>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hockey 12 Master

typer36 456

typer36

Użytkownik
Na forum jest temat progresji na brak remisu w hokeju, jednak mnie chodzi o płaską stawkę. Ale po kolei...
Przerabiane niby wiele razy ale wyczułem w tym deal obserwując wyniki hokejowe głównych lig europejskich i NHL. Niby tych remisów jest sporo, ale czy nie da się ich omijać? Nie będę lał wody, przedstawię jak to wygląda w moim przypadku.
Wybieram 1 mecz dziennie z Europy, ewentualnie czasem jeszcze 1 nocny z NHL
Nie ma uzasadnienia na niewystąpienie remisu po jednym czy dwóch kolejnych remisach i z tym polemizować nie będę. Natomiast tabele pokazują, że takie sytuacje są stosunkowo rzadkie, dlatego czasami się sugeruje tym, że ostatnio padł remis a szczególnie dwa.
Nie mam szczególnej wiedzy o dyscyplinie, myślę że to czynnik utrudniający przewidywanie ale staram się analizować cele określonych drużyn i na tej podstawie domniemywać wystąpienie remisu bądź nie (z definicji schemat bywa zawodny).
Zespoły, które notują bardzo dużo remisów, siłą rzeczy odrzucam.
Najważniejsze:
akceptowalne kursy to dla mnie od 1,15 w górę. Ostatnio wprowadziłem modyfikację o uwzględnienie wydarzenia trwającego, łatwiej o kursy rzędu 1,25 i wyższe. Te przedmeczowe są bardzo zaniżone.
Jak widać potrzeba kilka spotkań trafionych na jedno nie trafione żeby to miało sens. No ale w moim przypadku ma. Co prawda piszę to po rozegranych tylko 30 meczach (26 trafionych) i to może być mało.
W przypadku tematu Game Master uznałem, że prowadzenie statystyk wymaga za dużo zachodu. Tu jak typuję jedno wydarzenie na dzień mogę poprowadzić tabelkę i przedstawię ją powiedzmy po 100 meczach.
Także na razie przedstawiam drugi projekt który wg mnie przynosi pieniądze, a co z tego wyjdzie przedstawię za jakiś czas. Pozdrawiam!
PS: tak jak w przypadku gemów, traktuję to jako zabawę. Bukmacherka to nie jest sposób na zarabianie (przynajmniej dla mnie).
 
Do góry Bottom