• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Holandia w sezonie 2018/2019

Temat na forum 'Pozostałe Ligi Europejskie' rozpoczęty przez ibis, Lipiec 22, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. ibis ModTeam Członek Załogi

ibis
      Polubienia:
      552
      Reputacje:
      4867

Kursy od: fortuna

Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów popartych analizą.

2. Siasia12 Użytkownik

Siasia12
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      4
      witam, czy wiadomo już kto będzie sędzią meczu Den Haag - PSV? Lub gdzie to można sprawdzić? z góry dzieki

3. pimus1910 Nowy użytkownik

pimus1910
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      52
      Jest ktoś kto wypowie się na temat dzisiejszego meczu fortuna Sittard-Ajax? Bardzo kusi mnie tam postawienie handi na Fortune +2 po @2. Widać ostatnio tendencje zwyżkową w formie beniaminka i myślę,ze Ajax lekko z nimi nie będzie miał. Jakieś opinie?

4. Crisardo Użytkownik

Crisardo
      Polubienia:
      6
      Reputacje:
      18
      Myślę że tam wynik zakończy się wysoko na korzyść Ajaxu. Ajax powyżej 2,5 gola rozsądna opcja

5. pimus1910 Nowy użytkownik

pimus1910
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      52
      No cóż,zobaczymy :) ja się skłaniam ku minimalnej porazce Fortuny,a btts mi się wydaje pewne. W sittard męczyło się i Psv ;) w 90minucie wyrwali zwycięstwo. fortuna ostatnio dobra dyspozycja strzelecka

6. pimus1910 Nowy użytkownik

pimus1910
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      52
      handi +2 na zwrot,btts na :minus: troche mnie zawiedli dzisiaj:|

7. nvrbckdwn Użytkownik

nvrbckdwn
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      4
      Dyscyplina: PIłka nożna
      Kraj: Holandia (Eerste Divisie)
      Spotkanie: Twente - Almere
      Typ: X2 :minus::minus::minus:
      Kurs: 2,25
      Bukmacher: fortuna
      Godz: 20:00

Szczerze powiem, że nie znam się na zapleczu I ligi holenderskiej, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Spadkowicz z Eredivisie podejmuje drużynę, która w ubiegłym sezonie przegrała baraże o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dość jednak o tym co było. Przyjrzyjmy się wynikom w obecnej kampani. Zespoły w tabeli sąsiadują ze sobą, odpowiednio 3 i 4 miejsce, mają tyle samo pkt (20 po 10 kolejkach) a Twente miejsce wyższe zawdzięcza trochę lepszemu bilansowi bramek. Wnosząc po tabeli i formie, obie drużyny prezentują się solidnie zarówno na swoim terenie jak i na wyjeździe, należy spodziewać się wyrównanego spotkania. Kusi mnie czysta dwójka po kursie 4,65, ale że nie wiem skąd tak wysokie różnice kursowe zostanę przy podpórce.

Ostatnia edycja: Październik 26, 2018
    8. lukas88 Moderator

lukas88
      Polubienia:
      212
      Reputacje:
      1945
      Groningen- PSV
      1X:minus:
      3,60
      Unibet

Dzis PSV jedzie na ciężki teren, nie spodziewam się spacerku, do tego zespół Philipsa po 9 zwycięstwach z rzędu, a ja lubię takie passy. Poza tym PSV po ciezkim udanym meczu LM. Do tego spodziewam się twardej walki i polecam under 3 po kursie ponad 2.

Zabrakło 3 minut do pełni szczęścia....

Ostatnia edycja: Październik 28, 2018
      qowalsky6 lubi to.
    9. kaziu354 Użytkownik

kaziu354
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      40
      Witam. W piątek moja ulubiona Eerste Divisie. Znalazłem bardzo fajny zakład na lvbet z kursen 4,40 na wygraną Almere City przeciwko Helmond Sport plus obie drużyny strzela Helmond na 18 miejscu i 12 meczy bez wygranej! Fakt sporo remisują ale z drugiej strony FC Almere znajdujące się na 5 miejscu z bilansem bramek 20/13. Obecnej dyspozycji obu zespołów nie ma co porównywać i myślę że góra z tego starcia wyjdą gracze z Almere a daje że obie strzela, ponieważ Helmond grając u siebie często zdobywa choć jednego gola.
      Powodzenia i zieloności

Helmond Sport - Almere City / Almere i obie strzela 4,40:plus::plus::plus:

Ostatnia edycja: Listopad 2, 2018
      qowalsky6 i jozzy22 lubią to.
    10. kaziu354 Użytkownik

kaziu354
      Polubienia:
      14
      Reputacje:
      40
      W niedzielne popołudnie na stadionie w Nijmegen spotkają się tutejszy NEC Nijmegen z Jong AZ Alkmaar. Nie przekonują mnie ostatnio chłopacy z NEC. Bilans bramek 20/19 czyli sporo tracą i dlatego pójdę w +1,5 gola dla AZ Alkmaar. Systematycznie tracą bramki grając u siebie, ostatnio baty u siebie z FC Oss 1-5 Jong AZ potrafi natomiast ustrzelić na wyjeździe i tutaj widzę przynajmniej dwa gole z ich strony.
      Powodzenia

NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar / +1,5 gola Jong AZ @2,75 lvbet:minus: 3:1

Ostatnia edycja: Listopad 4, 2018
    11. lukas88 Moderator

lukas88
      Polubienia:
      212
      Reputacje:
      1945
      10.11.2018 g. 19.45 De Graafschap- PSV
      Typ: 1 (+2):minus:
      Kurs: 1,97
      Marathonbet
      Stawka 5/10

lub

over 1,5 HT:plus::plus::plus:
      Kurs: 1,95
      Pinnacle
      Stawka 5/10

Kolejny mecz z typu niemożliwych do straty punktów przez faworyta. Patrząc zarówno na ostatnie poczynania szczególnie gospodarzy, a także na H2H pomiędzy zespołami w ostatnich latach trudno doszukiwać się niespodzianki, ja idąc z nutą szaleństwa i wierząc w rachunek prawdopodobieństwa gram w kierunku gospodarzy, oto kilka powodów:
      1. Kolejna fenomenalna seria w Europie PSV, po 11 kolejkach komplet punktów, rzecz bardzo rzadko spotykana.
      2. PSV po ciężkim i wyczerpującym spotkaniu na Wembley, nie oszukujmy się ale Holenderskie kluby nie są tak przygotowane do gry co 3 dni jak chociażby Angielskie
      3. W końcu każdy zespół w ciągu sezonu dopada mniejszy czy większy kryzys i słabsze kilka spotkań, uważam ze połowa listopada to newralgiczny okres dla wielu zespołów, które zaczynają odczuwać pierwsze trudy sezonu
      4. PSV gorzej radzi sobie z zespołami, które murują się we własnym polu karnym, nie inaczej bedzie tym razem. Spójrzy na ostatnie wyniki PSV z Bredą i Groningen, dwoma najsłabszymi zespołami ligi:
      - Gronigngen ostatni zespół 7pkt, bramki 10-23 a PSV wygrywa 1-2 po bramce w 87 minucie
      - Breda przedostatni zespół Eredivisie 8 pkt, bramki 13-25 PSV wygrywa 2-0 po bramkach w 47 i 95 minucie.

Alternatywne zakłady:
      De Graafschap lub remis @ 4,80 Unibet 2/10:minus:
      over 2,5 HT 3,95 Unibet 4/10:plus::plus::plus:

Ostatnia edycja: Listopad 23, 2018
    12. lukas88 Moderator

lukas88
      Polubienia:
      212
      Reputacje:
      1945
      24.11.2018 g. 20.45 PSV- Heerenveen
      Typ: Heerenveen strzeli w przedziale 1-72
      Kurs: 2,21
      fortuna
      Stawka 7/10

Kursik marzenie jak na gola zespołu z Eredivisie. Ok, PSV dominuje w tym sezonie w Holandii, ale wszystkiego nie wygrają. Jako podstawowy typ proponuję gola gości do 72 minuty po kursie 2,21 co dla mnie jest nieporozumieniem. Ok PSV u siebie w 6 meczach stracił tylko jednego gola, ale Heerenveen jest zespołem niezwykle wariackim, grającym mega ofensywnie, w 6 wyjazdowych spotkaniach strzelili 15 bramek tracąc 10, także średnia bramek w meczu wyjazdowym ponad 4.
      Poza tym spójrzmy na historię spotkań:

17.02.18 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
      10.09.17 ERE Heerenveen PSV 2 : 0
      22.01.17 ERE PSV Heerenveen 4 : 3
      01.10.16 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
      12.03.16 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
      22.08.15 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
      18.04.15 ERE PSV Heerenveen 4 : 1
      28.09.14 ERE Heerenveen PSV 1 : 0
      05.04.14 ERE Heerenveen PSV 3 : 0
      23.11.13 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
      09.03.13 ERE Heerenveen PSV 2 : 1
      11.11.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
      21.03.12 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
      18.03.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
      18.12.11 ERE Heerenveen PSV 1 : 5
      10.04.11 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
      07.08.10 ERE Heerenveen PSV 1 : 3
      14.04.10 ERE Heerenveen PSV 2 : 2
      16.01.10 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
      17.10.09 ERE PSV Heerenveen 1 : 0

Biorąc pod uwagę spotkania domowe i wyjazdowe to PSV zachowało czyste konto z tym rywalem ostatnio w 2009 roku.....

Poza tym robię kolejne podejście do straty punktów PSV, które jeszcze nie straciło oczka w lidze podobnie jak PSG we Francji, a kursy na rywali mega ciekawe:

over 1,5 HT @ 1,82 7/10 fortuna
      over 2,5 HT @ 3,6 2/10 fortuna
      2 (+2,5) @ 1,67 Pinnacle 5/10
      2 (+1,5) @ 2,59 Maratghon 4/ 10
      x2 @ 5,10 Unibet 3/10

13. Larkspur Dobrze znany użytkownik

Larkspur
      Polubienia:
      226
      Reputacje:
      1921
      Cambuur - Eindhoven
      Typ:
      Goscie wygraja
      Kurs: 3.45 Unibet

Szybciutko napisze jak widze ten mecz mimo ze tylko 10min do meczu ale coz , brak czasu . A wiec 2 liga holenderska. Cambuur 9 miejsce zas goscie z Eindhoven 16 pozycja. Typuje wygrana gosci, A dlaczego ? Juz tluamcze. Druzyny maja dosc ciekawie wygladajaca historie spotkan miedzy soba. Mozna zauwazyc pewien schemat a mianowicie od 2012r druzyny wygrywaja na zmiane tzn Einhoven win potem Cambuur win , Eindhoven win , Cambuur win. Wyglada to wszystko na dosc ciekawy uklad i az zal nie sprobowac bo h2h az przyciaga uwage. Ostatni mecz wygral Cambuur i dodatkowo polamali mecz tzn do przerwy Eindhoven prowadzili 1:0 po czym ostatecznie wygral Cambuur 3:2. Dzis wiec wypada zwyciestwo gosci i tak tez probuje.
      Wyglada to poprostu dosc ciekawie , podobnie bylo w przypadku meczu DOVER ktory opisywalem tu kilka dni temu , pieknie zagrali wg ukladu.

POLECAM!!!

:plus::plus::plus: uklad podtrzymany hehe perelka :)

Ostatnia edycja: Grudzień 1, 2018
    14. maer Dobrze znany użytkownik

maer
      Polubienia:
      109
      Reputacje:
      2928
      Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
      Godz: 20:00
      Spotkanie: RKC Waalwijk - MVV Maastricht
      Typ: RKC Waalwijk:plus:3:1
      Kurs: 2.15
      Bukmacher: Unibet

Analiza:

Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eerste Divisie na Mandemakers Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 17 kolejce miejscowe Rooms Katholieke Combinatie Waalwijk a w gości przyjedzie zespół Maastrichtse Voetbal Vereniging Maastricht.
      RKC Waalwijk w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast MVV Maastricht plasuje się na 10 pozycji w holenderskiej Eerste Divisie ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 16 spotkaniach ligowych tego sezonu.
      Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 10-11 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 3 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 9-6.
      Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym to u siebie zbierają więcej ligowych punktów do tego u siebie zespół ten potrafi zaskoczyć o czym się ostatnio przekonało NEC Nijmegen a goście na wyjazdach niby grają dobrze jednak może ich to zgubić i mogą zlekceważyć zespół gospodarzy i moim zdaniem to jednak gospodarze na swoim terenie zdobędą komplet 3 ligowych oczek.

Ostatnia edycja: Grudzień 8, 2018 o godzinie 20:53

Poleć forum