>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa J : Sevilla, PSG , Borussia , Karpaty

Status
Zamknięty.
F 2

fromanfield

Użytkownik
Dość ciekawa grupa. Polski Dortmund ciekawe czy sprosta zadaniu w Europie, bo po meczu z Leverkusen to cieńko to widać.
PSG często cieżko przewidzieć, trochę sie wzmocnili, czas pokaże jaka forma.
Sevilla jak zawsze groźna. Kciuki za &#39;naszych&#39;.

1. Sevilla
2. Dortmund
3. PSG
4. Karpaty
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Grupa ciekawa ze wzgledu na polski akcent w Dortmundzie. Mysle ze na pierwszym miejscu wyladuje Sevilla, ktora czasem moze im ma slabsze momenty ale zawsze ja trzeba brac na powaznie.
Co do drugiego miejsca to mam nadzieje, ze znajdzie sie tam Borussia. Fajnie byloby popatrzec jak &quot;Polska Borussia&quot; osiaga cos w pucharach.
Co do trzeciego miejsca to wydaje mi sie ze bedzie to PSG, tak na prawde nie wiem do konca co sie po nich spodziewac, troche sie wzmocnili, ale zobaczymy jak bedzie.
I na ostatniej lokacie Karpaty.
1. Sevilla
2. Dortmund
3. PSG
4. Karpaty
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
karpaty trafiły do takiej grupy, że nic nie musza, beda grali bez żadnego obciążenia, dlatego moga kogos &quot;ustrzelic&quot; na wyjezdzie, albo jakis niespodziewany remisik. mimo wszystko stawiam na sewille, ze wyjdzie z 1.,niech sie biora za siebie chłopaki i nielekcewaza przeciwnikow, bo pierwsze ostrzezenie juz bylo, po drugim, skończą jak rok temu. 2. PSG, nene razem z hoarau tworza niezly napad, do tego luyindula, giuly, beda znaczaca ekipa w tej grupie.
3. BvB vs Karpaty.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Skończcie już proszę z tą &quot;polską Borussią&quot; obecnie w BVB Piszczek i Lewandowski to tylko i wyłącznie siedzą na ławce , Kuba jak dalej będzie grał taką padakę jak w poprzednich meczach to też poradzi stracić miejsce w pierwszym składzie na rzecz młodziutkiego Mario Gotze , już teraz nie gra pełnych spotkań tylko przeważnie koło 65 - 70 minuty jest przez niego zmieniany. Denerwuje mnie to ciągłe identyfikowanie Borussi z Polakami :|
Co do grupy to bardzo ciekawa, myślę , że wbrew pozorom Sevilla może mieć sporo problemów z zajęciem pierwszego miejsca i przestrzegam Was przed tym hurraoptymizmem na Hiszpanów. Karapaty też nie są z góry na straconej pozycji , myślę , że zrobią niejedną niespodziankę w tej grupie i napsują sporo krwi swoim rywalom( byle jeszcze nie w najbliższym meczu bo z BVB grają haha ???? )
pozdro
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
BVB powinno spokojnie pokonać karpaty. Ostatnio dobre wyniki Borussi. 2-0 z Wolfsburgiem i 3-1 ze Stuttgartem mówią same za siebie. Zespół jest w dobrej formie strzeleckiej. Nie strzela tylko Barrios ale także inni gracze (Kagawa, Sahin). Jeśli chcą myśleć o dalszej przygodzie w LE to powinni wygraćna wyjeździe i u siebie z Karpatami i myśleć o korzystnych wynikach z PSG i Sevillą
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sevilla:pSG typ 1 ,Kurs:1,6,Over 2,5 bramki

W jednym z najciekawszych spotkań pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej Sevilla na Estadio Sanchez Pizjuan podejmować będzie Paris Saint Germain. Rywalizacja w grupie z ich udziałem zapowiada się niezwykle ciekawie.
Sevilli i PSG zdają sobie sprawę, że pierwsze spotkanie będzie bardzo ważne dla dalszej rywalizacji i liczą na zdobycie trzech punktów.
Sevilla rozgrywki ligowe rozpoczęła od zdobycia czterech punktów w dwóch pierwszych spotkaniach. Na inaugurację drużyna prowadzona przez Antonio Alvareza wysoko 4:1 pokonała na wyjeździe Levante. W ostatniej kolejce nie poszło już jej tak dobrze i musiała zadowolić się jednym punktem po bezbramkowym remisie u siebie z Deportivo La Coruna.
PSG ma już za sobą pięć spotkań w Ligue 1. Podopieczni Antoine&#39;a Kombouare zdobyli w nich siedem punktów. Trzy z nich wywalczyli w ostatnim ligowym spotkaniu, w którym przed własną publicznością wysoko 4:0 pokonali Arles. Wygrana ta z pewnością dodała pewności siebie piłkarzom paryskiego zespołu przed wizytą w Sewilli.
Francuzi na Estadio Sanchez Pizjuan zagrają osłabieni brakiem trzech kontuzjowanych zawodników. Z powodu urazów nie wystąpią Stephane Sessegnon, Ceara i Mathieu Bodmer. Trener Kombouare nie zabrał ze sobą także Jerome&#39;a Rothena i Adamy Traore, którzy także nie mogą liczyć na występy w rozgrywkach ligowych. W zespole gospodarzy zabraknie natomiast Francuza Juliena Escude.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Karpaty v Borussia Dortmund 2 1.80 10j.
Sprawa wygląda prosto. Karpaty powalczyły z Galata i awansowały, co już można uznać za sukces. Drużyna z Dortmundu jest silniejsza kadrowo, ma większe doświadczenie w rozgrywkach europejskich. Poza tym Borussia przecież wróciła do europejskich pucharów i na pewno nie odpuszczą tego meczu. Mogę tak bez końca wymieniać. Po prostu kurs jak dla mnie jest super i dlatego też to gram. Podejrzewam, że na innych bukach jest o wiele wyższy. Przypuszczalne składy:
bilder.sportsandbytes.de/bvb/2010_2011/Schema_LWiw_1284478189.gif
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Sevilla - Paris Saint-Germain

Hiszpańska Sevilla zmierzy się na inaugurację z francuskim średniakiem PSG. Głównymi atutami przemawiającymi za Sevillą są silniejsza kadra i atut własnego boiska. Hiszpanie ligę rozpoczęli od zwycięstwa i remisu, natomiast PSG na 5 spotkań w Ligue 1 zgromadziło zaledwie 7 punktów. W poprzedniej rundzie męczyli się z izraelskim Macabi Tel Aviv. Francuzi osłabieni - nie zagrają Stephane Sessegnon, Ceara i Mathieu Bodmer. Sevilla tylko bez Juliena Escude. Grupa jest ciężka, bo oprócz tych 2 drużyn jest w niej także Borussia Dortmund i Karpaty Lwów. Sevilla musi na swoim stadionie wygrywać i tak też się stanie już dziś.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Karpaty Lwow-Borussia Dortmund
typ; -1.0 Borussia
3.25
Bet365
Analiza;
Dziś w spotkaniu pierwszej kolejki fazy grupowej ligi europejskiej karpaty lwow zagraja na wlasnym stadionie z
Borussia Dortmund . Druzyna Karpatow w poprzedniej rundzie ligi europy sprawila nie lada sensacje eliminujac po dwoch remisach zespol Galatasaray . Borussia natomiast pewnie ograla Qarabach zwyciezajac w dwumeczu 5-0 . Borussia z trzema Polakami w skladzie (Blasczykowskim, Piszczkiem i Lewandowskim ) ostatnimi czasy gra bardzo dobrze . Wygrala 3 ostatnie spotkania .
11/09-10 Bundesliga Dortmund vs. Wolfsburg 2:0
29/08-10 Bundesliga Stuttgart vs. Dortmund 1:3
26/08-10 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Karabakh vs. Dortmund 0:1
Karpaty rowniez wygraly swoje dwa ostatnie spotkania w lidze , lecz Volyn czy Mariuopol to nie druzyny pokroju Wolfsburga czy Stuttgartu z ktorymi to zwyciestwo odnosila ostatnio druzyna z Dortmundu .
Borussia to druzyna duzo mocniejsza personalnie od ekipy ukrainskiej i jesli tylko podejdzie do tego spotkania na powaznie nie powinna miec problemow z odniesieniem zwyciestwa .
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska, godz. 21:05
Spotkanie: Sevilla FC (-1.0) - Paris SG
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz który według mnie ma jednego i to zdecydowanego faworyta są nim podopieczni Antonio Alvareza. Wiem, że Sevilla przed sezonem zostało osłabiona kadrowo a początek sezonu (porażka z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii i odpadnięcie z Bragą w eliminacjach do Ligi Mistrzów). Według mnie jest to jednak już za nimi potwierdziło to spotkanie z Levante (4-1 na wyjeździe) czy nawet remis z Deportivo La Coruna. Myślę, że dzisiaj bez większych problemów osiągną swój cel i wygrają z PSG, mój typ to zwycięstwo z handicapem.
Paris SG od dawna nie należy do czołówki francuskiej ligi w pucharach gra dzięki zwycięstwom czy to w Pucharze Ligi czy Pucharze Francji. Obecne rozgrywki potwierdzają to po 5 kolejkach w Ligue 1 mają raptem 7 oczek. Czyli jak zwykle bez rewelacji.
Dzisiaj PSG będzie miało trudniej ponieważ zabraknie Stephane Sessegnon, Ceara i Mathieu Bodmer czyli trójki podstawowych zawodników. Ponadto w kadrze zabrakło miejsca dla doświadczonych Jerome&#39;a Rothena i Adamy Traore. W ekipie gospodarzy jedynym osłabieniem jest brak Juliena Escude.
Jak już wspomniałem liczę w tym meczu na łatwe i pewne zwycięstwo Sewilli, myślę, że handicap -1.0 dla ekipy Antonio Alvareza jest jak najbardziej możliwy i realny.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Zdziwila mnie w tej grupie porazka na swoim terenie z PSG. Moze i nie sa w jakiejs mega formie, ale jezeli chodzi o PSG to jest jeszcze gorzej. Do tego Sevilla grala u siebie ale jak widac bywa roznie...
Cieszy zwyciestwo Borussii, a Karpaty tez pokazaly charakter i na pewno nie beda chlopcem do bicia. Reasumujac to fakt ze druzyna z Dortmundu zwyciezyla jest dla polskiego kibica najwazniejsze.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Reasumujac to fakt ze druzyna z Dortmundu zwyciezyla jest dla polskiego kibica najwazniejsze.
Szczególnie, że już żaden Polak nie łapie się do pierwszej jedenastki. Widać , że w tym sezonie czas najwyższy aby Błaszczykowski zasiadł na ławce, już poprzedni sezon miał słaby , ale grał. Teraz konkurencja znacznie większa i należy się przyzwyczajać do widoku trzech Polaków na ławce rezerwowych Borussii.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Szczególnie, że już żaden Polak nie łapie się do pierwszej jedenastki. Widać , że w tym sezonie czas najwyższy aby Błaszczykowski zasiadł na ławce, już poprzedni sezon miał słaby , ale grał. Teraz konkurencja znacznie większa i należy się przyzwyczajać do widoku trzech Polaków na ławce rezerwowych Borussii.
Spokojnie, to ze teraz jest slabo to nie znaczy ze bedzie tak caly sezon.
Blaszczykowski na pewno odzyska miejsce w pierwszym skladzie. Co do Lewandowskiego to chlopak tez udowodni swoja wartosc tylko ze pewnie bedzie potrzebowal wiecej czasu, a co do Piszczka to mysle ze bedzie wchodzil z lawki.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Szczególnie, że już żaden Polak nie łapie się do pierwszej jedenastki. Widać , że w tym sezonie czas najwyższy aby Błaszczykowski zasiadł na ławce, już poprzedni sezon miał słaby , ale grał. Teraz konkurencja znacznie większa i należy się przyzwyczajać do widoku trzech Polaków na ławce rezerwowych Borussii.
Mi się wydaję, że każdy z trójki Polaków ma szansę na grę w pierwszym składzie i jeszcze doczekamy czasów kiedy regularnie będzie grywało 2-3 w pierwszej jedenastce. Sezon jest długi.
Co do Sevilli i PSG to ja się spodziewałem niewielu bramek i szukając niespodzianki we wczorajszych spotkaniach typowałem właśnie zwycięstwo PSG. Nie postawiłem tego, ale zagrałem under 1,5 po kursie 3.60. Typ wszedł, ale zawiodło coś innego na doublu - niestety. Francuzi są dobrym zespołem, w lidze grają ciekawą piłkę, mieli jednak trochę pecha w niektórych spotkaniach, bo mimo, że grali lepiej to nie wygrywali. Wczoraj wreszcie okazali się skuteczniejsi i chwała im za to.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/wielka-afera-slynny-klub-wykluczony-z-le-i-rodzime,1,3690985,wiadomosc.html
Widzieliście to? Mam pytanie, na kuponie nie weszła tylko Sevilla, gdyby okazało się, że był przekręt i dali by walkower Sevilli to czy w ekspekcie brali by to pod uwagę i zwrócili chociaż kasę za postawiony kupon?
Po pierwsze , nie tutaj zadaje się takie pytania tylko jeśli już to w dziale expekt jeśli dotyczy ona tego bukmachera.
Po drugie biorąc pod uwagę ile osób grało na Sevillę nie sądzę, żeby teraz wszystkie buki się zlitowały bądź cześć z nich i wycofywała zakłady i na nich traciła. Mecz się odbył i do widzenia. Nie jest nigdzie napisane w regulaminie , że w wypadku oszustwa i przekrętów anulują zakłady.
Poza tym jeszcze nic nie jest wyjaśnione więc pytanie powinieneś zadać jak już będzie po wszystkim.
Swoją droga czytałem trochę o tym na marca.com i jak dotąd jedna strona zaprzecza o fałszywej tożsamości a druga wręcz odwrotnie. Spierają się jeszcze o to , że spora suma została wydana na to aby sfałszować te dokumenty. Nie mniej jeśli okaże się to prawdą w co wątpię to rzeczywiście będzie skandal i PSG straci sporo w oczach kibiców i innych fanów piłki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom