>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

HomeRun - Typy baseballowe ⚾

wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Witam wszystkich w moim temacie! Jeśli szukacie typów z niszowej w naszym kraju dyscypliny jaką jest baseball to dobrze trafiliście.

Obstawiam od przeszło 8 lat tylko ten sport, i śmiało mogę stwierdzić że da się na tym fajnie zarobić. Swego czasu trochę czasu siedziałem w Ameryce i stąd zamiłowanie. Ostatnie sezony jednak nieco bardziej zacząłem śledzić ligi poboczne od MLB , także możecie się spodziewać tu analiz zarówno z MLB jak o Nippon,Korei czy Meksyku.

Jestem uzależniony od tego sportu i mam nadzieję że moje typy przekonają również was do obstawiania tego sportu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +939
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Data i godzina rozpoczęcia: 03.04.23; 18:00
Dyscyplina/Rozgrywki: Baseball/NCAA
Spotkanie: Dartmouth Big Green vs Penn Quakers


Bardzo ciekawie zapowiada się to starcie w ramach NCAA. Darmouth tą serią rozpoczęło 11to meczową serię gier na własnym obiekcie i niewątpliwie liczą na to, że chociaż w małym stopniu poprawia swoje fatalne statystyki z tego sezonu. Wystarczy wspomnieć,że gospodarze do tej pory w 17stu meczach wygrali...zaledwie raz. Pierwsze dwa mecze,które rozegrali wczoraj jeszcze bardziej ten bilans pogorszyły. Oba spotkania bowiem przegrali (6-10 i 4-9) i w tym momencie to już 1/18 wygranych spotkań. A dzisiaj spodziewam się największej deklasacji ze strony Penn. Kurs jak i linia na ten over wydają mi się zdecydowanie najciekawszym rozwiązaniem.

Jest kilka powodów dla których uważam że to będzie bardzo ofensywne spotkanie:

-Penn zajmuje na ten moment drugie miejsce w całej lidze pod względem zdobywanych punktów na mecz(6,2runs średnio) i średniej skuteczności wybić piłki w pole gry(0.277AVG).

-W bardzo dobrej dyspozycji jest jeden z najważniejszych zawodników ofensywnych Penn czyli Ben Miller. Wybija na wysokiej średniej 0.400AVG. Do tego bardzo solidnie wygląda jeśli chodzi o bezpośrednie wybicia za boisko. Jego 6HR to najlepszy wynik zespołu. Dodając do tego 18RBI jest on na prawdę bardzo dużym dodatkiem do gry ofensywnej w tym sezonie.

-Starterem gospodarzy jest dziś pierwszoroczniak Eddie Albert. Jest to w tym momencie najsłabszy SP w drużynie, który legitymuje się bardzo słabym wynikiem na poziomie 7.47 ERA. Widać gołym okiem, że zbiera on frycowe za pierwszy sezon jaki gra w drużynie. Rzuca on strasznie schematycznie i ma bardzo duże problemy z mieszczeniem się w Pitching zone przez co oddaje dosyć duża liczbę pustych baz. Myślę że dziś też napędzi wynik dla Penn dosyć szybko i za długo się nie narzuca.

-Mimo fatalnej postawy jak na razie gospodarzy również i u nich widzę dziś szansę na zdobywanie punktów. U gości narzuca Ryan Drombski, a więc też nie najmocniejszy pitcher drużyny. Na ten moment średnia ERA na poziomie 3,74 nie jest źle ale też zdążają mu się słabsze mecze i na taki też liczę dziś. Spodziewam się że dziś goście mogą nieco zlekceważyć rywali a to powinno jakieś punkty wygenerować.

-Wyróżniającymi zawodnikami Big Green jak na razie w tym sezonie są Kolton Freeman(średnia .289AVG), Elliot Krewson(.274AVG) i Tyler Robinson, który zrobił już 6 triple.

Reasumując oczywiście na papierze goście to zdecydowany faworyt tego spotkania. Raczej powinni to dzisiaj wygrać jednak myślę że overek tu jest lepszym rozwiązaniem. Goście mogą nieco zlekceważyć rywali a to powinno się też przełożyć na ich punkty. Spodziewam się tu w granicach 17pkt także ta linia wydaje się jak najbardziej do grania.

Typ nr 1👇
Over 12.5runs w meczu(1.85 -STS) Medium Bet = 2j stawka ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +604
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Data i godzina rozpoczęcia: 03.04.23; 21:10
Dyscyplina/Rozgrywki: Baseball/MLB
Spotkanie: Chicago White Sox vs San Francisco Giants


Dzisiejszy dzień z nieco mniejszą ilością meczy w MLB, jednak mimo to uważam że jeden ciekawy dzień na ten dzisiejszy dzień udało się znaleźć. Tym razem przenosimy się na Opener na Rated Field, gdzie miejscowe White Sox będą rozpoczynać swoją pierwszą domowa serię w tym sezonie przeciwko San Francisco Giants. Szczerze powiedziawszy te kursy moim zdaniem są mocno przesadzone. W mojej opinii dużo większe szanse zwycięstwa mają dziś zawodnicy gospodarzy i swój typ kieruje właśnie w zakład, który idzie w ich stronę.

Po dosyć długiej analizie zdecydowałem się z oferty wybrać zakład na zdobyte punkty gospodarzy . Wydaje mi się, że dzisiaj będziemy świadkami stosunkowo otwartego meczu, w którym to Chicago powinno być stroną dominującą. Swój typ opieram przede wszystkim na bardzo słabym Pitching rosterze Giants na to spotkanie. Starterem dziś w ich szeregach jest Anthony DeSclafani. Jest to miotacz, który poprzedni sezon miał stracony przez kontuzje, i w zaledwie pięciu grach wykręcił wynik na poziomie 6.63 ERA. Oczywiście nie można go aż tak mocno analizować bo ilość gier była bardzo mała, jednak nie wątpliwie Anthony to pitcher bardzo niestabilny. Również i przed startem tego sezonu miewał kilka mikrourazów, które niewątpliwie wpłynęły na jego przygotowania i niestety mimo całej sympatii do niego spodziewam się słabego sezonu w jego wykonaniu. Dzisiaj ten styl jego narzutów uważam że może mocno leżeć batsmaną gospodarzy. Narzuca on bardzo schematycznie i miewa duże problemy z trzymaniem Pitching zone przez dłuższy okres czasu. A to powinno być woda na młyn bardzo agresywnie grającym zawodnikom gospodarzy.

Patrząc właśnie na tą siłę ognia i problemy jakie w ostatnim czasie miał DeSclafani myślę że ten typ ma duże szanse powodzenia. White Sox jest po czterospotkaniowej serii przeciwko jednej z najmocniejszych ekip w lidze czuli Houston. Wynik 2-4 można traktować jako bardzo dobry. Przede wszystkim właśnie w ofensywie pokazali się bardzo dobrze. 16 zdobytych runs w czterech meczach na tak solidna defensywę jaka jest w Astros może pozytywnie nastawiać. Tim Anderson wchodzi w ten Opener ze średnią wybicia .389AVG co jest jego jednym z lepszych startów w karierze. Równie dobrze od startu sezonu wyglądają też Yoan Moncada, który już ma na swoim koncie 2HR,4RBI i średnia .444AVG czy Yasmani Grandal ze średnią .417AVG. Dodając do tego zestawu ciągle szukających formy Eloyem Jimenezem czy Benintendim uważam że ta gra ofensywna ma jeszcze duży potencjał poprawienia wyników formacji ofensywnej.

Myślę że tutaj punkty gospodarzy powinny być w tym spotkaniu kwestia czasu. Giants kadrowo w tym sezonie nie wyglądają za mocno i to może być dla nich bardzo ciężki sezon. Myślę,że słaby Pitching roster na to spotkanie będzie działać jeszcze bardziej na plus temu zakładowi.

Typ nr 2 👇
Chicago White Sox over 3.5 runs(1.70-Fortuna)
Medium Bet-2j stawka❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Data i godzina rozpoczęcia: 04.04.23; 09;00
Dyscyplina/Zawody: Baseball/NPB
Spotkanie: Rakuten Golden Eagles vs Seibu Lions


Dzisiaj Japonia wreszcie mecze gra w sesji wieczornej, a to dla nas okazja do wyłapania i obejrzenia jakiegoś spotkania. Pierwszy mecz na jaki się decyduje to starcie w Sendai, gdzie Rakuten mierzy się z Seibu Lions. Niewątpliwie na papierze dziś nieco lepiej wyglądają gospodarze, jednak nie odważe się tu na typ w ich stronę. Dużo bezpieczniej moim zdaniem wygląda over punktowy na to spotkanie. Kieruje się w taki zakład głównie z powodu potencjału ofensywnego obu ekip. U gospodarzy mamy Franco,Shimauchiego czy Abe. Są to zawodnicy grający bardzo równo na całkiem solidnym współczynniku wybijanych piłek . Dodatkowo cała drużyna Rakuten jest niezwykle ciężka do bezpośredniego autowania przez SO, co też powinno mieć odbicie na zdobywanych bazach i punktach w tym meczu. Seibu też ma kim straszyć w ofensywie. MacKinnoy,Payton,Kuriyama czy Suzuki to też bardzo mocny zestaw zawodników ofensywnych. Dodatkowo dziś mamy na starterach Norimoto i Imai. Obaj są niezłymi miotaczami, ale obaj też grają nie równo i przeplatają lepsze ze słabszymi spotkaniami. Na pewno nie są to nr 1 w swoich drużynach. A im dalej w mecz tym gorzej po obu stronach na narzucie bo bullpeny dzisiaj wyjątkowo słabo wyglądają. Moim zdaniem ten overek jest najciekawszą opcją do gry.

#Typ nr 3👇
Powyżej 6.0 runs w meczu(1.74-Fortuna)
Medium bet - Stawka 1j ❌
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Data i godzina rozpoczęcia:04.04.23; 11:15 Dyscyplina/Zawody: Baseball/NPB
Spotkanie: Chunichi Dragons vs Yakulta Swallows


Drugi pojedynek z Japonii, który dziś biorę na rozkład do starcie w Nagoyi, gdzie miejscowe Chunichi na własnym obiekcie w hicie tej serii spotkań podejmować będzie ekipę Yakulty Swallows. Nie bez przyczyny mówię o hitowym starciu, bo w tym sezonie myślę że oba zespoły będą biły się o najwyższe cele w sezonie ligowym. Potencjał po obu stronach na wybiciu jak i narzucie jest ogromny i myślę że im dalej w sezon tym ta szeroka kadra będzie działać na plus. Dziś jednak idę w śmiesznie niską linie punktową. Buki wystawiły takie kursy na pewno z powodu dobrych starterów. Zarówno Ohno jak i Sneed to pitcherzy, którzy co sezon rzucają na bardzo stabilnym poziomie. Ja jednak widzę szansę na fajne punktowanie w tym starciu. Mankamentem obu jest niezwatpliwie częste rzucanie piłek na pograniczu Pitching zoon, przez co jak na ich jakość potrafią oddawać sporo pustych baz. To powinno być woda na młyn dla overa, bo jeśli chodzi o ofensywę to jedne z najlepiej wyglądających drużyn w całej lidze.

Po stronie gospodarzy mamy niesamowicie zróżnicowany zespół. Trio zaciągu z Ameryki w postaci Almonte,Aquino i Calixte to chyba jakościowo najlepsze trio jeśli chodzi o zawodników zagranicznych w tym sezonie ligowym. Każdy o innej charakterystyce przez co zespół zapewnił sobie stabilność w wybiciu pojedynczych baz(Calixte,Aquino) jak i duży współczynnik do HR(Almonte). Do tego trzeba też dodać graczy krajowych w postaci Kato,który jest po bardzo dobrym występie na WBC czy Takahashi. Jednym słowem mogę powiedzieć że jest to na ten moment zespół kompletny z bardzo dużym potencjałem. Co prawda sezon zaczynają od 1W 2P jednak grali z Yomiuri, a więc również jednym z kandydatów do TOP4 sezonu. Dziś Opener u siebie i jestem pewny że motywacji im nie zabraknie do fajnego punktowania.

Goście też wyglądają piekielnie mocno jeśli chodzi o wybicie. Osuna i Santana a więc dwie gwiazdy drużyny z MLB, którzy na prawdę robią bardzo duzą różnice jak na razie na boisku. Pociągnęli oni cały zespół do wygranej pierwszej serii z bardzo mocną Hiroshimą i niewątpliwie dziś będą również napędza grę tego zespołu. Ogólnie te trzy pierwsze mecze sezonu mimo że wygrane przez Yakulte to jeszcze daleko było od optymalnego uwolnienia potencjału ofensywnego. Grali dosyć ospale i widać było braki w pełnym przygotowaniu do ligi. Każdy kolejny mecz powinien jednak pod tym względem być dużym progresem. Do tych dwóch zaciągów z MLB trzeba powiedzieć też o obecności Murakamiego( najwięcej HR w poprzednim sezonie ligowym) czy Uchiyamie o Yamadzie.

Jednym słowem podsumowania. Japonia to liga miotaczy jednak dzisiaj mamy tak dużo jakości na wybiciu że nie wyobrażam sobie jakoś bardzo zamkniętego meczu. Nagoya Dome to też stadion sprzyjający zdobywaniu punktów. Linie do HR SA stosunkowo nisko ustawione co dziś powinno znacząco pomoc.

Typ nr 4 👇
Powyżej 5.0 runs w meczu(1,87-Fortuna)
Medium bet-2j❌
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
#HIGHHHH BET NR 1
Data i godzina rozpoczęcia:04.04.23; 22:10
Dyscyplina/Zawody: Baseball/MLB
Spotkanie: San Diego Padres vs Arizona Diamondbacks

Siemka‼Po fatalnej Japoni czas odrobić i myślę że przed nami spotkanie,które w mojej ocenie mocno poprawi nasze stany w portfelu. Mam na ten mecz trzy bardzo mocne zakłady w które wchodze dużo mocniej niż standardowo.

Ogólnie dzisiaj buki przewidują mocno underowe spotkanie z czym się nie zgadzam. Oczywiście po obu stronach mamy miotaczy, którzy uznawani są za mocna topkę jednak myślę że w tym konkretnym spotkaniu nie będą oni grali na najwyższym poziomie. Zarówno Darvish jak i Gallen w obecnym momencie są mocno poza forma. Miotacz Arizony fatalnie wszedł w sezon i średnia ERA 9.64 jest tego idealnym odzwierciedleniem. Oczywiście to tylko jeden mecz jednak widać było,że do optymalnej formy w jego przypadku jest bardzo daleko. Te narzuty były strasznie schematyczne,brakowało mocy i wyrzucał bardzo dużo poza Pitching zone. Dzisiaj myślę że wcale łatwiej nie będzie. Padres to ekipa nastawiona w tym sezonie na ofensywę. Jakości na wybiciu jest bardzo dużo i to się dziś jestem pewny że przełoży na wynik. Darvish rozpoczyna tym meczem sezon, jednak po tym co prezentował w Springach też nie można być spokojnym o jego postawę. Oczywiście jak mu siądzie mecz go ciężko na niego wybijać jednak z reguły te startu sezonów w najlepszej dyspozycji nie jest. Tu też widzę duży potencjał dla Arizony. Nowe zasady w MLB właśnie zespół Diamondbacks mocno premiuje i myślę że to jeden z zespołów który najwięcej zyskał dzięki wprowadzeniu licznika.

Ja od samego rana dzisiaj wiem że tu będzie overowo. Przygotowałem sobie z pełną odpowiedzialnością budżet tylko na ten mecz bo wiem że tu dziś zarobię. Statystycznie patrząc widać że batsmani obu ekip lubią wybijać na tego typu miotaczy i dziś Betfan zrobił mnóstwo promocji i widzę ta nie wiedzę na temat baseballa. Od serca - polecam każdy z tych betów bo czuję w każdym duży potencjał.

#1 over 7.5 runs w meczu (2.10-Superbet)
Stawka: 4j✅

#2 over 15.5 hits w meczu (1,99-Betfan)
Stawka: 4j✅

#3 Juan Soto over 0.5 hits w meczu (1,67-Betfan)
Stawka: 4j✅

#4 Corbin Carroll over 0.5 hits w meczu (1,66-Betfan)
Stawka: 4j❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1466
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
#HIGHHHH BET
Data i godzina rozpoczęcia: 05.04.23; 11:00
Dyscyplina/Zawody: BASEBALL/JAPONIA
Spotkanie: Yokohama vs Yomiuri

Siemka‼ Miałem odpuścić na jakiś czas Japonię, jednak analizując ofertę po prostu nie mogę przejść obojętnie obok tego zakładu. Na Yokohama Stadium miejscowe Baystars będą szukać pierwszego zwycięstwa w lidze, o które może być dziś po raz kolejny bardzo ciężko. Przed nimi drugi mecz z bardzo mocnym głównie w ofensywie zespołem Yomiuri i dziś mogę być po raz kolejny ciężary żeby wygrać. Oczywiście to że mają na ten moment 0-4 nie świadczy że ich zapowiedź playoffs już należy odłożyć w niepamięć. Po prostu fatalnie ułożony jest kalendarz w tych pierwszych spotkaniach i to trochę kara w postaci tych wyników. Dzisiaj myślę że mamy bardzo duży potencjał do overowego spotkania i właśnie w tym kierunku będę kierował swój zakład.

Dzisiaj starterami po obu stronach są miotacze, którzy mają skłonności do wahań formy. Ogólnie jeśli chodzi o narzut gospodarzy to jedna wielka niewiadoma. Starterem jest Kentaro Taira, który ostatnie ligowe narzuty miał w 2021 roku. To spowodowane kontuzja i innym kłopotami prywatnymi. Teraz wraca do ligi jednak każdy jest ciekawy jak ten powrót będzie wyglądał. Ja z doświadczenia wiem że z reguły po takiej nie obecności ten pierwszy sezon ponownej adaptacji dla miotaczy jest ciężko i myślę że nie inaczej będzie w jego przypadku. Przede wszystkim warto wspomnieć że nie jest to miotacz robiący dużo SO w meczu. Z reguły zamykało się to w najlepszych sezonach na poziomie 0.6SO na inning więc można powiedzieć że pod tym względem powinniśmy być spokojni. A wiadomo im mniej SO tym więcej szans na wybicie w pole gry. Po drugiej stronie mamy Yohandera Mendeza. Miotacz z przeszłością w MLB ostatnio już zjeżdżający mocno s dół i występujący w Meksykańskim Leones de Yucatan a także na poziomie Double AA w Milwaukee Milkmen. Powiem szczerze nigdy nawet jak gram w Texasie za nim nie przepadałem - jest to pitcher bez głowy i w momencie gdy robi się ciężko na zmianach potrafi na prawdę rzucać tak banalne piłki że prosiło się to o punkty. Jego epizod w poprzednim sezonie na dobrą sprawę na 4tym poziomie w Ameryce i też słabe wyniki tam dają mi odpowiedź w którym kierunku idzie jego kariera. Ogólnie to jestem mega zdziwiony że Giants sięgnęło po niego bo liczby go nie bronią w żaden sposób. Warto też zwrócić uwagę na pewną zależność. W poprzedni sezonie gospodarze wybijali ze średnią .231AVG na prawo i .296AVG na leworęcznych miotaczy. Mendez jest leworęczny k myślę że to też może pomóc w zdobywaniu punktów.
Potencjał po obu stronach mamy na wybiciu bardzo duży. Yokohama dysponująca Miyazakim, Soto czy Kyodą a Yomiuri z Maru,Okamoto czy Yoshikawą na prawdę mają kim straszyć. Drugiego tak słabego meczu z rzędu gospodarze zagrać nie mogą dlatego idę dziś w punkty. Miotacze również wchodzacy dziś z bullpenu o słabej jakości więc swoje też powinni w trakcie meczu oddać.

Typ dnia moim zdaniem na ten mecz👇

#1 over 7.5 runs(2,00-Fortuna)
High Bet- Stawka: 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +266
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
5.04.2023- Analiza całej kolejki‼

6 godzin analizy i o to efekty mojej pracy. Proszę krótka zapowiedź wszystkich dzisiejszych meczów !!!​

#1 Cincinnati Reds vs Chicago Cubs ⚾⚾⚾

Bardzo ciekawe spotkanie w Cincinnati i od razu powiem że mocno zdziwiony jestem kursami. Cubs dzisiaj wydaje mi się że mają zdecydowanie więcej argumentów do wygrania tego meczu. Jakościowo patrząc ich zespół wydaje się dużo mocniejszy na wybiciu. Również i starter dzisiaj moim zdaniem dużo mocniejszy po ich stronie. Hunter Green to zawodnik który zapowiadał się bardzo dobrze do czasów kontuzji. Po niej jak widać zarówno w pre sezonie jak i zasadniczym daleko mu do formy z przed kontuzji. Rzuca bardzo schematycznie praktycznie trzy rodzaje piłek. Dzisiaj spodziewam się że też będzie miał bardzo trudne spotkanie mając na uwadze, że największe armaty Cubs lubią na niego wybijać. Bellinger 3-3 w tym 1 HR, Yan Gomez 1-2, Ian Happ .400AVG przy pięciu wybiciach w tym HR, Nico Hoerner .333AVG przy 6 starciach. Do tego trzeba dodać Hosmera czy Manciniego, którzy też ten stary najgorszy nie mają. Reasumując ogólnie Cubs w ofensywnej formacji wygląda bardzo mocno. Dodając do tego że narzuca u nich Stroman, który wyśmienicie wszedł w sezon i na którego nie koniecznie lubią wybijać gospodarze myślę że Cubs będzie wstanie wygrać i zrównać się z Reds bilansem w tym sezonie.

‼‼👉Typ: Cubs wygra mecz(1,92-Betclic stawka 2j)

#2 New York Yankees vs Philadelphia Phillies⚾⚾⚾

W tym spotkaniu raczej nie spodziewam się jakoś dużych problemów Yankesów. Phillies po wyśmienitym poprzednim sezonie w tym powinno spisywać się dużo słabiej co zresztą widać po starcie sezonu. Brak Harpera jest aż nadto widoczny i na chwilę obecną nie ma za bardzo kto ruszyć tej gry Philadelphii. Gospodarze natomiast niesamowita siła ognia jeśli chodzi o ofensywę. Dodatkowo dzisiaj zaczyna u Yankeesów Gerrit Cole a więc jeden z najlepszych miotaczy w lidze i nie spodziewałbym się tutaj jakiegoś festiwalu wybić po stronie gości. Inaczej sprawa ma się jeśli chodzi o gospodarzy. Nola sezon zaczął fatalnie i nie wiele wskazuje żeby miało się to dziś zmienić. Ogólnie jest on bardzo nierówno rzucającym miotaczem. Po dobrym sezonie z reguły nadchodzi obniżka formy i ten właśnie jest tym w którym po raz kolejny powinno to być widoczne. Wydaje mi się że wygrana Yankees nie powinna stanowić zbyt dużego problemu. Również bullpen za dobrze po stronie Phillies nie wygląda więc nie widzę drugiego miotacza, który w razie szybkiego zejścia Noli mógł uratować sytuację. Myślę że gospodarze dziś to wezmą na dużym luzie.

‼‼👉Typ: Yankees wygrają mecz(1,65-Superbet stawka 4j)

‼‼👉Typ: Yankees over 7.5 hits w meczu(1,85-Fortuna stawka 2j)




#3 Washington Nationals vs Tampa Bat Rays⚾⚾⚾

Moim zdaniem najtrudniejszy mecz do typowania ze wszystkich dzisiejszych. Oczywiście faworytem są zawodnicy Tampy, którzy wyśmienicie weszli w sezon. Oczywiście Washington w tym sezonie to jeden z najsłabszych zespołów w lidze pod względem pitchingu bo na dobrą sprawę ciężko wskazać jednego miotacza,który robi jakąś super różnice, jednak mimo to ciągle mam z tyłu głowy że to Nationals,które w roli underdoga lubi robić psikusy. W związku z tym idę w typ w ich kierunku, bo czuję że dzisiaj mogą zrobić mimo wszystko dobry wynik. McClanahan to miotacz stabilny jednak widzę dziś potencjał na wybicie dla Roblesa,Smitha czy Candelario. Są to batsmani lubiący tego typu pitcherow i myślę że mogą pokusić się o dobry indywidualny wynik. Dodatkowo Field w Washingtonie jest ze stosunkowo bliską linią na HR co może też premiować do zdobycia tych minimum trzech punktów. Na to spotkanie myślę że to najciekawszą opcja bo na wygraną Tampy kurs za niski a w handicapy się nie wpycham.

‼👉 Nationals over 2.5runs(1,80-Fortuna stawka 1j)


#4 Miami Marlins vs Minnesota Twins

Jedno z ciekawiej zapowiadających się spotkań dzisiejszego dnia. Wyśmienicie rozpoczynające sezon Twins mierzy się trzeci raz z Marlins i mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Jak na razie mamy remis w serii i myślę że dziś obie strony mają porównywalne szanse wygranej. Ja osobiście ide tu w stronę overa punktowego. Na narzucie mamy Luzardo i Lopeza, a więc miotaczy którzy zaczęli sezon od wygranej w startach jednak jakoś wyjątkowo obaj nie zagrali. Jak mam być szczery to obaj zawodnicy mają często problemy z rzucaniem w Pitching zone a to dziś powinno przełożyć się na wynik końcowy. Patrząc tak z boku to po obu stronach na prawdę mamy dużo solidności na wybiciu. Buxton, Correa, Miranda czy Castro po stronie Twins a także Gurriel, Segura czy De La Cruz to solidne podmioty do budowania fajnej gry na wybiciu. Ogólnie myślę że ten wczorajszy mecz wyczerpał limit tak fatalnych ofensywnie spotkań obu ekip na najbliższe 30-40 spotkań. Dzisiaj miotacze na dużo niższym poziomie więc spodziewam się że i ten wynik będzie wraz z upływem meczu mocno się napędzał i over powinien wpaść bez większych problemów.

‼👉 Over 7.0 runs(1,86-Fortuna stawka 2j)

#5 St Louis Cardinals vs Atlanta Braves

Szczerze powiedziawszy ciężko mi tu było znaleźć jakiś sensowny zakład jeśli chodzi czy to o overy czy jakieś granie na potencjalnego zwycięzcę. W związku z tym mój typ idzie w nieco innym kierunku. Mianowicie gram w stronę wyautowań przez Eldera. Wydaje mi się że ta linia jest mocno zaniżona biorąc pod uwagę potencjał tego gracza i charakterystykę wybijających gospodarzy. Elder rzuca bardzo dużo piłek e strefę konfliktu co do tej pory z reguły przynosiło mu bardzo dużo GO bądź SF. Co prawda może w poprzednim sezonie jakiejś wyśmienitej statystki Strikeouts nie miał jednak to był jego pierwszy adaptacyjny sezon, a te z reguły są najtrudniejsze. Batsmani po stronie Cardinals grają agresywnie na wybiciu co powinno też generować ryzyko podczas wybijania i dużo swing strike. Myślę że ta linie powinien zrobić bez większego problemu.

‼👉 Bryce Elder over 3.5 Strikeouts (1,73-Betfan stawka 2j)

#6 Boston Red Sox vs Pittsburgh Pirates

Moim zdaniem jeden z najmocniejszych typów na dzień dzisiejszy. Spotkanie Bostonu z Pirates dzisiaj nie powinno być jakoś wyjątkowo wyrównane. Pirates mimo jak na razie prowadzenia w serii 2-0 w moim odczuciu dzisiaj nie mają zbyt wiele szans, żeby serię zakończyć z kompletem wygranych. W dniu dzisiejszym obaj starterzy mają za sobą bardzo nieudany start sezonu. Kluber po fatalnym wyniku z Orioles i ERA na poziomie 13.50 dziś na pewno zrobi wszystko żeby zatrzeć te źle wrażeniem. I myślę że szanse na to są dosyć spore. Jego rywalem jest Keller który też bardzo słabo zaczął sezon. W jego przypadku jednak nie jest to dziwne bo jego wyniki w MLB do najlepszych nie należą i myślę że to wybór nr 4 na ten moment w Piratach, przy czym Kluber to ciągle Top2 tego zespołu. Ogólnie Pirates w przedsezonowych rankingach buło oceniane bardzo nisko i myślę że o ile ten początek ligi nie jest zły o tyle wraz z trwaniem sezonu będą coraz szybciej zbliżać się do dna tabeli. Niewątpliwie Boston ma zdecydowanie więcej argumentów ofensywnych. Verdugo,Yoshida, Devers czy Tapia to gracze, którzy dzisiaj powinni pokazać ta różnice jaka jest pomiędzy obiema ekipami. Jak dla mnie dziś Boston z bardzo dużą przewagą na narzucie która powinni wykorzystać.

‼👉 Boston Red Sox wygra mecz(1,70-Betclic stawka 4j)


#7 Milwaukee Brewers vs New York Mets

Kolejny mecz w którym decyduje się pójść w stronę statystyk indywidualnych zawodnika a konkretniej Briana Andersona. Powiem szczerze że ten kurs to dla mnie bardzo duże zdziwienie. Na ten moment jest to jedna z wiodących postaci gospodarzy i spisuje się on na prawdę wyśmienicie. W jego 15stu podejściach do wybicia na ten moment ma bardzo wysoka średnia .533AVG z czego 3HR i 10RBI. Myślę że nie przesadze mówiąc że to wiodąca postać tego zespołu. A dziś myślę że jego wybicie nie powinno stanowić jakiegoś wielkiego problemu. W Mets narzuca Peterson a więc miotacz, który na pewno nie jest numerem jeden zespołu. Kursy myślę mają znaczenie z jego solidnym startem w pierwszym meczu jednak to nie jest pitcher który na dłuższą metę jest wstanie rzucać tak solidnie jak tu. Dodatkowo Anderson już jeden mecz na niego wybijał i zrobił 2/4 a więc dużo ponad to czego tu potrzebujemy. Myślę że dziś nie będzie wielkim problemem aby te wybicie zrobił a ten kurs to myślę prezent.

‼👉 Brian Anderson over 0.5 wybicia(1,70-Betfan stawka 4j)

#8 Texas Rangers vs Baltimore Orioles

Raczej zdecydowanym faworytami dzisiaj są zawodnicy Texasu i nie spodziewałbym się żeby Orioles było wstanie zagrać ten mecz jak poprzednie. Owszem fajnie weszli w sezon jednak dzisiaj to może być najtrudniejszy mecz z dotychczasowych. Po stronie Texasu narzucać będzie dziś deGrom. Fatalnie rozpoczął sezon jednak to nie zmienia faktu że na ten moment w moim odczuciu to ciągle jednen z najlepszych miotaczy w całej lidze. Jego średnia kariery na poziomie poniżej 3.00ERA mówi samo za siebie i ten pierwszy mecz moim zdaniem był wypadkiem przy pracy. Dziś jego rywalem jest Grayson Rodriguez - jest to dla niego pierwszy występ w karierze w MLB i nie spodziewałbym się po nim niczego nadzwyczajnego. Ostatnio narzucał w Nortfolk na poziomie AAA i nie oszukując się przepaść między poziomami jest bardzo duża. Texas ma kim straszyć i myślę że dzisiaj będą wstanie pokazać różnice między miotaczami. Myślę że to będzie dominacja gospodarzy jednak gram bezpieczniej.

‼👉 Texas Rangers AH-1.0(1,74-Fortuna stawka 4j)

#9 Chicago White Sox vs San Francisco Giants

Myślę że kolejne ciężkie spotkanie do przewidzenia z dzisiejszego dnia. Po obu strony mamy miotaczy na zbliżonym poziomie i to może pójść w obie strony. Ja jednak po namyśle decyduje się dać szansę wybicia Andrusowi. Brakuje mu jednego wybicia do 3000hits i nie wątpliwie będzie dzisiaj szukał go przez co powinien agresywnie wchodzić na wybicie przy swoich odbiciach. Po stronie gości mamy Webba, który stylem może podchodzić Andrusowi. Rzuca on dużo Knuckle Curve które lubi wybijać Andrus. Do tego 2seamy, które też lubi odbijać. Myślę że ogólnie dziś możemy tutaj być świadkami overowego spotkania co powinno skutkować myślę czterema podejściami do wybicia. Ostatnie trzy mecze co prawda Andrus nie wybił ani razu jednak myślę że dziś to jest ten dzień. Webb to nie jest jakiś mega wirtuoz i myślę że coś mu odda.

‼👉 Elvis Andrus over 0.5 wybicia(1,66-Betfan stawka 2j)

#10 Houston Astros vs Detroit Tigers

Analizując to spotkanie na myśl przychodzi mi do głowy overek. Houston dosyć niespodziewanie prowadzi w serii 2-0. Niespodziewanie bo przeciwko Tampie prezentowali się fatalnie a na ten moment myślę że to bardzo zbliżony poziom do Astros. Zaskoczyli mnie jednak pozytywnie i myślę że już są mega zadowoleni w Detroit wszyscy fani Tygrysów. Dzisiaj myślę że może być jednak ciężko o trzecią wygrana. Głównie przez fakt że starterem jest Rodriguez. Nigdy nie byłem i nie zostanę fanem jego talentu. Jak dla mnie jest to miotacz który powyżej pewnego poziomu nie będzie wstanie przeskoczyć. Głównym powodem jest wąski wachlarz na rzutów i te sektory w które on rzuca. Nie są ani na pograniczu ani w strefie konfliktu przez co jest stosunkowo łatwy do rozczytania w trakcie trwania spotkania. Dziś myślę że będzie podobnie. Z racji że oba zespoły grają tą serię fajnie ofensywnie myślę że dziś na ten over są największe szanse.

‼👉 Over 7.5 runs(2.03-Betclic stawka 4j)


#11 Oakland Athletics vs Cleveland Guardian

Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia czemu buki dziś widzę Cleveland w roli faworyta tego spotkania. Myślę że gospodarze to dziś wezmą jednak zagram bezpieczniej na ich runy. Oakland oczywiście nie ma może tak mocnych nazwisk jak ich dzisiejszy rywal ale niewątpliwie jest to na papierze jeden z najniewygodniejszych ekip na własnym boisku przeciwko którym można grać. Głównie dlatego że mają bardzo fajnie zgrany roster na wybiciu i jak mają dzień to samoistnie się to napędza. Kemp,Brown,Laurentano czy Perez to wszystko zawodnicy którzy na prawdę jak na ten zespół myślę że są aż za dobrzy. Dzisiaj do wybijania powinni mieć bardzo dużo przestrzeni. Starterem po stronie Cleveland jest bowiem Gaddis, a więc miotacz który w moim rankingu najbardziej bezużytecznych zawodników w lidze zajmuje miejsce na podium. Szczerze nie mam pojęcia co on musi mieć na działaczy Cleveland że narzuca e tym zespole i to jeszcze jako SP. Oglądałem go zarówno w tych meczach MLB jak i niższych poziomach i mówię to z pełną odpowiedzialnością że tak bezużytecznego miotacza z tak słabym wachlarzem zagrań, z tak słabym match decision i który tak słabo gra na Pitching zoon dawno nie widziałem. Myślę że im dłużej jest on w Cleveland tym gorzej wygląda. Dzisiaj też nie przewiduje mu sukcesów. Oakland to zespół z potencjałem do Singli i double co może być dziś dla niego gwoździem do trumny. Myślę że te dwa bety to na to spotkanie jedne z najmocniejszych jeśli chodzi o wszystkie mecze dzisiejszego dnia.

‼👉 Oakland over 3.5 runs(1,85-Fortuna stawka 4j)

‼👉 Oakland over 7.5 hits w meczu(1,80-Fortuna stawka 4j)

Podsumowanie ‼‼
Screenshot_20230406-043223~2.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3446
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
06.04.23; 11:00
Baseball/Japonia
Orix Buffaloes vs Fukuoka S Hawks

Mimo że na razie przegrywam walkę z Japonią to się nie poddam i dzisiaj znowu uderzam na zakład właśnie stamtąd. Faworytami i to zdecydowanymi wydają się być gospodarze. Dużo mocniejsze wybicie ale dziś co najważniejsze bardzo dużą przewaga również na narzucie. Yamamoto to nr 2 tego zespołu, który na prawdę rzuca dosyć solidnie. Ogólnie jednak nie jest to miotacz który rzuca SO bardzo dużo. Głównie bazuje na ciężkich do wyłapania korytarzach na Pitching zone. To jednak też może dać potencjał do wybijania gościa. Kondo po świetnym WBC zaczyna też już coraz lepiej zagrać w lidze więc można powiedzieć, że po odpoczynku z WBC wreszcie wraca oczekiwana dyspozycja. Wczoraj fajnie zagrała cała Fukuoka jednak dziś myślę że będzie bardzo ciężko to powtórzyć. Orix wczoraj najgorszy mecz w sezonie zagrało. Bardzo słabo wybijał Rodriguez, Noguchi czy Nakagawa. Dziś myślę że wykorzystają gospodarze fakt, że narzuca Takahashi. To miotacz który oddaje stosunkowo dużo walks i mam nadzieję że wreszcie się wynik napędzi.

Typ : over 5.5 runs w meczu (1,77- Fortuna) stawka : 1.36j✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2423
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Zapowiedź MLB 6.04.2023


1) Detroit Tigers vs Boston Red Sox


Dosyć ciężki mecz do ugryzienia. Oczywiście Boston jak na razie gra bardzo słabo, jednak myślę że dzisiaj są wstanie wreszcie się przełamać i zagrać w miarę dobre spotkanie. Myślę że tutaj powinni jednak sobie w tym Openerze Tigers poradzić. Bardzo dużą przewaga przede wszystkim na narzucie po stronie Red Sox. Sale to miotacz myślę dwie klasy lepszy od Turnbulla i myślę że w dużym stopniu właśnie te pierwsze 5 inningow może zadecydować o końcowym zwycięzcy. Miotacz Detroit to moim zdaniem na ten moment najsłabszy starter w zespole i nawet tak miernie grający Boston powinien dziś odżyć tym bardziej że to nie jest tak że nie ma kto tam wybijać. Jest Verdugo, jest Yoshida, Tapia czy Casas a więc ta ofensywa aż tak tragicznie nie wygląda. Kwestia przełamania i myślę że dziś na to idealna okazja.


‼👉 Boston over 4.0 runs w meczu(1.80-Fortuna stawka 3j)✅


2) Kansas City Royals vs Toronto Blue Jays


Myślę że ten mecz będzie dosyć fajny do oglądania bo po obu stronach mamy starterów, którzy mimo że dobrze zaczęli sezon to są w moim rankingu tych, którzy lubią oddawać dosyć sporo baz i mają problemy z trzymaniem równego poziomu na narzucie przez całe spotkanie. Te pierwsze mecze mogą nieco zatuszować ten obraz jednak myślę że dziś wszystko wróci do normy i zaczną rzucać na swoim poziomie. Po obu stronach mamy też takie ofensywy,które lubią akurat na tych pitcherow wybijać. Patrząc na statystyki batsmanów Toronto przeciwko Lylesowi to wygląda to aż za dobrze. 6 zawodników ma średnia wybić przeciwko niemu na poziomie powyżej .300AVG co może zwiastować mecz obfitujący w dużo tego typu zagrań. Myślę że ta linia jest bardzo atrakcyjna. W nocy mieliśmy gruby Under a mimo wszystko i tak tych wybić nie było mało. Dziś w obliczu dużo słabszych miotaczy myślę że ta linia jest bardzo dobra opcja do gry.


‼👉Over 15.5 hits w meczu(1,70-Fortuna stawka 4j)✅


3) Chicago White Sox vs San Francisco Giants


Tutaj myślę że nie ma co zbytnio kombinować . W moim odczuciu dużo większe szanse na zwycięstwo mają zawodnicy Giants i raczej nie spodziewam się czego specjalnego z ich strony. Już we wczorajszym meczu można powiedzieć że wszystko wróciło do normy i White Sox wyrównali wynik serii. Dzisiaj powinni poraz kolejny pokonać swoich rywali. Po prostu na ten moment jest to jakościowo lepszy zespół. Dużo lepiej wyglądają na wybiciu i na fieldzie gdzie praktycznie nie popełniają błędów. San Francisco natomiast to zespół w budowie, który jeszcze nie ma jakiejś swojej tożsamości i te gry w ich wykonaniu nawet wygrane ciężko się ogląda. Dziś też o wygraną będzie ciężko. Starterem u Giants jest Alex Woody a więc miotacz, rzucający w dwa sektory na narzucie. Nie rzuca ich może najgorzej jednak są one łatwe do rozszyfrowania. Poprzedni sezon na poziomie powyżej 5.00ERA, wiele mówi i myślę że dziś stoi przed trudnym zadaniem żeby nie zacząć sezonu od jeszcze gorszych statystyk. U gospodarzy mamy natomiast Lynna. Miotacz na którego nie nawidzą wybijać największe gwiazdy Giants w postaci Pedersona,Pereza czy Floresa. Ma on bardzo dobre matchupy na nich i myślę że potwierdzi się to w spotkaniu. Reasumując dla mnie na ten moment White Sox jest dużo lepsza drużyną i powinno to wziąć .


‼👉 Chicago White Sox wygra mecz(1,75-Superbet stawka 3j)❌


4) Colorado Rockies vs Washington Nationals


Ostatnie spotkanie zaplanowane na dziś to starcie w ramach Home Openera Rockies, gdzie miejscowi walczyć będą z Nationals. Szczerze powiedziawszy również i w tym starciu nie widzę innego rozwiązania jak wygrana gospodarzy. Nationals są na początku budowania nowego zespołu i myślę że następne 2-3 sezony będą tułać się w dolnych rejonach stawki. Ten sezon będzie najgorszym bo po prostu brakuje nazwisk na równa walkę. Największe problemy są niewątpliwie na narzucie gdzie na dobrą sprawę ciężko jest wymienić jednego jakiegoś mocnego miotacza. Dziś przewiduje że to będzie dla gości przykry mecz. Narzuca u nich Josiah Gray, który wydaje się że stylem pasuje pod Colorado. Rzuca on piłki w różne sektory,przez co często po prostu nie trafia w zone i oddaje bazę free. A to w przypadku tak mocnej ofensywy może kończyć się dziś bardzo źle. U Colorado solidny i w miarę równo rzucający Freeland, który fajnie wszedł w sezon i dziś dostaje Nationals, które nie powinni zbyt mocno zagrozić. Ten typ na Colorado jest aż żeby oczywisty dlatego gram nieco agresywniej na handi.


‼👉 Colorado Rockies AH-1.0 runs(1,88-Fortuna stawka 3j)🟦
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1035
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Hiroshima Toyo Carp vs Yomiuri Giants - 11:00 ⚾⚾⚾

Siemka. Po wczorajszym przełamaniu na Japonii idziemy za ciosem i dziś znowu atak z tamtej części świata. Myślę że buki troszkę zbyt mocno przeceniają akurat w tym konkretnym przypadku obu miotaczy. Zarówno u gospodarzy jak i gości nie mamy dziś nr 1, tylko pitcherow ze skłonnością do kiepskiej gry. I właśnie taka moim zdaniem może być dziś. Beede a więc miotacz po stronie gości to jedna wielka nie wiadoma. Poprzedni sezon spędził w MLB w barwach Pirates jednak na przestrzeni całej kariery w tej lidze wyglądało to bardzo słabo i stąd ruch ucieczki do ligi nieco bardziej sprzyjającej pitcherom. Mimo to uważam że to wcale nie będzie dla niego łatwy sezon. Jego charakterystyka jest mocno zbliżona pod tą,na jakich miotaczy lubią wybijać gospodarze a to może dziś mocno pomoc w zdobywaniu punktów. Również po stronie gospodarzy dziś jakiegoś ultramocnego miotacza nie mamy. Daichi Ohsera od jakiegoś czasu już nie robi postępów tylko te jego występy zdają się być na coraz niższych poziomach jeśli mówimy o całokształt sezonu. Poprzedni na poziomie 4.72ERA. Jest to wynik słaby i do najlepszych bardzo dużo mu brakuje. Nie jest to zawodnik, rzucający w ciężkie sektory a bardziej bazuje na dobrym ustawieniu zawodników z fielda. Poprzedni sezon zaledwie 97SO przy rozegranych 135 inningach. To daje średnia niska potwierdzającą ten fakt. Tak jak wspomniałem na wstępie jest też nieregularny. Pierwszy mecz zagrał na swoim poziomie jednak myślę że dziś będzie delikatny zjazd w dół pod tym względem.

‼👉 Over 6.0 runs(1,70-Fortuna stawka 3j)🟦
 
Ostatnia edycja:
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Fordham Rams vs Rhode Island Rams - 17:00

Tym razem baseball uczelniany i bardzo ciekawe starcie pomiędzy ekipami Fordham i Rhode Island. Jest to drugi mecz tej serii. Po wczorajszym wygranym meczu Rhode Island dziś moim zdaniem powinno kontynuować dobra grę i też spodziewam się wygranej z ich strony. Przede wszystkim dużą różnicę widzę w dzisiejszym spotkaniu na narzucie. Po stronie gospodarzy mamy pierwszoroczniaka Gabe Karlso, który niewątpliwie nie może zaliczyć tego sezonu nawet do średnich a ERA na poziomie 7.60 mówi bardzo dużo o jego dyspozycji. Po drugiej stronie mamy Tristiana Levezqueza, który jak na razie trzyma współczynnik ERA na poziomie 4.00. Ogólnie jest to jednak wynik, z którego nie może być zadowolony. To oficjalnie pitcher numer dwa, który w poprzednim sezonie kręcił dużo lepsze liczby jednak widać pewną prawidłowość w grze. Mianowicie im dalej w sezon tym te startu w jego wykonaniu są dużo solidniejsze, i mam nadzieję że dziś też tak będzie. Niewątpliwie jeśli chodzi o ofensywę to uważam że dużo więcej do zaproponowania ma Rhode Island. Nieźle w sezonie gra Billy Butler ze średnią .318AVG na wybiciu a także Michael Anderson ze średnią .304AVG ale aż 23RBI i 4HR w dotychczasowych grach. Myślę że ogólnie gospodarza dziś będzie się ciężko punktować. Levezquez to bardzo dobrze rzucający SO miotacz a gospodarze starają się agresywnie wchodzić na większość piłek co powinno napędzać wynik dla gości. Reasumując to wszystko myślę że tutaj Rhode Island dzisiaj pod względem narzutu wyglądają dużo lepiej i powinno się to przełożyć na końcowy wynik meczu.

‼👉Rhode Island Rams wygra mecz(1.75-STS stawka 2j)✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1536
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Liberty Flames vs Central Arkansas Bears - NCAA 16:00

Lecimy na trzeci mecz serii. Ogólnie spodziewam się że dzisiejsze spotkanie będzie najciekawszym pod względem punktowania obu stron. Oba zespoły mają bardzo fajne zespoły pod względem ofensywnym i myślę że dzisiaj będziemy mieli kwintesencję tego na boisku. Jeśli chodzi o gospodarzu warto zwrócić uwagę na CF Jaylena Guya. Drugoroczniak jak na razie ma bardzo dobry sezon. Najwyższy współczynnik uderzeń na poziomie .323AVG a jeśli chodzi o jego uderzenia podczas zajętych baz to aż .397AVG. Można więc powiedzieć że 80% uderzeń, na których są zajęte scoring position kończy się zdobytym punktem przez RBI. A dziś do tego okazji powinno być sporo bo miotacz gości lubi oddać spora ilość darmowych baz. Ogólnie na prawdę wybicie obu stron dziś wygląda bardzo solidnie. 8 zawodników z tego spotkania ma średnie na poziomie .300AVG co jest na prawdę bardzo wysokim współczynnikiem. Dodatkowo jak wspomniałem na narzucie mamy dużo słabszych graczy, którzy spodziewam się że też oddadzą trochę punktów. Linia moim zdaniem bardzo atrakcyjna.

‼‼ OVER 12.5 runs (1.90-STS stawka 1.46j)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Oregon Ducks vs Oregon Stare Beavers - 09.04.23; 00:00

Jednak wleci nocny typ ale nieco mniej pewny i STAWKOWANY do bankrollu medium. Derby uniwerków i myślę że czeka nas zupełnie inny mecz niż wczoraj. We wspomnianym meczu mieliśmy gruby Under jednak dzisiaj mamy bardzo dużo zmian jeśli chodzi o jakość miotaczy. Po obu stronach mamy nr 3 drużyn więc ta jakość i wydajność moim zdaniem spadnie bardzo mocno. Warto też wspomnieć że ten wczorajszy mecz był jednym ze słabszych pod względem ofensywnym dla obu ekip. Myślę że dzisiejsze starcie będzie zgoła odmienne. Pierwszoroczniaki na narzucie to z reguły farma punktów a w obu drużynach wybijać i straszyć ma kto. U gospodarzy trzech graczy z minimum 3HR co jest jednym z lepszych wyników w tej części ligi. Goście natomiast z 4rema zawodnikami na średniej .300+AVG co pokazuje że jakiegoś większego problemu ze zdobywaniem baz oba zespoły nie mają. Myślę że buki sugerują się ich ostatnim meczem a to błąd. Dziś zmieniają się diametralnie okoliczności i liczę na dużo wyższy wynik niż te 12pkt.

over 11.5pkt (1,90-STS) stawka 2j
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Double ‼‼

Baltimore Orioles vs Oakland Athletics - Over 14.5hits+Atlanta Braves vs Cincinnati Reds - 1

Kurs : 2.30
Stawka ; 2j
1) Wiadomo Orioles to murowany faworyt patrząc po dotychczasowych wynikach i tym jak sie oba zespoły prezentują. Ja jednak czuję że Oakland może się przełamać. Bo z kim jak nie z Orioles, które z miernymi lubi dawać cztery litery jak mało która drużyna w lidze ? Oakland nie będzie grać tak słabo cały czas bo wbrew pozorom wybijać ma kto i nie wygląda to aż tak fatalnie. Dodatkowo dziś po obu stronach słabi miotacze. Zarówno Gibson jak i Sears narzucają słabo i piłki z reguły ląduja nie w strefie konfliktu przez co mało SO a dużo częściej oddają hits. Myślę że to najbezpieczniejsze rozwiązanie bo kurs na Orioles moim zdaniem nie warty ryzyka.

2) Raczej nie spodziewam się tutaj równej walki. Atlanta to zespół klasę lepszy w tym momencie pod każdym względem od Reds. Dzisiaj dodatkowo narzuca, który moim zdaniem jest w Top 3 prospektów na narzucie. Po stronie Reds Ashcraft. Ok miał fajny pierwszy mecz jednak on nie jest typem który utrzymuje poziom. Myślę że ofensywa Braves tu rozstrzygnie ten mecz.
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
NY Yankees vs LA Angels - over 15.5 hits (1,70 - 2j)

Niewątpliwe mecz dwóch niezwykle popularnych zespołów nas tu czeka. Ja się spodziewam wbrew pozorom bardzo ciekawego i stosunkowo otwartego meczu. Oczywiście zarówno Cortes jak i Sandoval weszli w sezon bardzo dobrze i notują fajne statystyki jednak w obu przypadkach uważam że nie są to na tyle stabilni miotacze, żeby kilka meczy z rzędu grać na tak wysokim poziomie. Po obu stronach siła ognia na wybiciu bardzo duża i o ile jeszcze w tej serii tego nie widzieliśmy to dziś uważam że będzie overowo. Ja idę w hitsy, które przy tym zestawie wydają się być dobra opcja. Tym bardziej że dzisiaj bullpen po obu stronach wygląda nie najlepiej i po zmianach miotacz te hitsy też powinny mocno pójść do przodu. Cortes i Sandoval to miotacze, którzy rzadko rzucają piłki w strefy zamknięte co powinno stworzyć wybijającym dużo przestrzeni do wybić.
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Rakuten Golden Eagles vs Nippon Ham Fighters
Typ : over 5.5 runs - 1,95-4j✅✅✅

Wydaje mi się że to będzie mocno otwarte spotkanie. Po obu stronach dzisiaj nie najmocniejsi starterzy. Zarówno Tanak jak i Kato w tym sezonie grają mocno w kratkę. Zauważyć warto że obaj oddają sporo walks a to przy tym potencjale ofensywnym obu ekip wydaje się że dziś może być kluczowe. Coraz lepiej grają najważniejsi zawodnicy po obu stronach w postaci Franco, Yamazakiego czy Matsumoto. Myślę że przy tym Pitching staffie ta linia jest do pokrycia dosyć spokojnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1203
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
TB Rays vs CHI White Sox - over 16.5 hits(1,83-3j)🟩🟩🟩

Spodziewam się otwartego meczu. O ogromnej sile ognia jaka jest w Rays mówić nie trzeba - cały zespół jest w wyśmienitej formie i myślę że prędko się to nie zmieni. Dzisiaj też jakiegoś wielkiego oporu być nie powinno bo na narzucie nie mamy wirtuozów. Zarówno Kopech jak i Faucher w tym sezonie grają słabo. Narzucają w strefy dosyć łatwe do przeczytania co skutkuje sporą ilością oddawanych hits. Myślę że ta linia tu nie powinna mieć większych problemów z wejściem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Doosan Bears vs KT Wiz Suwon - over 7.5 runs (1,70- 6j)

Jeszcze szybki bet na Koreę. Wczoraj przy dużo lepszym Pitching staffie mieliśmy mocno overowe spotkanie i myślę że dzisiaj będzie kontynuacja tego trendu. Warto mieć na uwadze że Seung jak i Sulser to miotacze rzucający duzo poza strefę narzutu.Obaj to nr 3 swoich ekip co nie jest przypadkiem. Ogólnie są to moim zdaniem idealnie sklejone zespoły na overy. Gospodarze z Rojasem czy Hwanem a goście z wyśmienicie grającym Alfordem czy Jang Sung-Woo to wydają się byc maszyny do punktowania. Również te matchupy obu drużyn na tych miotaczy wyglądają mega korzystnie i te 8 punktów nie powinny być problemem w tym starciu.
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
⌚Data rozpoczęcia: 23.04.2023; 18:05
⚾Dyscyplina: Baseball/MLB
🏟Spotkanie: PHI Phillies vs COL Rockies
🎯Typ: over 16.5 wybić w meczu
💲Kurs: 1,74
💵Stawka: 2.5j
💵Do wygrania: 4.35j
🎰Bukmacher: Unibet

Pierwszy mecz zaliczany już pod budżet majowy, to starcie w w Philadelphi, gdzie na Citiziens Bank Park miejscowi zawodnicy Phillies podejmować będą zawodników z Colorado. Na pierwszy rzut oka zdecydowanymi faworytami tej potyczki wydają się być gospodarze. Colorado jak na razie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań głównie jeśli chodzi o ofensywne i myślę że to jedne z większych zaskoczeń in minus pierwszej wstępnej części sezonu. Phillies mimo braku Harpera jakoś sobie radzą i z bilansem 10W 12P plasują się w niezłym miejscu. Ja dziś idę w stronę ofensywnego spotkania, w którym przewiduje że będziemy świadkami sporej ilości wybić. Skłaniam się ku temu głównie z racji na starterów. Po stronie Rockies mamy dziś Urene, który nigdy nie był asem a w tym sezonie dodatkowo wygląda on bardzo słabo. Oddaje bardzo dużo wybić. Do tej pory w 14 inningach aż 24 wybicia co jest bardzo słabym wynikiem i szczerze powiedziawszy po tym jak się on prezentuje nie spodziewam się żeby uległo to znacznej poprawie dziś, gdy na przeciwko mamy mimo wszystko bardzo ofensywnie grający zespół. Drugim faktem na duży potencjał jest to, że jak na razie wybicie Rockies gra zdecydowanie poniżej jakichkolwiek oczekiwań. Na bardzo niskim procencie jak na razie Profar(.194AVG), Moustakas(.172AVG) czy Castro i Tovar(kolejno .171 i .172AVG). Jak więc widać potencjał do poprawy jest duży i myślę że to kwestia czasu i wkoncu to wszystko się zazębi. Dziś również zmiennicy anonsowani najwyższych lotów nie są, a to mam nadzieję przełoży się na skuteczność wybijania i zdobywania baz w tym meczu.
 
Do góry Bottom