>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa H - Hiszpania, Szwajcaria, Honduras, Chile

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W meczu ze Szwajcarią zachwycili mnie Chilijczycy swoją grą. Grali po prostu pięknie dla oka ale po raz kolejny nieskutecznie. Meczu Chile-Honduras co prawda nie oglądałem ale z tego co słyszałem to tam powinno być nie 1:0, a przynajmniej 3:0 dla Chile. I podobnie było w meczu z Helwetami, którzy póki co grają bardzo słabo ale szanse na awans mają bardzo duże. Chile gra fajny techniczny futbol do którego ma zawodników bo każdy z zawodników reprezentacji La Roja ma bardzo dobrą technikę, wielu z nich jest piłkarzami bardzo szybkimi tak jak choćby Alexis Sanchez, który to jest można powiedzieć demonem szybkości. Bardzo szkoda liczby nie wykorzystanych sytuacji przez Chilijczyków bo mogli sobie praktycznie zapewnić awans po tym meczu gdyby wygrali te 4 albo 5:1 no bo trzeba przyznać że Derdiyok to sie również skompromitował swoją nieskutecznością w końcówce. Również trzeba przyznać, że Marcelo Bielsa przeprowadził świetne zmiany bo przecież gol, który padł dla nich to akcja trójki rezerwowych Valdivia-Paredes i Gonzalez. Ostatnia dwójka miała również parę okazji ale partaczyli je niemiłosiernie. Paredes dostawał super piłki na kontry za obrońców ale jednak szybki to on nie jest bo waga 77kg przy wzroście 177cm to trochę dużo ale i tak sporo mniej bo jak widziałem go w barwach Colo Colo podczas Clausury w Chile to był zdecydowanie grubszy i poruszał się jeszcze wolniej ale mimo to napastnik z niego jest całkiem niezły.
Co do Szwajcarów to powiem tak, że nie jest nikt w stanie przewidzieć co się stanie w spotkaniu z Hondurasem. Bo Szwajcarzy jeżeli chcą awansować to muszą to spotkanie wygrać, a póki co w tym turnieju przez jakieś 160 minut spośród 180 rozegranych to się bronili, a z pozostałych 20 to może przez jakieś niecałe 10 atakowali więc nie wiadomo jak to będzie z Hondurasem. Dziwiła mnie gra obrony Helwetów w drugiej połowie, która raz po raz się kiwała z ofensywnymi zawodnikami Chile i często te piłki traciła ale, że w bramce stoi Diego Benaglio to stracili tylko 1 bramkę w tym meczu. Absolutnie głupie zachowanie Behramiego, który zdzielił ręką jednego z Chilijczyków i wyleciał za to z boiska co było jak dla mnie i większości ludzi oglądających to spotkanie absolutnie zasłużoną kartką ale dla Trzeciaka, Dudka czy Babiarza czyli kolesi z TVP już tak oczywiste nie było ale w naszej publicznej tv to tacy eksperci, że szkoda gadać z Maćkiem Szczęsnym na czele, którego nienawidzę słuchać i się w ogóle na niego patrzeć. Wracając do Szwajcarów to jakoś ciężko mi sobie ich wyobrazić atakujących bardzo mocno i strzelających kilka goli. Ja uważam, że są w stanie wygrać ale muszą szybko zdobyć gola bo z biegiem czasu to Honduranie powinni przejmować kontrolę w meczu gdyż zazwyczaj drużyny z Ameryki Płd i Łacińskiej są bardzo dobrze przygotowane fizycznie i Honduras też się do tych drużyn zalicza. Nie zdziwi mnie gdy Helweci strzelą szybko gola i zamurują bramkę tak jak z Hiszpanią czy Chile. Ja kibicuje Chilijczykom więc w rywalizacji Hiszpanii ze Szwajcarami jakoś nie mam żadnego interesu poza tym że jak Hiszpanie wygrają grupę to ja mogę coś ugrać to ja chce żeby to właśnie oni awansowali bo Szwajcarów nie da się oglądać i chciałbym aby oni jak najszybciej odpadli bo chyba nie na tym futbol polega żeby bronić się przez 90 minut i awansować dalej.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Problem Chile jest taki, że oni lubią grać ofensywnie, do przodu z finezją, a otwartą grą z Hiszpanami może zakończyć się fatalnie. Ciekawe jak będą się spisywać wtedy gdy Hiszpanią będą prowadzić grę ? Gdy zostaną zepchnięci do defensywy, już nie będzie tak fajnie, bo widać, że Szwajcaria pod koniec meczu grając w 10 też miała sytuację po której powinna strzelić bramkę. Nie wiem czy trener Bielsa odważy się zagrać ofensywnie z Mistrzami Europy tak jak zrobił to Franciszek Smuda z reprezentacją Polski, żartuję oczywiscie bo nie ma co porównywać naszej reprezentacji do Chile...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Nie zgodzę się tutaj z niektórymi co piszą , że jak trzeba będzie to Hiszpania wygra z Chile kilkoma bramkami. Ze słabiutkim Hondurasem 2 bramki zdobyli a co z takim Chile będzie? Nie zdziwi mnie jak nawet drużyna z Ameryki to wygra albo zremisuje więc nie byłbym taki pewien wygranej Hiszpanów. Dla mnie to rój gwiazd nic poza tym i żaden faworyt do mistrzostwa.
 
karateka 0

karateka

Użytkownik
Chile zagmatwało sobie sytuację tym, że nie wygrało obu meczy przynajmniej po 2:0. Wtedy mieliby dobry stosunek bramkowy i mniej zmartwień przed meczem z Hiszpanią, choć wcale nie twierdzę, że go przegrają na 100 %. Szwajcaria - nie da się ich oglądać - to tak jak Grecja w 2004 r. Jednak coś mi śmierdzi remisem w ich meczu z Hondurasem, bo na ten mecz będą musieli obrać inną taktykę i nie wiadomo jak sobie z tym poradzą. Najsprawiedliwszym rozwiązaniem byłby awans Hiszpanów i Chilijczyków z tej grupy.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Chilijczycy grali pięknie ze Szwajcarią, a także z Hondurasem, ale trzeba sobie powiedzieć, iż obie drużyny pozwoliły Chile na grę taką, jaką ci uwielbiają, czyli utrzymywanie się przy piłce i szybka wymiana podań.
Nie przeceniałbym wygranej ze Szwajcarią, gdyż jak, by nie patrzeć Helweci grali w 10 od &#39;31 minuty. Oczywiście Chile grało pięknie dla oka, ale momentami bezproduktywnie.
Natomiast, co do meczu z Hiszpanami. Jak na razie &quot;chłopaky&quot; z płw. Iberyjskiego grają piach, a przynajmniej większość z nich. Pique i Puyol są wolni i mało zwrotni. Busquetsa kompletnie nie ma, ani z przodu, ani w odbiorze. Torres powinien grzać ławę, bo przykro się robi, jak marnuje kolejne z trudem wypracowane sytuacje. Xabi widać ewidentnie, że stracił mnóstwo z tego, co prezentował w Premier League. Xavi sie stara, ale zatracił swój największy dar, czyli nieprzewidywalność zagrań. Jednak należy zwrócić uwagę, iż Chile z Hiszpanami zagra bez Carmony - mnóstwo pozytywnej roboty zarówno w odbiorze, jak i z przodu oraz bodajże Fernandeza {za zółtwa oczywiście rozdawane w prezencie w meczu z Helwetami}. I to są poważne osłabienia. Ponadto jest pytanie, jak Chile poradzi sobie, gdy nie będzie miało piłki przy nodze. Wiadomo, że drużyny z AŁ łatwo się gubią, gdy nie prowadzą gry {nawet albicelestes tak ma}. Kultura gry defensywnej jest w tych krajach na niższym poziomie i konieczność ciągłego pilnowania, i biegania za przeciwnikiem łatwo prowadzi do błędów. A bez wątpienia to Hiszpanie będą grali piłką. Ponadto, jak poradzą sobie z &quot;rzeźnikiem&quot; Villą, który udowodnił z Hondurasem, że potrafi sam wygrać mecz. Jeżeli del Bosque zrezygnuje z debilnej gry skrzydłami, która jest bezproduktywna i zagęści środek - Chilijczycy - mogą mieć nie lada problem w środku pola z tą ich grą typu bieganina i mnóstwo podań. Liczę też na zamianę Busquetsa na Marchenę i Xaviego na, co udowodnił z Hondurasem, o wiele bardziej kreatywnego Fabregasa. Ponadto El Guaje winien dostać pomocnika w postaci Maty {w zamian za El Nino}, z którym doskonale się rozumie {niestety Silva jest bez formy}. Chile, jednak będzie miało swoje szanse, gdyż jest doskonale przygotowane kondycyjnie do mundialu. Taki Beausejour potrafi sprintem wrócić z pod pola karnego na własną połowę i odebrać piłkę, i to pod koniec meczu - szacun. Jednak ze wspomnianymi osłabieniami oraz dużą nieskutecznością będzie im z Hiszpanami bardzo trudno wygrać. Jeśli coś mogą osiągnąć i o co będą zapewne grać - to remis. Pod względem kultury gry Hiszpanie są na o wiele wyższym poziomie, co powoduje, że w tym meczu mają, jak dla mnie, 80% szans na zwycięstwo.
{jeśli zaś del Bosque wystawi na środek Albiola to stawiam w ciemno wygraną Hiszpanów}
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ciekawa sytuacja, bo całkiem realne jest że w fazie eliminacyjnej nie będziemy już mogli oglądać ani Mistrzów Świata - Włochów ani Mistrzów Europy 2008 - Hiszpanów, 2004 - Grecji ani 2000 - Francji. Jakieś fatum ? Tylko Brazylia się trzyma ????
A tak na serio, teoretycznie wszystko wskazuje na Hiszpanów. Mają znacznie lepszych piłkarzy itd. ale ich sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Jeśli Szwajcarzy szybko strzelą bramkę to grać będą z b.dużą presją. A Chilijczycy to nie są jacyś kelnerzy, w dziewięciu tegorocznych spotkaniach stracili ledwie 2 bramki i mając takich piłkarzy jak Sanchez czy Valdivia powinni się czuć w kontratakach jak ryba w wodzie. Oglądając mecze Hiszpanów razi ich nieskuteczność. Po tym co wyrabiali podopieczni V.Del Bosque w poprzednich dwóch meczach uważam, że grać ich zwycięstwo po takim kursie to delikatnie mówiąc nie najlepsze rozwiązanie.
Oczywiście może być też tak że Hiszpanie też szybko strzelą bramkę, poprawią skuteczność i będzie wręcz zupełnie odwrotnie. Nawet zwycięstwo z handicapem będzie &quot;izziiii&quot;. Dlatego sam zdecydowałem się na pogranie tego meczu na live.
Swoją drogą w innych grupach 5 pkt wystarczyło na 1 msc. a tutaj świetnie grające Chile z 6 pkt może odpaść,
Choć powiem szczerze, że wszyscy z góry zakładamy że Szwajcarzy ograją Honduras a ja wcale tego pewien nie jestem bo tak jak zauważył kapszti póki co to Helweci pokazali się jedynie w defensywie i kontrach a jutro będą musieli atakować . . .
 
M 0

mjr088

Użytkownik
Szwajcaria - Honduras
Typ: wynik do przerwy 0:0

Bez wątpienia obie drużyny zdecydowanie lepiej radzą sobie w defensywie niż w ataku. Szwajcaria słynie z gry obronnej ale w tym meczu jako faworyt muszą atakować. Niestety w ofensywie Szwajcarów brakuje silnych ogniw. Do tej pory, w dwóch meczach, oddali oni łącznie zaledwie 4 celne strzały na bramkę (co daje im pod tym względem 3 najgorszy wynik). Bramka strzelona Hiszpanii w wielkim zamieszaniu i przypadku. Obrona Hondurasu natomiast do solidnych na pewno nie należy, lecz skoro potrafili przeszkadzać w ataku Chilijczykom czy Hiszpanom to dlaczego mieli by nie poradzić sobie z dużo słabszą ofensywą Szwajcarów, która na pewno nie będzie ryzykować licznych ataków już w pierwszej połowie.
Hiszpania - Chile
Typ: 1

Wszyscy zastanawiają się czy Hiszpanie nie podzielą losów Włochów czy Francuzów. Ja jednak gry Hiszpanii nie porównywałbym do gry wyżej wymienionych zespołów. W ich grze nie widać tak dużej bezradności jak u Włochów a jedyne czego brakuje Hiszpanom to skuteczności. Chilijczycy jednak nie powinni nastawiać się na zmasowaną obronę swojej bramki co znacznie może ułatwić zadanie Hiszpanom. Największym osłabieniem Chilijczyków będzie jednak brak dwóch kluczowych zawodników Carmony i Fernandeza. Wydaje mi się, że dla Hiszpanii będzie to spotkanie łatwiejsze od meczu ze Szwajcarami. Otwarta i szybka gra z obu stron przyczyni się do zwycięstwa Hiszpanii. Całkiem możliwe, że różnicą ponad 1 bramki.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
HISZPANIA - CHILE
Kurs na Hiszpanów marny ???? 1,45. Według mnie powinno być z 1,8 przecież Chile to nie są chłopcy z pierwszej łapanki. Chile walczy o awans jak i Hiszpania. Ostatni mecz Europejczyków nie był rewelacyjny, szczerzę wątpię żeby dzisiaj nastrzelali parę bramek. Europa mnie nie przekonuje na tym mundialu , Ameryka zdecydowanie dominuje może to dlatego,że od &quot;naszych&quot; wymaga się za dużo? i ciąży na nich presja ?. Co do Chile grają szybki futbol , jest to poukładany zespół. Myślę, że wykorzystają słabą formę obrony Hiszpanów i coś ustrzelą i awansują do 1/8 bo zasługują. Szwajcaria pokonał Hiszpanię to Chile nie pokona ? Okażę się dziś wieczorem ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Otóż to, kurs na Hiszpanie w tym meczu to lekko mówiąc nieporozumienie. Owszem buki dostosowują kurs także pod to, że Hiszpania musi wygrac ten mecz by awansowac. Ja tylko mam nadzieję, że porażka w tym meczu Chile o ile takowa się zdarzy nie wyeliminuje tego zespołu z dalszej fazy MŚ! A tak się może niestety wydarzyc. Prosty przykład. Hiszpania wygrywa dajmy na to 1:0 a w meczu Szwajcarów z Hondurasem jest 2:0 dla Helwetów i Chilijczyków nie ma w kolejnej rundzie! Wszystko przez ich nieskuteczność! Bo okazji mieli sporo,w dodatku ich styl gry jest na wskroś ofensywny i pewnie nie jednemu obserwatorowi tych MŚ przypadł do gustu. Można podziwiac Hiszpanów za ich sposób utrzymywania się przy piłce i wymiany mnóstwa podań, ale CHilijczycy jak podają to przesuwają się z akcją do przodu, Hiszpanie momentami mam wrażenie że stoją w miejscu. Nie krytykuje ich stylu bo bardzo mi się podoba. Zresztą oba zespoły miło się ogląda w akcji.
W ostatnim meczu Chilijczycy złapali dwie kartki, które wyeliminowały zawodników z tego meczu. Mowa tutaj o Carmonie i Matiasie Fernandezie. Ich zabraknie, ale zagrają przecież Vidal, Sanchez, Valdivia czy Beasejour. Oto jak ma wyglądac skład:
CHILE : Claudio Bravo, Gary Medel, Waldo Ponce, Gonzalo Jara, Arturo Vidal, Mauricio Isla, Marco Estrada, Jean Beausejour; Alexis Sánchez, Valdivia i Mark Gonzalez.
Hiszpanie w porównaniu z ostatnim meczem zanosi się, że Jesus Navas znowu na ławce, a za niego grać będzie Iniesta. Oto jak skład ma wygladac:
HISZPANIA : Cassillas - Sergio Ramos, Pique, Puyol, Capdevilla - Busquets, Xavi,Xabi Alonso - Iniesta, Torres, Villa
Podam jeszcze ciekawostke apropo Mistrzów Europy, którzy po wywalczeniu tytułu na Starym Kontynencie grali na Mundialu to tylko Niemcom udało się wywalczyc tytuł w 1974r, a reszta przepadała i to nawet bardzo szybko bo już w fazie grupowej. To tylko ciekawostka nie mająca oczywiście wpływu na ten mecz;)
Co więc typowac w tym meczu? Ja pokuszę się o coś w stylu na bramki, oba zespoły nastawione na ofensywe, myślę więc, że padnie trochę bramek. Obyśmy byli świadkami najlepszego widowiska MŚ podczase tego spotkania!
Typ : Oba strzelą? TAK @ 1,80 bet-at-home ✅2:1
Over2,5gola @ 1,85
bet-at-home ✅
EDIT :
Jeszcze coś prosto z trenigu Hiszpanów. Wp.pl już podchwyciło temat i napisało&quot;Ma dołączyc do Barcy, ośmieszył gracza Realu&quot; ????
http://www.youtube.com/watch?v=vE_bdgAeWHg
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jaki tu można scenariusz przewidzieć żeby coś wygrać, chyba warto warować na live a nie napalać się przed spotkaniem bo mistrzostwa pokazały wiele niespodzanek.
Jeżeli się nie myle tylko bramki się liczą tak ?
Hiszpania wygrywając nawet 1 golem strąci Chile, gdyż ich bilans obecnie wynosi [2-1 vs 2-0 więc wtedy 3-1 vs 2-1] natomist Szwajcarii wystarczy wygrana dwoma golami by nie oglądać się na rywali [mają 1-1]
Przyjmując że Hiszpania nie ma prowadzenia też musi w ostatnim kwadransie postawić wszystko na jedną kartę i albo strzela albo Chile dostaje parę prostopadłych podań na 100% akcje
To samo tyczy się Chile gdy będą przegrywać a wtedy Hiszpanie będą mieli łatwiejszą robotę do wykonania (przyjmując remis do tej minuty lub prowadzenie 1 bramkowe jednej z drużyn
Tak czy inaczej w meczu Hiszpania-Chile od 70 min powinno być ciekawie mając na uwadze prowadzenie Szwajcarów, od tej minuty kursy na kolejny gol osiągają ok 2.5 i idą w górę, tu już nie ma kalkulacji Brazylia czy Portugalia w kolejnej rundzie bo 1 sekunda może dać bilet powrotny do domu.
Wszystko jednak jest uzależnione od meczu Szwajcarów, tylko ich prowadzenie doprowadzi do takiego scenariusza, a 1.5 na Hiszpanów to ja dziękuje bo jak Szwajcaria nie wygra to w drugim meczu może nagle paść remis, jeden mecz przedłużą o 2 minuty drugi o 6 ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chile - Hiszpania
NO BET
Dawno mnie tu nie było na forum ,bo miałem bana. Ale tak patrzę na ten mundial to dzieją się takie rzeczy ,że to głowa mała. Włosi na ostatnim miejscu w tabeli ,Francja to w ogóle jakaś żenada ,Hiszpania super mega ultra faworyt przegrywa ze Szwajcarami ,Anglia remisuje z Algierią ,więc to mi daje do zrozumienia ,że tutaj nie ma pewniaków.
Trochę o Chile. Jakbym miał obstawiać ten mecz to postawiłbym na Chile bo kurs na nich jest 7,00 ! Chile prezentuje bardzo ładną piłką na tym mundialu jak nie najładniejszą ,choć czasami Sanchez gra zbyt indywidualnie. Przypominam ,że Chile to ekipa która wyszła z drugiego miejsca mając tylko punkt straty do wielkiej Brazylii. Ograli Szwajcarów 1:0 ,Honduras 1:0 ,może wyniki nie zbyt imponujące ,ale stać ich na naprawdę dobrą piłkę.
Teraz o Hiszpanach. Chyba jak zwykle przereklamowani ,super gwiazdeczki w składzie ,ale coś im po prostu nie wychodzi. Nie oszukujmy się ,ale w meczu ze Szwajcarami mogło być prawie 2:0 dla Szwajcarów. Jedna szybka kontra i Hiszpania nie wie o co chodzi. Ich gra polega na jak najdłuższym utrzymywaniu się przy piłce i atakowaniu z ataku pozycyjnego (według mnie najmniej skuteczny atak).
W meczu z Hondurasem miał być pogrom ,a super Hiszpania wygrała ledwie 2:0. Choć mieli tam trochę więcej okazji to brakuje im szczęścia. Albo zawodników przeraża po prostu mundial.
Przypominam ,że coś w Hiszpanii nie gra. Przypominam ,że w meczach towarzyskich ledwo wygrali z Arabią Saudyjską 3:2. Również po męczarniach wygrali ledwo z Koreą Południową 1:0. Później przyszedł mecz z Polską który nawet szkoda komentować. Następnym meczem był przegrany ze Szwajcarami. Później z Hondurasem ,który nie oszukujmy się ,ale ze 2-3 razy mieli okazję by wbić w bramkę Kasijasa.
Skoro Włosi są na ostatnim miejscu w grupie ,Francja opada w fazie grupowej ,Anglia remisuje z Algierią to czemu Hiszpania nie mogłaby odpaść w fazie grupowej ?
Jeżeli miałbym obstawiać to stawiałbym na Chile bo kurs na nich jest niezwykle wysoki. A grać Hiszpanów po kursie 1,40 dla mnie jest czystą głupotą. Ostrzegam wszystkich przed tym meczem i faworyzowania Hiszpanów ,żeby później nie było ,że super mega reprezentacja nie wychodzi z grupy. Mundial ma to do siebie ,że muszą być jakieś sensacje.
:cool:
 
W 0

wysek

Użytkownik
Chile - Hiszpania
NO BET
Dawno mnie tu nie było na forum ,bo miałem bana. Ale tak patrzę na ten mundial to dzieją się takie rzeczy ,że to głowa mała. Włosi na ostatnim miejscu w tabeli ,Francja to w ogóle jakaś żenada ,Hiszpania super mega ultra faworyt przegrywa ze Szwajcarami ,Anglia remisuje z Algierią ,więc to mi daje do zrozumienia ,że tutaj nie ma pewniaków.
Trochę o Chile. Jakbym miał obstawiać ten mecz to postawiłbym na Chile bo kurs na nich jest 7,00 ! Chile prezentuje bardzo ładną piłką na tym mundialu jak nie najładniejszą ,choć czasami Sanchez gra zbyt indywidualnie. Przypominam ,że Chile to ekipa która wyszła z drugiego miejsca mając tylko punkt straty do wielkiej Brazylii. Ograli Szwajcarów 1:0 ,Honduras 1:0 ,może wyniki nie zbyt imponujące ,ale stać ich na naprawdę dobrą piłkę.
Teraz o Hiszpanach. Chyba jak zwykle przereklamowani ,super gwiazdeczki w składzie ,ale coś im po prostu nie wychodzi. Nie oszukujmy się ,ale w meczu ze Szwajcarami mogło być prawie 2:0 dla Szwajcarów. Jedna szybka kontra i Hiszpania nie wie o co chodzi. Ich gra polega na jak najdłuższym utrzymywaniu się przy piłce i atakowaniu z ataku pozycyjnego (według mnie najmniej skuteczny atak).
W meczu z Hondurasem miał być pogrom ,a super Hiszpania wygrała ledwie 2:0. Choć mieli tam trochę więcej okazji to brakuje im szczęścia. Albo zawodników przeraża po prostu mundial.
Przypominam ,że coś w Hiszpanii nie gra. Przypominam ,że w meczach towarzyskich ledwo wygrali z Arabią Saudyjską 3:2. Również po męczarniach wygrali ledwo z Koreą Południową 1:0. Później przyszedł mecz z Polską który nawet szkoda komentować. Następnym meczem był przegrany ze Szwajcarami. Później z Hondurasem ,który nie oszukujmy się ,ale ze 2-3 razy mieli okazję by wbić w bramkę Kasijasa.
Skoro Włosi są na ostatnim miejscu w grupie ,Francja opada w fazie grupowej ,Anglia remisuje z Algierią to czemu Hiszpania nie mogłaby odpaść w fazie grupowej ?
Jeżeli miałbym obstawiać to stawiałbym na Chile bo kurs na nich jest niezwykle wysoki. A grać Hiszpanów po kursie 1,40 dla mnie jest czystą głupotą. Ostrzegam wszystkich przed tym meczem i faworyzowania Hiszpanów ,żeby później nie było ,że super mega reprezentacja nie wychodzi z grupy. Mundial ma to do siebie ,że muszą być jakieś sensacje.
:cool:
analizując to co napisałeś to z przykrością można tak stwierdzić , że wielcy faworyci w tym turnieju zawodzą . Wielu stawiało na Hiszpanie że zdobędzie mistrzostwo a teraz sama musi z pełna werwą walczyć o awans z jakże nie łatwym przeciwnikiem . Dodam że kursy np na wygraną Włochów był taki sam jak na zwycięstwo Hiszpanii .... mam nadzieję że nie podzielą losów makaronów .
Jak dla mnie mecz nie do typowania może być zwycięstwo Hiszpani 1-0 , 2-0 (gra z nożem na gardle jest jedna z najgorszych rzeczy) jak również remis albo porażka bo Chile to nie patałachy jak pokazuje ten turniej to zespoły z Ameryki są bardzo dobrze przygotowane ????

3mam kciuki za Hiszpanie i Chile aby wyszli z grupy ...
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Chile - Hiszpania
Typ: over 3,5
Kurs: 3,67
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie o wszystko dla drużyny hiszpanskiej. Po wpadce w pierwszym meczu musza teraz sie namęczyć żeby wygrac różnica kilku bramek aby awansowac z pierwszego miejsca w grupie i nie trafić na Brazylie. Chile bardzo dobrze radzi sobie w ofensywie ale w defensywie tak naprawde nie byli jeszcze sprawdzenie w tym mundialu przez zadna dobra ekipe. Myse ze tak zmobilizowania hiszpanie moga tutaj sie pokusic o mały festiwal bramek i pokazac reszcie swiata ze dalej sa silnymi faworytami do tytułu.
 
S 1

splot

Użytkownik
ludziska ledwo pierwsza kolejka a wy już wydajecie wyroki. Swiss wygrali ale ich bramka to zasługuje na &quot;bramkę XXI wieku&quot; :browar565: już dawno tak się nie naśmiałem :grin: Chile powinno ich rozłożyć a z Hondurasem to zrobią remis :razz: Hiszpanie przejdą przez Chile i Honduras i z drugiego wyjdą.
Wszystkim którzy zagrali Hiszpania win Group szczerze współczuje. Ale na osłode dodam że zagrałem &quot;wyjdą z grupy&quot; :;/: i jest gorąco
Trafiony zatopiony :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg: wyszli nawet z pierwszego. Gratulacje dla wszystkich dobrze obstawiających :cool:
Ja zagrałem all-in na Brazylie , Holandie , Hiszpanie , Niemcy i Paragwaj 253 złote i mam teraz ponad 600 . Już niedługo pierwszy milion :grin::grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
w przypadku wyniku 2:1 w meczu Hiszpania Chile Szwajcaria musiała by wygrać 2:0 żeby awansować.
Skoro tak to widać było ,że mecz jest ustawiony ???? .
Dziś mieliśmy do oglądania 90 minut szlagierów ,właśnie tak...
Zacięta pierwsza połowa w meczu Brazylia - Portugalia i masa kartek. A w drugiej połowie była już grana żenada i żadna z drużyn nie grała już tak jak w pierwszej połowie. ( 7 żółtych w pierwszej ,zero w drugiej).
Kolejne 45 minut szlagierów mogliśmy dziś obejrzeć w meczu Hiszpania - Chile. Pierwsza połowa była na poziomie. Były kartki i były okazje do bramek. Mecz był zacięty coś się działo. 3 żółte i czerwona dla Chile. Trochę ta czerwona podcięła nogi Chile ,ale w pierwszej połowie był to ładny mecz.
W drugiej była już grana żenada i utrzymywanie wyniku przez 45 minut. Okazji było niewiele ,a kartek nie było wcale. Chile się broniło ,Hiszpania ciągle przy piłce. Wynik satysfakcjonował obydwie drużyny ,więc nie opłacało się spinać.
Drugie połowy w meczu Brazylii - Portugalia i Hiszpania - Chile to nuda ...
W meczu Chile na pewno poszły jakieś pieniądze w kopertach. ???? Szkoda ,że jakoś nie przeanalizowałem tego wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom