>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit: Paris Saint-Germain - FC Barcelona 4.08.2012, Paryż

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Zrobimy eksperyment jak się sprawdzi to fajnie, jak nie to trudno. Otworzyłem temat na hitowy mecz towarzyski pomiędzy PSG, które ostatnio bardzo się wzmocniło, głównie w gwiazdy światowego formatu i FC Barceloną, dla wielu mimo przegranego ostatniego sezony, nadal najlepsza drużyna świata. Paryżanie zapowiadają najmocniejszy skład, w końcu to dla nich ostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem. Jeśli chodzi o skład Barcelony to trudno mi coś powiedzieć, bo nie szukałem ale myślę, że jeśli Arabscy Szejkowie zaproponowali dogodne warunki to Barcelona wystąpię również w mocnym zestawieniu. Faworytem przynajmniej według bukmacherów jest klub z Katalonii, a wy jak sądzicie ?​

Zapraszam do dyskusji.​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ancelotti na konferencji podał skład na jutrzejszy mecz:
Douchez - Jallet, Sakho, Alex, Maxwell - Bodmer, Chantome (lub Verratti), Pastore - Lavezzi, Nene, Ibrahimović
Jeśli chodzi o Barcelonę to można przypuszczać, że wybiegną w stosunkowo silnym składzie. Podejrzewam, że Tito będzie chciał sprawdzić skład na tle silniejszego rywala. Mecz (a raczej trening) z tyczkami z Maroka nie był żadnym wykładnikiem. Ciężko więc stwierdzić w jakiej dyspozycji jest tak naprawdę poszczególna formacja. Podejrzewam, że skład może wyglądać tak:
VV-Alves, Pique, Mascherano, Planas? (chociaż wydaje się, że Tito nie rzuci go na głęboką wodę), Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi, Alexis
Generalnie mam wątpliwości tylko co do lewej obrony. Być może skład nie sprawdzi się w ogóle, ale może będę blisko. Tito może dać odpocząć Xaviemu albo przesunąć na lewe skrzydło Iniestę tym samym wpuszczając Cesca. Puyol dostał zielone światło na grę, ale zostanie on prawdopodobnie wprowadzony w trakcie meczu. Na środku zagra Pique albo, gdy Tito będzie chciał poeksperymentować to zagra Bartra. Zawsze można później przesunąć go na defensywnego pomocnika. Nie wiem, a w takie wyliczanki, spekulacje i dyskusje się można bawić bardzo długo. Kurs na Barcelonę powinien jeszcze spaść, a dno powinny osiągnąć w momencie kiedy zostaną podane składy klubu z Katalonii.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Ramzesa jutro na 90% od początku na środku obrony zagra Bartra. Tito chce zobaczyć jak sobie poradzi z silniejszymi rywalami (Ibra) i od tego uzależnia transfer środkowego obrońcy.
a jednak nie, troche tego nie rozumiem, ale widac dostanie szanse dopiero w 2 polowie:
Valdes - Alves Puyol Mascherano Planas - Rafinha Busquets SergiRoberto - Alexis Messi Afellay
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tutaj bardziej skłaniał bym się ku PSG, które może chcieć utrzeć nosa ... dla mnie to mecz z podtekstami aczkolwiek tylko towarzyski... jedne moim zdaniem co jest pewne to,że nie zabraknie bramek i z tego tytułu, jakbym miał cokolwiek ruszać to opcje 1.5 bramki PSG... h2h na korzyść PSG a kurs na Barcelone jak zwykle nie powala, zauważcie,że już za kilka dni kolejny szlagierowy pojedynek towarzyski czyli MU-Barca. Moim zdaniem mecz do oglądania a nie do grania, do oglądania pod warunkiem,że ktoś jest kibicem którejś z ekip albo jak nie ma znajomych bo ja tam wolę sobotę spędzić inaczej %)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
bobo weź nie przesadzaj z H2H. Co to się ma do meczu ? Kiedy te mecze były grane ? Że mecz z podtekstami ? Nie przesadzajmy. Może na papierze PSG jest solidne, ale brakuje tam jeszcze trochę zgrania. Atak mają piekielnie mocny, ale gorzej już z obroną. 3 ostatnie mecze to 3 remisy. W każdym z tych meczów PSG traciło bramkę. Co więcej, wszystkie remisy padły po objęciu prowadzenia przez drużynę z Paryża. To tyle jeśli chodzi o krótką garść statystyk, bo tej już nie uwzględniłeś ;) Spotkanie trudne do typowania. Obie ekipy powinny podejść do spotkania mocno zmobilizowane. Zgodzę się jedynie z tym, że mecz do oglądania, a nie do grania :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom