>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H - Belgia, Algeria, Rosja, Korea Południowa

P 0

pentla

Użytkownik
Belgia vs. Rosja
Typ - powyżej 1,5 gola ⛔ (1:0)
Kurs - 1.42(Betsson)
+
Korea Południowa vs. Algieria
Typ - drużyna gospodarzy poniżej 1,5 gola ⛔ (2:4)
Kurs - 1.47(Betsson)
AKO 2.09

Krótko, co do meczu Belgów z Rosjanami to na papierku sami Belgowie powinni pokryć tę linię bo potencjał mają i można było to zauważyć w meczu z Algierią.

Koreańczycy jeśli strzelą jedną bramkę przyzwoicie grającej w destrukcji Algierii to już będzie sukces. W poprzednim meczu zdobyli jedną bramkę po błędzie bramkarza Rosyjskiego.
Kursy dla mnie satysfakcjonujące jak na te zdarzenia.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Belgia vs Rosja-Gol do 27 minuty?NIE kurs:1,80✅
Ja na dzisiejsze starcie Belgów z Rosjanami wybieram taki zakład.Teoretycznie Belgowie są faworytami ale nie lekceważył bym Rosjan.Capello stawia na defensywę i w tym elemencie są na prawdę mocni.Dwóch stoperów z CSKA Moskwa+bramkarz również z tego klubu,ogólnie bardzo zgrana formacja.Na pewno oddadzą inicjatywę w kreowaniu gry Belgom tak aby wciągnąć ich na swoją połowę i gdy nadarzy się odpowiednia okazja wyprowadzić groźne kontry.Rosja jednak ma bardzo mało do zaoferowania w ofensywie.Z Koreą wyglądało to nie najlepiej.Dopiero po wejściu Dzagoeva coś się ruszyło.Belgowie również mają mocną defensywę z Kompanym na czele i nie powinni dać sobie zrobić krzywdy w pierwszych dwóch kwadransach.Z przodu jednak mimo bardzo dużej ofensywnej siły o wiele większej niż Rosjan mogą mieć problemy.Z Algierią widać było,że akcje rozgrywane przez nich są zdecydowanie za wolno i nie sądzę aby dziś było całkiem inaczej.Trzeba spojrzeć realnie.Belgowie mają duże nazwiska w środkowej strefie ale są to piłkarze w tym momencie pod formą.Myślę,że Belgia znów może powoli w tym spotkaniu się rozkręcać i po tym co pokazali z dobrze zorganizowaną Algierią,Rosjanie nie powinni stracić gola w pierwszych dwóch kwadransach.Stąd moim zdaniem typ na brak gola w pierwszych dwudziestu siedmiu minutach po takim kursie wygląda dość dobrze.
⚽Korea Płd. vs Algieria-Poniżej 2,5 kurs:1,75⛔
To może być bardzo podobne spotkanie do tego jakim był mecz Korei z Rosją.Korea podobnie jak inny zespół z Azji,Japonia dobrze gra piłką,stara się grać po ziemi,ma niskich dynamicznych zawodników ale z ich gry bardzo mało wynika.Mają problemy z ostatnim podaniem/wykończeniem dogodnych sytuacji.Klon Japonii na tych mistrzostwach.Algieria nieźle nastraszyła Belgów ale oni mają mało do zaoferowania z przodu.Mają dobrze wyszkolonych technicznie zawodników z liderem Feghoulim na czele ale z przodu ogólnie dużo do zaoferowania również nie mają.Dziś według mnie zagrają tak samo jak w pierwszym meczu.Cofną się na własną połowę,ustawią zasieki przed własną szesnastką i będą chcieli wciągnąć Koreę na własną połowę tak aby po odbiorze piłki wyprowadzić szybkie kontry.Korea w meczu z Rosją strzeliła bardzo szczęśliwą bramkę po ewidentnym błędzie Akinfeeva i dziś również z dobrze zorganizowaną Algierią powinni mieć spore problemy.Dla mnie faworytem jest zespół z Afryki,który jedną kontrą może wygrać spotkanie,bo stać ich na to aby z zespołem z taką charakterystyką jak Korea dowieźć korzystny wynik do końca.Jednak nie zaryzykuje postawić na zwycięstwo mimo wszystko nieobliczalnej Algierii i under wydaje mi się najlepszą opcją na ten mecz.
Bukmacher:STS
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Belgia-Rosja 1 (zaklad bez remisu) @1.5
Mark Wilmots ma dwa ogromne atuty, a mianowice Hazard i Mertens. Ten drugi co prawda zaczal pierwszy mecz na lawce rezerwowych, ale dzis spodziewam sie go juz od poczatku meczu. Belgia nie ma tylko doswiadczenia turniejowego z Mundialu, ale same eliminacje zagrali swietnie. Mecz z Algieria wiadomo jaki mial przebieg, gol dla Algierii, a pozniej juz afrykanska druzyna tylko bronila. Jak zauwazyli eksperci w studio, wyciagniecie tego wyniku moze Belgom mocno pomoc scementowac zespol i ja sie ku tej tezie przychylam. Potencjal naprawde Belgowie maja, w srodku obrony dwojak Kompany-van Buyten. W pomocy sa mega kreatywni wspomniani Hazard i Mertens, jest Fellaini, Witsel i swietnie grajacy w odbiorze Dembele, ktory obecnie gra w Tottenhamie po swietnym ubieglym sezonie w Premier League. Na szpicy oczywiscie Lukaku, a bramce Courtois. Warto tez zauwazayc, ze w pirwszym meczu miejsca w jedenastce zabraklo nie tylko dla Mertensa i Fellainiego, ale tez dla takich graczy jak Mignolet, Vermalen, Januzaj czy Mirallas, takze maja wysyp bardzo dobrych pilkarzy Belgowie. Fascynacja Rosja i jej troche przyszywana potega juz chyba minela po ostatnim Euro. Rosjanie zremisowali pierwszy mecz z Korea Poludniowa i na pewno Koreanczycy nie byli w tym meczu na straconej pozycji. Stawiam wiec na przebojowych Belgow, ktorzy moim zdaniem beda blizsi wygrania tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia - Rosja
Belgia kurs: 2,00 buk: bah ✅
Belgia wygra i w meczu będzie mniej niż 3,5 bramki kurs: 2,55 buk: bah ✅ (grali niestety na remis, zagrali w ciągu ostatnich 10 min)
Rosja nie pokazała w meczu z Koreą absolutnie nic co by miało wskazywać na to, że nie przegra dzisiaj z Belgią. Grali bez polotu, bez szybkości bez zaangażowania. Belgia mimo problemów spowodowanych bardzo dobrą grą Algierii odrobiła straty. Zagrożeniem dla typu może być jedynie fakt, że i 1 punkt zadowoli Belgów bo z Koreą sobie na pewno poradzą. Jeśli wyjdą z takim założeniem może być ciężką o wygraną, ale liczę, że różnica w poziomie sportowym zrobi swoje.
Korea Południowa - Algieria
Algieria (DNB) kurs: 2,04 buk: bah ✅
Algieria kurs: 2,95 buk: bah ✅ (zagrałem jeszcze za drobne handi na Algierię po kursie 6,40, ale bałem się tu podać)
Nie wiem dlaczego to Korea ma być faworytem w tym meczu. Oprócz dosłownie kilku nazwisk przede wszystkim Heung Min Song grający w Leverkusen reszta gra w Chinach i Japonii. W meczu z Rosją nie zrobili na mnie kompletnie wrażenia. Nie celne podania, brak takiej fizycznej przewagi nad przeciwnikiem. Zupełnie inaczej oceniam Algierię - postawiła twarde warunki Belgii. Bardzo długo prowadziła. Drużyna stanowi niezły kolektyw no i fizycznie zawodnicy górują nad Koreańczykami. Chodzi mi o warunki typu wzrost, wysokość, przepychanie się. Do tego w poprzednim meczu to właśnie Algieria miała niesamowity doping publiczności. Cały kraj żyje tym mundialem i widać to w zaangażowaniu zawodników. Brak dzisiaj wygranej definitywnie przekreśli aspiracje na wyjście z grupy, ✅ myślę, że się wszyscy zdziwią jakim wynikiem zakończy się ten mecz✅. Co do zawodników to też nie są jakieś ogórki, bo oprócz Sofiane Feghouli z Valencii mamy sporo zawodników z ligi włoskiej, hiszpańskiej i angielskiej. Jak sobie szybko policzyłem tylko 2 zawodników gra w Tunezji i Katarze, reszta to europejskie, z reguły liczące się kluby. W Korei natomiast po za Europą gra aż 10 zawodników. Głownie jednak opieram swoją prognozę po tym co zobaczyłem we wcześniejszych meczach.
Dodatkowo co jest naturalną konsekwencją w/w typów gram:
Belgia(1x)✅ + Algieria(2x)✅ kurs: 1,96 buk: bah (wyższa stawka)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 18

sebakrk

Użytkownik
Witam wszystkich,
Tak czytam te wszystkie wasze opinie i powiem szczerze trochę nie rozumiem tych ochów achów nad Belgami.
Umówmy się szału nie zrobili do tej pory. Rosjanie fakt dali ciała ale ja bym ich jeszcze nie skreślał po 1 meczu, to jest naprawdę solidna drużyna. A tu widzę handicapy typu Belgia -1 no proszę Was.
Moim zdaniem kurs 1.8 na X2 (Rosja) jest bardzo jest przesadzony i tak chyba pogram.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Algieria dzisiaj powalczy o zwycięstwo, jestem bardzo pozytywnie nastawiony w stosunku do nich po pierwszym spotkaniu. Powinni mieć przewagę od pierwszej minuty. Pokazali wolę walki i to że nie przyjechali na Mundial jako dostarczyciele punktów. Korea Południowa jak wiecie zremisowała w pierwszym meczu z Rosją 1:1, a Algieria uległa Belgii 1:2. Obaj niedzielni rywale z Porto Alegre jednak prowadzili i pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Porażka sprawi, że Algieria odpadnie z walki o jedną z dwóch czołowych pozycji w grupie i podobnie jak w trzech wcześniejszych podejściach nie przebrnie pierwszej rundy MŚ. Korea też wprawdzie czuje presje, ale mamy tu zderzenie dwóch jakże odmiennych stylów gry. Warunki fizyczne są zdecydowanie po stronie Lisów Pustyni, natomiast szybkość i zwrotność po stronie Koreańczyków. Liczę na otwarty mecz i akcje bramkowe z jednej i drugiej strony. BTS jaki mamy na to spotkanie oferuje wysoki kurs. To mecz o być albo nie być, ciąg na bramkę będzie i to nie mały. Jeżeli chodzi o grę faul, to spodziewam się zaciętego meczu. Być może nawet padnie czewień. Koreańczycy muszą bardziej uważać. Po meczu z Belgią, 3 żółte kartki na ich koncie. Natomiast Algieria tylko jedna.
South Korea - Algeria 2:4 ✅
Typ: BTS
Kurs: 2.05


Korea Płd.: 1-Jung Sung-ryong - 12-Lee Yong, 3-Yoon Suk-young, 5-Kim Young-gwon, 20-Hong Jeong-ho - 16-Ki Sung-yeung, 14-Han Kook-young, 17-Lee Chung-yong, 9-Son Heung-min, 13-Koo Ja-cheol - 10-Park Chu-young.
Algieria: 23-Rais Mbolhi - 2-Madjid Bougherra, 3-Faouzi Ghoulam, 5-Rafik Halliche, 12-Carl Medjani - 14-Nabil Bentaleb, 10-Sofiane Feghouli, 21-Riyad Mahrez, 22-Mehdi Mostefa, 19-Saphir Taider - 15-El Arabi Soudani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Belgia over 1,5 @ 2,50 Bet365
Jak dla mnie taki zakład przy dobrej ofensywie Belgów i słabej postawie bramkarza i obrońców rosyjskich to dobry zakład. Nie podejmuje się typować, kto wygra ten mecz, bo to ciężki orzech do zgryzienia, lecz jak już bym musiał to raczej Belgia. Powoli robi się nieco masówka, wszyscy grają na Belgów, ale zapominają chyba, że Rosjanie to dość mocna ekipa i choć nie zagrali najlepiej z Koreą to i tak będą dziś groźni. Zastanawiałem się też nad overem w meczu, ale chyba bezpieczniejszą wybrałem opcję. Akinfeev bardzo niepewny, obrona też nie za dobrze grała, więc Lukaku, Hazard czy De Bruyne mogą zrobić młyn. Pierwszy mecz wygrany za nimi, emocje i napompowany balonik lekko z nich zszedł, więc dziś powinno być tylko lepiej. Allez!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rijo 407

rijo

Użytkownik
BELGIA - ROSJA

Estádio Maracanã, Rio de Janeiro, Brazylia
Belgia DNB @ 1.53, Bet365, stawka: 8/10j; ✅

KOMENTARZ: Spotkanie Belgów z Rosjanami to niewątpliwie hit grupy H. Dla wielu to te drużyny są najmocniejsze.
Po pierwszym meczu trudno powiedzieć, czy &quot;Czerwone Diabły&quot; to oby na pewno czarny koń tych rozgrywek. Dla wielu debiut Belgii na tym turnieju nie wypadł najlepiej. W końcu faktem jest, że trochę z Algierią, spisywaną na porażkę, natrudzili. Trzeba jednak zaznaczyć, że Belgia po 12 latach powróciła na najważniejszy turniej świata w futbolu. W dodatku nałożono na nich presję związaną z tym turniejem, nie tylko w ich kraju. Sądzę więc, że ten pierwszy mecz był najważniejszy - chłopaki powinni się teraz trochę wyluzować.
Rosja nie ma nic, co by mogło ją stawiać w roli faworyta. Wszak i oni mieli spokojnie pokonać Koreę w pierwszym meczu, by teraz bić się o najwyższą lokatę w grupie H. Nie stało się tak, bo zaledwie zremisowali z Azjatami. Według mnie tu nie ma co kalkulować. &quot;Sbornaja&quot; w żadnej linii nie przewyższa ich dzisiejszych rywali.
Dziwi mnie też fakt, że Capello nie wystawił do pierwszego składu choćby Kerzakhova, który w poprzednim spotkaniu strzelił gola, wchodząc z ławki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na dobitkę polecam over zmian. Wchodzi to pięknie. Belgowie mają całą masę młodych piłkarzy i mają w czym wybierać. Capello po raz kolejny zostawił na ławce kilku solidnych piłkarzy - Zhirkov, Kerzhakov, Dzagojev. Może będzie to dobrych ruch z wpuszczeniem ich na drugą połowę.
Belgia - Rosja
over 5,5 zmian 1,36 Betsson ✅ 6
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Zastanawiają mnie te wzrosty kursów na Belgię. Jeszcze dziś rano wynosiły one ok. 1,95, a teraz po podaniu składów wynoszą już 2,30. Skład Belgów bez żadnych osłabień - wychodzi najmocniejsza jedenastka z Fellainim i Mertensem, u Rosjan znów nie zagra Kerzakhov i Zhirkov. Belgowie zagrali słabo z Algierią, ale Rosja również z Koreą nie zachwyciła. Coś mi tu śmierdzi w tym meczu. Podobnie jak wczoraj z Bośnią miałem obawy, że kursy nie spadają, chociaż wszędzie można było przeczytać, że Bośnia to bardzo dobry bet. Dziś również wszędzie można przeczytać, że Belgia to wygra i podobnie jak większość typerów sam tak uważam. Mimo to kursy nie spadają, a jest wręcz przeciwnie. Może to Rosjanie patriotycznie stawiają na swoją reprezentację, w końcu trochę ich jest. Mam nadzieję, że ten mecz będzie czysty i sędzia nie będzie robił jakichś głupich błędów, bo po paru meczach tego Mundialu, błędach sędziowskich w nich popełnionych i zaangażowaniu u niektórych drużyn, mam wrażenie, że FIFA nie na darmo broni się przed wprowadzeniem możliwości obejrzenia powtórki przez sędziego...
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Belgia - Rosja

Belgia ponad 13.5 popełnionych fauli @1.70 Unibet


Belgowie w pierwszym meczu z Algierią aż 20 razy faulowali. Z racji zwycięstwa w tamtym spotkaniu i straty punktów Rosjan w meczu z Koreą to właśnie Rosjanie dzisiaj powinni spróbować zaatakować i poprowadzić grę. Belgowie powinni rozważnie rozpocząć i czekać na ewentualne błędy Rosjan. Przy tym uważam, że często powinni też przerywać i rozbijać ataki Rosjan. Przy okazji oczywiście faulując. Linia 14 fauli nie jest wygórowana i w takim meczu o stawkę powinno się udać ją pokonać.

Sędzią meczu jest Niemiec Florian Brych, który na tym mundialu sędziował już jeden mecz (Urugwaj - Kostaryka) w którym odgwizdał 38 fauli i pokazał 3 żółte i 1 czerwoną kartkę.

Rano pograłem zakład na ponad 27.5 fauli w meczu. Teraz już na Unibet jest ponad 28.5 fauli za 1.72. Wydaje mi się, że krewcy Rosjanie też powinni tutaj 15 spokojnie zrobić.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zastanawiają mnie te wzrosty kursów na Belgię. Jeszcze dziś rano wynosiły one ok. 1,95, a teraz po podaniu składów wynoszą już 2,30. Skład Belgów bez żadnych osłabień - wychodzi najmocniejsza jedenastka z Fellainim i Mertensem, u Rosjan znów nie zagra Kerzakhov i Zhirkov. Belgowie zagrali słabo z Algierią, ale Rosja również z Koreą nie zachwyciła. Coś mi tu śmierdzi w tym meczu. Podobnie jak wczoraj z Bośnią miałem obawy, że kursy nie spadają, chociaż wszędzie można było przeczytać, że Bośnia to bardzo dobry bet. Dziś również wszędzie można przeczytać, że Belgia to wygra i podobnie jak większość typerów sam tak uważam. Mimo to kursy nie spadają, a jest wręcz przeciwnie. Może to Rosjanie patriotycznie stawiają na swoją reprezentację, w końcu trochę ich jest. Mam nadzieję, że ten mecz będzie czysty i sędzia nie będzie robił jakichś głupich błędów, bo po paru meczach tego Mundialu, błędach sędziowskich w nich popełnionych i zaangażowaniu u niektórych drużyn, mam wrażenie, że FIFA nie na darmo broni się przed wprowadzeniem możliwości obejrzenia powtórki przez sędziego...
Idzie spora kasa na Ruskich tuz przed meczem...ciekawe ????
Prasa podawala wczesniej, ze Kompanego moze zabraknac w tym meczu ale kursy wtedy spadaly, teraz gdy okazalo sie, ze Kompany zagra to kursy na Belgow poszly w gore...dziwne indeed...
 
D 17

daniellah

Użytkownik
Belgia - Rosja under 2,5 kartki 2,1 bet 365 ⛔ [troche przekombinowałem ]
Podejrzanie niska linia na over 2,5 (@1,66) zachęca do stawiania. W dodatku sędzie tego spotkania lubi pokazywać kartki. Mecz powinien być nerwowy więc to wszystko wygląda jak lokata. Z reguły wystawiane są linie na 3,5 kartki. Więc powinno wejść jak w masło. Widzę tu teorię spiskową tak jak w meczu Włochy - Kostaryka. Cash rules everything around me , cream , get the money dolla dolla bill yo.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Korea Pld-Algieria (zaklad bez remisu) 1 @1.68
No w sumie ciezko cos kreatywnego napisac. Algierii nie zna nikt, Puchar Afryki to chyba nawiedzeni tylko ogladaja, chyba tylko nazwiska Feghouli z Valencii i Taider z Interu cos mowia, chociaz trudno powiedziec zeby ten drugi odgrywal jakas znaczaca role we wloskim klubie. Na pewno rosle chlopy, dobrze zbudowane ogolnie, bardz odbra gra w powietrzu jak mozna mniemac. O grze Korei jakies tam wyobrazenie jest, glownie ze wzgledu na Mundiale oraz nawet potyczki z nasza reprezentacja swego czasu. Tutaj najwieksza gwiazda jest chyba Son Hueng Min, gwiazda Bundesligi i od ubieglego sezonu pilkarz Bayereu Leverkusen. Reszta to w nazwiskach ma glownie Ho, Lee, Park albo Kim. Ogolnie Koreanczycy motorycznie musza byc dobrze, pracowici na boisku, ale taka jest ich gra i tak tez wygladali, przynajmniej strali sie wygladac, w meczu z Rosja.
Ogolnie mam wrazenie, ze predzej wygra Korea Poludniowa niz Algieria i nic bardziej odkrywczego nie wymysle, stad taka propozycja.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Algieria - Korea Południowa Typ: Algieria over 0.5 gola Kurs: 1.5 bet365 Wynik: Pierwszy gol w 26 minucie i jedziemy dalej ;) ✅
Algieria mimo porażki z Belgią zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, wypracowali sobie groźne okazje mimo, że defensywa Belgii nie składa się przecież z ułomków, dzisiaj powinni mieć łatwiejsze zadanie. Rosja w końcu tą bramkę Korei wturlała, ale ogólnie grali bardzo statycznie i przewidywalnie, nie wystawiając obrony Korei na wielką próbę, styl Algierii bardziej przypomina grę Ghany aniżeli Rosji, a w ostatnim sparingu przed turniejem Korea przegrała z Ghaną 4:0... Sądzę, że dzisiaj Algieria zaskoczy i może nawet sięgnie po 3 punkty, ja zadowoliłem się kursem na ich bramkę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Ogólnie ta grupa to chyba jedna z najsłabszych grup w historii mistrzostw świata. Jak dotąd nie było tu choćby jednego meczu, który dałoby się oglądać. Belgowie zaprezentowali totalne dno, jeśli tak będzie wyglądać ich gra dalej to niestety odpadają w 1/8 finału, bo akurat z grupy G mogą przegrać z każdym. Hazard to cień zawodnika. Pojawią się głosy, że wypracował bramkę i wygrał mecz, ale gdzie był przez 85 minut? Dopiero akcja przeciw zmęczonym piłkarzom rosyjskim i to z kontry przyniosła efekt. Cały mecz nie istniał, a nie tego oczekuje się od lidera. Jak dla mnie to kompromitujące 2 mecze Belga, który na tym turnieju pokazuje, że jeszcze bardzo dużo brakuje mu do zawodników typu Messi, Ronaldo czy nawet Bale.
Duży pozytyw to Mertens, świetna gra, bez kompleksów, chłopak pokazuje, że ma jaja. Zapewnił zwycięstwo w 1 meczu i dziś był najlepszy na boisku.
Od siebie na dziś jeszcze coś z drugiego meczu tej grupy.
Mecz zapowiada się tak samo drętwo, jak reszta spotkań tej grupy więc nie ma co tu kombinować z wynikiem. Ja pójdę w rzuty rożne.
Widzę tu taki scenariusz. Korea próbuje atakować, Algieria kontruje. Obie drużyny kopią się po czołach, dużo fauli, dużo bezproduktywnych wrzutek, zero pomysłu na grę. To sprzyja stałym fragmentom gry. Algierczycy też powinni szukać stałych fragmentów ze względu na lepsze warunki fizyczne, które jak każdy na świecie (może oprócz Pigmejów) mają lepsze od Azjatów z dalekiego wschodu.
Algieria - Korea Płd. over 9,5 RR 1.96 Betsson✅ ale meczyk
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dyscyplina MŚ 2014 Brazylia
Spotkanie Korea-Algieira ⛔ ⛔ jeden z lepszych typow w zyciu;)
Typ; Korea -1
Kurs 4.4
Godzina 21:00
Buk: Bet365
Analiza
Nie rozumie troszke tego zachwytu na &quot;czarnymi&quot; Fakt napedzili stracha Belgi ktora przed Mundialem byla uwazana przez bukow za bodajze 5 sile turnieju, no bez ja... Futbol sie zajebiscie poprawil w tym kraju ale, to jeszcze za malo na podboj Swiata. To na jakim sa poziomie pokazali dzis z Rosja. I gdyby tylko Syberyjczycy zagrali od 80min tak przez caly mecz... Ale wrocmy do gwiazd dzisiejszego spotkania. Korea tez nie blysla z Rosja a jej sparingi przed mundialem 0-4 Ghana, 0-1 Tunezja slabo wroza. Jednak ludzie najszybciej ucza sie na wlasnych porazkach, trener wie co poprawiac przed gloqwnym turniejem o czym swiadczy remis z fawozyzowana Rosja. Jesli Azjaci chca wyjsc z grupy dzis musza wygrac.
 
P 0

prr

Użytkownik
Mam do Was, bardziej zorientowanych pytanie.
Przed meczem Korea Płd. Algieria postawiłem na Betssonie na posiadanie piłki poniżej 46,5 Algierii. Początkowo kupon został rozliczony jako wygrany, pieniądze na koncie, a przed chwilą loguję się, a tu kasa zabrana, zakład przegrany.
Pod tym zakładem była adnotacja, że wiążący jest oficjalny raport FIFA - sęk w tym, że w tym raporcie wszystko się zgadza http://resources.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/38/14/81/eng_32_0622_kor-alg_fulltime.pdf - natomiast w statystykach Castrol Edge, Livesports itp. posiadanie piłki wygląda 53-47.
Czy pisać do nich maila, czy jutro pytać na livechacie?
Sprawa dziwna i trochę odrzuca od tego bukmachera.
Po godzinie zmiana sytuacji: pieniądze znowu na koncie, ale przynajmniej pierwszy post za mną, jest przełamanie ???? .
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Algieria - Rosja

Bardzo ciekawie zapowiada się walka o 2 miejsce w grupie H. Najprawdopodobniej rozstrzygnie się wszystko w meczu pomiędzy Algierią i Rosją, bo nie sądzę, że słabiutka Korea będzie w stanie wygrać z Belgią. Przed meczem sytuacja wygląda korzystniej dla Algierczyków, którym do awansu wystarczy remis. I myślę, że ten remis mogą tutaj spokojnie ugrać. Jednak wątpię by to było ich celem przed tym spotkaniem. Z dwóch pierwszych meczy powinni wyciągnąć jeden zasadniczy wniosek, zdobycie gola i cofnięcie się nie wychodzi im na dobre. Meczem z Koreą udowodnili, że tkwi w nich spory potencjał. Duża zasługa w tym to nieporadność Koreańczyków, niemniej jednak Korea nie była wiele lepsza w meczu z Rosją. To piłkarze Algierii zaprezentowali się o niebo lepiej od Rosjan. Wiadomo, że mecz meczowi nie równy, ale to porównanie daje najlepszy obraz tego w jakiej formie są obie drużyny. Do tego w drużynie Algierii panują lepsze morale i będzie ciążyła na nich mniejsza presja. Nie są faworytem wśród bukmacherów. Warto przypomnieć też eliminacje Rosjan, gdzie okazali się lepsi tylko o 1 pkt od niezbyt dobrze dysponowanych Portugalczyków, Izraelu, Azerbejdżanu, Irlandii Północnej i Luksemburgu. Ale tutaj się liczy obecna forma. Dlatego w tym meczu stawiam na rozpędzonych Algierczyków, spodziewam się ofensywnej gry od samego początku i dostrzegam value w kursach oferowanych przez bukmacherów.
Moje typy:
Algieria DNB @ 2.62 zwrot
Algieria wygra oraz Powyżej 2.5 bramki @ 6.00 ⛔

edit: widze, że kursy lekko rosną, może być podobna sytuacja, jak przed meczem Rosja - Belgia gdzie do meczu cały czas kurs na Rosje leciał. Może faktycznie Ruscy masowo stawiają na swoich.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
kilka singli Belgia po 1,8 wh✅ i Belgia - 1 po ⛔2,62 wh

plus :

26 Jun 2014, 22:00 » Soccer » World » World Cup 2014 » South Korea - Belgium
typ bts nie ✅
kurs 2,12
MarathonBet

Ogólnie kursy na to spotkanie bardzo fajne -można, wydaje mi sie grac spokojnie wszystko w stronę podopiecznych Marca Wilmotsa. Jestem strasznie zniesmaczony oglądając w Brazylii przedstawicieli Azji ,żadna ekipa z tego kontynentu nie gra dobrze...Korea gra katastrofalnie w defensywie stare porzekadło mówi ze nie ilość a jakość ma wpływ na grę: u azjatów nie ma ani kropli jakości. To co Algieria z nimi zrobiła to szok...stale fragmenty gry przepaść, krycie na radar brak asekuracji o umiejętnościach nie ma co pisać- ewidentnie bez formy...graja słabo motoryczni e wyglądają momentami dramatycznie przegrywają większość pojedynków jeden na jeden. Strzale z dystansu panu bogu w okno...jedynie co to ze walczą ale to taka mentalność aż dziw mnie bierze jak oni zremisowali z Rosja... oglądam wszystkie mecze tego mundialu po za tymi co sa równolegle: i Algierczykom strzelili dwa gole ewidentnie po rozprzężeniu ich gdzie poczuli sie zbyt pewnie- tak byli tłem i byli cały mecz klepani w akcja 2 na 6 obrońców z swoja przewaga... czy to długa piłka czy styły fragment, gol Rosji to prezent bramkarza Akinfiejewa...co do Belgi potencjał spory ale graja słabo ale maja dobre wyniki jak kilka innych ekipa na tym turnieju i to jest ważne(to nie łyżwiarstwo, gdzie liczy sie dobre wrażenie- tylko to co w sieci...) trener zaczął z Lukaku, ale to sie nie sprawdza -jest młody ciekawy Origi i on chyba zacznie dzisiaj na szpicy...mocna pewna defensywa z Thibou na czele robi błędy tylko po indywidualnych błędach(karny z meczu z Algieria- Vertongena) ogólnie formacja do której można mieć najmniej zastrzeżeń, dużo indywidualności graja przeciętnie ale podtrawia wygrywać tak jak w meczu z Rosja, gdzie obiektywnie patrząc byli słabsi. Rosja więcej szans klarownych- dominacja w 2 połowie ale jest jakość, ludzie którzy robią różnice w postaci: Hazarda , Fellainiego czy Mertensa którzy jedna akcja podtrawia zrobić różnice...dzisiaj ma zagrać kilku nowych ludzi ale i tak widzę pewne zwycięstwo po stronie czerwonych diabłów, może tej defensywie brakować troszkę zgrania ale tacy ludzie jak : Vanden Borre, van Buyten i Courtois powinni to trzymać przy mniej ogranych Lombaertsie i Cimanie ....wszystko po stronie Wilmotsa i jego ekipy ktora powinni spokojnie wypunktować piekielnie słabych azjatów.
 
Do góry Bottom