• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Hokej na trawie (Field Hockey)

Temat na forum 'Pozostałe sporty' rozpoczęty przez michal93, Grudzień 5, 2014.

Więcej tematów od michal93
    1. michal93 Dobrze znany użytkownik

michal93
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      176
      zakładam temat dotyczący tej dyscypliny ponieważ nie mogłem znaleźć hokeja na trawie w już istniejących tematach .Tyle tytułem wstępu

Argentina Champions Trophy

Półfinał Holandia-Argentyna 1 @2.45 Marathonbet

Turniej mistrzowski pań odbywający się w Argentynie zaczął się 29 listopada ,skończyła się faza grupowa i turniej wchodzi w decydującą fazę w jednym z półfinałów dojdzie do spotkania gospodyń turnieju Argentynek z multimedalistkami wszelkich imprez najlepszą drużyną świata Holandią.Argentyna awansowała do półfinału z 1 miejsca w grupie B z bilansem 2-1-0 ,Holandia z takim samym bilansem awansowała z drugiego miejsca w grupie A przez gorszy mniej strzelonych goli od Nowej Zelandii ,która wygrała grupę A ,Holenderki wydaje się ,że chciały przejść przez fazę grupową jak najmniejszym wydatkiem sił ponieważ wygrywały swoje mecze minimalną przewagą 1 lub 2 do zera,wliczając ćwierćfinały mają najlepszą defensywę straciły w 4 dotychczasowych meczach tylko 2 bramki ,podczas gdy Argentynki 4 .Holenderki ostatnią porażkę zanotowały 22 sierpnia 2013 roku przegrywając z Anglią po dogrywce.Argentynki przegrały ostatnio 12 czerwca z ....Holandią 4:0 . Reasumując wg mnie kurs powinien być ok. 1.8 na Holandię ,która wydaje się być murowanym kandydatem do wygrania całego turnieju

2. jozzy22 Dobrze znany użytkownik

jozzy22
      Polubienia:
      438
      Reputacje:
      3820
      Jest jakiś fachowiec od "zielonej" wersji hokeja?!

Poleć forum