>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przejrzałem stałe fragmenty i widzą mi się takie rzeczy, takie luźne propozycje, postarałem się rozłożyć mecz na czynniki pierwsze ;)


over 48.5 wyrzutów z autu 1.85 ✅
bwin


Szwajcaria wali niemało po autach, a i Chile często ma niedokładne, za mocne piłki, które na pewno przyczynią się do autów dla Helwetów.


over 20.5 piątek 1.75 ✅
Bwin



Tutaj przede wszystkim ze strony Chile będą leciały długie piłki na szybkiego Sancheza. Już w poprzednim meczu z Hondurasem było ich niemało i trochę niecelnych. W dodatku Chile będzie strzelać sporo, no i Szwajcaria pewnie też, bo nie spodziewam się takiej defensywy z ich strony jak w meczu z Hiszpanią.


over 4.5 kartki 2.10 ✅
Bwin
Helweci over 2.5 kartki 2.35 ✅
Bwin


To jest hit moim zdaniem. Khalil AL GHAMDI czyli sędzia dzisiejszego spotkania sędziował w meczu Francja Meksyk, gdzie pokazał 6 kartek, a mógł więcej. Dziś Szwajcarzy będą zmuszeni często do faulowania szybkich i dobrych technicznie Chilijczyków, więc karteczki polecą napewno. W dodatku myślę, że kartka albo dwie dla graczy z Chile za symulkę albo jakieś odkopnięcie piłki czy przedłużanie gry w końcówce będzie.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
kurcze zagrałbym te stałe fragmenty, ale drażni mnie wysoka marża bwina :?
wczoraj Brazylia - WKS Olo_13 trafił 2 z 3 typów :spokodfhgfh: ładnie
ja osobiście gram Chile za 2,42 w Pinnacle (patrz Typy Dnia)
moim zdaniem poziom jaki prezentują obydwie ekipy jest zupełnie różny i Chile wygra bez większych problemów. Według mnie zachwycanie się Szwajcarami jest trochę na wyrost, pozwolili oddać 24 bodajże strzały na swoją bramkę z Hiszpanami, a wygrali ten mecz tylko dlatego, że Hiszpanie nie mogli się wstrzelić... Jak dla mnie to nie przesadzałbym z tym zachwytem nad defensywą Helwetów, to co pokazało Chile w pierwszym meczu - jak dla mnie bomba, fakt, nie mieli wymagającego rywala, ale to jak poruszali się po boisku, jak wymieniali pozycjami - miodzio :cool: tak jak kolega wcześniej napisał, gdyby mieli wygrać 5:0 to by wygrali, ale po co się forsować? mam nadzieję, że dzisiaj pokażą podobny styl gry i wcisną Szwajcarom ze dwie, trzy bramki.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Chile - Szwajcaria (+1) X @ 3.85 ✅ / 1 @ 2.10 ✅ W Port Elizabeth dojdzie dziś do bardzo ciekawego spotkania. Kto by się spodziewał po pierwszej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata tego, że pierwsze dwa miejsce okupowały będą drużyny Chile i Szwajcarii, tym bardziej że w tej grupie jest jeszcze Hiszpania. Podopieczni Marcelo Bielsy w pierwszym spotkaniu pokazali kawałek ciekawego futbolu. Przede wszystkim wynik 1:0 nie odzwierciedla do końca tego co działo się w środę w Nelspruit. Chilijczycy mieli masę sytuacji i cały czas kontrolowali wydarzenia na boisku. Dziś zmierzą się z pogromcami Hiszpanii, którzy wygrali w typowo szczęśliwych okolicznościach, bo to Xavi i spółka atakowali przez cały mecz. W drużynie Chile zobaczymy dziś wreszcie najlepszego strzelca z kadry obecnej na Mundialu - Humberto Suazo. Bielsa świetnie poukładał tę drużynę i myślę że dziś wygrają. Szwajcarzy to nie jest jednak drużyna której można wbić z łatwością trzy bramki, dlatego uważam że przesądzi jedno trafienie i to trafienie powinni zanotować zawodnicy z ameryki południowej.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Straszna nerwówka te Chile ale najważniejsze, że kurs 2,3 siadł:razz: Radzę im następnym razem nastawić lepiej celowniki bo dzisiaj mogli zostać skarceni za niewykorzystane sytuacje przez Szwajcariie w 90 minucie... ufff... Potencjał mają, szybką piłke grają mogą dużo osiągnąć na tych mistrzostwach tylko muszą być skuteczniejsi :grin: Wygrało piękno futbolu :grin:
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
nerwówka była, Derdiyok gdyby miał więcej opanowania to by to strzelił, mimo wszystko Chile zasłużyło w pełni na wygraną, Szwajcarzy nieźle łapali ich na spalone, jednak raz się nie udało i zostali w lesie. Dobrze zapowiada się pojedynek Chile z Hiszpanią, to może być bardzo ciekawe spotkanie
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jak dla mnie te drużyny z Europy pojechały tam myśląc, że ich rywale z innych kontynentów grają jak za czasów Króla świeczki niejedni się już przejechali.Pojechali trenerzy dobrze wyszkolili grajków i o to efekt ???? . Jakieś beznadziejne kursy na Hiszpanie 1,1 nie warte gry jak dla mnie. Te marne kursy w ogóle nie wchodzą na mistrzostwach w RPA dlatego nie gram czystej 1 po prostu się nie opłaca. Honduras nie gra tragedii i może będzie znowu niespodzianka jak z Włochami ? Szczerze wątpie jak już coś to pokusiłbym się o Over 2,5 choć kurs tez marny 1,6 :] Drużyny z Ameryki dobrze sobie radzą na tych mistrzostwach zaś Europa przesycona gwiazdami meczów nie wygrywa, same gwiazdy nie starczą muszą być ludzie od czarnej roboty .
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Chile ma 6 punktów i bilans bramek decydujący w pierwszej kolejności o awansie 2:0. Szwajcaria 3 punkty i bilans 1:1 a Hiszpania jeśli dziś wygra 3 punkty i bilans ?:1. No właśnie, muszą nastrzelać koniecznie, a co najmniej strzelić dwie bramki, bo wtedy wystarczy wygrać z Chile w co najmniej takim samym stosunku jak Szwajcaria z Hondurasem aby zająć pierwsze miejsce w grupie. Więc zakłady długoterminowe na Win Hiszpanii w tej grupie nadal w grze dzięki korzystnemu rezultatowi dzisiejszego meczu Chile - Szwajcaria!
PS. Jeśli Hiszpania wygrałaby dzisiaj i ostatni mecz, ale Szwajcaria zanotowała by zwycięstwo w lepszym stosunku o awansie decydował będzie bezpośredni mecz, który jest jak pamiętamy na korzyść Helwetów.
 
cabanas 0

cabanas

Użytkownik
ja myśle ze Hiszpanie zwycięża dzisiaj z Hondurasem co najmniej różnica 2 bramek i podreperuja sobie bialns bramkowy. W ostatniej kolejce pokonają Chile ale góra 1 bramką i wtedt Szwajcaria będzie musial zremisować badź również wygrac 1 bramką z Hondurasem i wtedy w 1/8 z peirwszego miejscs wychodzi Hiszpania natomiast na drugim miejscu była by reprezentacja Chile.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A ja znowu popatrzyłem na stałe fragmenty i takie rzeczy mi się widzą:

over 45.5 wybić z autu 1.85
Bwin

Hiszpania gra trochę skrzydłami, zwłaszcza po prawej stronie gdzie będą biegali Ramos i Navas będzie wg mnie sporo autów, 46 to nie jest dużo, powinno pęknąć spokojnie.


over 4.5 żółtych kartek 2.40
Honduras over 2.5 żółtych kartek 1.83
Bwin

Nishimura lubi kartki dawać co pokazał w spotkaniu Urugwaj - Francja. Dziś powinno być sporo fauli, zwłaszcza w środku boiska, gdzie operować piłką będą Xavi i Xabi Alonso. Także myślę, że te progi nie są za wysokie, powinny zostać przekroczone.


over 10.5 rzutów rożnych 1.85
Bwin

Tutaj po prostu Hiszpanie powinni sami przekroczyć ten próg. Będą sporo operowali piłką wokół pola karnego, co przyczyni się bardzo do sporej liczy rzutów rożnych w tym spotkaniu.


over 35.5 wolnych 1.85
Bwin

To samo co przy kartkach.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Honduras
Godzina: 20:30
Typ: Wynik połowy Hiszpania (-1)
Kurs: 3,33
Bukmacher: Tobet
spotkanie grupy H piłkarskich mistrzostw świata. hiszpanie zawiedli pokładane w nich nadzieje i przegrali inauguracyjne spotkanie ze szwajcarami 1:0. owszem, grali dobrą piłkę, ale &quot;szyli za dużo koronek&quot; i niestety żadna z ich akcji nie zakończyła się wymarzoną bramką. honduranie zaczęli równie źle, bo przegrali 1:0 z chile. niemniej jednak ich porażka nie jest wcale zaskoczeniem. przez fachowców ta ekipa była typowana jako outsider grupy i raczej na pewno nim zostanie. dzisiaj hiszpanie muszą pokazać, że nadal mają świetną drużynę, która może być stawiana w roli faworyta do wygrania mistrzostw. co więcej oni nie mają już miejsca na pomyłkę. ratuje ich tylko wysokie zwycięstwo nad hondurasem oraz chile. gdyby wygrywali po 1:0 może im zabraknąć strzelonych goli do awansu. kalkulacje się skończyły, oszczędzanie sił można odłożyć na bok. od pierwszej minuty trzeba zagrać na najwyższym poziomie i pokazać &quot;kto tu rządzi&quot;. poza tym po sensacyjnym wyniku ze szwajcarami na hiszpanach ciąży wielka presja. uważam, że zaatakują chcąc pokazać, że nie wolno ich skreślać. typ na to, że do przerwy będzie przynajmniej 2:0 jest dość ryzykowny, ale ma spory value. kurs zachęca do zagrania, a szanse teoretycznie oceniam na jakieś 50%.
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
over 4.5 żółtych kartek 2.40
Honduras over 2.5 żółtych kartek 1.83
Bwin
Nishimura lubi kartki dawać co pokazał w spotkaniu Urugwaj - Francja. Dziś powinno być sporo fauli, zwłaszcza w środku boiska, gdzie operować piłką będą Xavi i Xabi Alonso. Także myślę, że te progi nie są za wysokie, powinny zostać przekroczone.
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Nishimura faktycznie zaszalał w meczu Urugwaj - Francja, jednak jest to sędzia, którego ja bym zaliczył do osób pod under 4,5 niezbyt często zdarza mu się pokazywać powyżej 4 kartek. Do tego dochodzi styl gry Hiszpanii bardzo mało fauli a więc i szanse na kartkę po ich stronie są mniejsze. Zgadzam się z tym, iz w środku boiska dużo operują piłką, lecz będąc w środku boiska nie szukają zwarcia a podają koledze zanim przeciwnik do niego dobiegnie uniemożliwiając tym samym faul co za tym idzie pokazanie kartki.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Hiszpania - Honduras
typ: (handicap bramkowy: 0-1) 1
kurs: 1,45
wynik: 2-1


Hiszpanie, aby awansować do dalszej rundy muszę dzisiaj wygrać. Grają z dużo słabszym Hondurasem i wyjdą pewnie z nastawieniem, aby jak najlepiej się pokazać i strzelić jak najwięcej bramek. Wybrałem typ przy handicapie 0-1, ale myślę, że 0-2 też powinno wejść na korzyść Hiszpanów.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
nerwówka była, Derdiyok gdyby miał więcej opanowania to by to strzelił, mimo wszystko Chile zasłużyło w pełni na wygraną, Szwajcarzy nieźle łapali ich na spalone, jednak raz się nie udało i zostali w lesie. Dobrze zapowiada się pojedynek Chile z Hiszpanią, to może być bardzo ciekawe spotkanie
Moze i w pelni zasluzenie, ale nalezy pamietac, ze po glupim zachowaniu Behramiego grali Helweci w 10.Ja sie spodziewalem troche lepszego spotkania, a bylo mnostwo walki i duzo kartek.Sedzia rowniez przyszalal z zolta w 1 minucie.Chile ciekawy zepsol, graja dobra pilke.

Zobaczymy co zaprezentuja z Hiszpania, ktora nadal na pewno bedzie miec noz na gardle.

PS.Sorry za brak znakow polskich.
 
L 0

lukasz26tg

Użytkownik
Jeszcze zobaczycie , Hiszpanie NIEEEE wygrają z Chile....pojadą do domu , szwajcarzy pykną Honduras który już ma nerówke i im sie nie chce....w 1/8 Szwajcaria - BRazylia - kto by to stawiał...postawione autobusy i BRazole po karnych do domu ? No cóż cuda sie zdażają i Chile Portugalia....no masakra sie dzieje. PS EUROPA niema co szukac na tym mundialu , wygra w tym roku Ameryka Południowa bez dwóch zdań. Hiszpanie mogą pykąc polaczków , hunduras....przyjdzie ktos mocniejszy i DO DOMU !! tyle co do nich
 
papacz 0

papacz

Użytkownik
Wiem że już po ptakach ale mam pytanie, co by było gdyby:
Hiszpania wygrała dzisiaj 1-0
Później z Chile również 1-0
Szwajcaria wygrywa z Hondurasem 1-0

Na koniec wszystkie 3 druzyny maja po 6pkt i bilans bramkowy 2:1
Do tego nie można patrzeć na bezpośrednie mecze między tymi druzynami, bo Chile wygrało ze Szwajcarią a przegrało z Hiszpanią itd. Kto w takim wypadku awansuje?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie dramatyzujmy i nie zaniżajcie szans Hiszpanów na wyjście z grupy bo wyjdą z grupy i to spokojnie. Jak trzeba będzie pokonać wysoko Chile to to zrobią. Problem nie będzie tkwił w fazie grupowej tylko w fazie pucharowej gdzie przejdą po prostu lepsi. Jeżeli trafią na mocnego rywala , mogą się nawet i pożegnać przed ćwierćfinałem. Tak się składa , że już podbudowani , z myślą niepokonanych po pogromie z Polską polegli z przeciętną Szwajcarią. Dzisiaj 2:0, po dziwnym dosyć meczu. Mecz prawdę powiedziawszy zakończył się już po przestrzeleniu rzutu karnego przez Villę. Potem to już było tylko takie męczenie. Słabo u Hiszpanów ze skutecznością, słabe wykończenia, a to może okazać się kluczowe w kolejnych meczach. Hiszpania posiada bardzo utalentowanych zawodników a mimo to ciężko im się gra z nawet z Hondurasem. Myślę, że tu trener powinien odpowiednio zareagować i uświadomić zawodników jak należy grać z przodu. Torres dopiero po wyleczonej kontuzji, nie widzieliśmy dziś Iniesty, Fabregas nie zagrał całego meczu, Pedro i Silva również na ławce pozostali. Także, nie zagrali dzisiaj najmocniejszym składem Hiszpanie.
Akcje , które przeprowadzali z początku wydawały się bardzo ładne, bezbłędne ale gdy znajdowali się w polu karnym to nagle ciężko im było nieraz dobrze wykończyć. Nieraz brakowało centymetrów , dostawienia nogi.
Tak czy inaczej, gdyby grali tak jak dzisiaj i ich rywalem nie byłby Honduras tylko inna o wiele mocniejsza i skuteczniejsza ekipa , mogłoby się to dla nich bardzo źle skończyć.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Jak dla mnie to dzisiaj Hiszpanie oddali tyle pola do popisu Hondurasowi, że dziwię się, że ci nie strzelili bramki. Okazji mieli więcej niż z Chile. Hiszpania moim zdaniem zagrała na 25% swoich możliwości, jeszcze ten karny... Ja liczę na świetne spotkanie między Chile i Hiszpanią, Chile prawie na luzaku będzie pykało, więc może rozluźni trochę zadki i stworzy tyle sytuacji co Hiszpanie. Pomyślcie... 50 sytuacji bramkowych w meczu, to by było coś :razz: Gorzej, jeśli wynik będzie 1:1....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom