>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lakers vs San Antonio
Typ: SAS +9,5 ✅ (121:113)
kurs: 1,95 (Unibet)

San Antonio dzień po dniu i po mocnym laniu od Utah gdzie gospodarzom wszystko siedziało. Po takim blowoucie potrzebny jest tak istotny mecz i tutaj wydaje mi się że może być wyrównane spotkanie. Obie ekipy tak szczerze, moim zdaniem na podobnym poziomie. Zresztą spotykali się już w tym sezonie 2 razy i wyniki były na styku.
Bucks vs Detroit
Typ: Bucks -10,5 ✅ (115:92)
Kurs: 2,32 (Unibet)

Trener Bucks się trochę zdenerwował na słabą defensywę zespołu i z tego co czytam Middleton ma wchodzić z ławki jutro. Na pewno dał im jasny sygnał że to tak nie może wyglądać, więc tutaj idę w stronę gospodarzy i myślę, że mocno się zmobilizują na to spotkanie. Taki bodziec pomaga i nie powinni dać poszaleć gościom. Mnie Detroit nie przekonuje i już ostatnio im OKC wybiła koszykówkę z głowy. Z GSW wygrali ale to był mecz na niskim poziomie.
Do tego dorzucam over Bledsoe 15,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) ✅ (27pkt)
Memphis vs Clippers over 209,5 pkt kurs: 1,96 (Unibet) ⛔ (96:86)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lillard over 6,5 asysty kurs: 1,95 (Unibet) ✅ (8 as)
Portland gra z Suns u siebie i jest to dobra okazja to przerwania passy i szybkiego zwycięstwa. Niepewny jest występ CJ McColluma także Damian będzie tutaj dyrygował i dowodził. Jakoś nie obawiam się o to że Portland będzie miało słabą skuteczność. Nawet jeżeli mecz miałby się wcześniej skończyć to te 7 asyst jest w stanie spokojnie pokryć, nawet bez CJa. Phoenix na wyjeździe nie mają czego szukać w Portland, o bronieniu to w ogóle nie ma mowy. Ja tutaj widzę rozgrywającego Lillarda, rzucającego swoje i pewną wygraną gospodarzy, bo ostatnio nie mają dobrej passy. Ostatnie 3 mecze i 3 porażki. Damian miał w ostatnich 3 meczach, odpowiednio 8 asyst z Denver, 10 z San Antonio i 8 z Dallas.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze:
Typ: Kyrie Irving zdobędzie 23 punkty lub więcej i Boston wygra mecz
Kurs: 2,2 (Etoto) ⛔ (128:100 Irving 22 pkt...)
Dobra mam nadzieję, że frajerskie porażki ze słabiakami Boston ma już za sobą. Niedawno NYK ich zlali w TD Garden 109:117. Wynik może nie taki jak by się wydawało, ale oni w tamtym meczu przegrywali różnicą ok 30 pkt. Pora na rewanż. Nie wierzę że mogliby dwa razy przegrać z taką ekipą u siebie w jednym sezonie. Irving generalnie ostatnio wymiata i powoli wraca do formy sprzed kontuzji. To jest zakład w Etoto Plus specjalny, więc postanowiłem skorzystać. Tu trzeba się zastanawiać tylko czy mecz się zbyt szybko nie skończy. Jeżeli goście tak łatwo się nie dadzą to Irving powinien dać radę. Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jimmy Butler over 29,5 kurs: 4,5 (Unibet) ✅ (38 pkt znowu, typ wisiał na Unibecie dosłownie kilkanaście minut a potem go zdjeli. Mam nadzieje ze ktos zdążył pobrać ???? )
Unibet daje teraz taką możliwość, nie wiem czy to tylko na chwilę czy jak. Poszła informacja, że Embiid odpoczywa. Info z BasketballMonster. Jimmy w ostatnim meczu przeciwko Toronto walnął 38 punktów, bo reszta niespecjalnie chciała i potrafiła rzucać. Bez Embiida to się też rozłoży, no i Butler to też nie jest gracz który będzie co wieczór jechał ponad 30pkt. Jednak ten kurs jest zachęcający i jeżeli ktoś ma ich pociągnąć do zwycięstwa to może to być tylko Jimmy. Embiid ostatnio mizernie wyglądał. Z Detroit będzie trudny mecz, liczę na wyrównaną końcówkę i dużo minut dla Butlera. Naprawdę są szansę na pokrycie takiego overka. Obok Jimmiego pewnie więcej porzuca Reddick. Simmons powinien próbować wjazdów pod kosz, ale tam też tak łatwo nie będzie. Trójki się przydadzą, a te ostatnio mu siedzą. Jak będzie końcówka wyrównana to on przejmuje mecz. Ja próbuję takie coś pograć myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dzis też na szybko:

Indiana vs Sacramento
Typ: under 222,5 pkt ✅ (107:97)
Kurs: 1,87 (Unibet)

Obie drużyny dzień po dniu. Indiana u siebie tylko w pierwszym meczu sezonu przekroczyła taką linijkę. Liczę że skuteczność spadnie i będzie problem z trafianiem.
Memphis vs Lakers
Typ: Under 208,5 pkt ✅ (88:111)
Kurs: 1,91 (Unibet)

Tutaj podobnie jak wyżej. Do tego zza światów wrócił Joakhim Noah! Welcome back xD nie no śmieje się, ale Lakersi mam nadzieje ze zostaną spacyfikowani! Memphis u siebie spowalnia i nie dadzą się rozhulać. James zagrał 38 min wczoraj więc trochę to odczuje.
Dorzucam Memphis win kurs: 1,83 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kawhi Leonard over 8,5 zbiórki kurs: 2,2 ⛔ (8)
Pascal Siakam over 6,5 zbiórki kurs: 2,05 (Unibet) ✅ (7)

Mecz na szczycie. Bucks ostatnio w kratkę z Warriora to zagrali tragicznie. Mam nadzieje ze tutaj troche sie postawią. Toronto wiadomo też ostatnio dziwne porażki, dlatego taki mecz dla nich istotny. W podstawie może wyjść Ibaka, przy ograniczonych minutach Jonasa, Kawhi może spokojnie double double zrobić. Chłop wymiata ostatnio, over punktowy też do gry. Siakam również zbiera dobrze na pograniczu tej linijki. Typy ryzykowne bo zależy jak się mecz potoczy i kto wyjdzie w podstawie. Po takich kursach spróbuje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dzisiaj lecimy tak
Chicago vs Sacramento
Typ: over 235,5 pkt ⛔ (89:108...)
Kurs: 2,95 (Unibet)

Chicago w ostatnim meczu doznało hańbiącej porażki z Bostonem u siebie. To chyba najwyższa porażka w historii. Straszna miazga, w dodatku u siebie. Teraz do składu wraca Portis i Dunn z ograniczonymi minutami oczywiście. Jednak nawet te 15-20 min myślę poważnie wzmocnią i tak już niezła ofensywę zespołu. Będą żądni rewanżu o ile to tak można nazwać. Ten skład wcale taki słaby nie jest i przede wszystkim jest komu rzucać. Do tego przyjeżdża ekipa Sacramento, która dalej gra swoje szybkie tempo i nie myśli o obronie. Myślę że takie połączenie może dać dosyć wysoki wynik. Akcje powinni trwać krótko i pewnie zobaczymy bieganie od kosza do kosza. Ja idę tutaj w bardzo wysoką linijkę bo takie mam przeczucie. Można próbować standardową 227. Sacramento na wyjazdach potrafi rzucać. 129 rzucili Clevland, 122 Phoenix, 117 GSW czy 119 Utah. Ostatnio tylko Indiana ich zatrzymała. Liczę na wesołą koszykówkę z dobrą skutecznością. Do tego dorzucam Lauriego Markannena over 2,5 trójki. No tutaj piękny kurs. On nawet w 18 minut z Bostonem miał 2/6 także te trzy trójeczki to nie powinien być problem. Wcześniej miał 2/6, 5/13 oraz 4/8. Jego repertuar to głównie trójki także trzeba próbować.
Lauri Markannem over 2,5 trójki kurs: 2,1 (Unibet) ⛔ (1/8)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam do tego jeszcze:
Jimmy Butler under 20,5 pkt kurs: 2,08 (Unibet) ✅ (0pkt)
Kurs już trochę spadł. Jimmy ostatnie 2 mecze po 38 pkt i sporo minut. Ratował Minnesote z opresji, więc teraz się trochę powinien usunąć w cień. Tym bardziej że grajż z Detroit bez Griffina do tego oni są dzień po dniu. Tam nie będzie komu pociągnąć gry i rzucać, więc mecz może się przedwcześnie zakończyć. Takie są moje przewidywania.
Bradley Beal over 5,5 asysty kurs: 1,76 (Etoto) i over 2,5 trójki kurs: 1,95 (Unibet) ⛔ (3) i ✅ (4/9)
Bez Walla Beal gra bardzo dobrze i nawet nieźle dzieli się piłką. Sporo akcji będzie szło przez niego. Wiadomo Indiana u siebie dobrze zorganizowana, więc mogą być problemy ze skutecznością, ale bez Jaśka moim zdaniem nawet lepiej to wygląda jeżeli chodzi o ball movement. Bradley powinien 20+ rzucić i te 3 trójeczki jak najbardziej do trafienia.
Boston vs Pelikans
Typ: Under 222,5 pkt ✅ (113:100)
Kurs: 1,85 (Unibet)

W Bostonie spore osłabienia. Nie zagra na pewno Irving i Baynes. Niepewne występy Horforda i Haywarda. Główne role powinni odgrywać Rozier, Morris czy Tatum. Pelikany dzień po dniu, dodatkowo niepewny występ Davis. Mogą go oszczędzić żeby nie ryzykować kontuzji. Myślę, że tutaj za dużo punktów nie wpadnie. Chociaż trochę mnie martwią Pelikany, bo są strasznie słabe w obronie. Do tego spróbuję Rozier. Bez Irvinga powinien znowu pokazać klasę. Tatuma czy Morrisa też by można próbować.
Terry Rozier over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Etoto) ⛔ (10)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
DeMar DeRozan under 25,5 pkt kurs: 1,74 (Etoto) ✅ (5pkt)
Suns są dzień po dniu w dodatku grali dogrywkę z Clippers. Spurs u siebie od 2 kolejek, szykuje się łatwe zwycięstwo zespołu gospodarzy. Patrzę sobie na h2h i widzę pogromy ze strony SAS. Przewiduje że szybko odskoczą i DeRozan będzie mógł sobie odpocząć, bo ostatnio ciągnął ten zespół mocno. Tak to widzę.
Do tego dorzucam NHL:
Minnesota Wild win kurs: 2 (Unibet) ✅ (7:1)
Vancouver over 2,5 bramki kurs: 1,96 (Unibet) ✅ (2:3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NOP vs OKC
Typ: OKC win i poniżej 234,5 pkt
Kurs: 3,5 (Unibet) ⛔ (118:114)

Ja tutaj sobie trochę zaryzykuje. Generalnie uważam, że OKC to bierze i kurs 1,79 jest do gry. Wypada Mirotic i niepewny jest występ Moora. Dobrze wiemy ile oni dają w ofensywie zespołowi Pelicans. W ogóle gospodarze tego spotkania, jakoś mnie nie przekonują. Niby do przodu jeszcze jakoś to wygląda, ale ta ich gra jest mocno chaotyczna i jakaś taka bez ładu i składu. U siebie mogą powalczyć, ale mam nadzieję że OKC się przyłoży w obronie i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł Davisowi. Mają do odcięcia również Randle i Holidaya. Nie będzie takie proste, ale nie ma dwóch dystansowych strzelców, więc powinno być łatwiej. W ostatnim pojedynku 4 listopada OKC wygrali 122:116. Hill czy Frazier to praktycznie nie stanowią zagrożenia w ofensywie, a ławki to oni nie mają. OKC gra bardzo dobrze w defensywie jak trzeba, także liczę na pełną mobilizację. Linijka wysoka bo Pelikany to ofensywna ekipa, bez obrony, ale jakoś tak przewiduje tutaj niższy wynik.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dodaje na teraz jeszcze takie coś. Reszta później:
Bam Adebayo over 11,5 pkt kurs: 2,05 (Unibet) ⛔ (3)
Josh Richardson over 15,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (11)

Miami znowu osłabione brakiem Whiteside i teraz poszło info że Dragic wypada. Bam gra naprawdę fajnie pod nieobecność wysokiego Miami. Jego ostatnie mecz to 12, 14, 22 pkt. Bez Dragica więcej będzie rozgrywał Wade. Nawet pomimo wysokiego Goberta, Bam jest w stanie swoje wrzucić. Utah jest dosyć niepewne i dobre mecze przeplata bardzo słabymi i tutaj wynik może być różny. Pomimo tego że są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Do tego dorzucam na przełamanie Richardsona bo jemu nie za dobrze idzie ostatnio.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW -10,5 pkt kurs: 2,7 (Unibet) ⛔
Mecz na szczycie, ale ja tutaj biorę stronę gospodarzy. Machina ruszyła, skład pełny. Do tego nie wiadomo co z Kawhi, a Toronto jest dzień po dniu. Chociaż mecz z Clippers może ich jakoś nie zmęczył to jednak Warriors będą chcieli się pokazać przed własną publiką. Myślę, że nie będą w stanie gości utrzymać tempo gry jakie narzucą gospodarze. Zobaczymy jak to się potoczy.
Dorzucam jeszcze NHL:
Chicago vs Pittsburh typ: Chicago win (w tym dogrywka i karne) kurs: 2,6 (Unibet) ✅ (6:3)
W 2017 roku Chicago wygrało wszystkie mecze z Pingwinami, nawet 10:1...Jest to coraz słabsza ekipa i teraz nawet notują serię 8 porażek z rzędu. Teoretycznie nic za nimi nie przemawia, ale to jest NHL. Skoro tak dobrze im idzie z nimi to może pora na przełamanie.
Anaheim vs Dallas, typ: Anaheim win kurs: 2,4 (Unibet) ✅ (6:3)
Kolejna ciekawostka statystyczna, którą się tutaj sugeruje. Jakoś aż tak nie biorę tego typu rzeczy pod uwagę, ale tutaj w starciach pomiędzy tymi ekipami gospodarze wygrywają już od 11 pojedynków z rzędu...I to bez dogrywek! Ostatnio kiedy wygrali goście to był 2015 rok. Także spróbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra tak na szybko:
Harden zdobędzie 31 pkt lub więcej i Houston wygra kurs: 2,6 (Etoto) ✅ (126:111 Harden 50 pkt)
Kolejny typ specjalnie przygotowany przez Etoto. Szczerze powiedziawszy to nie mam przekonania co do tego typu, ale próbuję za niewielką stawkę. Nie lubię obstawiać na Houston i ogólnie ich oglądać. Grają jak się uda. Jak trójka siedzi to są groźni i jak im się chcę pograć w obronie. Dla Hardena pojedynek prestiżowy tak więc powinien się spiąć i poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.
DeRozan over 6,5 asysty kurs: 2,15 (Unibet) ✅ (7)
Dobry kurs i są szanse na trafienie. Ostatni mecz w ogóle nie rzucał, a tylko podawał, no ale to było z Suns. Wcześniej z Utah u siebie 8 asyst. Oprócz dobrej ilości punktów DeMar stara się fajnie kreować akcje. Przyda się jego dynamika i penetracje. Myślę, że te 7 asyst jest w stanie wykręcić. Mecz do łatwych należał nie będzie, a Clippers powinni się postawić.
NHL:
Winnipeg vs Edmonton over 6,5 gola kurs: 2,33 (Unibet) ✅ (5:4 pd)
Dosyć wysoki kurs jak na tak ofensywne ekipy. Tutaj też do mnie przemawiają statystyki. W meczach między tymi ekipami przeważnie pada dużo bramek. Na ostatnich 8 pojedynków w 2017 i 2018 roku 6 razy taki overek został pokryty. Obie ekipy w formie i sporo strzelają ostatnio. Liczę na strzelanine.
Minnesota vs Florida typ: Minnesota win kurs: 1,86 (Unibet) ✅ (5:1)
Znowu liczę na Minnesotę. Ostatnio dosyć gładko rozprawili się z Montrealem. Teraz przyjeżdża do nich ekipa z Florydy. Ostatnio goście wygrali w Minneapolis w 2010 roku. Także statystyka jest nieubłagana. Stawiam na gospodarzy i ich pewne zwycięstwo. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Wizards win kurs: 2,02 (Unibet) ⛔ (125:118)
Sytuacja wygląda następująco, Brooklyn zanotował teraz 3 zwycięstwa z rzędu, w tym dwa naprawdę trudne mecze z Philla (ich druga porażka u siebie!) oraz wygrana z Toronto po dogrywce. Tak sobie myślę, że aż tyle zwycięstw im nie potrzeba i pora coś przegrać. Kurs już spadł wcześniej na Wizards było 2,15 więc bardziej się opłacało. Nie ogarniam stylu ekipy gości i właściwie nie wiem o co oni grają. Typ coś jak na Utah albo Rockets rosyjska ruletka. Nie ma tutaj co za dużo analizować, mam po prostu nadzieję że goście zagrają tak jak w ostatnim meczu z Bostonem to powinni to wziąć.
Memphis -4,5 pkt kurs: 1,96 (Unibet) ⛔ (97:100)
Gospodarze grają z nieprzewidywalnymi Miami. Wraca do składu Whiteside i sam nie wiem cz to jest atut czy przekleństwo. Pod koszem się przyda, bo fizycznością to Memphis ich przewyższa. Kurs całkiem całkiem, a według mnie miśki są zdecydowanym faworytem tego starcia. Wade chory, zagra na pewnoe Johnson i Winslow. Trudno będzie Miami prowadzić grę bez rozgrywającego. Może być problem z pozycjami do rzutu. Mam nadzieję, że Memphis ich stłamszą i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł.
NHL:
NY Rangers win kurs: 2,06 (Unibet) ⛔ (3:4pd a prowadzili juz 3:0 i na 8 min do końca 3:1...)

Znowu się kieruje statystykami. Historycznie NYR wygrało ostatnie 9 pojedynków z Arizoną. Dwa razy po dogrywce.U siebie ostatnio z Arizoną przegrali w 2007 roku! Także gospodarze mają na nich patent. Do tego muszę dodać że goście mają w nogach 2 mecze więcej bo grali w nocy 14 oraz 12. A gospodarze ostatni mecz rozrgrali 11 grudnia. Arizona na wyjazdach ostatnio cieniuje, mam nadzieję że Rangersi spokojnie to wygrają.
Pittsburgh vs Boston typ: over 6,5 kurs: 2,4 (Unibet) ✅ (5:3)
Typ trochę ryzykowny, ale jest szansa powodzenia. Gospodarze będą chcieli się zrehabilitować za tą sromotną porażkę z Chicago. Mecze pomiędzy tymi drużynami często są overowe. Na ostatnich 5 spotkań były 4 razy overy 6,5. Liczę na dużą ilość bramek i sporo sytuacji z jednej jak i drugiej strony. Oby skuteczność dopisała.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Donovan Mitchell over 21,5 pkt i Utah win kurs: 2,75 (Etoto) godz 23:00 (Meksyk) ⛔ (89:96 Mitchell 24 pkt)
No cóż ja spróbuję coś takiego. Mecz za niedługo, więc trzeba się spieszyć. To jest zakład w Etoto Plus. Takie mecze Global Games różnie wyglądają. Tym razem ekipy spotykają się w Meksyku. Krótko mówiąc Utah to taka niewiadomo. Powinni przed meczami informować jak to tym razem będzie wyglądało. Ja to podbieram bo jak Utah ma wygrać to Mitchell ich pociągnie. Orlando łatwo nie odda i Vucevic na pewnoe im w tym dopomoże. Mecz mam nadzieję, że będzie w miarę wyrównany i Donovan dostanie sporo minut. Oby mu trója siedziała w tym Mexico City.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
NHL na noc:
Detroit win (w tym dogrywka i karne) kurs: 2,75 (Etoto) ⛔ (4:3k niestety porażka w karnych, chociaż nie zaslugiwali nawet na punkt)
Hmm coś za wysoki ten kurs na NY Islanders. Ekipy podobnego kalibru, obie słabe. Fakt Detroit jest dzien po dniu, ale myślę że to nie będzie miało aż takiego znaczenia. Ostatnie 5 pojedynków Islanders u siebie z Detroit to 3 wygrane gości. Zazwyczaj są to bardzo zacięte mecze z dużą liczbą bramek. Stawiam, że Detroit powalczy i mogą nawet w karnych wygrać.
Pittsburgh vs LA Kings under 6 kurs: 1,95 (Etoto) zwrot bylo 3:3
Tutaj znowu patrzę na statystyki i mecze pomiędzy tymi drużynami i widzę undery. Ostatnie 5 pojedynków to under 6. Dodatkowo Pingwiny grają dzień po dniu, dlatego myślę że zbyt wiele goli tu nie padnie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Heerenven vs Utrecht over 3,5 kurs: 2,45 (Etoto) godz 12:15 ✅ (2:3)
Mecz za niedługo wiec tak na szybko. Obie drużyny są mocno ofensywne a mecze między nimi obfitują często w bramki. Na ostatnie 9 spotkań 6 razy byl over 3,5. Warto sie temu przyglądać live. Jeżeli szybko nie strzela można łapać fajne kursy na over 2,5 albo btts.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
ONICO Warszawa wygra mecz a Kurek zdobędzie 21 pkt lub więcej, kurs: 3,15 (Etoto) godz 17:30 ⛔ (Warszawa wygrała 2:3 a Kurek niestety się skontuzjował i zagrał 2 sety zdobywając 12 pkt...)
No tutaj się pobawimy w siatkówkę. Ciekawy kurs i fajna opcja. Warszawa sporo zyskała po tym transferze. Wiadomo jaką Bartek jest siłą w ataku. Do tego doszedł Penczew także rywalizacja o miejsce w składzie się zwiększyła. Pod wodzą Antigi i tak dobrze się spisywali, a teraz powinno być jeszcze lepiej. Na tą chwilę Warszawa jest 3 a Jastrzębie 4. Zamieszanie z trenerem u gospodarzy, niespodziewane odejście także różnie to może wpłynąć na drużynę.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Toronto under 210,5 pkt kurs: 1,9 (Unibet) ✅ (95:86)
Kawhi Leonard over 27,5 pkt kurs: 1,7 i ponad 7,5 zbiórki kurs: 1,7 (Unibet) ✅ ✅ ( 29/14)
Ibaka over 18,5 pkt kurs: 1,87 i ponad 8,5 zbiórki kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ ⛔ (14/7)

Dobra krótko i na temat. W Toronto nie gra Lowry, Siakam, Valenciounas i niepewny występ Freda. Kawhi i Ibaka to będą główne strzelby na ten mecz. W Denver nie gra się łatwo pomimo sporych absencji gospodarze. Na tej wysokości jakoś wszyscy tracą skuteczność. Ja jednak liczę na przełamanie tej hali. Toronto niedawno przegrało z Denver u siebie, więc teraz pora na rewanż. Leonard swoje powinien wrzucić. W pierwszym meczu miał 27 a większość była dostępna. Ibaka powinien również double double zrobić spokojnie. Myślę, że zbiórki są pewniejsze w jego przypadku. Tam nie będzie komu rzucać, więc Ci dwaj panowie powinni spokojnie dominować w drużynie Toronto. Jedyne czego można się obawiać to dobra defensywa w Denver, bo ostatnio każdego zatrzymują poniżej 100pkt a bez rozgrywającego w Toronto może być problem z kreowaniem akcji. Dlatego dorzucam jeszcze do tego meczu under.
 
Do góry Bottom