>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Hiszpania- Czechy, Turcja- Chorwacja] - 1 kolejka gr. D, 12-13.06.2016 r.

P 20

pc3

Użytkownik
Hiszpania - Czechy

W tym meczu mam fajny kursik na BTS, wg mnie Hiszpania nic nie ugra w tym Euro, nie z tym trenerem.

Typ BTS @2,10 - totomix
nie z &quot;tym&quot; trenerem, z którym zdobyli MŚ i ME? jak dla mnie Hiszpania kadrowo spokojnie może walczyć o wygraną tylko, czy trafią z formą, bo moim zdaniem będą chcieli się odkuć za MŚ2014, gdzie był blamaż
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wiadomo co z Davidem? Wybuchła afera z jego udziałem i podobno został odesłany do słonecznej Hiszpanii. Jeśli to prawda, to w bramce stanie Iker, a wiadomo że swoją najwyższą formę to on dawno zgubił.
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Słyszałem, że podobno nie został odesłany do Hiszpanii. Jeden z zawodników hiszpańskich napisał na chyba na twitterze, że De Gea jest dalej w hotelu, ale nie zagra. Mogę mieć złe informacje. Wszystko się okaże.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dario Srna kartka TAK
4.25
Unibet
Sorry ale dla mnie value. Ogólnie w Betssonie wystawili go po 3.00. Srna łapie sporo kartek, dał już zarobił w LM w meczu chociażby przeciwko Realowi. Moim zdaniem będzie dziś gorąco, Srna swoje lata ma. Szybkość nie ta a jego pozycja skłania mnie do zaryzykowania. Wchodzę w to w stawce 3/10. Potem zobaczymy co wyjdzie z tego i będę być może kombinował dalej. Dla mnie to dość pewny bet.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Balta kartka TAK
4,00 ✅ ✅
Unibet
Hakan Balta lubi ostrą grę, dlatego o kartkę nie będzie dzisiaj trudno. Gra przeciwko Mandžukićovi który lubi się przepychać zastawiać a Balta moim zdaniem ma wyraźne braki szybkościowe. Spróbujemy delikatnie go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Turcja - Chorwacja
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak
@2.00
Bwin

Jak do tej pory taki zakład nie wszedł w jednym meczu, a było to wczoraj gdzie Szwajcarzy pokonali 1:0 państwo Popka. Myślę, że mieli więcej szczęścia, bo Albania grająca w osłabieniu grała o wiele lepiej niż Szwajcaria i jeszcze ta nie wykorzystana okazja na doprowadzenie do remisu. Widać, że futbol ewoluował, poziom się wyrównał, co można było już doświadczyć na własne oczy. Każdy może teraz sprawić niespodziankę.
Widzimy co się dzieje. Rumunia strzeliła bramkę Francuzom i byli blisko sprawienia niespodzianki. Wczoraj Rosja rzutem na taśmę wywalczyła remis z Anglią, która powinna ich zgwałcić.
Jedni i drudzy mają ciekawy bilans ostatnich swoich spotkań. Turcy na ostatnich 5 spotkań nie trafili do siatki przeciwnika tylko raz, natomiast Chorwaci strzelali w każdym meczu.
To może być ciekawy mecz na boisku, jak i trybunach.
Powodzenia!:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Turcja - Chorwacja
Over 4,5 kartki w meczu
Typ: Tak
Kurs :1.77
Óni
W ostatnich 2 meczach tych ekip na euro było po 7 kartek. Biorąc pod uwagę temperamenty oby ekip to mocny bet na dziś. Sędziował będzie Jonas Eriksson.

 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
12.06 15:00 Turcja - Chorwacja
over 4,5 kartek 1,83 betathome 5j ⛔⛔⛔
over 2,5 gola 2,35 betsson 3j ⛔⛔⛔
Wynik: 4 kartki
0-1



Analiza:
Moim zdaniem zapowiada się dość ostry mecz. Dwa krewkie narody a do tego pewnie dość gorąca atmosfera na trybunach. Oba zespoły raczej silniejsze w ataku niż w obronie co powinno powodować sporo sytuacji bramkowych a co za tym idzie powinniśmy zobaczyć kilka goli. Sędzią tego spotkania jest Jonas Eriksson. Szwed jest dość skrupulatnym sędzią i liczę że dziś nie pozwoli na jakąś brutalniejszą grę. Pojedynki Mandzukić kontra Topal czy Balta powinny zaowocować jakimiś kartkami. W środku pola też trzeba się spodziewać sporej walki. Moim zdaniem nie obędzie się tutaj bez sporej ilości kartek.​
 
P 0

perfekcyjny

Użytkownik
Turcja - Chorwacja :
Mecz będzie dosyć leniwy, gra będzie koncentrowała się w dużej mierze w środku boiska, obie drużyny będą próbowały zdobywać gole kontrami. W ostatnich 10 minutach I połowy chorwaci staną się bardziej ofensywni, będą atakowali w każdy możliwy sposób. Druga połowa bramka na początku dla chorwatów. Drugi gol dla tej drużyny wpadnie po 60 minucie, turcy strzelą bramkę kontaktową w okolicach 80 minuty i zaczną napierać na bramkę chorwatów, nieskutecznie jednak.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Turcja - Chorwacja
Chorwacja
2,05 B365
✅ ✅ 0-1 :gool: ✅ ✅
Ja tu dzisiaj poluję na zwycięstwo Chorwatów. Po pierwsze, Chorwacja w swoim składzie, ma znacznie lepszych zawodników niż by mieli to Turcy. Środek pola jest wręcz genialny, do budowania akcji na zdobycie bramki, czy też bramek w dzisiejszym spotkaniu. Modrić, Rakitić a nawet taki Brozović stanowią pewien monolit w swojej elicie i to oni będą dzisiaj szukać swoich kolegów aby zdobyć gola. Może nawet sami się pokuszą o trafienie, kto wie. Znając temperament Rakiticia, to nie raz go zobaczymy jak będzie gnał na bramkę. Chorwacja, co prawda nie miała wiele spotkań, przed EURO, tak jak Turcja i tutaj widać może lekką różnicę, bo Turcja wygrała kilka towarzyskich spotkań z elitami z górnej półki. Z taką Austrią, czy też Szwecją. No ale Euro, to nie mecze towarzyskie, tu liczy się prestiż. Poza tym Turcy nie mają jakiejś solidnej obrony. Zwykle bywa dziurawa, a Chorwaci i siłę mają także w ataku. Nie będzie to na pewno lekkie spotkanie dla obu ekip, ale Chorwacja ma więcej w mojej ocenie argumentów za wygranie tego spotkania, niżeli Turcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
otobet 115

otobet

Użytkownik

Hiszpania - Czechy
Pierwszym spotkaniem poniedziałkowym będzie pojedynek Hiszpanii z Czechami. Niezwykle ważna będzie tutaj postawa lini defensywy czeskiej, ponieważ Hiszpanie są znani z dobrej i konsekwentej gry. W swoich szeregach mają świetnie uzdolnionych technicznie graczy jak Silva czy Iniesta i to właśnie na nich ciąży największa presja. Czy poradzą sobie oni z tą odpowiedzialnością? Wielu ekspertów stawia ich za faworytów całego turnieju. Czy udowodnią to już podczas pierwszego spotkania? Spotkanie będzie można śledzić na naszych zakładach LIVE.
Propozycja :
Zwycięstwo Hiszpania
Kurs: 1.48 ✅ ✅
Otobet
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Hiszpania wygra dokładnie 1 golem 3.50 Bet365 ✅✅✅

Pierwszy mecz tej grupy, Hiszpania-Czechy. H2H to 3-1-0 patrząc od strony Hiszpanów. Dwa z trzech wygranych spotkań wygrywali jednym golem, widać jak to są zacięte mecze między nimi. A w tych mistrzostwach tylko Niemcy wygrali więcej niż jedną bramką, strzelając ją zresztą w 93min. Hiszpanie są o klasę lepsi, mają lepszych piłkarzy chyba na każdych pozycjach, no może z wyjątkiem bramki postawił bym remis przy De Gea i Cech. Hiszpanie wygrają ale Czesi bardzo dobrze prezentowali się również w spotkaniach eliminacyjnych jak i kontrolnych. Lecz nie będzie to duże zwycięstwo, najbardziej prawdopodobne jest tu zwycięstwo jedną bramką, 1:0 lub 2:1. Pozdrawiam!


E: elegancko kursik siadł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 118

revolt86

Użytkownik
Hiszpania vs Czechy
Brak kartki przed 33min
1.83

bet365
Mecz sędziuje Szymon Marciniak , jest sędzią który pozwala na dobre tempo gry . Sędziowie na Euro 2016 póki co ostrożnie bardzo kartkują graczy ( zwłaszcza w pierwszych połowach ) . Analizując wszystkie mecze które się odbyły to przed 30min gry tylko w meczu Albanii ze Szwajcarami padła kartka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czechy niby wygrały swoją grupę eliminacyjną, ale nie sądzę żeby cokolwiek mieli dzisiaj ugrać z Hiszpanią. To już nie jest ten skład co chociażby na EURO 2004. Jest to dość przeciętna ekipa. Boję się jednak trochę stawiać na Hiszpanię, ponieważ w bramce Czechów gra Cech a po stronie Hiszpanów? No właśnie, de Gea ma podobno nie grać a nawet jak zagra ta afera która się wokół niego rozpętała mogłaby mieć zły wpływ na jego grę. Chociaż nie wiem jak to jest naprawdę, tego raczej nikt nie wie. Teraz pytanie jak sobie poradzi ewentualnie Casillas? Ktoś oglądał jego mecze w Porto? Gra coś lepiej niż to co grał pod koniec kariery w Realu?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
To samo co w końcówce w Realu, czyli przestraszony i walący babole. Na pewno w tym momencie to jest półka niżej niż De Gea.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No właśnie, więc trzeba poczekać na składy. W sumie to myślę że ta afera jakiegoś wielkiego wpływu nie będzie miała na de Gea, bo tak zostałby odesłany do domu a tak się nie stało.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
HiszpaniaCzechy Hiszpania: posiadanie piłki under 63,5 1,85 Betsson

Prześledziłem statystyki z ostatnich meczów Hiszpanii oraz eliminacyjnych nt posiadania. Wnioski? Hiszpania robi taką linie w dwóch przypadkach: gra z leszczami albo ma niekorzystny wynik i musi gonić (jak ostatnio w sparingu z Gruzją czy wcześniej z Rumunią). Z ekipami pokroju BiH, Włochy czy Ukraina buja się koło 50-55%. To już nie ta Hiszpania, która nie pozwalała dotknąć piłki rywalowi. Odeszli Xavi i Xabi Alonso, a więc piłkarze, na których bazował środek pola i to ich styl robił wysokie wyniki posiadania. Nie wydaje mi się, by Czesi długo potrafili się przeciwstawić rywalom. Dla porównania Polska miała z Irlandią Północną 64%, a wydawało się że ciągle utrzymywali piłkę.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Hiszpania - Czechy X2 @2,80 Bet365 ⛔
Absolutnie nie uważam, żeby Hiszpania była aż tak ogromnym faworytem. Ta drużyna to potworna stagnacja. Del Bosque to już dawno powinien się udać na emeryturę. Nie zmieniają w swojej grze nic, a coś co działało w 2010 roku, teraz już nie działa bo świat znalazł remedium. Trzymanie się ciągle tych samych twarzy, które są coraz starsze i słabsze. Po absolutnej klęsce na Mundialu w Brazylii nie wyciągnięto żadnych wniosków. Typ przeciwko Hiszpanii, a Czesi pokazali w kwalifikacjach, że są poważnym zespołem i aż taki kurs na X2 to gotów jestem zaryzykować, i ewentualnie zamknąć ze 150-180% zysku jeśli będzie utrzymywał się korzystny wynik.
Hiszpania płynie najdalej w ćwierćfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Do góry Bottom