>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Bednarek może i dobrze, ale niestety pierwsza stracona ewidentnie jego.
Ewidentnie jego? Jak dla mnie to ta bramka po części każdego z trójki Linetty, Pazdan i Bednarek ale jego udział przy niej najmniejszy.
W stsie widziałem też &quot;Japonia nie wygra meczu&quot; po kursie 1,9. Kitajce ze Szwajcaria wczoraj dość gładko w łeb, wczesniej z Ghaną.
Na coś takiego jeśli połączysz wszystkie 3 mecze grupowe masz wyższy kurs np. Forbet 1.96
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Byłem wczoraj na meczu i w trakcie drugiej połowy miałem przyjemność siedzieć za bramką Fabiańskiego. Nie wiem, jak w TV, ale z tej perspektywy doskonale było widać, jak nasze chłopaki się gubią w obronie przy grze taktyką 3-x-x(-x).
Pewne było też, że trener będzie chciał w którejś z połów przetestować ten wariant bez Glika i myślę, że otrzymał wystarczającą odpowiedź.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Byłem wczoraj na meczu i w trakcie drugiej połowy miałem przyjemność siedzieć za bramką Fabiańskiego. Nie wiem, jak w TV, ale z tej perspektywy doskonale było widać, jak nasze chłopaki się gubią w obronie przy grze taktyką 3-x-x(-x).
Pewne było też, że trener będzie chciał w którejś z połów przetestować ten wariant bez Glika i myślę, że otrzymał wystarczającą odpowiedź.
Mam nadzieje, ze to granie 3 z tylu jest tylko po to zeby zrobic zaslone dymna. ;)
Nie widze innej opcji niz ta, ze gramy 4 z tylu. Bednarek wczoraj potwierdzil, ze rzeczywiscie jest w gazie i nie ma kompleksow. Bardziej martwi mnie dyspozycja Pazdana -byl jak tykajca bomba...
Z innych na plus -bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Krychowiak. Pracowal az milo, walczyl, biegal. Widac, ze facet ma cos do udowodnienia i ze bardzo mu zalezy.
Obejrzalem tez skroty z meczu Senegalu z Chorwacja, oraz ich wczesniejszy z Luksemburgiem. Jak ktos wczesniej napisal -to troche tacy jezdzcy bez glowy, z problemami aby upilnowac zalozen taktycznych. Jesli zagramy spokojnie swoje i bez kiksow w obronie to powinnismy te 3pkt wyszarpac.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Błędy w obronie to najmniejszy problem. Największym jest to, że po wyjściu na prowadzenie nie są w stanie przytrzymać piłki i poklepać, a zachowują się jak spanikowane kurczaki. Odpowiedni rozkład sił oraz utrzymanie się przy piłce będzie kluczem, by coś ugrać.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Senegal słaby w tych meczach towarzyskich jakoś brak polotu, Polacy jak sie zepną to powinnismy łatwo wygrać. Japonia tragedia i żenada zero pomysłu na grę.
Nasi min 2 miejsce zajmą bedzie dobrze !
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Tak jak nie podoba mi się to ryczenie malkontentów i januszowanie, tak uważam że taki hurraoptymizm też nie jest wskazany, 3 ciężkie mecze przed nami, trzeba trzymać kciuki i liczyć na dobre widowiska
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Senegal słaby w tych meczach towarzyskich jakoś brak polotu, Polacy jak sie zepną to powinnismy łatwo wygrać. Japonia tragedia i żenada zero pomysłu na grę.
Nasi min 2 miejsce zajmą bedzie dobrze !
O ile mecz z Luksemburgiem nasi gruowi rywale mieli dość kiepski, o tyle uważam, że z Chorwacją nie zagrali źle.
Trzeba pamietac, że po samych meczach towarzyskich nie należy wyciągnąć wniosków na temat siły druzyny.
My też testowaliśmy grę z trojką obrońców lecz nie umiem sobie wyobrazić żebyśmy wyszli w takim ustawieniu na Senegal. Tymbardziej przy braku Kamila Glika. Uważam, że pewniej w obronie wygladamy z dwójką stoperów i dwoma bocznimi obroncami. Nawet w ofensywie współpraca Piszczek - Blaszczykowski oraz Rybys - Grosik wygląda lepiej gdy zostaje dwóch środkowych obrońców (Bednarek i Pazdan/Cionek).
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pobieram kurs @2.10 na over 4.5 straconych bramek przez Japonię.
Obrona na ten moment dziurawa jak ser szwajcarski. Myślę, że sprawę rozwiązałby sam mecz z Polską i Kolumbią. Dodając do tego Senegal sprawa dla mnie dość prosta. Trzy zespoły z armatami z przodu. Falcao, Lewandowski i Mane..
To samo zagrałem, w totolotku bez podatku czyli ładnie złapane. Dodatkowo dogrywam jeszcze, że Japonia nie wygra żadnego meczu czyli Japonia under 2,5 pkt jak to się fachowo nazywa zakład. Tak jak pisałem, parę stron wcześniej o naszej grupie. Japonia to jest maks remis z kimś z pozostałej trójki. Ba, mogą nawet dwa mecze zremisować i zakład wchodzi.
Z resztą jeśli chodzi o Azję to wszędzie gram przeciwko, na Koreę under 2,5 pkt 1,95 i under 2,5 bramki 1,90. Z Australią podobnie się bawię, że stracą 4,5 bramki itd. To są najsłabsze zespoły z dobrymi kursami, bo wiadomo jakie kursy są na Panamę czy chociażby Iran.
W stsie widziałem też &quot;Japonia nie wygra meczu&quot; po kursie 1,9. Kitajce ze Szwajcaria wczoraj dość gładko w łeb, wczesniej z Ghaną.
2,10 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 7

tiger32

Użytkownik
A przyjdzie mundial i Japan i Korea po 3 pkt w pierwszych meczach i wszystkie kupony na sam start w plecy ???? takie imprezy rządzą się swoimi prawami, beznadziejne mecze towarzyskie o niczym nie świadczą. Ja wolę grać na overy punktowe teoretycznie słabszych drużyn niż mam gracz Hiszpanie czy Niemcy over 6.5 pkt. Korea ma szansę wygrać ze Szwecja lub Meksykiem z aferami. Japonia może wygrać z Nami jak zagramy tak w obronie jak z Chile. Równie dobrze ma szansę z Senegalem to zespół z Afryki oni jak przychodzi główny turniej to niemalże zawsze odpadają w grupie rzadko afrykańska ekipa gra dalej.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Najbardziej wyrównana grupa i nic nikogo chyba nie zaskoczy. Nie mam nawet zamiaru jakoś bardziej się rozwodzić nad nią bo po prostu w tej grupie grają emocje i od serca mogę podać, że moim zdaniem Polska wychodzi z grupy razem z Kolumbia.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A przyjdzie mundial i Japan i Korea po 3 pkt w pierwszych meczach i wszystkie kupony na sam start w plecy ???? takie imprezy rządzą się swoimi prawami, beznadziejne mecze towarzyskie o niczym nie świadczą. Ja wolę grać na overy punktowe teoretycznie słabszych drużyn niż mam gracz Hiszpanie czy Niemcy over 6.5 pkt. Korea ma szansę wygrać ze Szwecja lub Meksykiem z aferami. Japonia może wygrać z Nami jak zagramy tak w obronie jak z Chile. Równie dobrze ma szansę z Senegalem to zespół z Afryki oni jak przychodzi główny turniej to niemalże zawsze odpadają w grupie rzadko afrykańska ekipa gra dalej.
Najpierw mówisz, że mecze towarzyskie o niczym nie świadczą a potem, że Japonia może wygrać z nami jeśli zagramy tak jak w towarzyskim ???? I ekipy afrykańskie rzadko grają dalej niż grupa a jak jest z azjatyckimi?
Korea na ostatnie 8 mundiali wyszła z grupy 2 razy z czego raz u siebie w 2002 wszyscy wiemy w jakich okolicznościach czyli 1/7
Japonia na 5 ostatnich wyszli 2 razy z czego raz podobnie jak Korea u siebie czyli 1/4
Iran nie wyszedł nigdy a Arabia i Australia po jednym razie więc tu jest co najmniej podobnie do Afryki
Nie bez powodu Japonia i Korea stawiane są przez wiele osób na ostatnie miejsce w grupie bo zwyczajnie odstają od reszty.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Najpierw mówisz, że mecze towarzyskie o niczym nie świadczą a potem, że Japonia może wygrać z nami jeśli zagramy tak jak w towarzyskim ???? I ekipy afrykańskie rzadko grają dalej niż grupa a jak jest z azjatyckimi?
Korea na ostatnie 8 mundiali wyszła z grupy 2 razy z czego raz u siebie w 2002 wszyscy wiemy w jakich okolicznościach czyli 1/7
Japonia na 5 ostatnich wyszli 2 razy z czego raz podobnie jak Korea u siebie czyli 1/4
Iran nie wyszedł nigdy a Arabia i Australia po jednym razie więc tu jest co najmniej podobnie do Afryki
Nie bez powodu Japonia i Korea stawiane są przez wiele osób na ostatnie miejsce w grupie bo zwyczajnie odstają od reszty.
Bo nie mają mecze towarzyskie znaczenia jeśli chodzi o zgranie, zaangażowanie i przygotowanie fizyczne, kondycyjne. Natomiast błędy indywidualne jakie miał Pazdan świadczą albo o słabszym dniu albo beznadziejnej formie bo nie sądzę żeby specjalnie podawał rywalom na 10 m od naszej bramki.Ja uważam że granie kuponów na Japonię, Korea , Paname że Under punktowy raczej nie wejdzie, ktoś napewno zaskoczy. Na Euro Albania miała mieć zero punktów i Islandia a jak było na końcu każdy wie.
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Bo nie mają mecze towarzyskie znaczenia jeśli chodzi o zgranie, zaangażowanie i przygotowanie fizyczne, kondycyjne. Natomiast błędy indywidualne jakie miał Pazdan świadczą albo o słabszym dniu albo beznadziejnej formie bo nie sądzę żeby specjalnie podawał rywalom na 10 m od naszej bramki.Ja uważam że granie kuponów na Japonię, Korea , Paname że Under punktowy raczej nie wejdzie, ktoś napewno zaskoczy. Na Euro Albania miała mieć zero punktów i Islandia a jak było na końcu każdy wie.
Pazdan 2 lata temu w meczu z Holandia zagrał tragicznie. Błędy indywidualne, brak krycia. Jedna na pewno bramka była zapisana na jego konto, a może nawet obie już nie pamiętam. Każdy dokładnie tak jak teraz mówił, że słaby, że beznadzieja itd. Jak wypadł na euro każdy widział. Zamknął wszystkim ustna ;) Polacy sami powtarzają, że są zmęczeni ciężkim obozem. Forma ma być na mistrzostwa świata a nie teraz. 2 lata temu plan wypalił, więc nie widzę podstaw dlaczego miałby teraz nie wypalić.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Pazdan 2 lata temu w meczu z Holandia zagrał tragicznie. Błędy indywidualne, brak krycia. Jedna na pewno bramka była zapisana na jego konto, a może nawet obie już nie pamiętam. Każdy dokładnie tak jak teraz mówił, że słaby, że beznadzieja itd. Jak wypadł na euro każdy widział. Zamknął wszystkim ustna ;) Polacy sami powtarzają, że są zmęczeni ciężkim obozem. Forma ma być na mistrzostwa świata a nie teraz. 2 lata temu plan wypalił, więc nie widzę podstaw dlaczego miałby teraz nie wypalić.
Może i masz rację, czas zweryfikuje. Ostrożnie jednak podchodzę to typów iż wszyscy Azjaci beda zbierać baty. Osobiście wolę typy Under 8.5 bramki Niemców albo underowe typy punktowe w grupie faworytów.
 
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Senegal
Obie drużyny zdobędą bramkę @ 1.92 Fortuna

Mistrzostwa Świata tuż tuż, więc powoli można wysuwać się z jakimiś propozycjami. Najbardziej ciekawi mnie oczywiście grupa w której wystąpią Polacy, a tam na samym początku zmierzymy się z Senegalem, choć uważam, że Polacy są faworytem tego meczu, to jednak mogą się w tym meczu ogromnie męczyć, ja postanowiłem zagrać na BTTS. Polska siła ofensywna jest bardzo dobra, Lewandowski, który ściąga na siebie uwagę obrońców, skrzydła na którym potrafi namieszać Grosicki, po drugiej stronie Błaszczykowski, który zawsze oddaje całe serce drużynie, mimo, że tak niewiele grał w tym sezonie i tak prezentuje się z najlepszej strony. Środkiem pola też nie powinniśmy się martwić, mam nadzieję, że Zieliński pokaże się z jak najlepszej strony na tym turnieju i zapracuje sobie na pozycję prawdziwego lidera. W każdym razie o bramkę naszych nie powinniśmy się martwić, a stać nas nawet na wiele więcej. Jeśli chodzi o defensywę, mam nadzieję, że Szczęsny będzie pierwszym bramkarzem na turnieju, w tej chwili jest już naprawdę wystarczająco lepszy od Fabiańskiego, tyle, że bramkarz to nie wszystko, Rybus z Piszczkiem bardzo dobrze włączają się do akcji ofensywnych, w defensywie za to Rybus już nie jest tak dobry jak Piszczek i środek pola to nasza największa bolączka. Dalej nie wiadomo czy wystąpi Glik, niby dostał zielone światło z Francji, ale do końca nic nie wiadomo, poza tym w pierwszym spotkaniu też wątpię, żeby zagrał, Pazdan to już nie ten sam zawodnik co kiedyś, popełnia sporo błędów, Bednarek za to chyba jeszcze nie jest gotowy na występy na tym poziomie. Polska popełnia sporo błędów w obronie, przeważnie już w drugiej połowie, a Senegal to nie byle jaka drużyna, mają zawodników z czołowych lig europejskich, a najważniejsze mają Mane, który sam potrafi sporo namieszać. Ostatnie mecze towarzyskie i Polski i Senegalu nie wyglądały zbyt dobrze, ale w końcu to mecze towarzyskie, na mistrzostwach obie drużyny powinny zagrać bardziej zapobiegawczo, ale uważam, że obie zakończą ten mecz przynajmniej z bramką na koncie, ja stawiam na wynik 2:1 dla Polski.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Myślę, że BTS w meczu Polska - Senegal po kursie 1.92 - fortuna jak najbardziej do gry.
Pachnie mi wynikiem 1-1
Polska defensywa powinna sprezentować gola jeźdźcom bez głowy poprzez jakąś wirtuozerię naszych obrońców, powinniśmy zaś być wstanie im jakąś bramkę wcisnąć, może Zieliński? może jakaś akcja ze skrzydeł, może być z lewej jak i z prawej.

Pozdrawiam
 
J 0

jarzabekm

Użytkownik
mysle ze Jak now przegramy z senegalem to jest szansa na wyjscie z grupy.raczej bum now upatrywal zdobyczy punktowej z kolumbia my z zespolami z ameryki poludniowej grad now potrafimy.przy tym scenariuszu Jak wygramy z japonia wysoko to wchodzimy.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Wszyscy się cieszą,że wygraliśmy 4:0 . Ale to mecz z Senegalem wszystko zweryfikuję gdzie jesteśmy.
Wygrana z Senegalem nas podbuduje i będziemy mocni na Kolumbię,kto wie może Kolumbię też pykniemy ????
 
danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
Polska - Senegal
Strzały zawodnika, Zieliński Piotr over 1.5 @2.75 unibet

Nie pokuszę się o wytypowanie wyniku, ponieważ rozum jedno, a serce co innego. Natomiast bardzo ciekawy kurs na oddane strzały oferuje Unibet. Występ Zielińskiego w pierwszej 11 uznaję za pewny. Myślę, że wyjdziemy podobnym ustawieniem jak na Chile, z ofensywnie ustawionym Zielińskim, tuż za Robertem, co zdało egzamin w 1 połowie. Niektórzy powiedzą, że to tylko mecz towarzyski, ale nie pamiętam kiedy ostatnio reprezentacja Polski musiała sobie radzić z tak agresywnym pressingiem, jaki zaserwowali Chilijczycy. Wracając do Senegalu: nie grają agresywną obroną, cofają się i zwartą linią bronią dostępu do bramki, co stwarza okazję na 16-25 metrze dla dystansowego strzelca. Dobry scenariusz dla obunożnego Zielińskiego, który z dystansu uderzyć potrafi (patrz mecz z Koreą Pld.) i widać, że od kilku miesięcy oddaje więcej takich strzałów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom