>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

hansa poker

dydel12 0

dydel12

Użytkownik
ja pobrałem instalke, zarejestrowałęm sie, rzobiłem też konto na tym forum i pisze do nich, podaje swój login z forum(taki sam jak z pokera) i maila
a oni &quot;unfortunately, you are not eligible&quot;
dalczego?
EDIT
teraz przyszło mi na maila:
Deposit Now 20$ into your Hansapoker account, and U are eliglble to join
our HANSA POKER PRIVATE LEAGUE
If U deposited the 20$, mail me back your username so I can add U on the
list
Players that didnt signed up yet on Hansapoker : use this Link

http://banner.hansapoker.com/cgi-bin/redir.cgi?id=N&amp;amp;member=pokernewspaw&amp;amp;profile=pawhan185
czyżby coś się zmieniło?
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
napisałem posta w http://cardbluffers.com/viewtopic.php?f=119&amp;amp;t=92 z moim username, potem pogadałem sobie z online support i powiedzieli mi żebym się skontaktował z jakimś adminem z tego forum(PM). odpisał mi ta:
Hi there

yes, We had a massive amount of signups today ( over a hundred ) and people just sign up and leave no messages on the forum

The only thing U have to do is :

Make 3 USEFULL POSTS, not short sentences. ( for example, intropost etc)

then i will approve your bonus
 
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
lol jak ja na początku sie rejestrowałem nie kazali mi podawać nic z forum na szczęscie
lol jak masz 13 lat, nie znasz jeszcze dobrze angielskiego, nie umiesz napisac 3 krotkich postow, lol miales mega szczescie ze ciebie to ominelo.. w jakim celu piszesz tego posta?
 
P 0

past

Użytkownik
1pobieramy pokerka i sie rejestrujemy
2.rejestrujemy sie na forum w danym dziale o nazwie hansa poker piszemy swój nick z forum
3.wysyłamy [email protected] z usermane(nickiem dla niekumatych) z forum...w @ piszemy bonus no depozit.

Ja tak zrobiłem i otzrymałem 5$..doszedłem do 15 i skonczyłem na zero....dziękuje za promocje
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Wypłacał już ktoś? Ja konto zakładałem gdy jeszcze nie trzeba było sie rejestrować na forum i dopisywali 5$ odrazu. Bonus prawie już wyrobiony ale nie wiem czy teraz problemów z wypłatą nie będzie. Hmmmm.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
wiem że wypłacalna tylko o co innego sie boje.... nie rejestrowałem się na forum ich i czy tego nie beda sprawdzacccc przed wypłatą.
 
R 0

rysiekw99

Użytkownik
wypłaciłem kasę po wyrobieniu punktów , nie pytali o żadne nicki z forum ✅
druga sprawa to to , że musiałem czekac prawie 6 dni od zlecenia wypłaty na moneybookers
 
Do góry Bottom