>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej na trawie

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niedlugo zblizaja sie halowe mistrzostwa świata w Wiedniu. Sa na tym forum osoby interesujace sie ta dziedzina? :roll:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Polacy biorą udział w eliminacjach to trzeba się interesować !! Dzisiaj gromią chłopaków z Kanady szkoda tylko że taki niski kurs !! Ale można postawić dla podwyższenia kursu !! ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Każdy już chyba zauważył że Polacy w sportach drużynowych zaczęli szaleć !! Mam nadzieje że w hokeju na trawie pokażą że &quot; Polak potrafi &quot; ! ???? :spokodfhgfh:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
No jak narazie Polacy pokazują klase !! Nie zawiedli mnie ------&gt; POLSKA -KANADA 9-0 !!
Zobaczymy jak wieczorem z Hiszpanami sobie poradzą !!

???? ???? ???? ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Rok temu (albo dwa :roll: ) . Też mieli srebro przegrali z NIEMCAMI :zy3ou: w finale, a wcześniej wygraliśmy z nimi w grupie, coś nam to przypomina? To były chyba halowe mistrzostwa Europy... Polacy na hali są bardzo dobzi...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No jak na hali to też wąłsnie pamietam.Bo chyba leciał na eurosporcie i ogladałem en turniej ..w finale z niemcami przegraliśmy to pamietam .Meczu w rupie juz nie :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polska - Hiszpania 6:2 (3:1)
Bramki: Tomasz Górny - dwie (20 min., 29 min.), Piotr Mikuła dwie (25 min., 27 min.) oraz Tomasz Dutkiewicz (4 min. - karny) i Tomasz Choczaj (14 min.) - Cesar Sahuquillo (15 min.) i Miguel Delas (30 min.).


Zostały Nam dwa mecze w fazie grupowej ze slabiutkim RPA i z Austria. Oba mecze mam nadzieje ze pewnie wygramy :spokodfhgfh:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Polska wygrała w półfinale z Czechami 4-2 i awansowała do finału Mistrzostw Świata.W finale zagramy znów z Niemcami i mam nadzieje ,ze się zrewanżujemy :mrgreen:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Dzisiaj o 15:40 Polska walczy o złoty medal w odmianie halowej hokeja na trawie myśle że szanse są duże ! Tym razemą nie pomogą ściany i sędziowie . Oby Austria była bardziej sprawiedliwa niż Niemcy !! ???? ???? ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nom dokładnie ogladałem ten mecz pofinałowy Polacy troche przespali pierwszą polowe jednak w drugiej pokazali klase i zdecydowanie wwygrali.Mam nadzieje że teraz wygramy i bedzie to kolejny sukces Polskich sportów drużynowych.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Buki jednak za bardzo nie liczą na Polaków w STS-ie na polaków 2,40 a na niemców 1,71 !
Mogliśmy grać z Hiszpania ale Niemcy minute przed końcem szczelili bramke ! Szkoda ???? Ja już mam dośc finałów z sąsiadami z zachodu ! Polacy jeszcze nie przegrali meczu na tych mistrzostwach ioby tak pozostało do końca !! ???? ???? ???? :spokodfhgfh:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nie dają nam dużych szans, bo reprezentacja Niemiec to 12 krotny mistrz Europy, na dwanaście takich imprez... Dlatego na MŚ nie można im pozwolić znowu zwyciężć. ????
 
Do góry Bottom