>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa K: Liverpool, Steua, Napoli, Utrecht

Status
Zamknięty.
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Raczej Steaua, taka mala uwaga ;) Calkiem ciekawa grupa, LFC nie pokazuje nic wielkiego i nie zdziwie sie jak z kazdym z tych zespolow straca pkt, zwlaszcza na wyjezdzie. Bardzo ciekaw jestem Utrechtu, ktory szczegolnie u siebie jest bardzo grozny, co pokazal chocby wczoraj Celtikowi, choc oni na wyjazdach zawsze byli slabi. Pozostale druzyny na pewno najbardziej beda musialy uwazac na van Wolfswinkela, ktory w tym sezonie strzela bramki jak na zawolanie. Bardzo ciekaw jestem Napoli, ktory ma ciekawa i utalentowana kadre i stac ich naprawde na calkiem sporo, bo w koncu zebrane doswiadczenie i zgrywanie sie druzyny zaczelo owocowac wynikami i jesli tylko poprawia celowniki to beda mieli naprawde spore szanse na awans. Na ostatnim miejscu upatruje Rumunow, ktorzy na wyjazdach nie stanowia raczej wielkiego zagrozenia i pkt beda mogli urywac glownie u siebie, zreszta ogolnie rumunska pilka obnizyla loty ostatnimi czasy. Moj typ: 1) Napoli 2) Liverpool 3) Utrecht 4) Steaua
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
W tej grupie to na prawde wszystko sie moze zdarzyc. Grupa wyglada ciekawie, dobre zespoly i powiem szczerze ze raczej nie postawilbym pieniedzy na ta grupe. Faworytem na popierze jest Liverpool, ale to tylko statystyki.
Co do pozostaych miejsc to wszystko sie moze zdarzyc, ale juz tak dla samej zabawy to:
1. Liverpool
2. Steua
3. Napoli
4. Utrecht
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Liverpool jest po prostu słaby , moze i na papierze jest w tej grupie najmocniejszy ale licze tutaj na niespodzianki w wykonaniu Napoli i Steauy , a moze Utrecht właczy sie do tej stawki? kto wie , poki piłka w grze :cool:, grupa ta bedzie z pewnoscia mało przewidywalana, kursy bukmacherów napewno to potwierdza a wiec :
1.Napoli
2.Liverpool
3.Steua
4.Utrecht
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Ciekawa grupa, która nie ma zdecydowanego faworyta. Bardzo wyrównana i myślę, że o awansie będą decydować detale. Liverpool to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś. Znów przyszło im rywalizować na 2 frontach, nie licząc krajowych pucharów i zobaczymy jak sobie w tej sytuacji poradzą. W okienku transferowym ekipa przeprowadziła kilka ciekawych transferów, więc potrzeba również czasu, aby chłopaki się ze sobą zgrali. Co do pozostałych ekip to myślę, że jednak ekipa Utrechtu wywalczy prawo awansu w dalszych rundach. Są bardzo mocni na własnym terenie i to ich największy atut. Steaua dobrze radzi sobie w lidze, ale moim zdaniem nie ma szans w tym roku zbliżyć się do pozostałej trójki. Moja propozycja co do tabeli końcowej wygląda następująco:
1. Liverpool
2. Utrecht
3. Napoli
4. Steaua
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1.Liverpool
2. Napoli
3.Utrecht
4. Stieua

Nie wiem czemu dajecie Holendrów na ostatnim miejscu ?? przeciesz patrząc na Rumunów to oni gorzej wyglądają od Utrechtu dla tego dałem ich na ostatnie miejsce.Napoli to zespół ciekawy widać że coś się tam kroi ciekawego jestem pewien że skóry tanio nie sprzedadzą więc nawet The Reds muszą się ich obawiac ponieważ z obecną formą będą mieli ciężko wygrac z Włochami na Wyjezdzie.Liverpool zajmie pierwsze miejsce nie widze nikogo innego na pierwszaka nisz ich ponieważ są doświadczeni grali wiele razy w pucharach i potrafią to wykorzystac co pokazali z Tureckim Tranzesporem.Napewno w tej grupie mamy wybuchową mieszanke bardzo prawdopodobne jest to że w Rumuni i we Włoszech może padac dużo bramkę więc granie overów 1,5 czy 2,5 będzie raczej korzystne.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Napoli - Utrecht. Forma obu zespołów nie jest dobra. Jednak rozgrywki Serie A dopiero się zaczęły. Nowy nabytek - Cavani ma już na koncie 2 gole. Widaćże będzie wzmocnieniem do już mocnego składu Napoli (Gargano, Hamsik Lavezzi). Utrecht w lidze holenderskiej 2 razy wygrał i 3 razy przegrał. Tak się składa że wszystkie 3 porażki zostały odniesione na wyjeździe (Gronigen, Twente, Feyenoord). Dodajmy do tego porażkę z Celtikiem w pierwszym meczu w el. do LE (porażka także na wyjeździe) i zwycięstwo nad Celticiem w rewanżu. Zespół gra w kratkę. Myślę że wyjazdową niemoc utrzymają jeszcze przynajmiej do czwartku i z Napoli też przegrają.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Liverpool - Steaua Bucuresti (Poniżej/powyżej: 2.5)
Typ:poniżej
Kurs:1,85
Buk:Tobet
Analiza:

Czas na pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Europejskiej. Do Liverpoolu przyjeżdża drużyna Steauy. Liverpool po dość ciężkim dwumeczu z Trabzonsporem rzutem na taśmę zakwalifikował się do tych rozgrywek.Drużyna od początku sezonu nie spisuje się zbyt dobrze. 13 pozycja w tabeli to nie jest to na co liczą fani The Reds. Co ciekawe, wszystkie mecze na Anfield Road kończyły się przy maksymalnie 2 golach, a z wyjazdowych meczów Liverpool stracił 3 gole w Manchesterze oraz wygrał w Turcji. 1:2. Steaua podobnie: z dobrymi drużynami ze swojej niewiele strzelają, niewiele też tracą. Słabszym potrafią strzelić 3 gole, ale Liverpool to na pewno nie jest ten słabszy, tym bardziej, że to jest wyjazd. Nie wiem co zrobi menager The Reds, który to coś przebąkiwał o tym, że w LE da szansę zawodnikom spoza pierwszej jedenastki. Być może wprowadzi 2-3 zawodników oczekujących, ale nie wierzę, że wyjdzie rezerwowym składem w takim meczu. Liverpool od dawien dawna to drużyna underowa, stawiająca przede wszystkim na obronę. Fernando Torres póki co nie czaruje, a więc i goli pada mniej, także jak dla mnie dziś under 2,5 całkiem realny.Under 3,5 wydaje mi się bardzo prawdopodobnym typem w tym meczu, kurs na to w Tobecie 1,35 - na podbicie całkiem całkiem.
Liverpool - Steaua Bucuresti under 2,5 @1,85 4/10 ⛔
Liverpool - Steaua Bucuresti under 3,5 @1,35 7/10 ⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
FC LIVERPOOL - STEAUA BUKARESZT
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,90 Bet365
Ewentualnie LFC win jednym golem @ 3,25 Bet365
Wydawac by się mogło, że pewnym faworytem jest LFC i tak w zasadzie by było, ale The Reds grają słabo. Rywal na ich szczęście nie zbyt wymagający wiec jakoś może wygrają. Mnie jednak to nie skłania do stawiania na LFC po marnym @ 1,33. A to zważywszy, że Hodgson już zapowiedzial szereg zmian w składzie. Nie wiadomo czy Gerrard zagra. Torres raczej nie wystąpi. Szanse mają dostac Babel i Raul Meireles. Swoje minuty do gry również dostanie Joe Cole czy Kelly. I z tego względu na myśl przyszły mi dwa typy. Po pierwsze Under2,5 gola i ewentualnie wymęczona wygrana LFC jedną bramką. Steua przyjedzie się bronic, a w lidze idzie im to całkiem dobrze. Zresztą cała Rumunia underowo się kojarzy, a do tego nieskuteczny i nieprzekonywujący w dodatku z przemeblowanym składem Liverpool więc ja wybiore Under z pewnością :wink:
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
HEhe jak to tej pory między Napoli i Utrchtem oba zespoły mają po 3 punkty i 3 remisy a Liverpool tylko dzienki zwycięstwie na Anfild 4:1 ze Steua prowadzi w grupie jak do tej pory w tej grupie sie może wszystko zdarzyć,nawet The reds mogą nie awansować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom