>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Almere - Jong AZ
Typ-2 ----
Kurs-5.4
Witam w Eerste Divisie ,na dzisiaj wybrałem te spotkanie,w sumie z powodu dużych spadków kursu na gospodarzy.W tej lidze niespodzianki są praktycznie w każdej kolejce,tutaj sądząc po kursie faworyt oczywisty,ale jak gra 14 z 17 drużyną to wszystko może się zdarzyć.
Almere u siebie 4-2-5 w tym ostatnie 3 porażki,goście na wyjazdach słabo bo 1-4-6.
Z tej ligi nikt nie spada a awans im też nie grozi,więc wynik może pójść w każdą stronę.
Ja idę w stronę wysokiego kursu,nie polecam bo ryzyko jest duże,a że ja lubię szampana to gram Jong AZ.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Heerenveen - Zwolle
Typ-2 1-1 ---
Kurs-3
Witam,dzisiaj gra moja ulubiona ostatnio moja drużyna Zwolle.
Więc trzeba zagrać na nich ponieważ widać że są w gazie,o czym świadczą ostatnie ich wygrane.
O gospodarzach nie można tego powiedzieć,bo z kolejki na kolejkę pikują w dół,forma słaba do tego najgorszy bilans meczy u siebie z całej ligi 1-3-5 nie napawa optymizmem,gdzie Zwolle na wyjazdach 7 drużyna 4-1-4.
A jak dodamy do tego fakt że ostatnie 2 mecze u siebie ze Zwolle to 2 porażki,to wniosek nasuwa się sam i ja tak gram.
Wiem że passa Zwolle się skończy ale liczę ze nie dziś.
Może mój wierny kibic qowalsky6 skorzysta z tego typu,a przy okazyji to pozdrawiam kolegę.
Powodzenia.
Szkoda,byli lepsi,ale nie zawsze lepszy wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
piele 4,9K

piele

Użytkownik
trema11 zgadzam się,Heerenveen ma beznadziejną obronę.Po objęciu przez Jaapa Stama,Zwolle gra naprawdę fajną ofensywną piłkę.
Wygrane z Feyenordem,Heraclesem oraz Utrechtem czyli zespołami top 8, szczególnie wygra z Feye robi wrażenie.
Zwolle over 1.5 bramki~2.23⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Groningen - Vitesse
Typ-1 +++
Kurs-2.45
Typ dodatkowy- gospodarz wygra więcej jak 1 golem
Kurs-4.8 ---
Gospodarze ostatnio w dobrej formie,4 mecze u siebie to 3 wygrane i porażka z Psv,goście mają wyrazną obniżkę formy,2 porażki na wyjazdach i ostatnio remis u siebie,do tego bilans wyjazdoawy nie powala 2-3-5.
Groningen wyjdzie na to spotkanie bardzo zmotywowane,bo strefa spadkowa tuż tuż,goście na pierwszą 4 nie mają praktycznie szans,pozostaje im walka o baraże do ligi Europy.
Myślę że skoro mają wygrać to wygrają z handicapem,ostatni mecz to 4-2.
Forma jest,przeciwnik spokojnie w zasięgu,więc zagrają o całą pulę i nie będą kalkulować,tylko zaplikują gością ze 3 sztuki.Tak to widzę,a jak będzie to się okaże.
Powodzenia,
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam w lidze holenderskiej,jest sobota,mamy 4 spotkania,napiszę parę słów co o nich myślę i podam poniżej swoje typy.
Alkmaar gra z Venlo i jest tu zdecydowanym faworytem,powinni wygrać,ale czy wysoko? ja obstawiam że nie, im jakoś wyjazdy bardziej służą jak gra siebie,może wygrają ale nie więcej jak 1 bramką.
Heerenveen-Psv i tu faworyt jest jasny,ale ja idę w statystyki i gram że gospodarze nie przegrają,bo oni jakoś ostatnio radzą sobie dość dobrze z Psv u siebie,osttni mecz przegrali w 2012r,a tak 4 zwycięstwa i 2 remisy.
I jeszcze 1 mecz który zagram to Heracles kontra Sittard ,buki wskazują na gospodarzy,w sumie to tak bo u siebie dobrze grają 7-3,ale ja idę w stronę gości i liczę na niespodziankę i gram na wygraną,bez podpórki,jakoś remisu tu nie widzę i albo gospodarze albo goście to wezmą.
Pomogłem to kliknij gdzie trzeba.
Alkmaar - Venlo
Typ-H-1,5 na 2 ---
Kurs-2.1
Heerenveen - PSV
Typ-10 +++
Kurs-3
Heracles - Sittard
Typ-2 ---
Kurs-4.5
Zagram to też jako Ako-28.35
A co jak szalec to szaleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam w lidze holenderskiej,jest sobota,mamy 4 spotkania,napiszę parę słów co o nich myślę i podam poniżej swoje typy.
Alkmaar gra z Venlo i jest tu zdecydowanym faworytem,powinni wygrać,ale czy wysoko? ja obstawiam że nie, im jakoś wyjazdy bardziej służą jak gra siebie,może wygrają ale nie więcej jak 1 bramką.
Heerenveen-Psv i tu faworyt jest jasny,ale ja idę w statystyki i gram że gospodarze nie przegrają,bo oni jakoś ostatnio radzą sobie dość dobrze z Psv u siebie,osttni mecz przegrali w 2012r,a tak 4 zwycięstwa i 2 remisy.
I jeszcze 1 mecz który zagram to Heracles kontra Sittard ,buki wskazują na gospodarzy,w sumie to tak bo u siebie dobrze grają 7-3,ale ja idę w stronę gości i liczę na niespodziankę i gram na wygraną,bez podpórki,jakoś remisu tu nie widzę i albo gospodarze albo goście to wezmą.
Pomogłem to kliknij gdzie trzeba.
Alkmaar - Venlo
Typ-H-1,5 na 2
Kurs-2.1
Heerenveen - PSV
Typ-10
Kurs-3
Heracles - Sittard
Typ-2
Kurs-4.5
Zagram to też jako Ako-28.35
A co jak szalec to szaleć.
Tak jak Ci pisałem nie &quot;widziałem&quot; tych typów, ale co do Serc to miałeś rację. Mi remis, który PSV wyrwało w końcówce szyków nie popsuło, bo zwyczajowo w Holandii ładuje overy. Jednak Twój kierunek w tym spotkaniu był ???? Pzdr!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Groningen - Feyenoord
Typ-10
Kurs-2.15 +++
Graafschap - Utrecht
Typ-10
Kurs-2.15 --- Ach ten karny....
Dalej gramy ligę holenderską,wczoraj poszło słabo,mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej.
Powyższe typy gram pod kątem formy.Groningen w ostatnich 5 meczach u siebie 4 wygrane i to są ich wszystkie wygrane do tej pory,więc po słabym poczatku coś tam się ruszyło,z kolei goście ostatnio 2 porażki wyjazdowe,wogóle to taka himeryczne drużyna,to raz zagra dobrze,pyknie taki Ajax to innym razem dostaje lanie,ciężko ich rozgryzć.
W drugim meczu,podobna historia,gospodarze u siebie niezle bo 5-1-5 co jak na drużne z konca tabeli uważam za dobry wynik,ostatnio pewne wygrane z Bredą 3-0 i 5-1 z Sittard napawają optymizmem,z kolei Utrecht coś zaczął cieniować 1 remis i 4 porażki to pokazuje jakiś kryzys w tej drużynie,mam nadzieję że dzisiaj go nie przełamią.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Cambuur - Dordrecht
Typ-2
Kurs-4 +++ księgujemy kasiorkę.
Gospodarze tego meczu w oczach Buka są zdecydowanym faworytem,ja nie rozumiem dlaczego.
Rano był wyższy kurs na gości,teraz spada,buki się ockneli chyba że przesadzili,ja uważam że na tą chwilę Dordrecht wygra to spotkanie,jest w lepszej formie i potrafi zaskakiwać in plus,ostatnie 2 mecze wyjazdowe wygrali,Cambuur z kolei ma 3 remisy u siebie,czyżby szykował się 4? Byc może i bezpieczniej byłoby zagrać z podpórką ale ja idę twardo w gości.
Typ jest skierowany dla graczy z jajami i kasą,co po przegraniu 100zł nie rzucą się pod np.Pendolino.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dla zainteresowanych,następne typy z tej dochodowej ligi podam po południu.
Kolega Picek pokazał co trzeba robic żeby typy były konkretne.
Także dziewczyny nie wstydzić się i cisnąć co trzeba,bo to większa motywacja.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle - Graafschap
Typ-2
Kurs-5.5 +++
Utrecht - Excelsior
Typ-bts
Kurs-1.7 ----
Witam,z dzisiejszej oferty wybrałem te dwa meczyki.Jeśli chodzi o Utrecht to tam powinno paść min3-4 gole,
19.11.17 ERE Utrecht Excelsior 3 : 1
06.11.16 ERE Utrecht Excelsior 2 : 1
18.03.16 ERE Utrecht Excelsior 2 : 1
10.05.15 ERE Utrecht Excelsior 2 : 2
30.03.12 ERE Utrecht Excelsior 3 : 2
Jak widać goli nie brakowało i dziś powinno byc podobnie,można pograć over i bts,albo sam over,każdy sam zdecyduje jak to zagrać,dodam tylko że gospodarze u siebie jesli chodzi o overy to 8-3 a goście 8-2.
Utrecht to pewnie wygra ale nie do zera,dlatego taki mój typ.
Jeśli chodzi o Zwolle to serce mi się kroi bo to moja drużyna,no ale biznes to biznes i nie ma sentymentów.
1.5 na Zwolle to trochę przesadzili bukmacherzy,wiem że gospodarze w formie,sam na nich grałem nie raz,ale kazda passa sie kiedyś konczy i podejrzewam że w tym meczu to nastąpi,nie podpieram się remisem choć można bo kurs na to jest 2.45 czyli wiecej jak dobry,ale ja idę ostro i gram to w dublu z Utrechtem.
Goście cieniują ,na wyjeżdzie meczu nie wygrali 0-2-8 bilans najgorszy w lidze,ale dzisiaj może to się zmienić,przecież nie dawno Zwolle też nie błyszczało,po za tym to Holandia, tu wszystko jest możliwe,tu wszystko jest inne jak gdzie indziej,kto tu był to wie o czym mówię.
Ryzyko jest bo może być też tak że Zwolle ich rozjedzie,choć mój nos mi podpowiada inaczej,a jak Wy zagracie i czy zagracie to już wasze zmartwienie no i kasa.
Pomogłem zostaw reputkę a jak nie pomogłem to zostaw dwie.
Tak to jest jak się gra oczywiste i gówniane typy.Choć miałem w głowie że Utrecht tego nie wygra,ale 2 ryzkowne typy to by było za dużo i poszedłem po najmniejszej lini oporu,no i dupa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam fachowców od ligi holenderskiej,na dzisiaj wybrałem taki oto tripelek.
FC Emmen - Vitesse -typ-10,kurs-1.75 ---
PSV - Feyenoord typ-under 2.5,kurs-2.6 +++
Willem II - Alkmaar typ-under 2.5,kurs-2.3
Ako-10.4
Nie będę się za wiele rozpisywał,bo jak widać u góry,patrz Utrecht, nie wiele to daje.
Emmen nie powinien tego meczu przegrać,ostatnie mecz wygrali z Den Haag,goście 3 porażki wyjazdowe,wydaje się że tu będzie remis.
Psv ma ciężki mecz,ostatnie 5 meczy z Feyenordem to 2-2-1,a wyniki nie były okazałe,myślę że to będzie mecz walki i mało goli.
Z kolei Alkmaar to seria zwycięstw i dzisiaj pewnie też wygrają,ale uważam że 0-2 to max co dzisiaj tam będzie,nie złą opcją jest tez ich wygrana z handi po kursie 2.4,ale to niech każdy sam zdecyduje.
Powodzenia i nie zapomnicie wcisnąć co trzeba,
Potwierdza się stara zasada im mniejszy kurs tym większa wtopa,ale nie jest zle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
trema11 odnośnie PSV na dzisiaj mam nieco inne spojrzenie, mianowicie uważam że Feyenoord traci wiele bramek i nie wierzę że druga najlepsze ofensywa ligi nie wsadzi 2-3 bramek zespołowi z Roterdamu. Poza tym goście też mają kim straszyć w ataku także wydaje mi się że zobaczymy dzisiaj przynajmniej 3-4 gole.
Osobiście polecam:
PSV strzeli w obu połowach @ 2,03 Fortuna 6/10
PSV (-1,5) @ 2,46 Fortuna 4/10
PSV wygra i obie strzelą @ 2,54 4/10
over 1,5 HT @ 1,98 4/10
Jeszcze odnośnie dzisiejszych spotkań to uważam że warto się pochylić nad pojedynkiem Den Haag- Ajax, to spotkania, które obserwuję od lat i bez względu na formę obu zespołów są to niezwykle twarde i zacięte pojedynki. Szczególnie jeśli rozgrywane są Hadze.
Spójrzmy na ostatnie pojedynki pomiędzy zespołami:
7.09.17 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
16.10.16 ERE Den Haag Ajax 0 : 2
17.01.16 ERE Den Haag Ajax 0 : 1
30.11.14 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
01.12.13 ERE Den Haag Ajax 0 : 4
23.09.12 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
18.03.12 ERE Den Haag Ajax 0 : 2
20.03.11 ERE Den Haag Ajax 3 : 2
04.04.10 ERE Den Haag Ajax 0 : 1
08.03.09 ERE Den Haag Ajax 1 : 1
Dlatego proponuję w tym spotkaniu zagrać następujące zakłady:
under 3,5 @ 2,03 7/10
Den Haag (+1,5) 2,48 6/10
pierwszy gol 28+ @ 2,59 5/10
remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,72 4/10
kursy z Fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 8,9K

trema11

Użytkownik
trema11 odnośnie PSV na dzisiaj mam nieco inne spojrzenie, mianowicie uważam że Feyenoord traci wiele bramek i nie wierzę że druga najlepsze ofensywa ligi nie wsadzi 2-3 bramek zespołowi z Roterdamu. Poza tym goście też mają kim straszyć w ataku także wydaje mi się że zobaczymy dzisiaj przynajmniej 3-4 gole.
Osobiście polecam:
PSV strzeli w obu połowach @ 2,03 Fortuna 6/10
PSV (-1,5) @ 2,46 Fortuna 4/10
PSV wygra i obie strzelą @ 2,54 4/10
over 1,5 HT @ 1,98 4/10
Witam,wreście jakaś dyskusja,zgadzam się z tobą że Psv to najlepsza overowa ekipa,tylko ja poszedłem pod prąd bo uważam że Psv wcale może tego nie wygrać,jakiś remisik mi tu pachnie,po za tym to jak popatrzy się w historię ich spotkań od 1998r to Psv u siebie grało z nimi 26 razy,było 12 overów i 14 underów z czego 3 to ostatnich meczach,Twoich typów nie neguje bo mogą bez problemu wejśc,ale ja pozostanę przy swoich.
Po meczu okaże się kto miał większego nosa.
 
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam , to mój pierwszy post w tym dziale więc proszę o wyrozumiałość .
Nie jestem znawcą futbolu holenderskiego , ale czasem tu zaglądam poczytać jakieś dobre analizy ,
jak na przykład wczoraj , kolega trema11 podał zacny typ na Graafschap z którego skorzystałem , dzięki wielkie .Co do meczu Den Haag - Ajax , to nie sądzicie ,że warto pójść w stronę rzutów rożnych , skoro mecz ma być twardy i zacięty jak pisze kolega lukas88 .
Ja próbuje
over 11 @1.87 azjan zwrot
over 12@2,62 alternatywna suma rzutów rożnych typy z całorocznego .⛔
Powodzenia
Jednak duży over bramkowy a nie cornerowy dziś poszedł .
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Sparta Rotterdam - Waalwijk
Typ-over3.5 2-1 za póżno Sparta zaczęła grać
Kurs-2
Gospodarze faworytem i słusznie,sami powinni ze 3 sztuki wbić a i goście są w dobrej formie,praktycznie w każdym meczu wyjazdowym strzelają gola,więc powinno być dobre widowisko z dużą ilością bramek strzelonych przez obydwa zespoły.
Jong Utrecht - Telstar
Typ-under 2.5 +++
Kurs-2.3
Z kolei w tym meczu idę w under,spotykają się dwa słabe zespoły,gospodarze u siebie to jeszcze coś tam strzelają ale goście na wyjazdach słabiutko,przewiduję tu 1-0 lub 2-0 dla Utrechtu.
W tej lidze zazwyczaj pada dużo goli ale myślę że nie w tym meczu.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Jong Utrecht - Telstar
Typ: Jong Utrecht -0,5 AH
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet


Mecz zespołu zamykającego tabelę zaplecza holenderskiej ekstraklasy z zajmującą 16. pozycję drużyną Telstar. Mój typ jest typem na przełamanie, opartym na statystykach i własnej intuicji. Gospodarze potrzebują punktów jak kania dżdżu, gdyż jak dotychczas zdobyli ich zaledwie 14 w 26 meczach, a ostatnie ligowe zwycięstwo zanotowali 14.12.2018 r., kiedy to pokonali u siebie Dordrecht 4:1. Od tamtej pory zanotowali koszmarną passę 8 ligowych porażek z rzędu, a każda passa musi się kiedyś skończyć. Myślę, że dzisiaj będzie ku temu dobra okazja, gdyż rywal nie należy do potęg, na wyjazdach spisuje się kiepsko (4 zwycięstwa, 1 remis i aż 8 porażek, bilans bramkowy 13:20), a ponadto ostatnio również dołuje, bo zanotował cztery porażki z rzędu, w dodatku bez zdobyczy bramkowej. Gospodarze od wspomnianego zwycięstwa z Dordrecht nie ukłuli tylko w wyjazdowych meczach z Helmond Sports i z liderującym spadkowiczem Twente Enschede, a ich gra pomimo serii porażek wcale nie wyglądała tak tragicznie, ponieważ niejednokrotnie mieli przewagę w posiadaniu piłki i stwarzali swoje sytuacje podbramkowe, kulała natomiast ich gra obronna. Liczę na to, że dziś jednak będzie inaczej i zdołają zwyciężyć. Kurs wart ryzyka.
Jak najbardziej popieram typ kolegi wyżej w meczu Sparty z Waalwijk. Oba zespoły ostatnio się rozstrzelały.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Excelsior - PSV
Typ-Handi2-0,gospodarz nie przegra więcej jak 1 bramką
Kurs-2.5
Psv jest faworytem tego meczu,to oczywiste,ja jednak spróbuje w drugą stronę,gospodarze ostatnio w dobrej formie,goście z kolei zanotowali 3 remisy pod rząd,coś mi się wydaje że Psv nawet jak to wygrato nie więcej jak 1 golem,gram to bo kurs zacny a i szanse są spore.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
2.03.2019; 19:45
Excelsior Rottherdam - PSV Eindhoven
Powyżej 3.5 kartki @ 3,95 (!) Unibet

Starcie balansującego nad strefą spadkową Excelsioru z liderującym w Holandii PSV. Moją uwagę przykuł w tym wypadku bardzo atrakcyjny kurs na kartki przy naprawdę dobrej linii (standardowo over 2.5 kartki po 2,10). Uważam że to naprawdę bardzo nisko ustawiona poprzeczka i z tak pysznego kursu przy podwyższonej linii chętnie skorzystam. Zacznijmy jednak niestandardowo - od minusów tego typu. Moim zdaniem aż taka linia została ustawiona ze względu na rozjemcę dzisiejszych zawodów. Sędziuje Danny Makkelie, a więc gość który W TYM ROKU rzadko pokazuje kartki. Wcześniej był to dość często kartkujący arbiter. W 2019 jednak w czterech spotkaniach w Eredivisie pokazał... dwie żółte kartki. Tamten rok miał jednak znacznie lepszy jeśli chodzi o kartki i na to liczę. Zwłaszcza, ze biorąc pod uwagę bezpośrednie starcia z poprzedniego sezonu pomiędzy obiema drużynami to pokazane zostały odpowiednio - 5 i 4 kartki. Statystyki obu drużyn z tego sezonu też napawają optymizmem - powyższa linia w meczach Excelsioru pokryta została w tym roku 2/6 razy, a PSV 4/6. Typ nie jest zatem pewny, aczkolwiek po takim kursie ewidentnie warto spróbować. Jako ciekawostkę dodam fakt, że PSV w meczach u siebie (tu grają wyjazd) aktualnie trzyma serię ośmiu spotkań w których powyższa linia została pokryta. Z pewnością nie leżą rywalom, którzy nie boją się ich faulować.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Jong PSV
-
Jong Utrecht
Typ-2
Kurs-8
Goście to jedna z dwóch drużyn które nie wygrały meczu na wyjezdzie,więc najwyższa pora na przełamanie.kurs super,przeciwnik który w sumie to nie walczy o nic,a być może będą chcieli coś zarobić ekstra na weekend.
Typ życzeniowy i szalony ale kto nie próbuje to nie ma nic.
FC Volendam
-
G.A. Eagles
Typ-under 2.5
Kurs-2.3
W tym meczu idę w under,choć buki sugerują że tu goli będzie dużo,być może będzie albo nie,historia ich spotkań pokazuje że raz jest 7 goli innym razem 1,więc może być różnie,ja jednak wolę zagrać po takim kursie że nie będzie tylu bramek jak za 1.5 że będzie więcej a potem się wkurzać że taki śmieszny kurs a nie strzelają.
I tak na sucho,typ na nosa.
Den Bosch
-
Helmond
Typ-0
Kurs-5
Gram to osobno ale w tripelku też spróbuje.
Ako-92
Kursy na remis Helmond i Utrecht poszły do góry,więc nic tylko grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Willem II
-
Graafschap
Typ-2
Kurs-4.6
Spróbuje poszukać tu niespodzianki,12 drużyna gra z 17 dzieli ich 6 pkt,gospodarze jakoś z formą słabo,ostatnie 5 meczy to 1-0-5,goście szału też nie robią,ale ostatni mecz u siebie to remis z Den Haag a ostatni mecz wyjazdowy to wygrana z Zwoole,czyżby jaka zwyżka formy?
Być m,oże,ja gram na ich zwycięstwo choć remis nie wykluczony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom