>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Haracz od buka. Typy głownie na piłkę nożna. Sezon 18/19.

pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Witam
Od najmłodszych lat żywo interesuje się piłką nożną. Od paru lat obstawiam z coraz lepszymi rezultatami. W tym temacie będę podawał jak sama nazwa wskazuje głownie właśnie piłkę nożna, ale czasem mogą pojawić się również typy z NBA i NHL, które to też od jakiegoś czasu mam na oku. Typy podawał będę zwykle 1-2 razy w tygodniu. Planuje regularnie w piątki podawać typy na cały weekend. Skupiał się będę głownie na najlepszych ligach europejskich, ale może się również zdarzyć, że wrzucę coś z Brazylii, Argentyny czy może nawet z Chin...
Buki to glownie Unibet i coś zapewne na Bah
Miedz-Górnik
1. Miedz -0,5 @ 1,88 x 6j. uni
2. Miedz -1 @ 2,75 x 1j. uni
Podobał mi się zespół z Legnicy w dwóch pierwszych meczach. Starają się grać ofensywną piłkę, mają w składzie kilku doświadczonych i całkiem dobrych jak na Ekstraklapowe warunki grajków: Łobodziński, Ojamaa, Garguła, w dodatku graja u siebie. Górnik jak dotąd prezentuje się mizernie, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę jak bardzo osłabili się względem poprzedniego sezonu. Graja młodym niedoświadczonym składem, w czwartek w słabym stylu pożegnali się z eliminacjami LE zbierając nie wąski wpier... 1-4 od słowaków. Ponadto rozegrali o cztery mecze więcej od gospodarzy i mieli mniej czasu na odpoczynek po ostatnim meczu co moim zdaniem powinno mieć kluczowe znaczenie w dzisiejszym spotkaniu.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Śląsk-Lech
3. Śląsk +0,25 @ 1,75 x 3,5j. uni
4. Śląsk-DNB @ 2,1 x 1j. uni
Śląsk dobrze prezentuje się na początku sezonu, widać siłę w ofensywie, na dodatek dobrze im ostatnio idzie w meczach z Lechem na własnym boisku. Lech jak wiadomo po dogrywce w czwartek, podobnie jak w przypadku Górnika rozegrali ostatnio sporo meczy, a przed nimi kolejne zmagania w eliminacjach LE.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Nie wyrobiłem się, żeby podać typy w piątek chociaż większość już miałem wytypowane. Ostatnio mam mało czasu, dziś też słabo, więc podam tylko typy. Pózniej prawdopodobnie dopisze uzasadnienia...
Colorado-San Jose
5. O 2,5 @ 1,67 x 7,5 j. uni
6. O 3,25 @ 2,45 x 1,5. uni
Chicago-NY RB
6. NY RB @ 1,9 x 5j. uni
7. X @ 3,67 x 0,5j. bah
Bahia-America MG
8. Bahia @ 1,62 x 5,5j. uni
LA FC-Kansas City
9. LA @ 2,11 x 4,5j. bah
10. X @ 3,67 x 0,5j. bah
11. U 3 @ 2,06 x 1,5j. uni
Trelleborgs-Sundsvall
11. Sundsvall @ 2,23 x 3,5j. uni
12 X @ 3,5 x 0,5j. uni
Sport Recife-Sao Paulo
13. Sao Paulo + 0,25 @ 2,14 x3,5j. uni
Ceara-Atletico PR
14. Ceara @ 2,5 x 2,5j. uni
15 X @ 3,0 x 0,25j. uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
CEARA-ATLETICO PR
Mecz drużyn z dołu tabeli, ale zarówno gospodarze (18 mejsce) jak i goście (19 mejsce) ostatnio w dobrej formie. Zwłaszcza beniaminek Ceara poprawił się w ostatnich 5 meczach (bilans 3-1-1 / 4-2). W ostatnim meczu remis z Santosem, ale wyraznie w tej rywalizacji dominowali. Wcześniej zwycięstwa: 0-1 w bardzo ważnym meczu na dnie tabeli z innym beniaminkiem Parana i jeszcze wcześniej zwycięstwo 1-0 z Fluminense. Poprzednio jedna przegrana 1-0 na wyjezdzie z bardzo mocnym Internacionalem.
Goście bilans 3-1-1. Przegrana 23.07 na wyjezdzie z Cruzeiro 2-1. Ostatnio dwie wygrane w Copa Sudamericana z Penarol (uru). W międzyczasie wysoka wygrana 4-0 z Vitorią, która regularnie dostaje takie baty na wyjazdach, potem remis 0-0 na wyjezdzie z Corinthians, które miało wtedy w perspektywie mecz w Libertadores i grali jakimś eksperymentalnym ustawieniem. Zagrają bez kreatywnego i bramkostrzelnego napastnika Pablo - 4 bramki i 1 astysta - który błyszczał w ostatnich meczach, wyleciał im również ze składu podstawowy środkowy obrońca Paulo Andre z którym w składzie ostatnio udawało im się zachowywać czyste konta.
PODSUMOWANIE: Ze względu na dobrę formę gospodarzy oraz osłabienia w zespole gości, a także H2H przemawiające w tej rywalizacji za gospodarzami trzeba moim zdaniem iść w stronę Ceara tym bardziej, że podobnej rangi pojedynek czyli tak zwany sixpointer ostatnio wygrali.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Dwa z czterech weekendów czyli połowa Sierpnia za nami wiec male podsumowanie, będę się starał podawać statystyki co dwa tygodnie.
Przez pośpiech pomyliłem numeracje podając typy i dwa razy powtórzyłem 6 i 11 nie będę tego edytował, żeby nie było zarzutów, że edytuje typy po wynikach...

1.⛔6
2.⛔1
3.⛔3,5
4.⛔1
5.✅5,025
6.⛔1,5
6.-&gt;7.✅4,5
7.-&gt;8.⛔0,5
8.-&gt;9.✅3,41
9.-&gt;10.⛔4,5
10.-&gt;11.⛔0,5
11.-&gt;12.✅1,59
11.-&gt;13.✅4,305
12.-&gt;14.⛔0,5
13.-&gt;15.✅3,99
14.-&gt;16.⛔2,5
15.-&gt;17.✅0,5
(trochę to mało czytelne, ale wszystko się zgadza ze stanem faktycznym)
Suma: ✅1,82 j.
Suma stawek: 48,25 j.
Y=✅3,77%
Zapomniałem napisać o jednej istotnej rzeczy 2j.=1% bankroll
PS. Vitoria znowu dostała tęgie lanie na wyjezdzie 4:zero:cwl:
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Tak jak w poprzednim tygodniu, nie wyrobiłem się.
Washington DC-New England
18. DC @ 1,75 x 5,5 j. uni
America MG-Fluminense
19. O 2,25 @ 2,18 x 4,5 j. uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Podliczenie ostatnich typów:
18.✅4,125
19.⛔3,5
20.✅5,6
suma: ✅6,225
Podliczenie miesiąca:
zle podliczyłem typ nr 6 zamiast ⛔1,5 powinno być ⛔0,75
suma: ✅8,795 j.
suma stawek:66,25 j.
Y:✅13,28%
Postaram się w przyszłym miesiącu znalezć więcej czasu na typowanie, wiec powinno być we wrześniu więcej typów. Jak narazie odpuściłem granie moich ulubionych lig na których znam się najlepiej i mam najlepsze wynik czyli Serie A, Premier League i La Liga ze względu na to, że uważam typowanie pierwszych kolejek za wróżenie z fusów. Mecze towarzyskie nie maja żadnej wartości z punktu widzenia &quot;typera&quot;, na podstawie tego kto dołączył do jakiego zespołu też nie ma sensu wyciągać wniosków ponieważ jak powszechnie wiadomo piłka nożna to gra zespołowa i liczy się w niej najbardziej funkcjonowanie zespołu jako całości. Często jest też tak, że piłkarz w zespole A grał jak mistrz świata, a po przyjściu do zespołu B gra jak ostatnia szmata... W pierwszy kolejkach nigdy nie wiadomo kto jak na prawdę przygotował się do sezonu jak będzie grał...Na początku tematu złamałem zasadę, że nie typuje meczy ligowych przed trzecią kolejka i kara była sroga...ekstraklasa i logika połamana...Przyglądałem się pierwszym kolejkom i na tą ostatnią zwłaszcza na ligę angielską i włoską miałem parę jak się okazało celnych typów, których jednak ze względu na tę zasadę nie zagrałem...ale to nic straconego, sezon dopiero się rozpoczął i jeszcze będzie czas na tych ligach zarobić.
Będę się starał wrzucać też więcej analiz, ale zapewne nie więcej jak dwie trzy na weekend bo pisanie ich zajmuje sporo czasu...
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Wrzesień czas zacząć:
Crystal Palace-Southampton
1. Crystal P. -0,25 @ 1,96 x 3,5j.
West Brom-Stoke
2. West Brom -0,25 @ 1,73 x 3j.
Hull-Derby
3. Derby +0,25 @ 2,18 x 3j.
Brentford-Nottingham
4. Nottingham +0,25 @ 2,37 x 2,5j.
Reading-Sheffield Wed
5. Sheffield -DNB @ 2,3 x 1,5j.
Chelsea-Bournemouth
6. BTTS @ 1,74 x 5j.
all w uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Nie mam czasu na analizy, wiec tylko po kilka słów uzasadnienia...
1. bo ich gra wygląda ciekawie w przeciwieństwie do rywali
2. podobnie jak w poz. nr 1
3. bo Hull to leszcze, oglądałem ich w meczu z Aston Villa i takich błędów w obronie to nawet juniorzy nie robią. W dodatku gospodarze bez Evandro i Irvine
4. bo Brentford bez swojego najlepszego gracza, a goście jak dotąd prezentują się w lidze całkiem niezle...
5. bo Reading nie błyszczy i jakoś tak czuje, że goście mogą zaskoczyć...
6. bo zespół Eddiego &quot;Hała&quot; nie powinien dać ciała...oglądałem ich w meczu z West Hamem i podobali mi się, Edi od paru lat robi tam dobra robote...Sarri w Chelsea również, ale nad obroną muszą jeszcze popracować.
Na pozycje 1. 2. i 5. nie mam twardych dowodów, są to typy bardziej na wyczucie. Dlatego stawki troszkę niższe niż zwykle.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
WTF &amp; OCB w składzie Crystal Palace nie ma Zahy, a nigdzie przed meczem nie znalazłem informacji żeby miało go nie być...to już wiadomo dlaczego tak kurs rósł. To osłabienie całkowicie zmienia postać rzeczy...wiec albo cash back, albo kontra...
Crystal P. - Southampton
7. Southampton @ 3 x 2j.
8. X @ 3,25 x 1j.
all w uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Sao Paulo-Fluminense
9. U 2 @ 2,2 x 4j. uni
Hammarby-Djurgardens
10. Hammarby -0,25 @ 1,75 x 5j. uni
Dalkurd-Goteborg
11. O 3 @ 2,35 x 2j. uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Napoli-Fiorentina
12. O 2,5 @ 1,7 x 6j. Uni
Zespoly z mozliwosciami w ataku. Napoli na pewno ma potrzebe rehabilitacji przed wlasnymi kibicami po ostatniej wyjazdowej porażce. Fiorentina ma w skladnie wielu mlodych i utalentowanych pilkarzy majacych predyspozycje do gry ofensywnej. Obrona Napoli do tej pory pozostawiala wiele do życzenia, licze na to ze podczas przerwy nie poprawili szczegolnie tego elementu gry. Fiorentina natomiast bez podstawowego bramkarza. Oczekuje otwartego meczu...kusi X2 bo Napoli tak naprawde nie blyszczy na poczatku sezonu, to juz nie to Napoli co za Sarriego, a Fiorentina dobrze zaczela, widac w tym zespole potencjal...
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Pierwsza połowa września to porażka...parę życzeniowych typów i wynik słaby.
Typ 19 z poprzedniego miesiąca ⛔4,5 a nie ⛔3,5... chyba powinienem zacząć rozliczać te typy gdy jeszcze nie śpię.
suma stawek bez zwrotów: 34,5 j.
suma:⛔11,23 j.
Y=⛔32,55 %
1.⛔3,5
2.✅3,46
3.✅4,36
4.⛔2,5
5.✅1,95
6.⛔5
7.✅4
8.⛔1
9.▶▶▶4
10⛔5
11⛔2
12⛔6

suma stawek tematu:100,75 j.
suma: ⛔(7,795-11,23)3,255 j.
Y:⛔3,23 %
W tym tygodniu nie mam za bardzo czasu więc pewnie nic nie zagram. W ostatni weekend miesiąca postaram się coś skuteczniej zaatakować...
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Sampdoria-Spal
13. Sampdoria @ 1,81 x 8j.
Everton-Fulham
14. O 3 @ 2,0 x 5,5j.
Preston-West Brom
15. O 2,5 @ 1,76 x 4j. wczoraj gdy to wypatrzyłem koło południa można było złapać po kursie 1,9-2,0 ehhh...
Betis-Leganes
16. Betis @ 1,7 x 3j.
Swansea-QPR
17. U 2,5 @ 1,68 x 3j.
Eibar-Sevilla
18. O 2,5 @ 1,89 x 2,5j.
19. Sevilla @ 2,15 x 2j. Też kursy strasznie lecą...co było do przewidzenia z wiadomych względów. Żeby tylko nie skończyło się jak to często bywa w takich przypadkach....wielkim klopsem.
Parma-Empoli
20. Parma @ 2,35 x 1j.
all w uni
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Sassuolo-AC Milan
21. Sassuolo +0,25 @ 2,0 x 3,5j. uni
Wydaje się, że w tym typie jest spore value. Milan bez Higuaina, który był tym elementem układanki, którego w tamtym sezonie ekipie z Mediolanu brakowało najbardziej czyli klasowego napastnika... On w tej drużynie jak dotąd na prawdę robił robotę, nie chodzi tu tylko i wyłącznie o bramki. Cutrone też podobno jeszcze nie w pełni sił co prawdopodobnie oznaczać będzie dla Gattuso konieczność eksperymentowania z fałszywą 9. Ogółem nie wygląda to dobrze dla ekipy rossoneri. Sassuolo po ostatnim słabym sezonie racjonalnie się wzmocniło. Preferują grę z kontry co powinno idealnie sprawdzić się na Milanie w obecnej formie. W ostatnim meczu wyszli w nieco rezerwowym składzie, a i tak udało im się ograć Spal na wyjezdzie. Teraz do składu wróci wypoczęte ofensywne trio Berardi, Boateng, Francesco zdobywcy 6 z 14 bramek dla neroverdi w tym sezonie. W dodatku De Zerbi dwa razy w tamtym sezonie prowadząc Benevento ograł sensacyjnie Milan.
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Podliczenie ostatnich typów
13.✅6,48
14.▶5,5
15.✅3,04
16.✅2,1
17.⛔3
18.✅2,225
19.✅2,3
20.✅1,35
21.⛔3,5
Suma stawek bez zwrotów: 27j.
Suma:✅10,995j.
Y:✅40,72%
Podsumowanie miesiąca:
Suma stawek bez zwrotów: 61,5j.
Suma:⛔0,235j.
Y:⛔0,38%
Czyli praktycznie na zero. Trochę mnie poniosło w przypadku 2-3 typów.
Bilans tematu:
Suma stawek bez zwrotów: 127,5j.
Suma:✅7,56j.
Y:✅5,93%
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
PAŹDZIERNIK
Napoli-Liverpool
1. O 2,5 @ 1,75 x 4j. uni
2. O 3 @ 2,28 x 1,5j. uni
3. Liverpool @ 2,25 x 1j. uni
4. Liverpool &amp; O 2,5 @ 3,05 x 0,5j. bah
Liverpool to maszyna jakich mało. Jak masz słabą obronę to lepiej nie startuj do nich. Ale przed piłkarzami Napoli nie ma już odwrotu. Z tarczą, albo na tarczy...tak widzę ten mecz z perspektywy gospodarzy. Jedna i druga drużyna bardzo dobrze czują się w grze do przodu i zdobywanie bramek nie sprawia im problemu. Jeśli chodzi o defensywę to tu przewagę ma Liverpool który znacznie poprawił ten element gry względem poprzedniego sezonu. W Napoli natomiast w tym aspekcie regres. Muszą jednak powalczyć przed własną publicznością. Jedyną nadzieją tutaj jest skuteczny atak. Nie widzę ich jakoś wyraźnie się broniących w meczu rozgrywanym u siebie. Bo jeśli nie na San Paolo zdobywać punkty to gdzie? Na Anfield? Na Parc des Princes? A to właśnie powinien wykorzystać Liverpool...
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Szok i nie dowierzanie...co tam sie od...ebało w tym Neapolu.
Krytykowałem Napoli, że słabą mają obrone to oni jak na złość dziś zagrali w szeroko rozumianej destrukcji jak mistrzowie świata i w ogóle wszystko im wychodziło. W przeciwieństwie do Liverpoolu, który na pewno zagrał najgorszy mecz w tym sezonie...no po prostu tragedia Salah 1/10, Mane zajebiscie 2/10 Firmino 1/10 reszta zespołu niewiele lepiej. Nie doceniłem jakie postępy może robić Napoli pod wodzą Ancelottiego...
Pechowo zaczął się ten miesiąc, ale to wszystko jest wliczone w koszta ;)
 
pkobet 22

pkobet

Użytkownik
Bayern-B.Mgl
5. BTTS @ 1,68 x 6j.
Leicester-Everton
6. O 2,5 @ 2,0 x 3j.
Lazio-Fiorentina
7. O 2,5 @ 1,75 x 4j.
Sevilla-Celta Vigo
8. O 3 @ 1,75 x 5j.
Girona-Eibar
9. BTTS @ 1,92 x 3j.
Leeds-Brentford
10. Leeds @ 2,15 x 2,5j.
all uni
 
Do góry Bottom