>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

historie związane z LV BET

B 0

budocnost

Użytkownik
Założyłem konto w LVbet kilka tygodni temu. Zainteresowała mnie głównie ich oferta dotycząca polityki (po jakimś czasie zorientowałem się, że jest ona kopiowana z 1xbet.com, po prostu &quot;analitycy&quot; nie przepisują wszystkich zdarzeń, a jedynie niektóre).
Postawiłem około 2000 zł na zwycięstwo Pinery w pierwszej turze wyborów prezydenckich w Chile. Tak jak przewidywałem - typ był trafny. Łączna wygrana wyniosła ok. 1000 zł na &quot;czysto&quot;.
Postawiłem następnie kilka typów koszykarskich i piłkarskich, przegrywając ok.500 zł.
Ponieważ firma oferowała kursy także na drugą turę wyborów w Chile, postawiłem znów na Pinerę. Jednocześnie miały miejsce wybory w australijskim stanie Queensland, gdzie uważałem za dość prawdopodobne zwycięstwo socjaldemokratów. Nie zdziwiły mnie limity dla mnie na te zdarzenia. Łącznie mogłem postawić po ok. 300 zł na każde z tych zdarzeń. Tak socjaldemokraci jak i Pinera wygrali wybory.
Z ciekawości sprawdziłem swoje obecne limity polityczne -
np. w zakładzie &quot;ile kobiet wystartuje w wyborach prezydenckich w Rosji&quot; (linia 1,5) mogę postawić maksymalnie 2 zł i 20 gr na &quot;powyżej 1,5&quot; i 3 zł 99 gr na &quot;poniżej 1,5&quot;.
Ok, stwierdziłem, na polityce się nie znają, boją się, nie ma sprawy, spróbuję sobie pograć co innego.
Jak się okazało, ta wspaniała firma postanowiła zlimitować mnie na wszystkie możliwe sporty ???? .
Postanowiłem sprawdzić jeszcze na koniec piłkarskie mistrzostwa świata - w końcu chyba w takiej &quot;konkurencji&quot; się mnie nie będą obawiać?!
Mecz otwarcia - Rosja-Arabia Saudyjska
Rosja (kurs 1.38) - maksymalna kwota 198 zł i 46 gr.
remis (4.74) - 20 zł 11 gr.
Arabia Saudyjska - (9.8) - 8 zł 57 gr.
Ta &quot;firma&quot; to kompletna parodia `bukmacherki`. Napisałem do ich `supportu` - brak reakcji ani zainteresowania takim zlimitowaniem (zacytowano mi artykuł, z którego wynikało, że mogę stanowić zagrożenie dla interesów firmy... faktycznie, przejrzeli mnie - właśnie zamierzałem z Putinem i znajomymi szejkami ustawić mecz otwarcia mistrzostw ???? ).
Żeby sytuacja była jasna - w pewnym momencie, zorientowawszy się, że na czym jak na czym, ale na polityce to oni się nie znają, napisałem im, że pracowałem przez pewien czas jako analityk i mogę im zaproponować współpracę w tworzeniu kursów na zdarzenia polityczne i parę egzotycznych sportów. W odpowiedzi dostałem tylko standardową formułkę: &quot;proszę przesłać swoje CV z krótką informacją jakim stanowiskiem jest Pan zainteresowany, bezpośrednio na adres: [email protected] &quot;... .
Podsumowując, LVbet prezentuje niestety poziom prawdziwych &quot;januszy&quot; biznesu bukmacherskiego (i to z pewną przewagą w tej kategorii nad konkurencją, która, jak wiecie, jest u nas duża ???? ).
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
normalka, ja mam podobne limity (rzędu kilku, kilkunastu złotych) a nie ograłem ich nawet na 1.000 złotych. Widocznie jak zagrasz pierwsze 2-3 typy i trafisz od razu trafiasz na czarną listę, nawet się nie kryją więc z tym że są bukmacherem tylko do przegrywania kasy
 
Do góry Bottom