>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hit: FC Barcelona - Manchester United 8.08.2012, Göteborg

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Barcelona - Manchester United





Williamhill

Już 8 sierpnie rozegrane zostanie kolejne szlagierowe spotkanie. Oczy fanów tym razem skierowane będą na mający pół miliona mieszkańców szwedzki Göteborg. Na boisko wyjdą tym razem piłkarze Barcelony i Manchester United, mówi się że dziś na Ziemi co dziesiąty człowiek to fan Czerwonych Diabłów, na pewno pod tym względem Duma Katalonii nie ustępuje Anglików, wiec zakładam że tym spotkaniem zainteresuje się wielka grupa ludzi.



Skoro wielki mecz, to i wielkie oczekiwania. Manchester po nieudanym sezonie, po przegranym finale Ligi mistrzów właśnie z Barceloną na Wembley ma tutaj wiele do udowodnienia. Barcelona zaś skupiła się dziś jednak na czym innym, mam tu na myśli zagrabienie pieniędzy, ostatnio mocno postawili na rywali w meczach towarzyskich. Kilka dni temu wygrali w karnych z arabskim PSG, teraz szykują się na United. Kto jest waszym faworytem, co myślicie o ofercie na ten mecz, czy przypadkiem kurs na Barcelonę nie jest za nisk, o tym możecie podyskutować tutaj. O ile dobrze się orientuje mecz ten będzie można obejrzeć w Canal+​

Zapraszam do dyskusji.​
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Orientujesz się bardzo dobrze, bo mecz będzie na Canal Sport. Zresztą jest to ostatni sparring United jaki będzie transmitowany. Na ławkę United wróci na to spotkanie Ferguson, a na ławce Barcelony będzie Tito dla którego będzie to pierwsze starcie z United. Owszem United miało nie udany ubiegły sezon, blamaż w LM, potem porażka w lidze i oddanie tytułu City. Barcelona jednak też nie miała dobrego sezonu, zdeklasował ich Real Madryt w walce o Mistrzostwo, a bezwzględnie skuteczna była Chelsea w LM. To już kolejne spotkanie w ramach przygotowań pomiędzy tymi ekipami, ostatnio grali ze sobą chyba rok temu w ramach Audi Cup i Diabły wygrały 2-1. Co do kursów jak zwykle nie powalają patrząc na Barcelonę a kuszą ze względu na ich rywala. Vidić zakomunikował dziś,że nie martwi się tym,że United mało strzela w tym okresie, bowiem drużyna wynosi z meczu to co mają w założeniach.
Barcelona natomiast ma inny ważny cel o którym mówi Iniesta mianowicie jest to wygranie Superpucharu Hiszpanii ;)
Jutro zapewne ujrzymy ciekawe widowisko ale to bardziej kasowa impreza jak rywalizacji. Uważam,że nie będzie wielu bramek a sam osobiście chyba zagram,że United zachowa czyste konto lub,że Barcelona nie strzeli 1.5 bramki. Jeszcze trochę do meczu jest więc na spokojnie wyszukam coś a potem edytuje post ;)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Z punktu widzenia MU niestety mocno skuteczność zawodzi w ostatnich sparingach więc spodziewałbym się underu
Do obrony wrócił Vidic niestety gorzej wyglądają boki obrony nie wiadomo czy zagra Evra po prawej będzie śmigać Jones zapewne ustawienie coś w stylu
Lind
Jones Rio Vidic ?
Carrick Scholes
Valencia Kagawa Nani
Roo
Najlepiej poczekać do oficjalnych składów chociaż Barca ma również zagrać najmocniejszym ustawieniem
Under 2,5 2.10
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Under 2,5 2.10
Popieram ale po co się stresować ;)

Barcelona - Manchester United Typ: under 3,5 Kurs:1,45
Tobet

Taką oto promocję mogę polecić. Faktycznie mamy tu dwie drużyny, które ze strzelaniem bramek problemów raczej nie mają. Jednak nie spodziewam się w tym spotkanie czterech bramek, z PSG były 4 ale tamto to był luźny meczyk, to mimo że towarzysko spotykają się kluby z większa tradycją i dla nich ważne jest to czy wygrywają z przeciwnikiem renomowanym, czy przegrywają.

Spotkanie Barcelony z francuzami nie było tak prestiżowe jak mecz z Manchester i zakładam, że i jedni i drudzy wielu bramek nie dadzą sobie strzelić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram te undery ale moim zdaniem warto pobrać coś takiego...
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Manchester United - FC Barcelona
Typ: Barca poniżej 1.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mecz towarzyski, który zostanie rozegrany w Goteborgu na stadionie Gamla Ullevi. Czerwone Diabły rozegrały dotąd cztery spotkania w RPA, Chinach i Norwegii ale nie rozpieszczali swoich kibiców. United strzeliło zaledwie 3 bramki. &quot;Duma Katalonii&quot; w ramach przygotowań do sezonu 2012/13 rozegrała 3 spotkania: wygrała 2:1 z Hamburgiem SV i 8:0 z Raja Club Athletic, by zremisować w Paryżu 2:2 z tamtejszym PSG (wygrała 4:1 po rzutach karnych).

Do drużyny Czerwonych Diabłów dołączył Patrice Evra, który opuścił mecz w Oslo z powodu narodzin dziecka. Ferguson powołał także Robbiego Brady&#39;ego i Scotta Woottona. Na pewno nie zagrają kontuzjowani Chris Smalling i Jonny Evans oraz grający w finale Igrzysk Olimpijskich Rafael da Silva.

Tito Vilanova będzie miał do dyspozycji w zasadzie najmocniejszy skład. David Villa powoli wraca do gry po złamaniu nogi, a szansę debiutu otrzyma Jordi Alba. Carles Puyol, Lionel Messi i Xavi zagrali w ostatnim spotkaniu z Paris-Saint Germain.

Ostatnie spotkanie towarzyskie zakończyło się zwycięstwem United 2-1.

W United zagrają ponownie Nani i Rooney, co prawda jest w składzie Barcelony Villa ale jakoś nie wierzę w to,że Tito da mu długo grać. Niestety Hernandez nie ma się czym szczycić bowiem nie strzelił bramki od 9 meczy wliczając w to mecze towarzyskie.

Obie ekipy mówią o tym,że nie ważny jest wynik bo są inne założenia taktyczne na ten mecz a więc czuje,że nie będzie wielu bramek. Wierzę w słowa Vidica i liczę na to,że Barcelona nie strzeli dwóch bramek. Moim zdaniem to pewniejszy typ jak zabawa. Swoją drogą jestem dziś zniesmaczony, złapałem na live +0.5 dla Islandia w piłce ręcznej do przerwy za 1.86 a tam zawód, dlatego pomyślę ze stawką na ten typ, bo to jednak spotkanie towarzyskie. Twierdzę,że Barca też nie będzie ryzykowała bo w końcu najważniejszy dla nich jest teraz Superpuchar Hiszpanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Składy:
Man Utd: De Gea - Valencia, Ferdinand, Vidić, Evra - Nani, Scholes, Anderson, Young - Rooney, Welbeck.
Rezerwowi: Lindegaard - Berbatow, Hernandez, Carrick, Powell, Kagawa, Macheda, Wootton, Brady, M. Keane, Lingard.
Barcelona: Valdes - Alves, Puyol, Mascherano, Adriano - Sergi Roberto, Busquets, Iniesta - Sanchez, Messi, Tello.
Rezerwowi: Pinto, Montoya, Pique, Bartra, Alba, Xavi, Fabregas, Afellay, Pedro, Ilie, Rafinha
Widać,że Ferguson szuka alternatywy na prawą flankę w osobie Valencii, moim zdaniem to może być zgubne bo Antonio ma ciąg do przodu a nie wydaje mi się aby Nani był na tyle zdyscyplinowany aby zabezpieczać tyły. Ogólnie skład United dobry jednak wolałbym na prawej obronie Jonesa, ale skoro nie ma go nawet w kadrze to dobrze bo zawsze Valencia pewniejszy jak których z młodzików.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nudy. Rooney nawet z dobitki nie ukuł. Jedna szarża Pedro, ale świetny Carrick. Jakiś tam strzał Sancheza obok bramki.
Cieszy świetny Nani, solidny Kagawa.
Ogólnie kasa w kieszeń, mecz odegrany.
a, no i brawo dla typerów za undery. Naprawdę czasami największy banał jest ciężko wykryć. Wam się to udało.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Cieszy zajebista postawa De Gea a te karne to widać,że z dupy jak cały mecz. Miały być gwiazdy, były ... miał być mecz był. Śmieszne,że nawet w takich meczach Sergio musi wymuszać kartki ;) ale kibice fajnie to kwitowali jak był przy piłce. Mecz bez historii.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
skoro HP zamknięte to pogadajmy sobie tutaj. I tak temat bez uwagi większości.
De Gea, to kolejny &quot;transfer Fergusona&quot;. No miód i poezja. Mecz z City w 2011 roku i pierwsze kolejki bardzo średnie, ale potem? Gdyby nie on przegralibyśmy więcej meczów i taka jest prawda. A takie interwencje jak z Chelsea czy Stoke, klasa światowa.
Kagawa zapowiada się bardzo miło.
Szkoda, że Young od kilkunastu spotkań to kompletne zero szczerze mówiąc.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Nani zagrał dobrze, szkoda że Kagawa nie zagrał od początku, bo potrafi grać kombinacyjnie, jest szybki ma obie nogi (imo. transfer kagawy &gt;&gt; transfer hazarda/moury + kagawa kosztował dużo mniej). Oglądałem cały poprzedni sezon borussię i z ręką na sercu muszę przyznać że Shinji zrobi różnicę. Ciekawie by było gdyby MU pozyskali jeszcze RvP(co jest prawdopodobne) + eriksena (co jest mniej prawdopodobne).
Wracając do meczu, ogólnie słaby mecz w wykonaniu United, Young jak wyżej napisano, b. słabo, Danny także bez polotu, Rooney powinien grać na szpicy, obrona poprawnie, ale kilka razy dali się ograć klepką. Aż mi się smutno robi gdy widzę te long-passy rudzielca i wiem że to prawdopodobnie ostatni jego sezon będzie, mój ulubiony zawodnik.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
na Eriksenów, Modriców itp bym się nie nastawiał. Ferguson nie wywali ze składu Carricka bo to właśnie Anglik robi największą różnicę w środku pola w lidze :!:
Hazard przeleciał, Moura też. Został Robin.
Niby jeszcze Baines ale czy on taki potrzebny. Zresztą i tak cicho o nim.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Carrik będzie grał wiadomo, ale musi nastąpić jakieś wzmocnienie lini pomoc. Anderson imo, nie nadaje się do United, Tom może i się nadaje, Powell potrzebuje z sezonu by się ograć, po meczach w pre-sezonie myślę że za rok będzie gotowy. Paul jak wyżej wspomniałem po tym sezonie odejdzie zapewne, więc musi za niego ktoś wskoczyć do pomocy, kto da tą pewność i podyktuje tępo gry (Anderson takim zawodnikiem nie jest, Tom jest niepewny), a Paul nie da rady grać na wszystkich frontach, a jak wiadomo stary wyga Fergie nie odpuści żadnego trofeum w tym sezonie, bo będzie się chciał odegrać za poprzedni (co mam nadzieje się uda), więc myślę że ktoś jeszcze dojedzie do lini pomocy.
Trochę zboczyliśmy z tematu meczu ;&lt;, ale aby całkowicie nie offtopowoać podobała mi się wczoraj jeszcze współpraca Antka z Nanim na szkrzydle.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Carrik będzie grał wiadomo, ale musi nastąpić jakieś wzmocnienie lini pomoc. Anderson imo, nie nadaje się do United, Tom może i się nadaje, Powell potrzebuje z sezonu by się ograć, po meczach w pre-sezonie myślę że za rok będzie gotowy. Paul jak wyżej wspomniałem po tym sezonie odejdzie zapewne, więc musi za niego ktoś wskoczyć do pomocy, kto da tą pewność i podyktuje tępo gry (Anderson takim zawodnikiem nie jest, Tom jest niepewny), a Paul nie da rady grać na wszystkich frontach, a jak wiadomo stary wyga Fergie nie odpuści żadnego trofeum w tym sezonie, bo będzie się chciał odegrać za poprzedni (co mam nadzieje się uda), więc myślę że ktoś jeszcze dojedzie do lini pomocy.
Trochę zboczyliśmy z tematu meczu ;&lt;, ale aby całkowicie nie offtopowoać podobała mi się wczoraj jeszcze współpraca Antka z Nanim na szkrzydle.
W pomocy wzmocnienie jest zbędne w linii pomocy na dwie pozycje masz : Carrick , powracający Fletcher , Scholsy , Kagawa , Powell , Cleverley , w ostateczności Giggs do tego mlodzi Lingard i Tunniclife
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom