>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

hdsagdsjahgdasjdghas

nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
tutaj będę wrzucał moje typy, gram na becie365, stawek nie wrzucam ( kazdego osobista sprawa), czasem pojawi się pare słow co gram. Ogolnie gram nba, z piłki noznej ( gole, rzuty rożne, czasami 1x2) niszowe rynki czasami.
TEMAT PROWADZE TYLKO JA, PROSZE NIE WPISYWAĆ TUTAJ NICZEGO! ZGODNIE Z REGULAMINEM KTORY NA TO POZWALA ZAKAZUJE WPISU JAKICHKOLWIEK TRESCI.

#1
Hiszpania - Seguda 18:00 piątek
Extremadura - Cadiz
typ: powyżej 9 rzutów rożnych
kurs: 1.925

gram tutaj za wiekszą stawkę singla na rogi, obie ekipy potrafią samemu zakręcić się w okoł ów lini, więc jak najbardziej do gry uważam taka linie. Myślę, że dziś będzie podobnie i jedna z drużyn sama zakręci się w okolicach 9 rogów.
Jak ktoś ma w swoim buku to polecam do gry.
⛔ do polowy 5 rogów, w 2 polowe żenua. szkoda.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#2
Irlandia - Premier Divison 20:45
Cork City - Limerick
typ: powyzej 10.5 rzutów rożnych
kurs: 1.850

tutaj gram jeszcze grubiej, w ostatnim meczu bylo 12-8 w rzutach roznych które grały te zespoły, lecimy grubo w ten typ. Cork moze sam pokryc te linie. Powodzenia!
✅
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#3
NBA preseason
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
typ: Cleveland Cavaliers
kurs: 2.45

Wiadomo, preseason, testowane rozne ustawienia, dziś jednak gram na Cleveland, Detroit strasznie męczy bułę w tym preseason, Cleveland szybka gra, stawiam na nich dzisiaj wieksza stawkę jak na tego typu rodzaj meczu o nic.
⛔
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
rzuty rożne na dzisiaj
#5
Hiszpania 18:00
Sporting Gijon - Reus
typ: powyżej 9.0 rzutów rożnych
kurs: 2.00

✅
#6
Urugwaj - Clasura 21:00
Penarol - Atletico Fenix Montevideo
typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
kurs: 1.825
✅
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#7
Urugwaj - Clasura 21:00
Montevideo Wanderers - Racing de club Montevideo
typ: powyzej 10.5 rzutów rożnych
kurs: 1.925

✅

#8
Urugwaj - Clasura
Liverpool Montevideo - Defensor Sporting
typ: powyżej 10
kurs: 1.825
✅

polecam do gry dzisiaj, gram za wieksza stawke singlami, i w dublu.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#10
NBA
Charlotte Hornets - Milwaukke Bucks
Milwaukke Bucks
1,71
bet365

Po tym co widzialem w grach przedsezonowych to tutaj Kozły po dobrej cenie. Budenholzer ladnie poustawial wszystkie klocki, nie ma glupiej gry na dlugie izolacje, za to szybka i dynamiczna, poukladana koszykowka w ataku, zawodnicy dziela sie pilka az milo, widać reke trenera. W obronie nie ma tego glupiego trapowania zawodnika z pilka, tylko mocne solidne krycie one on. Mysle ze warto brac po takim kursie. Powodzonka
✅
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#12
Portland Trail Blazers - LA Lakers
Portland Trail Blazers
kurs: 1.62 bet365
✅

Rozumiem, że LeBron James, rozumiem, że Ingram fajnie wygladał w preseason, ale spójrzmy sobie prawdzie w oczy, to jest dopiero początek czegokolwiek w mieście aniołów, a ich meczy przedsezonowych nie można chyba traktować jako wykładnie, jak niekiedy mecze kończyły takie tuzy jak Issac Bonga który w sezonie zasadniczym będzie na końcu rotacji. Lakers (co nie jest tajemnicą) maja problemy z wysokimi, Javale może fajnie wyglada na atakowanej w szybkim ataku ale w obronie to jest dno dna, i sądze, że dzisiaj Lakers zdechną na pick n rollu, myśle że over Nurkicia dzisiaj na luzaku, robiący postępy Collins który fajnie wygladal w tym co widzialem w pre, tak samo Leonard, do tego obwodowe duo Lillard- McCollum. Portland bardzo dobrze broni, sklad nie uległ zmianie z poprzedniego sezonu, i jestem pewien, że postawią mocne zasieki w defensywie. Cięzko typować pierwsze mecze, ale tutaj skłaniam się, że zawodnicy spod koloru purpury, nie osiągną korzystnego wyniku na gorącym terenie w RIP CITY. Stawiam na Portland. Powodzeni
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#13
Utah Jazz - Golden State Warriors
powyzej 218.5 pkt
1.90 bet365
✅

Fajnie, fajnie jest rzucać powyżej 120 pkt. Sacramento, ale dostając prawie tyle samo (117) to wiedz, że coś się dzieje niedobrego. Ogladalem mecz Utah z Sacramento, i Fox robił co chciał z Rickym Rubio ( nota bene swietnym obroncom) po prostu hiszpan nie umiał ustać na nogach, dopiero Dante Exum wprowadzony za niego dawał rade, i był moim zdaniem x-factorem w tym meczu. Ogolnie Utah bardzo wolno weszli w mecz, pierwsze punkty zdobyli po 3 minutach gry, a potem im dalej w las, tym lepiej. Świetne zawody Joe Ingelsa ktory mial 4/6 z gry. Mitchell mimo ladnej linijki to jednak troche zardzewialy, i widać, że rzut mu nie siedział. Favors z Gobertem na swoim równym wysokim poziomie. Dziś spotkanie z Warriors na wlasnym terenie, którzy opener night zaczeli od zwyciestwa u Siebie z osłabioną Oklahomą (brak Westbrooka), Mecz bez wiekszych fajerwerkow, Green strasznie slaby i bez formy widac, Klay ceglil niemilosiernie. Świetny wystep Currego który otarł się o triple-double. Durant bardzo cichy mecz ale swoje zrobił. Damien Jones chyba jednak &gt; Bell i niech tak zostanie jeśli chodzi o starting 5, poki nie ma Boogiego.
Co do dzisiejszego meczu, nie sądze by Warriors zagrali tak słabo na obwodzie jak w meczu z OKC ( 26 procent za 3) Biorąc aspekt, ze frountcourt Utah&gt; frountcourt GSW, to przy slabej dyspozycji Greena, i badz co badz mlokosa Jonesa, Favors z Gobertem pozdobywaja troche pkt z pomalowanego, oraz zwlaszcza jak Utah bronilo w meczu z Sacramento to sklanialbym sie do gry na over w tym meczu. Jakies 115 pkt obie ekipy są wstanie rzucic. Dla mnie spokojnie over do grania. Stawke proponuje średnią,
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#14
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves
1.68 bet365

⛔
Tutaj nie ma innej opcji anieżeli wygrana Soty, Ogladalem spotkanie Phoenix - Dallas, i mavs jak dzieci we mgle jesli chodzi o defensywe, już nawet nie wspomne, że roster Dallas to jest coś strasznego, napisałbym, że widać brak Barnesa ale to co grał w ostatnim sezonie to sam nie wiem, czy jego obecność to wzmocnienie czy na odwrót. Ale do rzeczy: Dallas brak głębi składu, to co jest w s5 nie wystarczy do wygrania meczu z Wilkami, a to co jest na ławce, nie wiem czy by wystarczyło na poważną walke z czolowymi ekipami euroligi. Rzutowo z Phoenix tragedia, już nie mówiąc jak dostali runa prawie 20-3? jakos tak w koncowce meczu gdzie Booker sam ich rozegrał jak chciał. Doncic dopiero wchodzi do ligi, jeszcze sporo wody w rzecze upłynie aż Dallas będą tworzyć zespół. Sota 2 mecze, przegrana ze Spurs, oraz wygrana w ostatnim meczu z Cleveland gdzie wrzucili rywalowi ponad 130 pkt. Jak dla mnie to na chwile są obecną 2 półki wyżej od ich dzisiejszego rywala, Towns pewnie zrobi swoją linijkę, tak samo Butler z Wigginsem. No nie wiem co tutaj miałoby się wydarzyć by Mavs byli wstanie wygrać to spotkanie po tym co widziałem w ich pierwszym meczu.. jeszcze nie teraz. Gramy Sote dziś z mocnym przekonaniem ich wygranej. Powodzenia.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#15
Denver Nuggets - Golden State
Golden State -3.5 1.90
bet365

⛔
Wczoraj niestety Sota zagrała bez Butlera, i stąd porażka i minus w dziale, za co serdecznie państwa wszystkich przepraszam, dziś na powetowanie strat biorę typ na Warriors. Dlaczego? pierwsze: mecz UTAH-GSW ( jak ktoś nie oglądał to polecam) świetnia gra obu drużyn ale skupmy się na Warriors: Kevin Durant był nie do zatrzymania, Curry świetny mecz (nawet jak leciało mu z nosa to z ala tamponem potafił grać i trafić chore rzuty, Green słabo, Klay swoje robił, odrobili strate z 3 kwarty ( glownie za sprawą dobrej obrony) i szczesliwym rzutem zapewnili sobie zwyciestwo. Denver b2b game gdzie dzisiejszej nocy rozjechali Suns, Fenomenalny Jokic z triple double, i 11/11 FG!. Suns bardzo slabo w defensywie ( nic nie ujmując graczom Denver oczywiscie), sądze,ze dziś tak latwo nie będzie, i zagrałbym w strone mistrzów, szczegolnie, nie za bardzo wiem kto ma zatrzymac Duranta, bo raczej nie będzie to Barton, a nie sądze by był na niego rzucony wolniejszy Millsap, więc pewnie KD wykreci jakies chore staty. Murray z Harrisem, jak graja vs Warriors maja zawsze ogromny problem na switchach, a wiadomo to bardzo mocna strona GSW, więc mysle ze Stefek z Klayem troche im narzucają. Najbardziej się boje oczywiscie pojedynku pod koszem Jokic- Jones, Rudy Gobert ostatnio młodemu szybko wybił koszykówkę z głowy wtracajac go szybko w faul trouble, a moblinego Jokica z takim skillsetem, bedzie jeszcze bardziej ciezej przykryc, i moze byc powtórka z rozgrywki. Gramy na handi ujemne na Warriors, powodzenia.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#16
Boston Celtics - Orlando Magic
Orlando +12 pkt 1.9
bet365 ✅

Nie nastawiałbym się tutaj na fajerwerki strzeleckie, Boston gra długie akcje, i raczej nastawia się na atak pozycyjny, i nie idzie na wymianę ciosów. Myśle że wariant iż żadna z ekip nie przekroczy tutaj 100 pkt całkiem możliwy. Irving, Brown, Hay i Tatum nie wyglądają jakoś mega super w dotychczasowych grach. Orlando ogladalem w ostatnim meczu tylko z Philą, i wyglądali nie najgorzej, Vucevic i Fournier bardzo ładnie zza łuku, Gordon double double. Były momenty zawiechy w tym spotkaniu, ale nawet jak Phila odjezdzała to umieli niwelowac straty. Ten typ to bardziej przeciw Bostonowi, aniezeli na Orlando, w tamtym sezonie TG Garden potrafili sprawić niespodziankę i pokonać Celtów, dzisiaj bym był wstrzemięźliwy jeśli chodzi typowanie ich jako potencjalnych zwyciezców, ale handicap jak najbardziej w zasięgu, Spodziewam się wyniku ala 98-91. Średnia stawka.
#17
Sampdoria - Sassuolo
powyżej 11 rzutów rożnych
1.975
⛔
bet365
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#18
Shrewsbury - Barnsley
powyżej 10 rzutów rożnych
1.800
bet365
✅
#19
Luton - Accrington Stanley
powyżej 11 rzutów rożnych
2.00
bet365
✅
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#20
Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
Detroit Pistons
1.86 bet365 ✅

Dziś występ Simmonsa jest wątpliwy, stawiam tak czy siak na Detroit dzisiaj, nie widze Phily dzisiaj w tym meczu, Embid praktycznie osamotniony pod koszem, Ogolnie krótka rotacja Phily, jak zabraknie dzis Simmonsa to bedzie płacz. Bo Fultz tego nie pociągnie majac po drugiej stronie szybkich Jacksona i Smitha z ławki, Podoba mi się Pistons pod wodzą Caseya, często wychodzą w trakcie meczu nizsza piatką. Griffin bardzo ladnie czyni lepszymi swoich patnerów z druzyny, fajnie się go oglada, chociaz po tym jak przeszedl do Mo Town myslalem, ze bedzie z nim coraz to gorzej. Nie mam dzisiaj weny to opisywania ich ostatnich spotkan wiec tak w skrocie. Gram dzisiaj na Detroit i polecam ten typ kazdemu, Phila nie gra nic ciekawego poki co, widac braki mongoła, i makarona sprzed sezonu, Fultz gra tak jak grał czyli bardzo przecietnie, a jak dzis Simmons nie wybiegnie na parkiet to Pistons to biorą. Powodzenia.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#21
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies
1.68
bet365

⛔
O jaki ładny kursik na Miśki. Sacramento mecz po meczu, jeszcze taki rywal dzisiaj, nie pozostaje nic innego jak grac Memphis. JJJ pod nieobecnosc J.Greena wskoczył do pierwszej piątki zespolu, jeszcze może w obronie nie czyta gry rywala tak dobrze bo zdażały mu się błedy w ustawieniu (mecz z Utah) ale w ataku idzie mu dobrze. Tradycyjnie dzisiaj licze na duet Gasol- Conley. Świetnie się ogladało ich poczynania w meczu przeciwko Jazz (polecam do obejrzenia) gdzie dali im lekcje gry na pick n rollu.. Sacramento obejrzałem dziś skrót z nocnego spotkania z Denver, które zagrało taki sobie mecz, z tego co widzialem, i z opinni ludzi ktorzy ogladali cale spotkanie, i wygrało go w cuglach. Sacramento to jest jedna z tych druzyn gdzie nie ma zbytnio pomysłu na gre w obronie, jakby zebrac 5 przypadkowych osob siedzacych na trybunach to wyszloby to samo jesli chodzi o defensywe. Harris to sobie wjezdzal jak w maslo, a juz o powrocie z ataku do obrony nie wspomne, chyba &quot;najlepsi&quot; w lidze. Nie wiem na dobrą sprawe co tutaj Kings mogą wymyslec. Hield w pierwszej piątce jest tragiczny. Bjelica dobrze gra z WCS dlatego z nim wychodzi na rzeczy Bagleya trzeciego, a jak grasz Imanem Shumpertem od początku to też wiele mowi. Mysle ze dzisiaj Grizzlies zagraja na poziomie obrony vs Utah i zamkną Sacramento na poziomie mniejszym niz 93 pkt. Gram na ich wygrana, powodzenia.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#22
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets +11 1.23
+
Phila - Milwaukke
Milwaukke 1.37
+
GSW - Washington
GSW 1.18
@2.00
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
#23
Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
do przerwy/mecz Detroit Pistons/Detroit Pistons
1.66
✅

Na początku chciałbym przeprosić na tym na Miśki, którego byłem wstyd się przyznac mocno pewny. Zagrali dziadostwo z tamtego sezonu( nie mam nic na swoje usprawiedliwienie) Ale za to mam na odrobienie.
Gram dzisiaj Detroit do przerwy/ mecz. Dlaczego? Cleveland grało wczoraj z Nets i dostali blowa na wlasnym terenie. Tristan Thompson 1/10 FG WTF?! Cedi OSMAN nadaje się na 10 minut z ławki a nie na starting 5. No chyba ze celem Cavs w tym sezonie jest bottom ligi to jak najbardziej. Obrona obwodu w Cavs nie istnieje, a jak dodac sabotujacego gre TT to mamy obraz nędzy, i rozpaczy. Dzis jadą do Detroit które jest 3-0 i po dramatycznej walce z Phila gdzie Blake Griffin ustanowil swoj personalny rekord 50 pkt w meczu. Dzisiaj nie widze tutaj argumentow dla Cavs, pod wodzą Caseya Detroit to zupelnie inna druzyna, i jesli chca myslec o PO w tym roku to musza takie mecze wygrywac, mysle ze od początku narzucą swoj styl gry i latwo pokonaja dzisiejszego rywala. Jeszcze raz przepraszam za Miśki i powodzenia dzisiaj! hej!
 
Do góry Bottom