>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Po losowaniu MŚ długo czekałem na ten zakład, pomimo że jeszcze ponad pół roku do imprezy, póki mam jeszcze piniądz zagramy, aby było w razie co, za co topić smutki jeśli zostanie Nam mecz o honor. Poza Robertem nie mamy kim straszyć w napadzie, a On na pewno zostanie ,,wyłączony&quot; przez obrońców przeciwnika. Linia pomocy nie najmłodsza, może nie podołać kondycyjnie, na passy Krychowiaka, nie ma co liczyć. Obrona - niestety ta formacja też u nas ostatnio kuleje, a to podstawa sukcesu. Futbol jest grą błędów w obronie. Kto ich mniej popełni ten wygrywa. Szczęsny niby pewniak na bramce, ale to może okazać się za mało, aby powstrzymać napastników Senegalu i Kolumbii, którzy grają w znaczących klubach w Europie. Myślę, że będą bardziej głodni sukcesów niż kolejnych kontraktów reklamowych. Media też dodadzą od siebie i za bardzo napompują balonik.
Mistrzostwa Świata Rosja 2018
Kiedy Polska odpadnie ?
typ: Odpadnie w fazie grupowej
kurs: 2,75
stawka: 200 PLN
Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
jerzy Walec
Panie Jerzy,uważam,że Polska nie odpadnie w grupie.Ta drużyna ma to czego nie miała nigdy,czyli odwagi i niesamowitego potencjału.Nasza repka jest czarnym koniem turnieju,może go wygrać,a może go przegrać.
Teraz spytam czemu Polacy stawiają na porażke swojej reprezentacji.Ja tego nie mogę sobie wyobrazić,że w momencie ogladania Mistrzostw będę po cichu kibicowal jakiejś Japonii czy innego Senegalu.
Pozdro!
Pamiętajcie krótkie opisy,a wystarczające!
 
S 0

siaomi

Użytkownik
Uważa, , że ten turniej pokaże w końcu siłę Polaków.
Nie uważam, że odpadną w grupie. Ogrywamy się w co raz mocniejszych ligach , Kownacki , Linetty , Bereszyński w Sampdorii , Zieliński ma dużo szans w Napoli. Krycha w końcu zaczął regularnie grać (do wczoraj ;/)
Grosicki swoje. Mamy zawodników którzy na papierze są lepsi od naszych rywali grupowych i nie będziemy na pewno chłopcami do bicia !
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Mam nadzieje ze Nawalka powola Mierzejewskiego na towarzyskie tylko czy nasz trener bedzie jeszcze eksperymenotwal jezeli chodzi tutaj o sklad? Mierzejewski wysoka forma w Sydney, w sam raz na lawke a moze i do 1 skladu by sie wpasowal
 
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Losowanie nie najgorsze ale średnia szczęścia trochę poniżej środka ???? Nie ma nikogo z topu ale to zasługa pierwszego koszyka Polaków. Nasi rywale to drużyny wybiegane i dodatkowo młodsze od &quot;starych&quot; ale za to doświadczonych Polaków. Całe szczęście, że zagramy w Rosji bo przynajmniej upały nie odbiorą nam dodatkowej chęci do biegania. W eliminacjach Polacy zapomnieli jak gra się w obronie a to właśnie defensywa zapewniła im sukces we Francji a także dobre poprzednie eliminacje. Jeżeli nie ogarną tego problemu to sytuacja z Euro 2012 może się powtórzyc. Liczmy na to, że Fabiański dalej będzie grał w Swansea to co gra obecnie. To jeden z najlepszych bramkarzy Premier League, ma najwięcej udanych interwencji w lidze. Japonia wydaje się byc najsłabsza i raczej nie awansuje. Mimo wszystko jest w stanie pozbawic kogoś innego awansu urywając im punkt.
Sytuacja z Korei daje powody do obaw, że mogą to byc Polacy. Dlatego też walczmy o zwycięstwa z Senegalem i Kolumbią bezpośrednio. Remisy mogą byc zgubne. Czuję awans z drugiego miejsca i walkę z coraz lepszymi Anglikami.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Jak wyjdziemy z drugiego miejsca to trafiamy na Belgię . Wiec lepiej zając 1 miejsce w grupie i grać z Anglikami
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
bartekczl
Co impreza się tak mówi, ja tam w nich już nie wierzę. Co do grupy nie ma co się bawić w typowanie, kontuzje, forma, różnie może jeszcze być.
bartekczl
Co impreza się tak mówi, ja tam w nich już nie wierzę. Co do grupy nie ma co się bawić w typowanie, kontuzje, forma, różnie może jeszcze być.
 
K 0

kyrie11

Użytkownik
Można zagrać Lewym jako fałszywą 9, w obecnej formie Lewy ma lepsze rozegranie niż nasi pomocnicy i wtedy Milik nie byłby potrzebny, ale wątpię, że trener Nawałka zmieniłby Grosickiego i Błaszczykowskiego ze skrzydłowych na schodzących napastników, biorąc pod uwagę, że może to wtedy wyglądać jeszcze gorzej niż z Milikiem po powrocie z kontuzji
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Nasza reprezentacja wbrew pozorom się trochę zmieniła, od Euro 2016. Przede wszystkim defensywa stała się znowu mankamentem, a była ona naszym największym atutem na ubiegłych mistrzostwach. Tak samo ofensywa. W zeszłym sezonie mieliśmy przynajmniej kilku mocnych napastników (Lewy, Teo, Milik, Wilczek). Teraz został tylko Lewy no i ostatnio Świerczok coś zaczął kopać. Tak czy inaczej, aktualna repra umie się motywować na mistrzostwa, jak to miało miejsce dwa lata temu. Moim zdaniem awans z grupy (która wcale nie jest łatwa) jest możliwy, a jak uwierzą w siebie to mogą ograć po wyjściu Belgie czy Anglie. Tak jak ktoś pisał wcześniej, możemy być czarnym koniem turnieju i szczerze na to liczę ;)
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Jak wyjdziemy z drugiego miejsca to trafiamy na Belgię . Wiec lepiej zając 1 miejsce w grupie i grać z Anglikami
Ja osobiscie 100 razy bardziej chciałbym trafić na Angoli po wyjsciu z grupy.
Czytam posty i stwierdzam że jesteśmy tak zesranym narodem że się kazdego boimy a prawda jest taka ze jestesmy obecnie w top 10-15 najlepszych reprezentacji świata.
Dla tych co grają przeciw Polsce ,to życze z całego serca aby przegrali pieniądze ,marzę o tym. Nie moge sobie wyobrazić oglądania meczu i chęci porażki mojej reprezentacj,w pale mi się to nie miesci.
Ja wierze w siłe tej reprezentacji,uważam że nie jest to tylko Lewandowski,ale mamy tez wiele innych atutów. Obrona kieruje siłe na Lewego co automatycznie robi miejsce innym. Jestem pewien dobrego wyniku i nie bedzie wstydu tak jak to było lata w tył gdzie nas lała Korea czy Portugalia.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
  • Atak atakiem, ktoś wspomoże tego Lewandowskiego, jeśli nie będzie to Milik to można dać szansę Świerczokowi lub Kownackiemu. Ktoś już słusznie zauważył, że Dawid wykorzystuje swoje szanse, które otrzymuje w Sampdorii. Gra te końcówki i w zasadzie za każdym razem zaakcentuje jakoś pozytywnie swoją obecność na boisku. Do mundialu sporo czasu, ja również nie uważam, że gra 1 napastnikiem to dobre rozwiązanie, obrońcy rywali nie dają wtedy Robertowi żyć, musi być ktoś dla wprowadzenia tam zamieszania. Oby w sparingach próbowali gry na dwójkę z przodu, tym bardziej, że sporym problemem są na ten moment skrzydła. Grosicki kontuzja, Kuba kontuzja i kondycyjnie nie wiem, czy podoła. Makuszewski na razie furory w tej kadrze nie zrobił. Z kolei temat Peszko w kontekście kadry... dajmy sobie spokój.
  • Obrona to też temat rzeka, oby Piszczu był zdrowy, Glik też jest pewniakiem. Zapewne na siłę będzie ustawiany Pazdan obok Glika, no ale cóż, nie jestem trenerem i niewiele mam do gadania. Kwestia lewej obrony jest dość zagadkowa. Bo Jędrzejczyk to już nie ten poziom, wybaczcie.
  • Mierzejewski to nie jest zły pomysł, skoro taką formę prezentuje w Australii to dlaczego nie mielibyśmy dać mu szansy?
  • A propos szans to generalnie prosi się o sprawdzenie takich graczy jak Kamiński, Kędziora, Gumny, Frankowski, Wolsztyński, Żurkowski, Kądzior, Kurzawa. Tutaj z całą pewnością jest co najmniej 2 graczy na miarę kadry.
  • Jeśli chodzi o szanse na awans to mam dwa scenariusze. Pozytywny, który zakłada walkę o 1. miejsce z Kolumbią i mniej optymistyczny, który uwzględnia fizyczne walory Senegalu oraz nasze babole, które potrafimy robić w obronie. Jeśli dodać do tego problemy z rozegraniem i potrzymaniem piłki w środku pola to różnie może być. Trzeba trafić z formą na ten turniej, to są 3 spotkania, każde kluczowe na swój sposób, nie ma w nich miejsca na chwile słabości.
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Masz rację, prosi się o sprawdzenie kilku zawodników w towarzyskich, moim zdaniem szczególnie Kamińskiemu trzeba dać kolejną szansę, co prawda po kontuzji gra trochę mniej w Stuttgarcie, ale Pazdan też nie jest w tej formie co na Euro 2016 i moim zdaniem on byłby najlepszym rozwiązaniem, gdyby Michałowi nie szło (zmiany Glika nie biorę pod uwagę, to jest absolutny lider ;) ).
 
quatro777 22

quatro777

Użytkownik
Według mnie faworytem grupy bądź co bądź jest Senegal, natomiast najsłabsza wydaje się Japonia, my powinniśmy powalczyć z Kolumbią o 2 miejsce. Jeżeli chodzi o obronę to też jestem za daniem szansy Kamińskiemu, bo póki co poza Glikiem straszna posucha na tej pozycji. Pazdan jakiejś mega wysokiej formy nie ma a kto poza nimi? Jach? Być może utrzyma dyspozycję z zimowych sparingów, a dalej chyba długo długo nic bo tak będąc szczerym kolejne nazwiska jakie przychodzą mi do głowy to Lewczuk, Wilusz (grający całkiem solidnie w Rosji).
 
B 39

bunik

Użytkownik
Nieważne jakich byśmy mieli piłkarzy, to Polacy zawsze potrafią dać z siebie sto procent i wywalczyć cenne punkty. Na ten moment kadra nie wygląda za kolorowo, ale też nie wygląda tragicznie w porównaniu do tego, co mieliśmy przez ostatnie kilkanaście lat. Przede wszystkim nie mamy się o co martwić jeśli chodzi o bramkę. Do tego dochodzi Piszczek i Glik, którzy, jeśli będą zdrowi, tworzą naprawdę mocy blok defensywny. Do tej dwójki dodałbym Pazdana (nie mamy innej opcji) i na lewą rzucił Bereszyńskiego, który grał już na tej pozycji i zdecydowanie będzie lepszym uzupełnieniem obrony niż Jędrzejczyk lub Rybus (zagrał w dwóch ostatnich meczach Lokomotivu, więc trzymam kciuki za stały powrót do zespołu). Miejmy nadzieję, że Krycha będzie grał więcej, Zielu przeniesie grę z Napoli do kadry, podobnie jak jego kolega Linetty. Na Lewego trzeba dmuchać i chuchać, a on nas wyciągnie, przynajmniej z grupy. Najgorzej wyglądamy na bokach pomocy, Grosik kontuzjowany albo nie gra, Błaszczykowski to samo z gorszym skutkiem, kontuzja dobrze zapowiadającego się Makuszewskiego... nie wygląda to za wesoło. Oby Nawałka dam szanse Mirzejewskiemu i komuś z naszej ligi w towarzyskich meczach.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Co z naszym atakiem ? Lewy sam z przodu nic nie zrobi ???? . Kto to pomocy ?.. Mi się nasuwa Kownacki/Mierzejewski/ Zielinski
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom