>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Mistrzostwa FB w tysiąca kurnik.pl (Zwycięzca)
Typ: Ted
Kurs: 2,00
Bukmacher:VaderBet
Analiza: W roli zdecydowanego faworyta upatruje tu Teda.Widać,ze dobre przygotowanie fizyczne przez cały sezon skutkuje i nie ma on problemów z pokonaniem swoich rywali.Dysponuje on dobra szybkością oraz zdarza mu sie pasywna gra.Pomimo,że nie jestem z Nim w grupie często wchodze i patrzę na jego poczynania.Myslę,że typ godny polecenia .

???? ????
Edit by Magiki: Kiepska Analiza!!!

Wiecie może o co chodzi?

Od wczoraj nie mogę wejść na ta stronkę.. :|
nie mam pojęcia :|.... możliwe, że nie chodzi bo nie wykupiłeś abonamentu. 1k na miesiąc :|
 
5567 719

5567

Użytkownik
Witam! Jestem trochę poruszony faktem, iż siunek23 i telprzem nie odpisują mi na PW w sprawie rozegrania turniejowych meczyków...

Panowie... jeśli to czytacie... odpiszcie mi na PW i się umówimy na grę ????

/na początku podejrzewałem, że nie widzicie moich wiadomośći... tzn. że źle wysyłam bo jestem tutaj nowy, no ale na próbę wysłałem do znajomego i spokojnie moje wiadomości dochodzą) .

????
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
jak ma wyglądac następna faza turnieju? zwycięzca grupy 1. gra z 2 osobą grupy 2. i analogicznie czy jakoś inaczej? muszę to dobrze taktycznie rozegrac ????
 
gred 6

gred

Użytkownik
Modow prosze o uaktualnienie grupy 6tej chodzi mi o moj pojedynek ze Stresem przegralem 2-3 wiec stres 2 ja 1 dzieki pozdro

PS: Gorillaz odezwi sie na 3734325 mamy mecz do rozegrania
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak ma wyglądac następna faza turnieju? zwycięzca grupy 1. gra z 2 osobą grupy 2. i analogicznie czy jakoś inaczej? muszę to dobrze taktycznie rozegrac ????
zwyciezcy grup zagraja z graczami z 2gich miejsc ( 2 koszyki)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Modow prosze o uaktualnienie grupy 6tej chodzi mi o moj pojedynek ze Stresem przegralem 2-3 wiec stres 2 ja 1 dzieki pozdro
Dodany wynik. Gdzieś mi to umknęło... ;)
Da się jeszcze jakoś zapisać do jednych z tych grup?
Nie da rady. Już wcześniej od Ciebie w kolejce są dwie osoby. A raczej nikogo usuwać nie będziemy i dodawać kogoś nowego.
Ale, że turniej cieszy się sporym zainteresowaniem to pomyślimy nad II edycją ;)
Ted też był moim faworytem do wygrania, ale jak zobaczyłem jak gra siunek i jak &quot;niszczył&quot; Vadera to siunek może wygrać ten turniej :] jako jedyny z wszystkich zawodników ma żółty ranking na kurniku więc widać że jest ogarnięty w tej grze. Jak sie spotkają w finale to będzie to napewno ciekawy finał i będzie można grać spokojnie over 4,5 partii :p
Siunek miał przed meczem ze mną ranking 1696. Ted jest gdzieś w okolicy 1350 chyba. Nikogo nie ma- przynajmniej nie gra na takim koncie z rankingiem wyższym niż 1400. Sam ranking około 1700 to jest galanty. Więc faworyt musi być. Ale jest kolega do ogrania. Znalazł na mnie sposób. Jego taktyka była taka. Wnioski wyciągnięte na przyszłość :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie siunek i telprzem. Kolega 5567 skarży się, że totalnie go olewacie. Nie odpisujecie mu na PW. A dziś siunek wpisał wynik meczu z telprzemem.
Wypadałoby chociaż odpisać. Nie mam czasu grać. Zagramy wtedy a wtedy.
Jak 5567 później nie będzie miał czasu z Wami na pojedynek to Wy dostaniecie pkt. karne. Bo On prosił się Was o grę od dawna.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Panowie siunek i telprzem. Kolega 5567 skarży się, że totalnie go olewacie. Nie odpisujecie mu na PW. A dziś siunek wpisał wynik meczu z telprzemem.
Wypadałoby chociaż odpisać. Nie mam czasu grać. Zagramy wtedy a wtedy.
Jak 5567 później nie będzie miał czasu z Wami na pojedynek to Wy dostaniecie pkt. karne. Bo On prosił się Was o grę od dawna.
Pisałem mu na gg wiad. Nie odpisuje, widocznie go to wali.
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
ja mu odpisałem odrazu na pw, to mi podał swoje gg żebym napisał do niego jak będzie dostępny,tylko że nigdy nie moge zastać na gg, napisałem mu wiadomość żeby do mnie się odezwał jak będzie dostępny to się umówimy na gre
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Wraz z loozerem i Samuelem_eto nie możemy nawiązac kontaktu z graczem ,,eldarin&quot;.W profilu widać,że ostatnio pojawil się......17 lipca,także z tego co widać o konkursie raczej zapomniał i się zapewne nie pojawi.Z racji tego prosze sie nie dziwić,że żaden z nas nie rozegral z nim pojedynku ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wraz z loozerem i Samuelem_eto nie możemy nawiązac kontaktu z graczem ,,eldarin&quot;.W profilu widać,że ostatnio pojawil się......17 lipca,także z tego co widać o konkursie raczej zapomniał i się zapewne nie pojawi.Z racji tego prosze sie nie dziwić,że żaden z nas nie rozegral z nim pojedynku ????
Macie czas do niedzieli. Jeśli do tego czasu się nie odezwie to dostaniecie wszyscy za grę z nim 3 pkt. wygrywając walkowerem 3-0.
Czekamy na rozstrzygnięcia grupy 2,3,4 i 7.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom