>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hearts - Dundee Utd. 05.11.2005

Status
Zamknięty.
popiol 0

popiol

Forum VIP
Hearts - Dundee Utd. 1.27 4.20 8.00 2.75

STS

Hearts mimo porazki 2-0 z Hibernian jest faworytem tego meczu...ale Dundee strzelajac 2 bramki Celtikowi pokazało ze umie grac w piłke...Hearts po tych zadymach z trenerem obnizyło loty...i według mnie mozna pokusic sie tu o sensacje...ale mało watpliwa...

Moj typ:1
 
L 45

laha

Forum VIP
Według mnie Hearts wygra.Ostatnio przegrała mecz z Hiberian i jeśli chce utrzymać pozycje v-ce lidera musi wygrać ten mecz bo w meczu 3 drużyny z 12(ostatnią) na niespodzianke raczej niema co liczyć.

Dundee Hearts 0 - 3
Dundee Hearts 2 - 1
Hearts Dundee 3 - 2
Dundee Hearts 1 - 1
Dundee Hearts 0 - 2
Hearts Dundee 3 - 1
Dundee Hearts 2 - 1
Hearts Dundee 3 - 0
Hearts Dundee 2 - 1
Dundee Hearts 0 - 3

Hearts-7 (70%)
Remis-1 (10%)
Dundee-3 (30%)

Hearts (dom) 4-0-0 8)
Dundee (wyjazd) 1-0-3

Ostatnie Mecze

Hibernian-Hearts 2-0
Dundee United-Celtic 2-4

Mój Typ

Hearts - Dundee---&gt; 1 ---&gt; 1,27
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Według mnie Hearts wygra.Ostatnio przegrała mecz z Hiberian i jeśli chce utrzymać pozycje v-ce lidera musi wygrać ten mecz bo w meczu 3 drużyny z 12(ostatnią) na niespodzianke raczej niema co liczyć.
Nie patrz tylko na statystyki...po zwolnieniu trenera...Phil Anderton odszedł z klubu...a gdy dowiedział sie o tym George Foulkes takze opuscił klub...jest tam nie przyjemnie...dlatego stawiam na sensacje...
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Moim zdaniem Hearts wygra ten mecz. Owszem, zawirowania wokół drużyny zapewne nie służą piłkarzom, ale weźmy pod uwagę potencjał sportowy, a ten w zespole Hearts zdaje się być dużo większy niż w Dundee. Za zwycięstwem Hearts w tym spotkaniu przemawia bilans meczowy na własnym boisku (6-0-0), który jest najlepszy w całej lidze. Hearts na własnym stadionie wygrywają wszystko i myślę, że drużyna Dundee, która na wyjazdach gra średnio (2-0-4) raczej nie pogorszy bilansu gospodarzy. Trzeba pamiętać również o tym, że &quot;Serca&quot; w ostatnich pięciu meczach, aż dwukrotnie zremisowały i raz przegrały, co dla drużyny walczącej o mistrzostwo nie jest zbyt korzystne. W wyniku tych potknięć Hearts zostało dogonione w tabeli przez Celtów i ma już tylko 4 punkty przewagi nad trzecim Hibernianem. Jeśli &quot;Serca&quot; nadal myślą o efektywnej walce o mistrzostwo, to muszą ten mecz wygrać.

Hearts - Dundee United -&gt; 1 (1.40 Expekt)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Hearts - Dundee United 3:0

Hearts pewnie pokonało Dundee i wydaje się, że problemy organizacyjne nie zaszkodziły drużynie. Aktualny bilans Hearts na własnym boisku to 7-0-0! :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom