>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gry godne polecenia? - Darmowe

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Witajcie!
Znacie jakieś ciekawe darmowe gry godne polecenia?
Chodzi mi oto, aby nie wymagały wysokich wymagań sprzętowych.
Mogą być zarówno online, jak i offline.
W dzieciństwie dużo grałem - GTA, Carmageddon, Commandos (super), Settlers, Ogame, Hearts od Darnkess (super), Capitan Claw (super), mnóstwo mega pegasusowych klasyków, Age of Empires, Duke Nuke 3D (klasyka), Sudden Strike, Tomb Raider, w ogóle co ja będę pisał dalej ???? , tyle tych tytułów było, że głowa mała.
Co polecacie od siebie, do pobrania i nie tylko ;)? Są jakieś ciekawe strategie na rynku? Czy dzisiaj tylko CS: GO, LoL, Metin2 i Fifka/PES się liczą?

 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może nieco nie na temat ale polecam grę na komórkę - Alto&#39;s Adventure.
Mnie wciągnęła niesamowicie. Zjeżdżasz snowboardzistą, zbierasz monetki za które kupujesz ulepszenia, wykonujesz misje itd. A wszystko okraszone fantastyczną jak na grę na telefon grafiką. Polecam!
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Bezapelacyjnie gra numer jeden w historii!

A potem zaraz saga Baldur&#39;s Gate, Planescape Torment i Icewind Dale.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Podbijam to co wymienił Hansa. Warto wiedzieć, że od jakiegoś czasu jest nieoficjalny dodatek Horn of The Abyss, który zarówno ja jak i wszyscy znajomi maniacy h3 bardzo chwalą. Nie mylić z będącym długo na rynku Wake of Gods.
Od siebie dodam fantastyczną pozycję. Fabularnie(przynajmniej główny wątek) nie umywa się do BG i PT ale klimat o wolność wręcz powala. Mega mocne jest to, że Twoje decyzje na prawdę mają znaczenie. Jak zostaniesz wampirem to tylko jeden ród będzie z Tobą rozmawiał. Jak zrobisz zadania dla jednego ugrupowania(a jest ich z 10 więc tyle samo &quot;kampanii&quot;) to blokujesz sobie fabularny rozwój w innych. Raz byłem chory, grałem 3 dni i nie dokonałem żadnego morderstwa. Panie i Panowie
Do wszystkich wymienionych pozycji są masy modów ulepszające wiele aspektów.
Czy dzisiaj tylko CS: GO, LoL, Metin2 i Fifka/PES się liczą?
Cs 1.6 ma się dobrze, jest sporo pełnych publiców. Swoją drogą wymienić LoLa a Doty 2 nie? Wymienić Metina 2 a WoWa nie ???? ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Rok temu byłem na &quot;wyjeździe&quot; gdzie nie było Wi-Fi. Miałem lapka, na którym nie posiadałem żadnych gier (generalnie nie gram od kilka lat). Ale z racji, że byłem na &quot;bezludnej wyspie&quot; i miałem 1GB pakiet to stwierdziłem, że ściągnę stare, &quot;lekkie&quot; klasyki. Padło na Need for speed 2 i fifa 98 world cup. Pobrałem, zainstalowałem i... lipa, albo nie odpaliły albo się zawieszały na nowy lapku i systemie windows 7.
Więc możemy sobie tutaj gadu gadu, ale na nowym sprzęcie to raczej niemożliwe pograć w stare klasyki nad czym ubolewam. Doom, Blood, Red alert, Herosi M&amp;M, Fifa 98 na hali, GTA 2 z czołgiem, wspomniany CM 01/02 (klasyka), Settlers II... jest co wspominać ????
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Marcin-Odra, a uruchamiałeś te gry jako administrator i w trybie zgodności ???? ?
bo owszem są tytuły, które z niewiadomych przyczyn nie działają już na niczym (Anno 1503 ???? ), ale inne jak najbardziej (niezatapialne Heroes III czy EU II ???? ).
Jako przykład mogę podać Raymana 2, chodzi bez problemu na każdym sprzęcie bez zbędnego kombinowania. niestety następca Rayman Hooldum Havoc miał u mnie straszne problemy z grafiką (w sensie praktycznie nic nie było widać).
 
Do góry Bottom