiskach Brazylii. W dzisiejszym spotkaniu niepewny jest występ Boatenga, który nabawił się urazu w spotkaniu z Ghaną. Wraca jednak do zespołu Schweinsteiger Pokazał on w ostatnim meczu, wchodząc z ławki rezerwowej, że ma wiele do zaoferowania swojej drużynie.
Piłkarze USA w ostatnim meczu zagrali dobre spotkanie. Gdyby przypilnowali wyniku do ostatniej minuty to dziś Niemcy musieliby się martwić o wynik meczu. Powtarzam to przy każdym meczu więc powtórzę dziś, że trener Klinsmann (jak mało który trener na tym mundialu) potrafi przygotować swoich piłkarzy świetnie taktycznie, a z pewnością reprezentacja którą trenował nie ma nic do ukrycia przed nim.
W historii spotkań obu ekip nigdy nie doszło jeszcze do remisu. Moim zdaniem tą statystykę może zakłócić tylko wysokie prowadzenie reprezentacji Ghany w drugim meczu. Loew w końcówce może podratować kolegę i dopuścić do remisu. Także sporo strzelonych goli może pomóc USA wyjść z grupy. Jednak te i wiele innych teorii skończą się dziś koło godziny 20, gdy poznamy rezultaty spotkań w grupie G i przekonamy się, czy warto było sobie łamać głowę.
Moje typy:
Powyżej 2.5 gola 1,84 Betsson ⛔
Niemcy wygrają 1,70 Betsson
✅
VS.

Portugalia - Ghana​

O tej samej porze rozpocznie się drugi mecz w grupie G, który także jest bardzo ważny dla końcowego układu tabeli. Szczerze powiedziawszy to Portugalia praktycznie nie ma szans. Musieli by pokazać naprawdę dobrą i skuteczną grę dziś, a jak na razie wyglądało to słabo. Do tego dochodzi plaga kontuzji w drużynie. Także zachowanie Ronaldo, który leci do TV i opowiada, że są przeciętnym zespołem nie pomaga drużynie. Cała reprezentacja z pewnością liczyła na swoją supergwiazdę z Realu, a sam Ronaldo nie pokazał nic na tych mistrzostwach oprócz człapania w okolicach bramki przeciwnika. Za to w wywiadach jest pierwszy.
Piłkarze Ghany pokazali zęby w meczu z Niemcami. Dzięki remisowi pozostali oni z szansami na awans. Muszą jednak liczyć na zwycięstwo Niemców i sami zwyciężyć w meczu z Portugalią. Dziś wyszły na jaw informacje dotyczące kłótni w zespole Ghany. Z kadry zostali wydaleni Boateng i Muntari. Ten drugi tak czy siak nie wyszedłby na boisko, ponieważ pauzuje za kartki. Jednak takie zachowanie psuje morale. Nie sądzę, by mecz przebiegał pod dyktando drużyny z Afryki. Choć trener Appiah zapowiedział ofensywną grę myślę, że piłkarze z półwyspu Iberyjskiego także będą próbować wygrać to spotkanie.
Moje typy:
Obie strzelą 1,50 Betsson ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Skoro ma być ustawka i ktoś ma strzelić gola to Niemcy przecież mają: - Klose - Wystarczy mu jedna bramka by stać się najlepszym strzelecem mistrzostw świata - Muller - Młody chłopak, a ma na swoim koncie już kilka bramek z dwóch mundiali. Tylko po ostatnim meczu ktoś wie jak z jego zdrowiem? Podobno rozciął sobie pod koniec meczu łuk brwiowy.
Dla wszystkich osób lubiących ryzyko i doszukiwaniu się spisku polecam:
⚽ - Mirosław Klose strzeli bramkę - 2,50 Betsson
Bo jak nie teraz to kiedy pobić rekord Rolando? Mecz teoretycznie &quot;przyjaźni&quot;, więc dzisiaj teoretycznie jest największa szansa na gola dla Klose. Fajnym pomysłem jest też zagrać na wynik HT: Niemcy / FT: USA (Kurs 41 bet365).
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
USA - Niemcy: 2 @1.61 Bet365 Ja dziś obejrzę mecz Rzeszy. Mówiłem już, że widzę w nich kandydatów do tytułu. Poza tym co to za mundial, w którym Niemców nie ma w fazie pucharowej? Dlatego proponuję wybić sobie z głowy wygraną USA dziś. Oczywiście, wygrana USA przy dobrym bilansie bramkowym daje awans Niemcom. Ale oni sobie na to nie pozwolą. Według mnie bukmacherzy wystawili takie duże kursy bo chcą złapać paru odważnych. Na koniec napiszę, że Niemcy jak i większość Bundesligi lubią rzuty rożne. Dlatego podaje jeszcze dwa typt z nimi związane: Więcej rzutów rożnych: Niemcy @1.53 Bet365 Powyżej 9.5 rożnych w
meczu @1.72 Bet365
odnosnie granie na te rzuty rozne to bywa roznie i tak troche do tych statystyk na mundialu to w pierwszym meczu linia 1o roznych sie pokryla ale ciekawostka 4 niemcy 6 portugalia . w drugim z ghana wydawalo mi sie ze granie do polowy meczu to typ ktory musi wejsc 4,5 plusie a okazalo sie ze raptem bylo (2Niemcy 1 ghana) owszem w calym meczu tez byla linia pokryta 7 do 3 do Niemcow ale jak widzimy ze to jest grane na styk ,tak z mojego punktu widzenia . to dotyczy tych dwoch meczow na mundialu ,podam taka ciekawostke ze duzo liczylo ze linia ) 9,5 plus roznych w meczu francja - szwajcaria ze spokokoje wejdzie a okazalo sie w meczu padl wynik 5-2 ( 7 bramkowy a

roznych raptem 5-3 w calym meczu . tak po krotce chcialem to przedstawic

✅ No mialem racje z tymi rzutami roznymi ze linia ✅9,5 to nie zawsze wejdzie no i tu tez bylo (2-3 ) w calym meczu 5 .

.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja w tej grupie. Ciekawi mnie bardzo jak podejdą do spotkania reprezentacje Niemiec i USA. Czy będą kalkulowały i zagrają na remis, czy od początku będzie walka, bowiem żadna drużyna nie będzie chciała nerwowej końcówki, a już napewno strata bramki w końcówce mogłaby okazać się zabójcza. Myślę, że Niemcy nie będą tutaj kalkulować w ogóle. Dla nich jeżeliby odpadli byłoby to tragedią. Kursy na remis poleciały w dół, ale myślę , że spokojnie bukmacherzy wiedzą co robią. Ja w tym spotkaniu daję na reprezentację Niemiec, dla których spotkanie z Ghaną było tylko wpadką, bo Ghanijczykom po prostu ten mecz wyszedł. Kurs na Niemców też dobry warty zagrania.
Z kolei w drugim spotkaniu po raz kolejny dam na przełamanie się Portugalii, która jeszcze w tym turnieju nie wygrała. Mimo tego nadal zachowała szanse na awans z grupy pod warunkiem, że wygrają z Ghaną i Niemcy wygrają z USA. Kryzys w ekipie Ghany z której wyleciało dwóch zawodników dodatkowo dodaje smaczku temu spotkaniu. Zagram na Portugalczyków i mam nadzieję, że jeszcze ich zobaczę w kolejnej rundzie.
 
kretos 7,3K

kretos

Użytkownik
Dla wszystkich osób lubiących ryzyko i doszukiwaniu się spisku polecam:

⚽ - Mirosław Klose strzeli bramkę - 2,50 Betsson

Bo jak nie teraz to kiedy pobić rekord Rolando? Mecz teoretycznie &quot;przyjaźni&quot;, więc dzisiaj teoretycznie jest największa szansa na gola dla Klose. Fajnym pomysłem jest też zagrać na wynik HT: Niemcy / FT: USA (Kurs 41 bet365).
Szczerze pobudziłeś moją korę mózgową swoim postem. Miro może pobić rekord Ronaldo i to na dodatek w Brazylii, do tego &quot;mecz przyjaźni&quot;. Wniosek upatruję prosty: BTS - 1,81 BF⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
taaa i wlasnie dlatego ze jest taki dobry od lat siedzi w tym przecietnym olimpique marsylia ahahah co za brednie , jakby byl gosc dobry to juz dawno by gral w klasowym zespole a z riberim i nasrim on byl tylko takim uzupelnieniem a nie jakas kluczowa postacia. no i poza tym gdzie tu widzicie rezerwe? nie ma tylko valbueny nie ma cabaye ale jest pogba nie ma evry i jeszcze jakiegos nie pamietam ale jest koscielny i sagna. gdzie niby te rezerwy?? wypadkl tylko girou i valbuena a wy tu piszecie ze francja w rezerwach grala hehe francja skionczy swoje udzial na cwierfinale bo nie ma kogos kto robi roznice a w fazie pucharowej tacy zawodnicy to skarb(co innego bym pisal gdyby gral nasri lub ribery)
Skończ chłopaczyno te nerowe wywody.
Nasri na mundial nie pojechał, więc dla Deschampsa oznacza to, że Valbuena jest lepszy. KONIEC GADKI. Według mnie na tych mistrzostwach akurat udowodnił, że jest niezwykle wartościowym i potrzebnym Francji piłkarzem.
Nawet zaryzykowałbym, że kluczową postacią obok Benzemy i Pogby.
On nie siedzi w jakimś tam klubie. Gra w bardzo dobrym europejskim zespole.
Francja nie ma gracza, który robi różnice...??? Ręce opadają.
Niemcy - USA
TYP : Niemcy win 1,70 +++++++ ( WSZYSTKIE DYWAGACJE O USTAWCE PSU W D ????

Betclick
Ja nie wierze w teorie spiskowe.
Uważam, że Niemcy dziś wygrają i wyjdą z grupy na pewnym 1 miejscu z 7pkt.
Są drużyną zdecydowanie pilkarsko lepszą od USA i powinni dziś to udowodnić.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Niemcy - USA Typ: suma goli - parzysta Kurs: 1.9 ⛔ Wynik: 1:0
Ja dzisiaj króciutko z nietypowym jak widzę typem, jak wiadomo na ten mecz wielu przewiduje remis i sądzę, że ten remis padnie, a jeżeli nie? Zdecydowałem się na typ, który da wygraną przy remisie jak i również w przypadku zwycięstwa którejś z drużyn parzystą liczbą goli.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Portugalia - Ghana
Obydwa zespoły z małymi szansami na awans, ale jednak z szansami - to zależy nie tylko od nich samych ale i od rezultatu drugiego spotkania Niemcy - USA.
Spodziewam się wielu bramek, bo nie ma już czego bronić. Zarówno Portugalia, jak i Ghana muszą wygrać, najlepiej wysoko, by awansować (oczywiście w meczu Niemiec z Usa nie może paść remis).
over 3.5 gola
kurs: 2.00

bet365
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
i co panowie to niby nie jest gra na remis ?? hahaha z tym ze przy ttakim wyniu portugali gdy bedzie 1-0 to niemcy przycisna w 2 polowie i moga cos strzelic a jak bedzie trzeba to najwyzej USA ODDadza
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że Ghańczycy nie chcieli tego meczu wygrać? Nie było tej dynamiki, zaangażowania. Grali na stojąco jakby specjalnie chcieli tutaj przegrać. Jeszcze to co zrobił ten &quot;bramkarz&quot; przy golu na 1:2 to jakiś żart. Portugalia nie zagrała nic specjalnego, a jednak udało im się zwyciężyć. Naprawdę ciężko mi to zrozumieć, tym bardziej że ciągle mieli szanse na awans. Remisowali 1:1, a Amerykanie przegrywali z Niemcami. Do końca meczu zostału dużo czasu. Naprawdę jestem negatywnie zaskoczony takim rozwojem sytuacji.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jedni wyśmieja drudzy sie zgodzą, ale dla mnie Ghana ten mecz oddała. Oddała specjalnie. W sensie, że sprzedała mówiąc krótko i na temat. Przeciez ten bramkarz podał piłke do Ronaldo. Opadał i widział co się dzieje i mu ją podał. Z Ghaną sa zawsze cyrki. Może raz grali na miarę swoich mozliwosci co pechowo odpadli z Urugwajem. Ale co dzis mamy ? No nic nie mamy. Druzyna gra o awans a plącze sie o własne nogi w ataku, a bramkarz zalicza asyste.
Tak się akurat złożyło, że jestem po przeczytaniu ksiazki &quot;Przekręt&quot; Declana Hilla. Jak ktoś ma obiekcje - polecam. To nie 1wszy taki numer Ghany. Do tego te niby problemy z kasą out Muntariego i Boatenga. No cyrk i komedia. A szkoda, bo potrafia grac...
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
w 100% zgadzam sie z dawczanem, i pytam wprost czy takiej druzyny nie powinno sie wyrzucic z rozgrywek miedzynarodowych na przynajmniej kilka lat... ??
piekny gif ktory pokazuje swietne podanie bramkarza do ronaldo mozna juz znalezc w necie
P.S postawilem na portugalie
dawczan - masz moze link do pdf&#39;a tez ksiazki ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Meczu co prawda nie oglądałem ale wcale bym się nie zdziwił, jeśli to co przypuszczacie było prawdą. O takiej samej sytuacji na MŚ w Niemczech 2006 mówił swego czasu Stephen Appiah:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/emocje-na-sprzedaz/3tr8d
Tylko po co Portugalia miała by kupować skoro i tak mieli nikłe szanse na wyjście i w rezultacie i tak nie wyszli ? Jak by kupili to by wygrali z Ghaną 5:0 i byli by w 1/8.
A kto mówi, że to Portugalia miałaby kupić ten mecz? Ktoś chciał zarobić, przebił kwotę obiecaną przez związek i postawił na Portugalię. Piłkarze mieli nieduże szanse na awans to woleli pewną kasę w kieszeni. Dość proste, tym bardziej znając podejście do spraw finansowych w reprezentacjach afrykańskich.
A szkoda, bo w spotkaniu z Niemcami pokazali, że mają umiejętności żeby trochę namieszać w turnieju.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik


John Boye - strzelec samobójczego gola dla Portugalii w meczu z Ghaną. Zdjęcie zrobione przed spotkaniem. Nie wiem jak Wy to widzicie, ale według mnie widać tutaj jak Ghańczyk trzyma w dłoni niezłą kupkę banknotów w jakimś woreczku, folii. Jak dla mnie ten mecz śmierdzi!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik


John Boye - strzelec samobójczego gola dla Portugalii w meczu z Ghaną. Zdjęcie zrobione przed spotkaniem. Nie wiem jak Wy to widzicie, ale według mnie widać tutaj jak Ghańczyk trzyma w dłoni niezłą kupkę banknotów w jakimś woreczku, folii. Jak dla mnie ten mecz śmierdzi!
Jak cała piłka i inne sporty.Skonczcie juz te zabawy w detektywow trzeba byc głupcem zeby wierzyć ze sport jest czysty.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Jak cała piłka i inne sporty.Skonczcie juz te zabawy w detektywow trzeba byc głupcem zeby wierzyć ze sport jest czysty.
Nie sugeruję, że to pieniądze za rzekomo oddany mecz z Portugalią. Bardziej wydaje mi się iż jest to jego część z tej 3 mln puli jaką przed meczem wysłał Prezydent Ghany za to, aby zawodnicy dograli te Mistrzostwa. Co jednak nie zmienia faktu, że pieniądze przesłaniają im ambicje!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie sugeruję, że to pieniądze za rzekomo oddany mecz z Portugalią. Bardziej wydaje mi się iż jest to jego część z tej 3 mln puli jaką przed meczem wysłał Prezydent Ghany za to, aby zawodnicy dograli te Mistrzostwa. Co jednak nie zmienia faktu, że pieniądze przesłaniają im ambicje!
Tak to niestety jest w dzisiejszym sporcie.Trzeba pamiętać ze większość piłkarzy wywodzi sie z biedy i wiadomo mecz jest dla nich ważny ale mając w perspektywie kilka milionów euro tym chłopakom odbija i nie ma co sie dziwić nie wiem sam jak bym sie zachował gdyby wpadła mi taka kasa do kieszeni.Jak to mowia co zrobisz oka nie wyjmiesz.Pilkarze Ghany i tak mogą byc z siebie zadowoleni bo zaprezentowali sie niezle na tych mistrzostwach.A ze mogli i powinni awansować? Kibice zapomną a kasa bedzie sie zgadzać...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w 100% zgadzam sie z dawczanem, i pytam wprost czy takiej druzyny nie powinno sie wyrzucic z rozgrywek miedzynarodowych na przynajmniej kilka lat... ??
piekny gif ktory pokazuje swietne podanie bramkarza do ronaldo mozna juz znalezc w necie
P.S postawilem na portugalie
dawczan - masz moze link do pdf&#39;a tez ksiazki ?
Mecz smierdzi na kilometr. Murzyni nie potrafia nawet ustawic meczu tak zeby nie bylo niedomowien.I nikt nie twierdzi ze to Portugalia kupila litosci...Paru murzynow sie dogadalo z odpowiednimi ludzmi i po problemie. Nawet cala druzyna nie musiala wystarczyl zidiocialy bramkarz 2 obroncow 2 pomocnikow i dziekuje posprzatane. Wszystko idealnie opisane w tej ksiaze Declana Hilla.
Pdfa nie mam ale na allegro znajdziesz ja za 30-35 zl. Polecam. Osobiscie inaczej juz patrze na pilke nozna wiec jesli ktos nie chce sobie zepsuc odbioru pilki i innych sportow to nie polecam ????
 
Do góry Bottom