>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Musi jeszcze dużo czasu upłynąć aby wszystko zatrybiło w Belgii.
Po pierwszej połowie widać było ewidentny brak zgrania. Kompletnie nie wiedzieli co maja grać i jak przebić się przez mur postawiony przez Algierię.
Zmiany in plus, można nawet rzec że gdyby nie one to różnie mogłoby się to zakończyć. Gra jakoś taka szarpana w moim odczuciu. Nie było płynności w poczynaniach Belgów. Hazard dzisiaj słabiutko. Nie podejmował trafnych decyzji. Nie miał dnia na pojedynki 1na1. Lukaku zamiast wykorzystywać swoje warunki to biegał bezproduktywnie, czasami odgrywając piłki w tył lub do boku. Być może skutki kontuzji siedziały mu w głowie i bardziej myślał o ekonomice gry niż efektywności. Dlatego Origi dał bardzo dobrą zmianę. Mimo młodego wieku brał na siebie grę, chciał - a to jest najważniejsze.
Po tym meczu rodzi się pytanie - jak Belgia poradzi sobie w kolejnych spotkaniach? Czy aby Rosja nie będzie zbyt twardym murem aby można było się przez niego prześlizgnąć tak jak dziś ? Co na to Korea? Wcale nie jest powiedziane że będzie łatwo. Czekamy na spotkanie Rosji z Koreą. Wynik jak i sama gra może dać nam kilka wskazówek na pytania typu: kto wyjdzie z 1szego miejsca?; czy Portugalia/USA będą w stanie zatrzymać Belgię albo odwrotnie - czy to Belgia będzie w stanie ich pokonać ?
Będzie ciekawie ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Po tym meczu rodzi się pytanie - jak Belgia poradzi sobie w kolejnych spotkaniach? Czy aby Rosja nie będzie zbyt twardym murem aby można było się przez niego prześlizgnąć tak jak dziś ? Co na to Korea? Wcale nie jest powiedziane że będzie łatwo. Czekamy na spotkanie Rosji z Koreą. Wynik jak i sama gra może dać nam kilka wskazówek na pytania typu: kto wyjdzie z 1szego miejsca?; czy Portugalia/USA będą w stanie zatrzymać Belgię albo odwrotnie - czy to Belgia będzie w stanie ich pokonać ?
Teoretycznie taki mecz może zbudować ducha drużyny w ekipie Belgii. Teoretycznie może ich podbudować i ponieść do kolejnych sukcesów. Teoretycznie następne mecze mogą być dla nich łatwiejsze bo wolą grać z kontry niż atak pozycyjny. Ale to wszystko teoria... Moim zdaniem na chwilę obecną najlepszy typ to: Kiedy zakończy turniej Belga - w 1/8 finału. Jeszcze nie widzę tego w ofertach bukmacherów, ale spodziewam się kursów w okolic 2-4. Każdy powyżej 3 biorę z ucałowaniem ręki. Po dzisiejszej wygranej o ich awans z grupy jestem spokojny. Ale w 1/8 czekają na nich Niemcy/Portugalia/USA. Moim zdaniem z każdą z tych drużyn by odpadli. Niemcy to w ogóle inna klasa. A ten, co okaże się lepszy z pary Portugalia - USA też moim zdaniem sobie ewentualnie poradzi z Belgią. Czekam do jutra na kursy na to zdarzenie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Rosja - Korea
Typ : over 1,5 gola +++++++
1,38 Betclic


Biorę ten kurs w ciemno.
Rosja pokrywa ten zakład w ostatnich 10 meczach aż 9 razy !
Korea w ostatnich 12 aż 10 razy.
Patrząc na siłę Rosji ten typ musi wejść..
Myśle, ze pokryją go nawet sami Rosjanie. Pamiętacie w ich pierwszym meczu 4:1 z Czechami?
Korea jak się zepnie to tez może coś trafi.
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Proponuję zestaw &quot;dyscyplinarne&quot; w Unibet na mecz Rosja - Korea Płd. ✅ 0,65j
Argumentuję:
- Rosjanie preferują twardy styl gry, w ostatnich 10 meczach mieli więcej fauli niż przeciwnicy
- Koreańczycy słyną z dobrego motorycznego przygotowania, co może wpłynąć na ilość fauli ze strony Rosjan
- w ostatnim meczu towarzyskim z Koreą (w listopadzie ur. ) Rosjanie miel zdecydowanie więcej fauli niż ich rywale (17-9) oraz ż.k. (4-0)
Proponuję:
NAJWIĘCEJ PKT KARNYCH - Rosja kurs 2.9 3/10 ⛔
LICZBA PKT KARNYCH ROSJA - pow. 10.5 kurs 1.7 3/10 ⛔
NAJWIĘCEJ POPEŁNIONYCH FAULI - Rosja kurs 3.25 4/10 ✅
POPEŁNIONE FAULE HANDICAP - Rosja +3.5 kurs 1.5 7/10 ✅
Uważam to za ciekawą opcję na ten mecz.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Rosja(-1,5) - Korea 1 @ 3,14 ComeOn
Jak dla mnie 2:0 to minimum dla Rosji, w eliminacjach do mistrzostw pokazali swoją dobrą grę i bilans bramek 20:5 mówi swoje. Z przodu mają siłę, mogą być groźni dla każdego na tych mistrzostwach, w obronie też całkiem nieźle. Korea ostatnimi czasy bardzo słabo, na tle europejskich drużyn nie prezentuje praktycznie nic dobrego. Na Mistrzostwach grają dzięki jednej bramce, gdyż drużyna Uzbekistanu bilans miałą gorszy o jedną bramkę, tam też nic nie pokazywali fantastycznego, a nie ma co porównywać Iranu do Rosji. Jak dla mnie taki kurs po spadkach, ale warto ????
 
T 25

therebel

Użytkownik
Rosja v Korea Płd.
(Kto więcej zdobędzie rzutów rożnych)
Rosja @ 1.66
Bet365

Jeszcze niedawno linia na over Rosji w rzutach rożnych była 4.5, teraz wzrosła o jedno oczko, wcześniejszy over bym grał ale teraz mam pewne obawy. Mimo tego typuję że Rosja wywalczy więcej rzutów rożnych niż przeciwnicy. Kurs nie jest zbyt wyskoki, ale sądzę że jest wart zagrania. Pozdrawiam.
 
evero 19

evero

Użytkownik
Co do meczu Rosja - Korea jednak bym uważał z graniem na bramki. Statystyki statystykami ale weźmy pod uwagę, że cała podstawowa 11 zawodników Capello gra w lidze rosyjskiej i z warunkami w Brazylii jeżeli chodzi o temperaturę i wilgotność nie są w ogóle obyci. Jeżeli dodamy do tego zawsze wybieganych Koreańczyków, może być ciężko. Nawet jak Rosja strzeli to nie chce mi się wierzyć by tracili siły na strzelenie 2 i 3 bramki. Tym bardziej że dyryguję nimi Capello, którego taktyka nigdy nie była turbo ofensywna, lecz typowo włoska.
.
.
.
Rosja - Korea
under 2,5 kurs: 1,7
Rosja powyżej 1,5 kartki kurs: 1,83
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Krótko bo czas nagli. Zgadzam się z przedmówcami typującymi Rosję. To jest mega utalentowana ekipa, z potencjałem niewiele gorszym niż Belgia, ale mająca problemy czysto pozasportowe. Dodatkowo Rosja ma taką specyfikę, że zazwyczaj dobrze rozgrywa pierwszy mecz, a potem coś siada i się psuje. Po nieudanym Euro 2012, nowy trener Fabio Capello wprowadził wojskowy rygor, i wydaje się, że powinno to rozwiązać problemy dyscyplinarne. Wielkie pieniądze inwestowane w Rosyjski futbol muszą zacząć w końcu się zwracać, Rosja musi w końcu wyjść z grupy. Potencjał osobowy dużo lepszy niż u Koreańczyków. Po stronie Azjatów na pewno będzie kolektyw i współpraca zespołowa, ale pojedyńcze akcje takich graczy jak Aleksandr Kokorin powinny rozerwać niezbyt solidną defensywę Koreańczyków. Przewaga umiejętności, przewaga taktyczna trenera na ławce, i indywidualności jak Igor Akinfeev w bramce, powinno wystarczyć na zwycięstwo. Kursy smaczne.
Rosja @1,90
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Teoretycznie taki mecz może zbudować ducha drużyny w ekipie Belgii. Teoretycznie może ich podbudować i ponieść do kolejnych sukcesów. Teoretycznie następne mecze mogą być dla nich łatwiejsze bo wolą grać z kontry niż atak pozycyjny. Ale to wszystko teoria... Moim zdaniem na chwilę obecną najlepszy typ to: Kiedy zakończy turniej Belga - w 1/8 finału. Jeszcze nie widzę tego w ofertach bukmacherów, ale spodziewam się kursów w okolic 2-4. Każdy powyżej 3 biorę z ucałowaniem ręki. Po dzisiejszej wygranej o ich awans z grupy jestem spokojny. Ale w 1/8 czekają na nich Niemcy/Portugalia/USA. Moim zdaniem z każdą z tych drużyn by odpadli. Niemcy to w ogóle inna klasa. A ten, co okaże się lepszy z pary Portugalia - USA też moim zdaniem sobie ewentualnie poradzi z Belgią. Czekam do jutra na kursy na to zdarzenie.
Prawda jest taka ze Wilmots zle ustawił drużynę na tenmexz za duzo zawodników odpowiedzialnych za defensywe.Obrona nie miała nic do roboty tylko wyprowadzanie piłki.Troche mnie skrecalo jak widziałem ze Belgowie cały czas do Van Buytena grali zeby on rozgrywał a wyglada on jakby miał wywrocic sie o własne nogi.Zmiany dały porządany efekt w ofensywie,świetny Mertens na skrzydle,wejście smoka Fellainiego ten młody napastnik z Lille także pozytywnie.Lukaku nie pokazał nic wielkiego ale moim zdaniem z meczu na mecz bedzie lepiej.Przeciwnik nie dla niego bo chłopak sie lubi rozpędzić no i wiadomo forma dopiero bedzie wracać.Mi sie wydaje ze Belgowie bedą coraz mocniejsi i w zyciu bym nie postawił na Amerykanów czy Portugalie w meczu przeciwko nim.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Teoretycznie taki mecz może zbudować ducha drużyny w ekipie Belgii. Teoretycznie może ich podbudować i ponieść do kolejnych sukcesów. Teoretycznie następne mecze mogą być dla nich łatwiejsze bo wolą grać z kontry niż atak pozycyjny. Ale to wszystko teoria... Moim zdaniem na chwilę obecną najlepszy typ to: Kiedy zakończy turniej Belga - w 1/8 finału. Jeszcze nie widzę tego w ofertach bukmacherów, ale spodziewam się kursów w okolic 2-4. Każdy powyżej 3 biorę z ucałowaniem ręki. Po dzisiejszej wygranej o ich awans z grupy jestem spokojny. Ale w 1/8 czekają na nich Niemcy/Portugalia/USA. Moim zdaniem z każdą z tych drużyn by odpadli. Niemcy to w ogóle inna klasa. A ten, co okaże się lepszy z pary Portugalia - USA też moim zdaniem sobie ewentualnie poradzi z Belgią. Czekam do jutra na kursy na to zdarzenie.
w betsafe kurs 2,25
W związku z tym nieco weryfikuję swoją wypowiedź. Po takim kursie raczej zbyt duże ryzyko. Liczyłem na trochę lepszą ofertę ;)
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Korea - Algieria 1 DNB @ 1,6 5/10
Korea grała ładną piłkę z Rosjanami. Co prawda ten gol to po błędzie bramkarza Rosji, ale i tak moim zdaniem należał im się co najmniej jeden
Algieria z Belgią strzeliła gola, i nawet wygrywali, ale słabo się zaprezentowali. No ale czego po takiej ekipie oczekiwać w sumie...
Moim zdaniem Algieria bez punktu w grupie.

Korea wyjdzie z grupy @ 2,62 Stawka: 1,5/10
Belgia zdecydowany faworyt, ale moim zdaniem przesadą dać 1,08 kurs. Belgowie zagrali średnio. Widziałem też ich sparing przed Mundialem, szału nie było. Korea moim zdaniem równo z Rosją mniej więcej powinna być, a tymczasem na Rosję kurs 1,66.
Wcale nie będę mega zdziwiony jak Belgia nie wyjdzie z grupy, wtedy Rosja i Korea by miała awans, co by mnie zadowoliło. Jednak bardziej bym liczył na Belgię i Koreę.
Korea zagrała 50-50 z Rosją. Na prawdę fajnie grają podaniami, fajną akcję mogą stworzyć. Niestety nie było ich zbyt dużo, bo grali z drużyną o podobnym stylu gry i tak na prawdę obie drużyny wiedziały na co stać rywala, dlatego było mało &quot;setek&quot;. Gol Korei z 30 metra chyba, albo z jeszcze większej odległości, błąd bramkarza. Gdyby nie ten gol to Rosja by pewnie nie ruszyła tak odważnie i moim zdaniem zostałoby 0-0
Gram jednak ten typ po niskiej stawce.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Korea - Algieria 1 DNB @ 1,6 5/10
Korea grała ładną piłkę z Rosjanami. Co prawda ten gol to po błędzie bramkarza Rosji, ale i tak moim zdaniem należał im się co najmniej jeden
Algieria z Belgią strzeliła gola, i nawet wygrywali, ale słabo się zaprezentowali. No ale czego po takiej ekipie oczekiwać w sumie...
Moim zdaniem Algieria bez punktu w grupie.
Korea wyjdzie z grupy @ 2,62 Stawka: 1,5/10
Belgia zdecydowany faworyt, ale moim zdaniem przesadą dać 1,08 kurs. Belgowie zagrali średnio. Widziałem też ich sparing przed Mundialem, szału nie było. Korea moim zdaniem równo z Rosją mniej więcej powinna być, a tymczasem na Rosję kurs 1,66.
Wcale nie będę mega zdziwiony jak Belgia nie wyjdzie z grupy, wtedy Rosja i Korea by miała awans, co by mnie zadowoliło. Jednak bardziej bym liczył na Belgię i Koreę.
Korea zagrała 50-50 z Rosją. Na prawdę fajnie grają podaniami, fajną akcję mogą stworzyć. Niestety nie było ich zbyt dużo, bo grali z drużyną o podobnym stylu gry i tak na prawdę obie drużyny wiedziały na co stać rywala, dlatego było mało &quot;setek&quot;. Gol Korei z 30 metra chyba, albo z jeszcze większej odległości, błąd bramkarza. Gdyby nie ten gol to Rosja by pewnie nie ruszyła tak odważnie i moim zdaniem zostałoby 0-0
Gram jednak ten typ po niskiej stawce.
No to chyba oglądaliśmy zupełnie inne mecze. To Algieria zagrała walecznie, z duchem walki i postawiła się klasowej drużynie, może trochę przecenianej, ale z nazwiskami, zgraniem i potencjałem czyli Belgii. Natomiast tak Rosja jak i Korea zagrały na swoim niskim, żenującym poziomie, ale nawet w tym meczu więcej okazji i bardziej atakowała Rosja. Miałem wrażenie, że ten remis na 0:0, a potem 1:1 odpowiadał obu drużynom, jednak to, że Rosja tak szybko odrobiła stratę też o czymś świadczy. Jak dla mnie to Algieria jest czarnym koniem tej grupy i zajmie 2 miejsce za Belgią. Nie wspomnę już o dopingu publiczności dla Algierii i ich fanatycznym wprost uwielbieniu piłki w kraju.
 
R 46

rozga

Użytkownik
Algieria-Korea Płd.Dla obu drużyn mecz o wszystko,więc spodziewam się twardej walki na boisku.Korea w meczu z Rosją dostała 3 żółte kartki,a linia do pokrycia to 1,5
Korea Płd powyżej 1,5 żółtej kartki 1,67 Betsson
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Belgia-Rosja 1 2.00 Pinnacle ✅ ✅
Jak dla mnie kurs piękny tak jak pisałem Belgia męczyła się z Algierią bo mają względnie defensywnie nastawiony środek pola co nie oznacza że nie kreatywny.Rosjanie muszą zaatakować bo remis z Koreą skomplikował im sytuacje.Planowali zwycięstwo więc teraz muszą ukraść punkty Belgii.Czy im się to uda?Szczerze wątpię.Tak jak pisałem wcześniej moim zdaniem Belgia to drużyna która z meczu na mecz będzie grała lepiej a z zespołami lepszymi niż Algieria to już w ogóle.Rosja będzie miała więcej szans ale patrząc na defensywę Belgii i kontry ze skrzydłowymi jak Hazard czy Mertens czy Lukaku który jak się rozpędzi to zrobi tam porządek,myślę że Belgia jutro będzie miała na koncie 6 punktów bo w moim odczuciu wiedzą że są na razie papierowym faworytem.Jutro pokażą że i na boisku najlepsi powinni się z nimi liczyć.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Wlochy-Kostaryka - over 4.5 zolte kartki kurs 2.8 fortuna i over 3.5 ZL kurs 1.86-comeon

Mysle ze kursy bardzo dobre jak na to spotkanie. walka o wyjscie z grupy, jesli Kostaryka zagra jak z Urugwajem to Wlosi beda poddenerwowani i odwrotnie. zapowiada sie niezle widowisko. Pytanie czy Kostaryce zostalo sil na stabilne Wlochy? Czy niedoceniana Kostaryka zrobi niespodzianke? Wiem jedno.. beda nerwy na boisku i kartki posypia sie ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Belgia - Rosja
Ciekawym betem na ten mecz jest większa liczba żółtych kartek dla Rosjan. Z pewnością to Belgowie będą częściej utrzymywać się przy piłce, będą częściej konstruować akcje co będzie powodować frustrację Rosjan. Jestem pewien że sam Hazard wywalczy co najmniej jedno żółtko. Sędzią meczu pan Felix Brych, który wyciągać kartki lubi. Sędziował na tych mistrzostwach pierwszą niespodziankę czyli Urugwaj - Kostarykę, gdzie wyciągnął 3 żółte kartki i jedną czerwoną. Belgowie z Algierczykami otrzymali jedną żółtą kartkę - Vertonghen za głupi faul po którym podyktowano rzut karny. Rosjanie co prawda z Koreą zgarnęli tylko jedno żółtko, ale tez trzeba przyznać że to był mecz wyrównany, z lekkim wskazaniem na Rosjan, w dodatku dość nudny i nieobfitujący w strzały. Tutaj atakować powinna głównie Belgia, mają do tego szybkich zawodników których łatwo będzie sfaulować. Ja to gram.
więcej żółtych kartek - Rosja ⛔
2.1
lub bezpieczniej do ako:
więcej żółtych lub remis - Rosja ⛔
1.41
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Belgia - Rosja
22.06.2014 18:00

Belgia zawodziła w pierwszym meczu aż do wpuszczenia Fellainiego i Mertensa. Po tych zmianach ich gra się rozkręciła i pokazali, dlaczego zasłużyli na miano potencjalnego &quot;czarnego konia&quot;. Ci dwaj dzisiaj zagrają prawdopodobnie od początku. Rosji w pierwszym meczu nie widziałem i również nie bardzo śledzę poczynania ich reprezentacji, ale wiem, że to przeciwnik zdecydowanie trudniejszy od Algierii. Dużo niespodzianek na Mundialu, więc nie tykam Belgów po kursach w okolicach 1.9 a zagram handicap, ale za niższą stawkę. Belgowie jak się rozkręcą, mogą postrzelać, ale wygrana Rosji na tym etapie rozgrywek też mnie nie zdziwi.
Belgia -1 (AH) @ 2.880 Pinnacle (3/10) :-| (1:0) zwrot
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Belgia-Rosja 1 DNB 1.44 / 1 2.10
Belgowie w pierwszym meczu w 1 polowie zawiedli troche ludzi ale w drugiej polowie juz bylo lepiej i udalo im sie pokonac w miare dobrze dysponowanych Algierczykow.
Rosja grala jak Wlosi czy Bosnia wczoraj bez polotu i do tego z glupim babolem bramkarza.
Pierwsze koty za płoty Belgowie powinni spokojnie teraz wejsc w mecz i mysle ze maja duza szanse na wypunktowanie Rosjan.
Korea Pł - Algieria X2 1.57 / 2 DNB 2 2.1 / over 2.0 1.67
Podobala mi sie Algieria w pierwszym meczu mimo porazki.Jej ostatnie mecze patrzac na historie takze napawaja optymizmem.
Mysle ze nie sa na straconej pozycji bo Korea napewno nie jest w formie choc udalo im sie odebrac punkt faworytowi meczu -Rosji to jednak ten mecz byl slaby.
Ja tutaj widze mecz walki bo zdobyte tutaj 3ptk pozwola spojrzec z podniesiona glowa na awans do kolejnej fazy.
Algieria mimo 0ptk w ramach dzisiejszej wygranej moze miec latwiejsze zadanie niz Korea z Belgami.
Podalem az 3 typy i mysle ze warto w ktorys z nich zainwestowac.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

BelgiaRosja
Belgowie w spotkaniu z Algierią trochę się namęczyli, aby wyrwać 3 punkty. Dzięki dobrym zmianom pościg za wynikiem się udał. Dziś mecz z Rosją, teoretycznie lepszym zespołem niż Algieria ale czy na pewno?
Czerwone Diabły rozpoczęły turniej z problemami w ataku. Lukaku zagrał bardzo słaby mecz, a problemem jest bardzo wąski wybór w ataku. Skrzydła nie chodziły tak jak powinny. Do tego Algieria stawiła dość zacięty opór. Wejście Fellainiego oraz Mertensa poprawiły grę Belgów i to oni powinni dziś rozpocząć w pierwszym składzie. Rosjanie z kolei grali z Koreą i na jej tle wypadli dość słabo. Stracony gol po fatalnym błędzie Akinfiejewa a potem dość niezgrabne próby strzelenia zwycięskiego gola. Capello raczej wymieni kilku piłkarzy. Przede wszystkim na ataku Kierżakow powinien się pojawić, który jest co prawda chimeryczny ale zawsze groźny. Rosja moim zdaniem tylko groźnie wygląda ale jakości im trochę brakuje i ciężko im będzie powalczyć o zwycięstwo. Ale zdobycie bramki jest jak najbardziej w ich zasięgu, tym bardziej że w obronie Belgów ma zabraknąć kontuzjowanego Kompanego, a to jest spora strata.

Moje typy:
Belgia wygra 1,95 WilliamHill ✅
Over 2,5 2,10 WilliamHill ⛔

VS.

Korea Południowa – Algieria

Obie ekipy zagrają o być albo nie być w tym turnieju. Algieria zaprezentowała bardzo dobrą piłkę w meczu z Belgią. Dobre ustawienie w obronie i groźne kontrataki sprawiły sporo problemów trochę wystraszonej Belgii. Korea z kolei zremisowała z Rosją po szczęśliwym golu. Oglądając jednak mecz miałem wrażenie, że potencjał graczy z Azji jest o wiele większy niż to co pokazali. Szczególnie ich gra piłką sprawiała wrażenie bardzo swobodnej i płynnej. Skutkiem tego było 52% posiadania w pierwszym spotkaniu, gdzie jednak często oddawali pole Rosjanom. Dziś wątpię jednak, by Algieria przyjęła taką propozycję. W meczu z Belgami ich posiadanie wyniosło tylko 35%. Lisy Pustyni jednak za swoją główną broń traktują kontry i nie wydaje mi się, żeby mieli ochotę na grę piłką. Tym bardziej że tak jak pisałem, Korea zaskoczyła mnie na plus swoją łatwością rozgrywania piłki. W pierwszym meczu nie korzystali z tego zbyt często, dziś wydaje mi się, że będą musieli.
Moje typy:
Korea: posiadanie piłki over 53,5% 1,70 Betsson ✅
Obie strzelą: TAK 1,96 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Belgia - Rosja
TYP : w meczu padnie over 1,5 gola - - - ( W zasadzie nie chce mi się komentować tego meczu.. To co pokazała Belgia jest kompletnym rozczarowaniem. Za taki brak zaangażowania jaki okazali w tym meczu życzę im aby odpadli w pierwszym możliwym meczu. Rosja to dno totalne. )
kurs 1,45 Betclick

Według mnie kurs na to zdarzenie bardzo sympatyczny.
W dwóch poprzednich meczach między tymi ekipami typ siadał.
Ogólnie statystycznie również obie drużyny praktycznie w ostatnich 30 meczach mają pokrycie na poziomie 85% over 1,5 gola.
Dla mnie to taki mecz, który może być podobny do tego Francji ze Szwajcarią.
Mimo, że Belgia się bardzo namęczyła w pierwszym meczu, a Rosja nie pokazała kompletnie niczego ciekawego z Koreą to jestem zdania, że dziś możemy mieć zupełnie odmienne oblicza zarówno jednych jak i drugich. Ja myślę, że po wczorajszej wtopie na Bośni dziś powinny te dwie bramki spokojnie paść.
 
Do góry Bottom