>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze coś takiego:
Louis Williams over 4,5 asysty kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (3)

Ostatnie mecze Louis to 11, 5, 2, 6 i 10 asyst. Clippers są dzień po dniu także zmęczenie narasta, a z Atlantą straty musieli odrabiać i grać do końca. Williams to fachowiec jakich mało. Nie siedzi mu specjalnie ostatnio, a trójka to już w ogóle, więc bawi się w rozgrywanie. W każdym meczu dostaje dużo minut, swoje robi i nie narzeka. Fakt, że nie będzie w każdym meczu walił po 10 asyst i może z tym być różnie, ale linijka za wysoka to nie jest. Myślę, że warto próbować.
Spencer Dindwiddie over 19,5 pkt i as kurs 1,87 ✅ (16,7)
Brooklyn po kontuzji LeVerta gra więcej Spencerem i dwoma rozgrywającymi jednocześnie na parkiecie. Ostatnio go zastopował Beverley i miał tylko 3/16. Wcześniej już zdobył 25 pkt przeciwko Wizards dokładając 8 asyst czy 18 i 5 przeciwko Miami. Solidny chłopak, raczej powtarzalny. Ciągnał ich w ostatnim sezonie, zawsze coś od siebie dorzuci. Myślę, że przeciwko Miami, które nie ma dobrej obrony swoje zrobi.
CJ McCollum over 20,5 pkt kurs: 1,8 ✅ (31)
Knicks to Knicks kolejny sezon walka o nic. Nie ma się co rozpisywać. Obrony to tam nie ma, chociaż we własnej hali wyglądają trochę inaczej niż na wyjazdach. Jakiś tam opór może mogą postawić Portland. McCollum bardzo solidny i powtarzalny. Generalnie to nie jest dla niego problem o wrzucenie ponad 20pkt a tutaj ma naprzeciwko sobie słaby team. Lillard ostatnio 40pkt więc tutaj pałeczkę powinien przejąć CJ, w końcu są prawie jak bracia ???? linijka nie jest za wysoka także próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kolejny tydzień za nami i teraz jest już fajnie. Ostatnio w miarę dobrze idzie co cieszy. Na 26 typów 17 trafionych i 9 nietrafionych. Także jest progres i oby tak dalej. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Meczów tyle, że aż za dużo na ten dzień indyka, znaczy Święto Dziękczynienia.

OKC vs GSW
Typ: Under 222,5 pkt ✅ (95:123)
Kurs: 1,83 (Unibet)

Całkiem wysoko tą linijkę ustawili na ten mecz. GSW dalej bez Currego, to wiadomo, do tego Green out. OKC będzie bez Abrinasa, Noela i najprawdopodobniej Granta. Spore straty jak na taki wąski skład. Sacramento im nawrzucało ostatnio 117 pkt. Bez Westbrooka under byłby pewniejszy. No ale to taki pojedynek bardzo istotny. Wiadomo jak do takich meczów podchodzi Russel i Kevin, święta wojna. Myślę, że przy takich osłabieniach będzie tutaj dużo fizyczności i mało pięknej gry. Patrząc też na mecze bezpośrednie to w ostatnich 5 pojedynkach pomiędzy tymi ekipami, tylko raz padał over przy tak ustawionej linijce. Wtedy OKC wygrało 105:125. Mam nadzieję, że będzie sporo walki i OKC pokaże siłę w defensywie. Do tego dorzucam zbiórki Duranta bo on będzie wszędzie w tym meczu, a kurs jest zachęcający.
Durant ponad 7,5 zbiórki kurs: 2,1 (Unibet) ✅ (14)
Boston vs NYK
Typ: Boston i under 217,5 pkt ⛔ (109:117 dramat Bostonu trwa...)
Kurs: 2,02 (Unibet)

Nie lubię obstawiać tego Bostonu bo strasznie falują. No ale bez żartów, tutaj już muszą wygrać. NYK grają dzień po dniu gdzie mocno walczyli z Portland. Sił powinno braknąć i liczę po prostu że Boston się z nimi łatwo rozprawi a potem będzie kontrolował wydarzenia. Mam nadzieję, że wybiją im zdobywanie punktów. Nie powinni pozwolić na rozwinięcie skrzydeł Knicksom. Boston ma 2 porażki z rzędu po kiepskich meczach i myślę, że teraz zatrzymają NY poniżej 100pkt.

Lebron James over 39,5 pkt kurs 5,5 (Unibet) ⛔ (32)
Na koniec taki bonus od Unibet. Dali taką linijkę i kurs. Normalna linijka na Bronka to 27,5 pkt. Generalnie będzie bardzo ciężko o przekroczenie 40 pkt przez Lebrona, dlatego wrzucam to jako dodatek. Ostatnio wprawdzie wrzucił 51 pkt Miami, a wcześniej 44 pkt Portland. No ale właśnie przez to te szans się zmniejszyły. Pojedynek o tyle prestiżowy, że znowu wraca na stare śmieci w innym trykocie niż Clevland. Ostatnio w 2010 r jak przyjechał z Miami to nastukał 38 pkt, no ale to były dawno temu i z inną ekipą. Na pewnoe będzie mocno zmobilizowany, zobaczymy jak ta atmosfera na niego zadziała. Delikatnie można spróbować.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga godz 18
Spotkanie: Unia vs Orlik, Cracovia vs Gdańsk, Sosnowiec vs Katowice
Typ: Unia, Cracovia i Katowice wygrają swoje mecze (wliczając dogrywkę) ✅ (Unia 3:0, Cracovia 3:1, Gieksa 2:3)
Etoto

To jest zakład w Etoto Plus gdzie są podwyższone kursy. Normalnie na te spotkania, wliczając dogrywkę, byłby kurs 1,83. Generalnie można też pokusić się o granie bez dogrywki, bo tak naprawdę te ekipy są zdecydowanym faworytem. O 18 zaczyna się mecz Unii. To jest rewanż za wtorkowe spotkanie. Oświęcim rozgromił Orlik 2:8, wygrywając po ponad 3 latach w Opolu. Wcześniej nie mogli się przełamać. Unia teraz złapała chyba równy rytm. To już 4 wygrany mecz z rzędu. Opole z dużymi problemami kadrowymi, właściwie to zagrali na 4 obrońców we wtorek i to się musiało tak skończyć. Także Unia tutaj zdecydowanym faworytem. O 18:30 zagra Cracovia z Gdańskiem. We wtorek Cracovia ich odprawiła 1:5, chociaż to wcale nie był łatwy mecz. Gdańsk miał sporą przewagę w strzałach 40:23, ale dobrze w bramce Cracovii spisywał się Łuba. Teraz czas na rewanż. Cracovia u siebie nie spisuje się jakoś specjalnie dobrze. Ostatnie 4 mecze to 3 porażki. No ale Gdańsk wszystkie wyjazdy przegrywa. 7 ostatnich spotkań wyjazdowych i 7 porażek. Pasy muszą zdobywać punkty, bo w tabeli nie jest wcale tak wesoło. Ta kadra też trochę ograniczona, ale Gdańsk ma problemy z pozycją bramkarza co Cracovia powinna wykorzystać. Ostatni mecz Sosnowiec vs Katowice zaczyna się o 19. Gieksa w dobrych nastrojach po wyjeździe do Irlandii, gdzie udało się wywalczyć awans do turnieju finałowego. Mieli trochę przerwy, chociaż pewnie są zmęczenie. Od piątku do niedzieli grali 3 trudne spotkania. No ale w takim meczu są zdecydowanym faworytem. Sosnowiec ostatnie 3 spotkania to solidne lanie. 6:1 od Tychów, 0:9 od Cracovii czy 4:0 od Podhala. Nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby Katowice tu nie wygrały. Mają przecież teraz serie w lidze 15 wygranych z rzędu! Ja tutaj widzę duże szanse na powodzenia. Pozdrawiam!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
D Rose 17,5 po kursie: 2,05 (Unibet) ✅ (25 pkt wow)
Zawodnik jakby odrodzony i nawet po poszerzeniu składu robi swoje i cały czas kręci się wokół 20 pkt. Jest to gracz dzięki któremu zacząłem w sumie oglądać NBA, więc jakiś tam sentyment pozostał. Jak dla mnie jest to najbardziej regularny zawodnik w zespole Wilków i obojętnie z kim grają i ile punktów zdobywają to chłop robi swoje. No i kurs jest cały czas spory więc próbuję. Mecz zaczyna się o 18 czasu polskiego!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra tak na szybko:
Tim Hardaway jr over 24 pkt kurs: 1,91 (Unibet) ⛔ (7pkt...2/15, 1/7 za 3 w 36 min no to nieźle)
NYK grają z Pelikanami które nie bronią. Mecz powinien być ofensywny, a Tim mocno dawał się we znaki ostatnio. Oprócz meczu z Bostonem miał 3 spotkania gdzie rzucał ponad 30pkt. Holiday go raczej nie powinien zwolnić.
Toronto vs Wizards
Toronto win i over 230,5 pkt
kurs: 2,18 (Unibet) ✅ (125:107)

Toronto wraca do siebie, gdzie mają 2 porażki, więc jest dobra okazja na przełamanie. Washington ma spore problemy. Słaba gra, kłótnie w szatni. obrażona gwiazda która pyskuje do trenera, generalnie gęsta atmosfera i wszyscy zawodnicy dostępni do wymiany. Sezon raczej stracony i to już się nie zatrzyma. Do tego w Toronto wraca do składu CJ Miles, Anonuby i Leonard po odpoczynku. Punktów powinno wpaść sporo, chociaż to zawsze ryzyko. Liczę że Toronto potraktuje ten mecz poważnie i zdeklasują rywali. Washington swoje powinno wrzucić, no ale nie wierzę żeby przetrwali w Kanadzie. Bez Howarda zostaną zmiażdżeni na tablicach.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak po krótce jak ja to widzę:
James Harden over 5,5 zbiórki kurs: 2,2 (Unibet) ⛔ (4)
Za wysoki cos ten kurs na zbiórki. Sporo ekip gra dzień po dniu, więc szału się nie spodziewam. CP3 będzie odpoczywal,więc Harden powinien się zakręcić w okolicach triple double. Grają z Clevland, ktore dosyć sensacyjnie pokonało Philly na wyjeździe. Drugi raz pewnie bedzie trudno tak zagrać. Houston jest po dogrywce i porażce. Odczują to pewnie i mecz może być na niskiej skuteczności. Liczę że oprócz Capeli Harden swoje zbierze, dostanie sporo minut także będzie mógł się wykazać.
George wiecej pkt niż Westbrook kurs: 2,15 (Unibet) ✅ (24 do 16)
Russel trochę się schował w cień w tym sezonie. Chociaż ostatnio zdobył 32 pkt to we wcześniejszych meczach z silniejszymi ekipami dawał więcej pograć kolegom. PG oddaje sporo rzutów i jak mu wejdzie to swoje wrzuci. Zobaczymy jak mecz się ułoży ja to widzę w ten sposób.
Dennis Schroeder over 1,5 trojki kurs: 2,2 (Unibet) ✅ (2/7)
OKC słabo rzucają z dystansu. Ktoś te trojeczki musi wladowac a Dennis sie bardzo dobrze ostatnio prezentuje. Mysle ze sa szanse na to zeby te 2 walnal, to nie jest jakas wygorowana linijka. Sporo minut dostaje, nawet teraz wskoczył do podstawy.
D Rose over 18,5 pkt kurs: 1,95 ✅ (22pkt)
Tutaj sie nie rozpisuje, ostatnio juz to podawalem. Rose robi swoje a przeciwko Chicago bedzie mial autostrade do wchodzenia pod kosz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento vs Utah
Typ: Sacramento win ⛔ (112:133)
Kurs: 2,43 (Unibet)

No tutaj kursy powinny być wyrównane, nawet pomimo tego że Kings są dzień po dniu po ciężkim boju z GSW gdzie przegrali w końcówce jednym punktem. W Utah poza grą jest Michell, gwiazda zespołu. Chociaż sezon ma przeciętny i rzuca na bardzo słabej skuteczności, to jednak jest to jedna z niewielu osób która może pociągnąć ten zespół w trudnym momencie. Sacramento może trochę odczuwać skutki tej potyczki z Warriors, ale to są młode chłopaki i grają dodatkowo u siebie, także motywacji nie powinno zabraknąć. Przecież niedawno ograli Utah na ich parkiecie 111:119. W tym meczu Mitchell zdobył 35 pkt a i tak to nie pomogło odnieść zwycięstwo...Póki co Utah w głebokim kryzysie i ten zespół wygląda źle w tym sezonie. Spore problemy z grą i przede wszystkim ze skutecznością. Sacramento dalej narzuca szybkie tempo i atakuje mocno, także nie wiem czy goście będą w stanie dotrzymać kroku.
Do tego dorzucam Rudy Gobert over 15,5 pkt kurs: 2 (Etoto) ✅ (18pkt:
Ben Simmons over 16,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (13pkt)

Generalnie w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami Brooklyn wygrał prawie 30pkt i mocno zatrzymali Phille w tamtym meczu. Każdy pojedynek to inny scenariusz. Brooklyn dobrze broni trójki i nie dają sobie nawrzucać dystansowych rzutów. Simmons będzie miał przewagę gabarytów pod koszem i powinien często dynamicznie atakować kosz. Nie będzie za bardzo kogo na niego dać więc powinien mieć więcej swobody. W pierwszym meczu nawet jak dostali miał 20 pkt. Teraz liczę na podobną linijkę.
Toronto vs Miami
Toronto -15,5 ⛔ (125:115)
Kurs: 2,6 (Unibet)

Toronto ostatnio rozgromiło Wizards. Tym razem przyjeżdża do nich mocno osłabione Miami. Poza grą Dragic czy Tyler Johnson. Jak dla mnie szykuje się łatwy pojedynek dla Raptors. Miami gra słabo w tym sezonie. Na wyjazdach niby nie wygląda to najgorzej, ale z takim rywalem jeszcze nie grali. Raptors mają przewagę nad nimi w każdym elemencie. Mam nadzieję tylko że się nie rozluźnią, chociaż nawet ich ławka jest dużo silniejsza, więc przewagę powinni utrzymać do końca.
Dorzucam do tego Danny Green over 9,5 pkt kurs: 2 (Etoto) ⛔ (4pkt)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Spotkanie: Chicago vs San Antonio
Typ: San Antonio wygra mecz a LaMarcus Aldridge zdobędzie więcej niż 22,5 pkt ⛔ (108:107 Aldridge 20 pkt)
Kurs: 3,25 (Etoto)

No już miałem iść w Houston i over, ale jednak nie mogę nie spróbować zagrać takiego zakładu z Etoto. Jest to zakład specjalny, w tak zwanym Etoto plus, podwyższone kursy. LaMarcus lubi grać przeciwko Chicago. Generalnie ma im coś do udowodnienia. To oni go wybrali z nr 2 w drafcie i oddali później do Portland za jakiegoś ogórka Thomasa, który w tym momencie gra w lidze niemieckiej... W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi drużynami Aldridge zdobył co prawda 14 pkt, ale zagrał tylko 21 min bo tam była masakra 40 punktowa. Wcześniejszy mecz z 2017 roku to 28 pkt na wyjeździe przy bardzo niskim wyniku 77:87. Chociaż wiadomo to on był wtedy główną opcją ofensywną. W 2016 miał 33 pkt jeszcze z Leonardem w składzie. Wcześniej gdy grał w Portland potrafił zdobywać ponad 40 pkt w takich meczach, ale to była inna ekipa i był trochę młodszy. Teraz co prawda to DeRozan wiedzie prym w ofensywie i prowadzi zespół, ale LaMarcus też potrafi swoje dołożyć. Ostatnio tylko 15 pkt przeciwko Bucks, ale wcześniej na wyjeździe 33pkt przeciwko solidnej Indianie. W takim pojedynku, z bardzo słabą obroną Chicago, Aldridge powinien mieć sporo miejsca na swoje dystansowe rzuty. Chicago nie zależy na defensywie, także jest okazja dla niego żeby swoje wrzucić. Myślę, że goście to powinni wygrać. Jest szansa na powodzenie i trzeba spróbować. Standardowa linijka na Aldridga w Etoto to 20,5 pkt po kursie 1,83 a na zwycięstwo Spurs 1,37. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam do tego:
Giannis (Bucks) over 41,5 pkt i zb kurs: 2,05 (Unibet) ⛔ (20, 13)
Grają w Charlotte, które jest dzień po dniu po przegranym boju z Atlantą. Niepewny występ Ilyasovy, a on dobrze zbiera. Giannis będzie robił swoje i tyle. Koło 30 pkt powinien mieć, więc zbiórki swoje dorzuci. Już grali między sobą to był 1 mecz w sezonie i Bucks wygrali po zaciętej końcówce 1 pkt. Antek miał 25 pkt i 18 zbiórek. Liczę na to że mecz będzie wyrównany i to zwiększy szanse na pokrycie takiej linijki.

Bojan Bogdanovic over 15,5 pkt kurs: 1,86 (Etoto) ⛔ (15)
Rudy Gobert over 12,5 zbiórki kurs: 1,83 (Etoto) ⛔

Bojan pod nieobecność Oladipo jest liderem Indiany w ofensywie. Ostatnie 5 meczów to 5 razy przekroczona taka linijka. Teraz lider Indiany znów poza grą. Do tego Utah gra dzień po dniu gdzie rozgromili Sacramento...kto by się tego spodziewał. Pewnie dzisiaj już forma wróci &quot;do normy&quot; Indiana się postawi, mecz walki będzie i fizyczności. Mam nadzieję, że Bojan swoje dorzuci. Ostatnie mecze to 21 pkt, 20, 21, 22, 16. Jest bardzo regularny.
Do tego Rudy Gobert i zbiórki. Wydaje się, że mecz będzie na niższej skuteczności i dlatego stawiam, że przeciwko Sabonisowi sporo minut na tablicach dostanie Gobert. Trochę tych piłek do zebrania powinno być, bo Indiana nie grzeszy skutecznością. Ostatnio mocno dostało Utah, więc będą rządni rewanżu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dwa typy na noc:
Bojan Bogdanovic over 21,5 pkt, zb i as kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (15,5)
Wczoraj już dawałem typ na jego punkty i zabrakło jednego...rzuca na bardzo dobrej skuteczności i dobrze mu idzie zza łuku. Z Suns powinno być spore miejsca na dystansie, także liczę że zachowa regularność. Ostatnie 6 meczów to 6 razy pokryta taka linijka. Oladipo dalej poza grą.
McGee over 11,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (2pkt)
JaValle dalej niedoceniany. Ostatnie 3 mecze to po 12 pkt zdobywał ???? teraz są po porażce z Orlando i grają z ekipą gdzie McGee powinien się dobrze odnaleźć pod ksozem, bo Denver słabo broni pozycję centra. Jokic jest trochę niezdarny w defensywie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami JaValle miał 21 pkt. Myślę, że dostanie sporo szans, bo fajnie też robi bloki ostatnio. Liczę że dorzuci te 15 pkt około.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No ładnie mi te ostatnie 3 dni zepsuły całkiem dobrze zapowiadający się tydzień...na 11 typów tylko 1 trafiony w ciągu ostatnich 3 dni :facepalm: a już myślałem, że ustabilizowałem formę jak Stoch ???? no ale dobra próbujemy dalej nie ma się co podłamywać. W niektórych zabrakło niewiele, ale to nie ma co mówić, bo nietrafiony typ to typ nietrafiony i tyle. Ogółem w tym tygodniu na 23 typy 9 było trafionych, a 14 nietrafionych, czyli średnio. NBA to ciężki kawałek chleba i te niestabilne formy nie pomagają w typowaniu. Trzeba wiele czynników brać pod uwagę, a i tak potem wszystko bierze w łeb. Jedziemy dalej wieczorem kolejne typy!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Takie wstępne propozycje, analiza później:
Harden over 33,5 pkt i Houston win kurs: 2,4 (Etoto) ⛔ (108:128 Harden 25 pkt dramat Houston trwa...)
Harden ostatnio sam to ciągnie i średnio wychodzi. CP3 ma podobną kontuzje do tej z finałów z GSW więc jego występ dalej wątpliwy, mogą nie chcieć ryzykować. James z takim Dallas dalej powinien kontynuować swoją serie punktową, dobrze mu to wychodzi ostatnio. Houston 3 porażki z rzędu i jest szansa się przełamać w derbach Teksasu. Ostatnio przegrali z Dallas 7.04.16 roku.
Charlotte win i under 231,5 pkt kurs: 2,2 (Unibet) ✅ (108:94)
Teoretycznie dwie mocno overowe drużyny. Grali ze sobą 3 dni temu i było 124:123 dla Atlanty. Tyle że goście rozegrają już 3 mecz w ciągu 3 dni, a teraz prosto z Miami udają się do Charlotte, a to wcale nie jest tak blisko. Atlanta za dużo tych meczów ostatnio wygrywa, więc pewnie pora wrócić na właściwe tory...Charlotte będzie żądne rewanżu, ale jak trochę odskoczą to powinni kontrolować spotkanie. Może i lepsze tu by było jakieś handi, ale ja coś czuję, że to będzie underowe spotkanie i tak obstawiam.
Jabari Parker over 26,5 pkt i zb kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (24,8)

Chicago gra z Miwaukee na wyjeździe i pewnie zbyt dużych szans nie ma, ale to jest NBA i silne ekipy się tak nie spinają na te słabsze. Zresztą w 1 meczu pomiędzy tymi ekipami Chicago prowadziło bodajże ok 20 pkt żeby przegrać prawie 20...3 kwarte przegrali 46:17 czy jakoś tak. Także tak to wygląda. Parker ostatnie 4 mecze takie statystyki: vs SAS 18/10, vs Minnesota 27/7, vs 23/10, vs 20/13. Ostatnio też dawałem statystyki Bogdanovica i akurat jak na niego postawiłem to przerwał serię...no ale próbujemy dalej.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
KD double double kurs: 2 (Unibet) ✅ (51,11)
Mało spotkań i jakoś nie mam pomysłu jak te mecze ugryźć, idę w stronę Duranta. Ostatnio niebotyczne linijki osiągał, a teraz pora się zmierzyć z najlepszą ekipą w NBA w tym momencie. Toronto ma świetnych obrońców, ale póki co i tak nie wykorzystuje swojego ogromnego potencjału w defensywie. Pojedynek z GSW to zawsze prestiżowa sprawa, nawet mimo ich osłabień. Kevin swoje rzuci, ale Warriors nie będą mieli łatwo. Przede wszystkim rzucą swoje siły na Duranta i Thompsona. Ciekaw jestem czy będzie im się chciało na maksa podejść do tego meczu, bo jak tak to powinni nieźle zatrzymać gości. No ale to jest NBA, ja bym tutaj szedł w under. Durant ostatnie 5 meczów takie statystyki: 49/9/6, 44/7/13, 32/7/8, 27/3/14, 26/6/10. W takim meczu liczę na punkty i jego zbiórki, przyda się mocno na tablicach a sporo piłek potrafi zebrać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra spróbuję zagrać pre z piłki coś i z hokeja, chociaż wolę live:
Excelsior vs Utrecht btts kurs: 1,72 (Unibet) godz 20 ✅ (3:3 szalony mecz...)
Tu można też na livie trochę poczekać żeby kurs się zwiększył. Statystycznie jest duże prawdopodobieństwo że obie ekipy strzelą bramkę. W meczach u siebie Excelsior strzela właściwie cały czas, przynajmniej jednego gola. Ostatnio u siebie nie strzelili gola i było 0:0 11.02.2018r. Do teraz mają serię 13 meczów z przynajmniej jednym golem na własnym stadionie. Goście z kolei to też bramkostrzelna ekipa, zresztą to norma w Holandii. Ostatnie 15 spotkań tylko 3 razy nie trafiali na wyjeździe. Było to w towarzyskim meczu przeciwko Salzburgowi, mocna ekipa. Podobnie jak porażka z Feyenoordem 1:0 oraz 4:0 z PSV, czyli od czołówki ligi. Teraz są faworytem w starciu z Excelsiorem. Goście na 5 miejscu z bilansem 21:13, gospodarze 11 pozycja z bilansem 19:31 po 13 kolejkach. W starciach bezpośrednich również bramkostrzelnie. W ostatnich 4 latach na 8 pojedynków tylko raz nie było btts w meczu! W 2015 roku Excelsior wygrał 1:0. Więcej dodawał nie będę.
Znojmo vs Dornbirn hokej liga EBEL Austria typ: Znojmo win: 1,87 (w tym dogrywka i seria rzutów karnych) Unibet dorzucam też dla odważniejszych Znojmo czysty win po kursie: 2,33 godz 18:30 ⛔ (cały czas gonili, nawet ich doszli na 4:4 a potem strata bramki na 5 minut do końca i porażka 4:5 szkoda)
No tutaj nie rozumiem trochę tych kursów. Ostatnio tą ligę przeglądam i ciekawie tam jest. Generalnie gospodarze są w gazie i mają serię 4 zwycięstw z rzędu na własnym lodzie. W tym 2.11 z aktualnym rywalem wygrali 4:1, więc dosyć pewnie. Goście z kolei notują serię 8 porażek z rzędu na wyjeździe! Wiadomo że w większości to porażki jednobramkowe, ale nie zmienia to faktu że średnio radzą sobie na wyjazdach, a nawet bardzo słabo. W pojedynkach bezpośrednich oba mecze z tego sezonu wygrywa Znojmo. Właśnie ostatnio u siebie 4:1 oraz na wyjeździe 20.10, 0:3. Różnie to jest z tymi seriami i z hokejem, ale trzeba to pograć. Goście według buka są tutaj faworytem dlatego ja idę w stronę gospodarzy. To jest połowa sezonu po 22 kolejkach Znojmo jest 8 a Dornbirn 10. W ostatnim sezonie Znojmo było ostatnie, więc może dlatego takie kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Boston vs Clevland
Typ: Clevland +13,5 kurs: 1,78 (Unibet) ⛔

Boston bez Browna i Horforda. Grają w tym sezonie w kratkę i nie wiadomo w którym meczu znowu coś odwalą. Zdecydowanie za niski jest kurs na nich, więc trzeba uderzać w gości. Handi +13,5 wydaje się fajną opcją. U siebie właściwie wygrali bardzo wysoko tylko z Chicago. Nie wydaje mi się żeby tutaj weszli w jakiś swój rytm, tym bardziej bez Horforda. Clevland potrafiło wygrać już z Houston czy Bucks na wyjeździe i młodzi zaczynają grać lepiej. Gra też się poprawiła, chociaż to tylko takie luźne spostrzeżenia. Wiadomo o co oni walczą, także zwycięstwa nie są im potrzebne. Dorzucam do tego over punktowy Tatuma.
Tatum over 17,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) ⛔

Jabari Parker over 18,5 pkt kurs: 2,15 (Unibet) ⛔
Nie rozumiem dlaczego taki wysoki kurs jest. Ostatnio już pisałem, że Jabari robi swoje, a w ofensywie zaczyna wyglądać bardzo dobrze, zresztą z tego słynął. Wykręca niezłe cyferki w słabym Chicago, to raczej normalne. Grają w Detroit i znowu jest spora szansa na przekroczenie linijki. Ostatnie mecze to 24 pkt, 18, 27, 23 i 20. Czyli 4 razy przekroczona linijka. Detroit nie będzie się mega spinało na słabe Chicago, także trzeba próbować.
Memphis win kurs: 1,78 (Unibet) ✅

Grają na wyjeździe z Brooklynem, który notuje 5 porażek z rzędu u siebie. Sami są po serii 3 porażkach z trudnymi rywalami, no dobra oprócz NYK. Nawet jeżeli nie zagra Marc Gasol to powinni sobie poradzić. Conley będzie głównym dowodzącym. Ich defensywa spokojnie może spacyfikować gospodarzy.
Miami vs Pelikany
Typ: over 238 pkt ⛔
Kurs: 3,25 (Unibet)

Na koniec coś ryzykownego, ale z możliwością wejścia. Miami i Pelikany, czyli dwie drużyny, które grają bardzo ofensywnie i słabo w obronie. Miami jest trochę dziwne, bo zdażają im sie niskie wyniki. Tyle, że takie Nowy Orlean ma sporo ofensywnych zawodników i powinien to wykorzystać w takim meczu. Miami dalej bez Johnsona czy Dragica, ale jest tam komu trafiać jeszcze. Pelikany to powinny wygrać i przełamać się na wyjeździe, ale mają tyle dziur i luk do załatania, że nie wiadomo co z tego wyjdzie. To będzie taki mecz na przełamanie dla obu ekip. Miami notuje serię 6 porażek z rzędu na własnym terenie, a NOP 4 porażek z rzędu na wyjeździe. Także jest o co grać i jak to w NBA ofensywa goni ofensywę. Typ mocno ryzykowny, ale ja próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pisze z telefonu wiec wybaczcie ale tak na szybko:
Giannis over 12,5 zbiorki kurs: 1,87 (Unibet) mecz o 23 ✅
Nie zagra Ilyasova, ważny element układanki. Antek bez niego mial 13 i 18 zbiórek. Mam tylko nadzieje ze mecz sie za dzybki nie skonczy.
Durant over 5,5 asysty kurs: 1,8 (Unibet) ✅
Wraca Curry, wiec atak sie troche rozlozy. Durant nie bedzie musial tyle tyrac, ale pilka sie dzieli dobrze. Mysle ze nawet przy powrocie Stephana moze te 6 i 7 asyst uzbierac.
John Wall over 4,5 zbiorki kurs: 2,3 (Unibet) ✅
Za duzy ten kurs eiec to takie value troche. Skusil mnie bo Wizards raczej brz Otto i Greena, wiec Jasiek Sciana bedzie musial robic wiele. Znajac jego ego bedzie chcial poprowadzic swoja ekipe do przelamania.
Minnesota vs Boston
Typ: under 216,5 ⛔
kurs: 1,87 (Unibet)
Minnesota po odejsciu Butlera gra dobrze w defensywie. Maja od tamtej pory chyba jeden z lepszych ratingow w lidze. Boston to taka dalej niewiadoma, ale defense dalej jest na poziomie. Licze na malo efektowna gre ale efektywną. Pobieram underek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra pora na podsumowanie listopada. Co ciekawe podałem aż 140 typów :O chyba jednak trochę za dużo tego było. Trafionych jest 64, co daje nam 45,7 % skuteczności co niby nie jest źle, ale fajnie by było być powyżej 50%. Ostatnio nie miałem za dużo czasu stąd ta przerwa, dzisiaj wracam. Najpierw jednak jeszcze mecze sobie pooglądam ???? postaram się bardziej starannie to wrzucać i mniej, być może to będzie jakiś sposób. Chociaż to tylko w praktyce się tak mówi. Miesiąc pełen wzlotów i upadków. Będę teraz brał match upy pod uwagę, kto z kim gra i na kogo i serie spotkań. Pewne ekipy się już klarują o co grają i jak wygląda ich sytuacja kadrowa. Także do wieczora! Chociaż może jeszcze coś z polskiego hokeja wrzucę...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Phoenix Suns vs Sacramento
Typ: Sacramento -7,5 ✅ (105:122)
Kurs: 2,18 (Unibet)

No cóż w Suns nie zagrają Warren i Booker, czyli dwóch najlepiej punktujących zawodników, jeszcze Ayton tam tylko został z w miarę ogarniętych. Wydaje się, że przy takich osłabieniach Suns nie powinni mieć szans. Ostatnio już bez tych dwóch graczy dostali od Orlando zdobywając u siebie 85 pkt...W Kings nie zagra Bagley. Reszta powinna sobie porzucać o ile będą chcieli to wygrać to wygrają i to spokojnie. Do tego dorzucam statystyki Willie Coleya Steina, czy jakoś tak. Ostatnie 2 mecze bez Bagleya to 17/13 i 17/10. Jeżeli mecz się nie skończy zbyt szybko to powinien spokojnie dobre double double zrobić.
Willie Couley Stein over 14,5 pkt kurs: 1,75 (Unibet) ⛔ (niestety mecz skonczyl po 1 kwarcie 9:36...Willie tylko 18 min)
oraz over 9,5 zbiórki kurs: 2,4! (Unibet) ⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Wisla Sandomierz awansuje i Putin strzeli gola kurs: 5,5 (Etoto) godz 12:15 ⛔ (Putin nie pomógł...0:1)
No próbuje. Dali taki zaklad specjalny w Etoto plus. Putin ich wprowadził do tej fazy, więc trzeba spróbować. U siebie pokonali już Korone czy Podbeskidzie i Putin w obu tych meczach strzelil gola. Odra jest słaba i ostatnio wszystko przegrała, więc myślę że Wisła ma szanse na awans. Trzeba zaryzykować, a Putin może wszystko! ????
 
Do góry Bottom