>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hazard w Polsce - regulacje prawne

kha1 40

kha1

Użytkownik
Cześć Wam,
pisze do wszystkich ponieważ zainteresowałem się tym jak polskie prawo odnosi się do zjawiska hazardu w Polsce. Wiecie może jakie są regulacje tego dotyczące? Czy można je znaleźć w dzienniku ustaw/konstytucji?
Jeśli macie o tym jakąś znajomość proszę o pomoc, mile widziane linki.
Co sami w ogóle myślicie o tym jak prawo wpływa na rozwój hazardu w naszym kraju ????
 
L 0

lopes

Użytkownik
Większość ludzi z rządu jeszcze niezauważyła że istnieje coś takiego jak internet.......a że można na tym zarobić to już wogóle.......Hazard w polsce niestety jest nielegalny......może kiedyś się to zmieni.......
 
simons 646

simons

Forum VIP
Juz byl taki temat ile mnie pamiec nie myli, ale nie moge znalezc.
Od siebie dodam tyle ze ostatnio ogladalem jakis program, gdzie powiadali iz Stany sa jedynym panstwem ktore chca prawnie uregolowac (czy jzu to zrobili) hazard internetowy
A jezeli chodzi o granie to wydaje mi sie ze nie tyle granie jest nielegalne, co &quot;nieopodatkowany dochod&quot; jaki moze ze soba niesc gra u buka. To moje zdanie niepotwierdzone zadnymi paragrafami, ale tak keidys mi sie nasunelo jak czytalem rozne rzeczy o tej tematyce, ale to bylo dawno i nieprawda ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
na tak bo przeciez granie jest legalne według państwa o ile podatki odprowadzasz i maja z tego zysk tak jak to sie dzieje u bukmacherów naziemnych, a że nie wiedzą co maja wymysleć , żeby opodatkowac wypłaty z netu bo jest martwe prawo , które każe nam samemu się zgłaszać i odprowadzać podatki to słyszałem , że chca czy chcieli dodatkowo opodatkować bukmacherów naziemnych i automaty podwyższyć te 10% podatku i do atutomatów wstawić liczniki że jak wrzucasz np 10 zł to grasz za 9 od razu ( ale to chyba pis miał taki pomysł wcześniej)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
To, że istnieje taki problem wiemy wszyscy tylko właśnie ciężko dotrzeć do CZEGOKOLWIEK związanego z ustawami etc. Wiadomo, że jest ta ustawa główna o grach i zakładach, że były już jakieś próby jej zmiany etc, a mimo wszystko całość stoi w miejscu...
 
L 0

lopes

Użytkownik
poprostu oni nie chcą niczego zmieniać albo nie dostrzegają możliwości jake za sobą to niesie......są jak konie z klapkami na oczach....
 
Do góry Bottom