>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowo.

kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
231.
Farjestad - Skelleftea
Typ: Skelleftea
Kurs: 2.65
Unibet
3/10
Szwecja.
1:3 FT.
+++
+ 100j.
Cel zrealizowany na kilkanaście dni przed jego końcem. Świetny wynik. Na tą chwilę kończę zmagania w tym miesiącu. Cel zrealizowany, za pasem święta a jeszcze w tym miesiącu mam szansę na wysokie miejsce w dziale &quot;typy dnia&quot; także skupię się na tej walce. Jeszcze dziś postaram się o statystyki marcowych zmagań.
Kreatywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Podsumowanie miesiąca:
Ilość podanych propozycji: 62
Skuteczność: 59,7%
Profit: 37,5j
Yield: 15,12%
Porównywalny wynik względem poprzedniego miesiąca. Cieszy kolejny, dwucyfrowy poziom współczynnika Yield.
Początek miesiąca z wcale nie lekkim falstartem, jednak dla chcącego nic trudnego ????
Co do kolejnego miesiąca, jak wiadomo sezon ligowy zbliża się ku końcowi, więc ciężko będzie o dobrą selekcję, niemniej jednak postaram się podziałać i zakończyć ten sezon w dobrym stylu.
Dziękuję za liczny doping.
Z tego miejsca życzę wszystkim użytkownikom Forum zdrowych, pokornych, bogatych świąt Wielkanocnych. Amen.
Kreatywnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem zakończyć sezon 2017/2018. W Maju odbywać się będą MŚ i wtedy wątek będzie kontynuowany. Podobnie jak w zeszłym roku sezon kończę na koniec Marca. Chciałbym skupić się na prywatnych projektach tak więc póki co kończymy zmagania. Przedstawiam statystyki z tego sezonu oraz statystyki całego tematu. Do końca miesiąca postaram się o szczegółowy raport odnośnie poszczególnych rynków, tak by mieć więcej do analizy na przyszłość. Podsumowując jestem zadowolony z wyników, które potwierdzają, że wątek nie przypadkowo znajduje się w tym dziale. Ciężko jest porównać ten sezon do poprzedniego, ponieważ różnica w ilości propozycji jest prawie 6-krotna. Co najważniejsze stały zysk, powiększający się z miesiąca na miesiąc to to czego oczekiwałem i co osiągnąłem. Jeszcze raz dzięki za łapki w górę i za liczne punkty reputacji. Najprawdopodobniej temat w przyszłym sezonie będzie kontynuowany. To tyle ode mnie ????

Podsumowanie sezonu 2017/2018
:

Ilość propozycji: 234
Skuteczność: 56,6%
Profit: 100j.
Yield: 11,01%

Podsumowanie tematu:

Ilość propozycji: 275
Skuteczność: 57,7%
Profit: 131j.
Yield: 12,49%
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Szkoda, że już kończysz. Z jednej strony rozumiem, że uzyskany wynik Cię zadowolił, ale biorąc pod uwagę to, że sezon hokejowy wchodzi w decydującą fazę, przydałyby się Twoje typy albo chociaż jakieś przemyślenia. Bo udowodniłeś już, że jesteś w tym dobry. Nie będę Cię próbował przekonywać do wznowienia typowania tutaj, ale może chociaż jakieś typy w działach tematycznych Hokej/NHL? Spójrz na licznik reputacji, liczymy na Ciebie ????
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Raport:
Po pierwsze chciałbym dodać iż w podsumowaniu widnieje drobny błąd na moją niekorzyść ponieważ zysk w tym sezonie wynosi 103j. a nie 100j. Dzieje się tak ze względu na to, że zdublowałem rozliczenie propozycji nr 84. Niemniej jest to na tyle kosmetyczna różnica, że nie ma sensu się nad nią zwodzić.
Największy profit przyniósł rynek austriacki, bo aż 1/3 zysku zawdzięczam temu rynkowi. W szczególności druga połowa sezonu zasadniczego przynosiła oczekiwane rezultaty. Ekipa Bregenzerwald grająca w alpejskiej lidze, zaliczanej do rynku austriackiego trafia na czarną listę i w przyszłym sezonie nie będzie brana pod uwagę.
Kolejnym udanym rynkiem była czeska 2 liga, dzięki której udało mi się zyskać ponad 20j.
W przyszłym sezonie ta liga będzie brana pod uwagę dużo częściej aniżeli w tym roku.
Świetnym zaskoczeniem jest rynek brytyjski a w szczególności zysk na propozycjach dotyczących zespołu Edinburgh. Odkąd dowiedziałem się o ich licznych kłopotach kadrowych, każdy handicap grany przeciwko nim kończył się wygraną.
Ku mojemu zdziwieniu na przestrzeni całego sezonu niezłe wyniki osiągnąłem na rynku fińskim a pod koniec trafiając kilka razy ov5.5 w spotkaniach pomiędzy IPK-SaPKo uważam za prywatny majstersztyk ????
Standardowo rynek norweski również przyniósł profit, choć nie tak duży jakiego bym oczekiwał i na przyszły sezon postaram się o &quot;wyciśnięcie&quot; więcej w szczególności z sezonu zasadniczego.
Wyśmienicie pod względem skuteczności, bo 100% podanych propozycji okazało się wygranych na rodzimym podwórku. Niemniej każda z propozycji grana była stawką 3/10 tak więc można rzec, że nie wykorzystałem potencjału. Na przyszłość wiem, że mogę pokusić się o wyższe stawki grając Polską ligę.
Cieszy mnie również dobry zysk odnośnie rynku szwajcarskiego. W tym przypadku potwierdzona jest wiedza względem inauguracyjnego sezonu w moim wykonaniu.
Czas przejść do rynków, które nie przyczyniły się do pozytywnych rezultatów. Na szczęście tutaj sytuacja co jest do poprawy klaruje się jasno.
Przede wszystkim rynek niemiecki to strata około 20j. O tyle jest to niepokojące ponieważ w pierwszym sezonie był to jeden z moich głównych atutów. Na przyszłe rozgrywki zamierzam zainwestować w 1-2 specjalistów z tego regionu, by mieć więcej wiadomości oraz większą możliwość jakościowej selekcji, powinno przynieść pozytywny skutek ????
Drugą najważniejszą rzeczą jest dobór stawek na niszowe, bądź testowane rynki tj. Kazachstan, Węgry, Rosja, Białoruś.
Nie mogę sobie pozwalać na to, że łącznie 20 typów z tych rynków to strata nawet 50j.
Do większości propozycji podawałem stawkę 5,10/10 czego muszę się w przyszłości wystrzegać.
Warto bym ograniczył ilość propozycji ze Szwecji ponieważ na przestrzeni sezonu nie przyniosło to żadnych wymiernych korzyści, tak więc zaoszczędzony czas można wykorzystać do analizy innych rynków.
Podsumowując czeka mnie kolejny ciekawy sezon. Ten raport, jak i dostosowanie się do jego treści na pewno przysłuży się do jeszcze lepszych wyników. W tym roku najprawdopodobniej zacznę już na przełomie wrzesień/październik, kiedy to zaczynają się spotkania towarzyskie. Czas pokaże...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom