>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

historie związane z LV BET

A 45

as1996

Użytkownik
Panowie, konto odblokowałem. Sprawdzając historię zakładów - faktycznie, nie miałem racji. Postawiłem na wynik całego spotkania, przy poszczególnych kwartach jest oznacznik 1Q, 2Q, 3Q czy 4Q.
Co do błędnie rozliczanych zakładów, zdania nie zmienię, za często im się to zdarza.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Panowie, konto odblokowałem. Sprawdzając historię zakładów - faktycznie, nie miałem racji. Postawiłem na wynik całego spotkania, przy poszczególnych kwartach jest oznacznik 1Q, 2Q, 3Q czy 4Q.

Co do błędnie rozliczanych zakładów, zdania nie zmienię, za często im się to zdarza.
Ważne że potrafisz się przyznać, bo opinie szczegolnie wsrod nowych bukmacherów są ważne
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Nie wiedziałem czy to dobry temat, ale postanowiłem kogoś zapytać tutaj, też parę razy zostałem oszukany przez LVBet, raz doszło do tak kuriozalnej sytuacji, że w mailu odpisali mi, że przyznają mi rację(!), oraz bardzo przepraszają za pomyłkę przy rozliczeniu. Zadość uczynienie? &quot;Informuję, że ze względu na pomyłkę nie z Pana oczywiście, zdarzenie zostało unieważnione i rozliczone ze stawką 1,00.&quot;
Jak to się jednak mówi &quot;karma&quot; wraca. Wczorajszego dnia pewny, że typ nie wszedł postanowiłem położyć się spać, ależ było moje zdziwienie, gdy dzisiaj rano loguje się na stronkę, a tam zakład rozliczony na plus(!), spotkał ktoś się z taką sytuacją? Liczyć, że ktoś to z nich ogarnie i gdzieś zgłosić, czy żyć zasadą, że wygrana to wygrana? :p
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Raczej pytanie sarkastyczne, bardziej chodziło mi o pierwszą sytuację, gdzie jawnie oszukują ludzi, jakim prawem, gdy przyznają się, że zakład błędnie rozliczony - nagle liczą go po kursie 1.00?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Raczej pytanie sarkastyczne, bardziej chodziło mi o pierwszą sytuację, gdzie jawnie oszukują ludzi, jakim prawem, gdy przyznają się, że zakład błędnie rozliczony - nagle liczą go po kursie 1.00?
Też miałem takie sytuacje i bezczelnie gadają, że błąd przy wystawieniu kursów. Nic z tym nie zrobisz, bo mają taki zapisek w regulaminie...
 
lubi-podupic-cro 0

lubi-podupic-cro

Użytkownik
Nie chciałbym robić offtopa ale nie tylko z w.w bukmacherem są problemy. Kiedyś grałem u jednego Buka i gdy przegrywałem kase to wszystko było ok. Kiedy mieli mi wypłacić to nagle zaczęli się upominać o takie śmieszne rzeczy jak &quot;rachunek za gaz&quot; aby potwierdzić moje dane itp. Inny bukmacher tu już z nazwy STS, ma notoryczne problemy z logowaniem...szczególnie irytujące jak są ciekawe mecze/wyniki na live. Ile straciłem na tym kasy-nie mogąc obstawić -to już nie wspomnę. Panowie zapytam wprost? Po co kombinować ze stosunkowo nowymi bukami jak można grać np. w Fortunie? Ja u nich zaczynałem jakieś 20 lat temu w punktach naziemnych...i powróciłem, testując po drodze chyba z 10 innych.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak grasz dla zabawy, nie za bardzo przejmując się bilansem i pieniędzmi, to oczywiście w polskich bukmacherach można pykać. Ale jak już potrafisz liczyć, to wiesz że granie u rodzimych bukmacherów jest kompletnie nieopłacalne, bo nie dość że na starcie kasują cię z 12% stawki, to potem jeszcze dokładają kolejne kilka procent na większej marży na kursach.
 
lubi-podupic-cro 0

lubi-podupic-cro

Użytkownik
Jak grasz dla zabawy, nie za bardzo przejmując się bilansem i pieniędzmi, to oczywiście w polskich bukmacherach można pykać. Ale jak już potrafisz liczyć, to wiesz że granie u rodzimych bukmacherów jest kompletnie nieopłacalne, bo nie dość że na starcie kasują cię z 12% stawki, to potem jeszcze dokładają kolejne kilka procent na większej marży na kursach.
a czy na innych bukach w Polsce niż te &quot;polskie&quot; można grać?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wg polskiego prawa grać nie można, jednak podobno wiele ludzi to omija :eek:
No te niepolskie to typu unibet, bah, czy jakieś 1xbet, które ostatnio są popularne na forum. Ostatnia polska ustawa spowodowała wycofanie się z polskiego rynku takiego bet365, które dotychczas było liderem, ale ludzie omijają ten problem, mając konta np. na znajomych z Wysp, Norwegii, czy Bangladeszu ;)
 
lubi-podupic-cro 0

lubi-podupic-cro

Użytkownik
Wg polskiego prawa grać nie można, jednak podobno wiele ludzi to omija :eek:
No te niepolskie to typu unibet, bah, czy jakieś 1xbet, które ostatnio są popularne na forum. Ostatnia polska ustawa spowodowała wycofanie się z polskiego rynku takiego bet365, które dotychczas było liderem, ale ludzie omijają ten problem, mając konta np. na znajomych z Wysp, Norwegii, czy Bangladeszu ;)
Nie bardzo sobie wyobrażam w jaki sposób można to obchodzić będąc w Polsce... IP też mają z Bangladeszu ? Co do tego że bet365 to był/jest najlepszy bukmacher to nie mam wątpliwości. Moje poprzednie wpisy dotyczyły tego ,że moim zdaniem najbardziej stabilnym legalnym bukmacherem w kraju jest Fortuna, więc po co ryzykować i wkur#iać się grając u innych??
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Bo na starcie nie zabeirają ci ponad 15% twojej kasy, a to jest sporo ;) A w zdecydowanej większości przypadków te kilkanaście procent decyduje o tym czy zarabiasz u buka czy sponsorujesz jego prezesowi wakacje w Barcelonie na LM. Dodatkowo oferta jest też kilkakrotnie lepsza w becie niż w polskich ziemniakach.
Jak obchodzą? Wystarczy pobrać jeden prosty program zwany vpn i wykupić sobie premium na jakiś okres.
 
lubi-podupic-cro 0

lubi-podupic-cro

Użytkownik
Bo na starcie nie zabeirają ci ponad 15% twojej kasy, a to jest sporo ;) A w zdecydowanej większości przypadków te kilkanaście procent decyduje o tym czy zarabiasz u buka czy sponsorujesz jego prezesowi wakacje w Barcelonie na LM. Dodatkowo oferta jest też kilkakrotnie lepsza w becie niż w polskich ziemniakach.
Jak obchodzą? Wystarczy pobrać jeden prosty program zwany vpn i wykupić sobie premium na jakiś okres.
Po pierwsze nie 15 % a 12 %. Po drugie nie sponsorujesz prezesa firmy bukmacherskiej tylko...dokładasz do skarbu państwa, a po trzecie to nawet zmieniając IP...lepiej uważać na banki, one mają obowiązek notować/informować co i jak państwo... ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
12% + kilka na marży. Sponsorujesz wakacje prezesa, właśnie grając w ziemniaku, który ma kursy
1,8 -1,8 (- podatek, czyli 1,58 - 1,58), zamiast 1,9 - 1,9. Grosz do grosza...
Nikt mądry grający w bet365 nie wypłaca pieniędzy na konto bankowe. Od tego są portfele. A te już raczej nie będą powiadamiały odpowiednich instytucji.
 
lubi-podupic-cro 0

lubi-podupic-cro

Użytkownik
12% + kilka na marży. Sponsorujesz wakacje prezesa, właśnie grając w ziemniaku, który ma kursy
1,8 -1,8 (- podatek, czyli 1,58 - 1,58), zamiast 1,9 - 1,9. Grosz do grosza...
Nikt mądry grający w bet365 nie wypłaca pieniędzy na konto bankowe. Od tego są portfele. A te już raczej nie będą powiadamiały odpowiednich instytucji.
Człowiek gra 20 lat u buka i co dzień uczy się czegoś nowego ;) Ja mimo wszystko nie pakuje się w taki interes...
 
Do góry Bottom