>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tylko, że Chile będzie bez swoich najlepszych zawodników. Strasznie marna kadra powołana na najbliższe mecze. Nic ciekawego z tego sparingu nie wyniknie bez względu jakim wynikiem to się skończy.
Zgadzam się i jednocześnie się nie zgadzam... Co do zasady towarzyskie niewiele nam mówią o formie. Ale czy Ty oglądałeś wczoraj ten mecz ? Więc po pierwsze Senegal grał mocnym składem, po drugie widać było, że chcą wygrać o czym choćby świadczy ilość kartek i fauli. 2 zawodników Luksemburga zeszło na noszach, jeden prosto do szpitala. No chyba, że to też zasłona dymna żeby się przeciwnicy mieli bać. Było wiele podań do przodu, ale razili nieskutecznością. To na pewno ze strony Senegalu nie był mecz na chodzonego, na odwal się, a mimo to defensywa Luxemburga ich zatrzymała. I pierwszy bet jaki mi przychodzi do głowy na mecz z Polską to kartki Senegalu lub kartki w meczu... Tak więc jakiś walor mają nawet towarzyskie...
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Przypomnę tylko że Senegal to drużyna AFRYKAŃSKA, często piłkarze reprezentacji z Czarnego Lądu grają pod siebie, czasami nawet wydawać się może że dla nich to zabawa a nie poważna piłka. Może i MŚ ich bardzo zmotywują, wiadomo sława, hajs ale to tylko sparingi i dla nich są one bez znaczenia. Meczu nie oglądałem ale nie wydaje mi sie aby oni dołożyli wszelkich starań aby tam wygrać czy nastrzelać mnóstwo goli. Za bardzo ufacie tym meczom towarzyskim, a przypominam że Polska też nie gra idealnie w towarzyskich, zobaczymy jak my się spiszemy z Chile po tych wynikach Senegalu i Kolumbii.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Nie rozumiem stawiania Polski jako jednego z faworytów do wyjścia z grupy. Senegalczycy miażdżą naszych technicznie, szybkościowo i fizycznie. Już to widzę jak 33 letni Piszczek przez 90 minut biega za Mane. Jeszcze gorzej po drugiej stronie gdyż brak nam lewej obrony. Rybus mocno ofensywny popełnia dużo błędów w obronie i jeszcze gorszy Jędrzejczyk, a po tej stronie w Senegalu będzie biegał Sarr albo Keita. Ponadto Senegalczycy zdominują środek. Bo jak porównywać Krychowiaka, który przez ostatnie 2 lata w PSG i WBA przede wszystkim był przytulony do ławki rezerwowych, do mającego świetny sezon w Evertonie Gueye czy Kouyate z WHU. my z przodu mamy tylko szybko biegającego na ślepo Grosika, drewnianego Lewego (każdy trzeźwo patrzący na jego grę widzi, że chłopak nie potrafi nawet dryblingiem obrońcy minąć. Stoi w polu karnym i tylko czeka aż mu ktoś na nos poda albo dobija wyplute piłki. W naszej repce często cofa się do koła do rozegrania, ponieważ nawet nie ma komu piłki dobrze rozegrać.) Zieliński potężny potencjał, jednak na meczach reprezentacji często się blokuje. Nawet jeśli by trafił z formą i był przygotowany psychicznie wątpię aby mieć takich kolegów był w stanie coś ugrać. Moja wypowiedź jest bardzo krytyczna wobec naszej reprezentacji, ale patrzę trzeźwo na obecną sytuację. Mieliśmy słabą grupę w eliminacjach, a gra tak na prawdę nie powalała. Jakim sukcesem jest pokonanie słabej Rumunii czy Czarnogóry ? Dania u sb zweryfikowała. Dzięki wysokiej pozycji w rankingu i 1 miejscu w grupie eliminacji mamy strasznie zaniżone kursy na Polskę. I dzięki temu polecam grać, że Senegal wyjdzie z grupy po kursie @2.2
 
M 12

macieks18

Użytkownik
Jeżeli Senegal, który wszystko co ma w footballu zawdzięcza &quot;dobrym&quot; Europejczykom, nas pokona w pierwszym meczu i to na europejskiej ziemi to z żalem wrócę tu i podbiję Twój post...Wpakowaliśmy fortunę w piłkę w tym kraju, trenujemy młodzież, mamy naprawdę mega talenty (Milik, Zieliński, Kownacki, może Bednarek) i jeśli pokona nas banda czarnych, nie mających żadnego zgrania, biegaczy to znaczy że te pieniądze ciągle się nie spłacają i że ciągle gdzieś mamy problem. Willy Sagnol bardzo trafnie kiedyś ocenił grę czarnoskórych zawodników (mówił wtedy w kontekście Ligue 1) że piłka to nie tylko siła i wytrzymałość ale także technika, inteligencja i dyscyplina. Mój typ. Polska - Senegal 1 @2.3
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Władysław nie przesadzaj z tym Senegalem. Technika i szybkość to nie wszystko. Oczywiście im tego zabrać nie można ale oni mają duży problem ze zgraniem. Każdy uj na swój strój gra jak to się mówi i to ich zgubi bo nie sądze, że na MŚ nagle się obudzą. Poza tym oglądałem ich kilka meczy i oni tak naprawdę jak przegrywają w meczu to już odpuszczają i cięzko im się podnieść . Nie róbmy z nich jakieś drugiej Francji bo do tego poziomu im bardzo daleko.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Na szczęście to turniej, a turniej rządzi się swoimi prawami. Islandia i dawniej Grecja na Euro są idealnymi tego przykładami. Kluczowy mecz dla nas to mecz pierwszy z Senegalem i każdy o tym wie. Zarówno jak, Wy jak i Nawałka, Mane czy Gadocha i Szarmach.
Słyszałem gdzieś w radio fajne głosy, że ci zawodnicy (mowa o reprezentantach Polski) są ograni na największych stadionach świata i takie turnieje jak mistrzostwa świata to mają potwierdzić ich umiejętności. Idąc za tym jako kibic nie mogę oczekiwać, że przegramy każdy mecz, nie wyjdziemy z grupy i znów będzie zawód. Nie z tą ekipą. Oni doświadczeniem powinni zaprocentować zwłaszcza, że nie tylko Polska ma problemy kadrowe. Każda drużyna boryka się z problemami gdyż jest to piłka nożna, gdzie na boisku jest 11-sto osobowa drużyna. Jeden zdradza, drugi ma kaca, trzeci chore serce, a czwarty nie spał od pół roku bo mu dziecko nie pozwalało.
Dla mnie Senegal jest do ogrania, Kolumbia do zremisowania, ale ostatecznie największe problemy będziemy mieć z Japonią, która będzie grała z nami mecz o honor... . A wiecie co w Japonii oznacza honor? Kamikadze!!!
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Nie rozumiem stawiania Polski jako jednego z faworytów do wyjścia z grupy. Senegalczycy miażdżą naszych technicznie, szybkościowo i fizycznie. Już to widzę jak 33 letni Piszczek przez 90 minut biega za Mane. Jeszcze gorzej po drugiej stronie gdyż brak nam lewej obrony. Rybus mocno ofensywny popełnia dużo błędów w obronie i jeszcze gorszy Jędrzejczyk, a po tej stronie w Senegalu będzie biegał Sarr albo Keita. Ponadto Senegalczycy zdominują środek. Bo jak porównywać Krychowiaka, który przez ostatnie 2 lata w PSG i WBA przede wszystkim był przytulony do ławki rezerwowych, do mającego świetny sezon w Evertonie Gueye czy Kouyate z WHU. my z przodu mamy tylko szybko biegającego na ślepo Grosika, drewnianego Lewego (każdy trzeźwo patrzący na jego grę widzi, że chłopak nie potrafi nawet dryblingiem obrońcy minąć. Stoi w polu karnym i tylko czeka aż mu ktoś na nos poda albo dobija wyplute piłki. W naszej repce często cofa się do koła do rozegrania, ponieważ nawet nie ma komu piłki dobrze rozegrać.) Zieliński potężny potencjał, jednak na meczach reprezentacji często się blokuje. Nawet jeśli by trafił z formą i był przygotowany psychicznie wątpię aby mieć takich kolegów był w stanie coś ugrać. Moja wypowiedź jest bardzo krytyczna wobec naszej reprezentacji, ale patrzę trzeźwo na obecną sytuację. Mieliśmy słabą grupę w eliminacjach, a gra tak na prawdę nie powalała. Jakim sukcesem jest pokonanie słabej Rumunii czy Czarnogóry ? Dania u sb zweryfikowała. Dzięki wysokiej pozycji w rankingu i 1 miejscu w grupie eliminacji mamy strasznie zaniżone kursy na Polskę. I dzięki temu polecam grać, że Senegal wyjdzie z grupy po kursie @2.2
Zgadzam się w 100% i podpisuję się pod tym obiema rękami.
Realnie patrząc, nie mamy szans na wyjście z grupy i kompletnie nie rozumiem tego pompowania balonika i tego hura optymizmu. Będzie blamaż Niestety.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Pobieram kurs @2.10 na over 4.5 straconych bramek przez Japonię.
Obrona na ten moment dziurawa jak ser szwajcarski. Myślę, że sprawę rozwiązałby sam mecz z Polską i Kolumbią. Dodając do tego Senegal sprawa dla mnie dość prosta. Trzy zespoły z armatami z przodu. Falcao, Lewandowski i Mane..
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Pobieram kurs @2.10 na over 4.5 straconych bramek przez Japonię.
Obrona na ten moment dziurawa jak ser szwajcarski. Myślę, że sprawę rozwiązałby sam mecz z Polską i Kolumbią. Dodając do tego Senegal sprawa dla mnie dość prosta. Trzy zespoły z armatami z przodu. Falcao, Lewandowski i Mane..
jaki buk?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj Senegal z Chorwacją. Mają bardzo szybkich graczy. Powiem oczywistość, ale fizyczność i szybkość jest po stronie Senegalu, technika i kultura gry po stronie Polski. Nie wiem czy nasi obrońcy szczególnie bez Glika dadzą radę. Co do betu myślę, że można dać przewagę kartek w Senegalu i ilość spalonych. Dzisiaj bardzo często się na to łapali. Bo przyśpieszać przyśpieszają, ale trochę na wariata i często wpadali w pułapki ofsajdowe. Czyli proponuję bet:
kto więcej kartek - Senegal
kto więcej spalonych - Senegal
tylko nie mam pojęcia który buk miałby to w ofercie z polskich.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj Senegal z Chorwacją. Mają bardzo szybkich graczy. Powiem oczywistość, ale fizyczność i szybkość jest po stronie Senegalu, technika i kultura gry po stronie Polski. Nie wiem czy nasi obrońcy szczególnie bez Glika dadzą radę. Co do betu myślę, że można dać przewagę kartek w Senegalu i ilość spalonych. Dzisiaj bardzo często się na to łapali. Bo przyśpieszać przyśpieszają, ale trochę na wariata i często wpadali w pułapki ofsajdowe. Czyli proponuję bet:
kto więcej kartek - Senegal
kto więcej spalonych - Senegal
tylko nie mam pojęcia który buk miałby to w ofercie z polskich.
ForBET
Kartki ~1.95 ???? =2::zoltakartka:
Spalonych - brak
Ciekawym betem tez sa pkt. kartkowe over 45 pkt. ~ 2.10
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Pazdan i Bednarek to mieszanka wybuchowa. Jeśli z przodu to jakoś wygląda to defensywa wygląda fatalnie. A szczególnie Pazdan.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Pazdan i Bednarek to mieszanka wybuchowa. Jeśli z przodu to jakoś wygląda to defensywa wygląda fatalnie. A szczególnie Pazdan.
Bednarek akurat dzisiaj zagrał dobrze, szkoda że gdyby Glik nie był kontuzjowany, to Bednarek marnowałby się na ławce a Pazdan grałby i stwarzał zagrożenie. Na EURO był pewnym punktem obrony i jest pewniakiem u Nawałki, ale jednak mam wrażenie że jego dyspozycja jest daleka od optymalnej.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja również popieram typ na kartki Senegalu. Z Chorwacją i Luxemburgiem grali agresywnie, a niby towarzysko. Poszczególni zawodnicy z czarnego lądu chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, żeby zapewnić sobie miejsce w wyjściowej 11 na mundialu, a więc ranga tych spotkań nie była dla nich mała jak się okazało, bo 5 żółtek do 70min w spotkaniu z Chorwatami daje do myślenia. Tak więc pomyślałem sobie, jak oni będą nagrzani w meczu z Polaczkami :bomb: , bo przecież to pierwszy mecz w grupie i wychodzę z założenia, że najważniejszy, bo Japońce powinni raczej dostarczać punkty niż je odbierać, a z Kolumbią będzie chyba ciężej niż przeciw Polsce/Senegalowi. To są bandyci :movember: czy będą prowadzić czy przegrywać - kartki polecą, jestem przekonany. Zagrałem niską linie - Over 1.5 kartki Senegalu (vs Polska) i podbiłem overem 0.5 gola Kolumbii (vs Japonia) = dubel @1.65 w unibecie. Stawka trochę większa, wole grać w pre niż na live :victory:
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Bednarek może i dobrze, ale niestety pierwsza stracona ewidentnie jego.
Wyżej cenię Senegal niż Polskę, więc poszło na awans Kolumbia/Senegal. Kurs 12 i 8 mnie mocno satysfakcjonują.
Nie jestem przekonany do gry 3-6-1, tym bardziej przy braku Glika.
W stsie widziałem też &quot;Japonia nie wygra meczu&quot; po kursie 1,9. Kitajce ze Szwajcaria wczoraj dość gładko w łeb, wczesniej z Ghaną.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom