>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa L : Porto, Besiktas, CSKA Sofia, Rapid

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
W tej grupie na faworyta wyrasta Porto, ktore od lat gra w europejskich pucharach i nie maja sie czego wstydzic.
Na drugim miejscu widze nieobliczalnych Turkow, ktorzy zawsze sa zdolni do wielkich rzeczy noszeni dopingiem kibicow.
Na trzecim miejscu w mojej ocenie wyladuje Rapid, ktory ma raczej za slaby sklad na wyjscie z grupy, ale z drugiej strony bez problemow powinni ograc Bulgarow, ktorzy moim zdaniem beda ostatnia druzyna w tej grupie.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Dla mnie faworytem w tej grupie jest Beşiktaş, ponieważ klub ograny w Europie (oczywiście Portugalczycy też), ale stawiam na nich ze względu na sprawdzone transfery Guti, Quaresma już strzelają bramki - pikarze kompletni. Plus kolejny argument to mecze u siebie, tam Turcy &quot;zawsze&quot; w roli faworyta.
Gracze z Lizbony do końca pewnie będą walczyć o pierwsze miejsce przemawia za nimi też start w Liga Sagres - dwa spokojne spotkania do zera, pierwsze miejsce ogólnie wszystko OK, ale ja subiektywnie stawiam na Turasów ???? .
Rapid i CSKA to outsiderzy grupy i będą bili się o 3 miejsce, bo wydaję mi się, że to max, co te ekipy będą mogły osiągnąć. Kto wyżej? Raczej Rapid ???? .
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Gracze z Lizbony do końca pewnie będą walczyć o pierwsze miejsce przemawia za nimi też start w Liga Sagres...
chyba gracze z porto... ;)
Rapid walczy o drugie miejsce z Besiktasem, o ktorym kolega MalecZKS juz co nieco napisal. austriacy co roku graja w pucharach, tez maja obycie, teraz wyeliminowali aston, wiec apetyty wzrosly. porto u siebie grozne, ale na wyjazdach uciekna im punkty. CSKA nic nie musi, dlatego nawet jedna wygrana bedzie sukcesem.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
FC Porto v Rapid Wiedeń - Strzelec gola w meczu - Hulk 2.00
Hulk ostatnio w gazie. Co włączę wynik meczu Porto to zawsze Hulk bramkę strzela. Nie będę pisał czegoś, żeby tylko pisać. Obejrzałem parę meczy Porto i widzę, że Hulk jest w formie, więc liczę dziś na niego. Smoki nie zwykły odpuszczać pucharowych meczów. Przypuszczalne składy:
FC PORTO: Helton; Fucile, Rolando, Maicon i Alvaro Pereira; Fernando, João Moutinho i Belluschi; Hulk, Varela i Falcao.
RAPID: Hedl; Kayhan, Soma, Sonnleitnir i Kazter; Kavlak, Kulovits, Hinum i Saurer; Hofmann; Nuhiu.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Besiktas - CSKA Sofia

Długo zastanawiałem się nad tym meczem. Nie lubię grać na Tureckie drużyny jednak w tym meczu nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo gospodarzy. Mają bardzo mocną kadrę, znakomitego niemieckiego trenera. W lidze narazie 3 przekonujące zwycięstwa i jedna porażka. CSKA w tym sezonie w ogóle nie zachwyca. Bardzo słabo idzie im w lidze gdzie są dopiero w środku stawki z bilansem 2-2-2. W poprzedniej rundzie męczyli się z walijskim TNS. Besiktas bez większych problemów odprawił HJK Helsinki i czeskie Pilzno. Typuję zwycięstwo gospodarzy.
 
T 2

thmx

Forum VIP
Muszę przyznać, że coś mnie wczoraj podkusiło czytając na forum posty, aby ruszyć ten ... Besiktas i było nerwowo.
Jeszcze po LECHU trzymała mnie adrenalina, atu znowu emocje, bo po takim kursie [1,30] dołożyłem dla podbicia kursu do 3 singli i zacząłem oglądać mecz od ok. 50 minuty. Niezła jazda to co wyprawiał Besiktas to było nieprawdopodobne. To że nie wygrali 3-ma lub 4-ma bramkami to chyba cud lub fatum. Cały czas turecki zespół atakował - non stop frontalny atak i oblężenie bramki przeciwnika. Gospodarze marnowali swoje szanse w niesamowitych wręcz sytuacjach. Rozczarował mnie Guti, który przy takim doświadczeniu jakie ma powinien przyczynić się do strzelenia conajmniej 2 goli, a i sam miał ku temu 2 znakomite okazje. Jednak to dzięki niemu w 89 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ernst głową strzelił bramkę. Besiktas atakował głównie lewą stroną boiska, ale &quot;autobus&quot; CSKA spisywał się znakomicie. Obawiam się, że żadna nasza drużyna nie wytrzymałaby takiego naporu, a była i szansa na korzystny wynik dla gości, ponieważ ustawiony na szpicy Sheridan, pomimo, że osamotniony był bardzo groźny przy kilku kontrach i w 2-óch lub 3-ech przypadkach było bardzo niebezpiecznie dla gospodarzy.
Pod koniec meczu było mi naprawdę żal Besiktasu /nie wierzyłem już, że coś strzelą/ i fanatycznych, niesamowitych kibiców. Doping jaki miałem na kompie był taki, że musiałem ściszyć ;)
Bardzo dobrze bronił bramkarz CSKA, ale gospodarze wymęczyli WIN.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Ja również już za bardzo w końcowej fazie spotkania nie wierzyłem w zwycięstwo Besiktasu, ale się udało. Nie ukrywam, że bardzo ciekawi mnie ta drużyna i to jak będą się prezentować w tym sezonie na różnych frontach. Osobiście typuję ich do roli &quot;czarnego konia&quot; LE. Liczę, że zajdą nie bliżej niż do ćwierćfinału/półfinału, a nawet daję im spore szanse na zwycięstwo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom