>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gryfista typuje ! [all inclusive]

G 1

gryfista

Użytkownik
Siema, będę tutaj prowadził swój dziennik odnośnie typów.
Na koniec każdego miesiąca na pewno znajdzie się jakieś małe podsumowanie.

Kupon # 1 - BetSafe
Raymond L / Stosur S - Niculescu M / Peer S TYP: 1 @ 1.50
Williams, Mark - Cope, Jamie TYP: 1 @ 1.40
AKO: 2.10
STAWKA: 105.45zł
EW.:
221,45zł
 
G 1

gryfista

Użytkownik
Kupon # 1 - BetSafe
Raymond L / Stosur S - Niculescu M / Peer S TYP: 1 @ 1.50✅ 7-5 5-7 10-7
Williams, Mark - Cope, Jamie TYP: 1 @ 1.40✅ 4-0
AKO: 2.10
STAWKA: 105.45zł
EW.:
221.45zł ✅✅
Mark Williams Show ! Po raz kolejny pokazał, że jest w bardzo dobrej formie. Chociaż jego przeciwnik zagrał bardzo przeciętny mecz, to Mark co miał wbić to wbił. Drugi frejm poezja, pokazał Jamie&#39;mu, kto jest skazany w tym meczu na wygraną. Bardzo równa forma i według mnie jest głównym faworytem do zwycięstwa w Welsh Open. Co do spotkania pań, to było trochę nerwów, wiele okazji z obu stron na przełamanie, wiele z nich niewykorzystane, w decydującym secie to jednak Raymond&#39;ki okazały się górą, z czego się cieszę. Pierwszy kupon i od razu do przodu, oby tak dalej ! :smile:
Luty: ✅116.00zł
 
G 1

gryfista

Użytkownik
Kupon # 2 - BetSafe
Lech Poznań - Sporting Braga TYP: 1x @ 1.32
Simon, Gilles - Youzhny, Mikhail TYP: 2 @ 1.65
Olimpija Ljubljana - Maccabi Electra TYP: 2 @ 1.37
AKO: 2.98
STAWKA: 221.45zł
EW.: 659.92zł

Co do meczu Lecha jestem optymistą, niektórzy pewnie to nazwą patriotyzmem (możliwe), a ja jednak wierze w Kolejorza i po cichu liczę, że zobaczymy odmienionego Lecha po sezonie przygotowawczym z Bakero. Youzhny powoli wraca do formy? W meczu z Soder&#39;em Rosjanin bardzo mi zaimponował, trochę może zimnej krwi mu w niektórych sytuacjach zabrakło, może to Szwed był w tym turnieju (którego z resztą wygrał) nie do pokonania. Ja tam widziałem, dużo pozytywnego tenisa w wykonaniu Mikhail&#39;a. Ostatni mecz jaki zagrałem to Euroliga i pogoń za Top8. Maccabi na pewno za wszelką cenę chcę wyjść z grupy z 1 miejsca, oczywiście mają jeszcze na to spore szanse, bo w końcu ostatni mecz zagrają u siebie z Barceloną, ale żeby mieli w tym meczu o co grać, muszą dzisiaj wygrać. Ljubljana to na pewno trudny teren, ale Maccabi w tym roku gra świetną koszykówkę i liczy na ich kolejne zwycięstwo.
 
G 1

gryfista

Użytkownik
Kupon # 2 - BetSafe
Lech Poznań - Sporting Braga TYP: 1x @ 1.32 ✅ 1-0
Simon, Gilles - Youzhny, Mikhail TYP: 2 @ 1.65 ✅ 6-3 3-6 3-6
Olimpija Ljubljana - Maccabi Electra TYP: 2 @ 1.37 ✅ 62-83
AKO: 2.98
STAWKA: 221.45zł
EW.: 659.92zł✅✅

Lech zgodnie z planem, trudne warunki na pewno nie sprzyjały obu ekipom, dlatego nie oglądaliśmy porywającego widowiska. Jednak Lech wykonał mały krok do kolejnej rundy - strzelił bramkę, a co najważniejsze jej nie stracił. Co do Maccabi to w 2 połowie potwierdzili w jakiej są formie, tak zdeklasować Olimpije na ich własnym parkiecie jest na pewno nie lada wyczynem. Rusek po raz kolejny pokazał, że lubi mi grać na nerwach. Bardzo szarpany mecz z obu stron, długie gemy, sporo breakpoint&#39;ów i przełamań jak na ATP. Wszystko skończyło się zgodnie z planem i kolejny kupon trafiony !
Luty: ✅554.47zł
 
G 1

gryfista

Użytkownik
Kupon # 3 - Betsafe
Higgins, John - Stevens, Matthew TYP: 1 @ 1.41
Utrecht - Heracles TYP: 1 @ 1.45
AKO: 2.04
STAWKA: 160.78zł
EW.: 327.99zł

Taki skromny dubel na dzisiaj. Co tu dużo się rozpisywać. Stevens pokonał gładko, bo 4-0 Murphy&#39;ego i wygrał &#39;przepychankę&#39; 4-3 z Dott&#39;em. John w tym turnieju bardzo niepewnie zaczął, bo wygrał dopiero w 7 frejmie z Lisowskim, a w kolejnej rundzie oddał tylko 1 frejma Harold&#39;owi. Szkot na pewno nie jest w swojej najlepszej formie, ale takiej też nie trzeba, żeby wygrać ze Stevens&#39;em, który może zagrać na prawdę dobrze, a w następnej rundzie totalną kichę i po cichu na ten drugi mecz w jego wykonaniu liczę. Solidny u siebie Utrecht 7-2-1, zagra z bardzo słabo spisującym się na wyjazdach Heracles 0-2-10. Gospodarze na pewno chcą w końcu dostać się na miejsce gwarantujące grę w Play-off&#39;ach i taki mecz jak dzisiaj po prostu trzeba wygrać.
 
Do góry Bottom