>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2016/2017]

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak zapewne większość z was wie w sobotę z Bytovii Bytów zwolniony został trener Tomasz Kafaraski który to prowadził zespól od końca marca 2015 r. Dzisiaj okazało się że na stanowisku tym zastąpił go Adrian Stawski który był w klubie II trenerem. Wraz z Kafarskim z klubu odszedł jego asystent Dawid Banaczek. Kafarski przed sezonem zapowiadał walkę o awans i zapewne temu został zwolniony choć moim zdaniem powinni mu dać szansę do końca sezonu. Awans już im raczej nie grozi ale spadek chyba też nie.
 
O 0

obuch88

Użytkownik
Witam Panowie
Nie jestem znawcą tematu i chciałbym was prosić o obiektywne zdanie,a także chciałbym poznać waszą opinie na dany temat. Jak oceniacie zwycięstwo I ligi,a także co za tym idzie awans do Ekstraklasy przez drużynę Górnik Zabrze? Pytam,ponieważ chodzi mi po głowie typ długoterminowy. Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę wypowiadać się z sensem, jeśli ktoś pisze o korupcji, a nie ma na nią dowodów, to to jest pomówienie, a jeśli dowody ma to czym prędzej do prokuratury.
Proszę nie odlatywać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mam wrażenie, że żaden z zespołów nie chce awansować do ekstraklasy. Chojniczanka notuje kolejny remis, GKS Katowice przegrywa z Podbeskidziem, Zagłębie Sosnowiec dostaje lanie od Pruszkowa 0:3, a Kluczbork, który zanotował w tym sezonie jedną wygraną pokonuje Górnik 2:1, który myślałem, że ma aspiracje na coś więcej niż błąkanie się po boiskach 1 ligowych.
W tabeli jest taki ścisk, że pomiędzy 2. drużyną w tabeli, a ósmą są tylko dwa punkty różnicy %)
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Najbardziej to chyba chce awansować Olimpia Grudziądz, niesamowita seria zwycięstw. Już 3 miejsce i punkt do straty do drugiego, dającego awans miejsca.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W Katowicach brak awansu może oznaczać zmianę prezesa, trenera. Dla Brzęczka to jeden z ważniejszych sezonów, bo może zdecydować o jego karierze. To samo tyczy się Prezesów, którzy żałożyli awans w dla lata. Skład jest, ambicje są, słaba liga jak w tym sezonie nie awansują to ja nie wiem kiedy. Oglądam tą ligę i widać, że ten zespół ma zdecydowanie największy potencjał w ofensywie i kiedy tylko defensywa funkcjonuje na przyzwoitym poziomie to ja nie widzę zespołu, który może im zagrozić. Ale to tylko 1 liga i piłkarze na przeciętnym poziomie. Aczkolwiek jeżeli z Miedzią wygrają to zaryzykuję stwierdzenie, że nic już nie odbierze im awansu.
Co do reszty to ciężko to cokolwiek w tej lidze wyrokować. Dla mnie mimo wszystko Chojniczanka.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Nigdzie nie ma a ten ich magazyn to jedno wielkie dno. Lepiej sobie poszukaj na stronach klubowych tam masz wiele lepsze skróty, konferencje czasami kulisy. Taka telewizja a magazynu z prawdziwego zdarzenia zrobić nie umieją.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
aha ok dzieki, nie wiem co im szkodzi na ta iple wrzucac te mecze, nawet bez komentarza bo na tym magazynie opierac sie nie mozna do typowania
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Aczkolwiek jeżeli z Miedzią wygrają to zaryzykuję stwierdzenie, że nic już nie odbierze im awansu.
ale nie wygrali, w tym sezonie wygląda tak, jakby żaden klub nie chciał awansować, ścisk w czołówce na maxa, jak jakiś zespół ma szansę &quot;odskoczyć&quot; to dziwnie przegrywa taki mecz, ogólnie liga słaba i wyrównana jak i nasza ekstraklasa każdy może wygrać z każdym...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
ale nie wygrali, w tym sezonie wygląda tak, jakby żaden klub nie chciał awansować, ścisk w czołówce na maxa, jak jakiś zespół ma szansę &quot;odskoczyć&quot; to dziwnie przegrywa taki mecz, ogólnie liga słaba i wyrównana jak i nasza ekstraklasa każdy może wygrać z każdym...
1 liga = styl życia. Nie mam słów do tej drużyny. To kwestia tego, że po prostu wszyscy słabi.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Zarząd Kluczborka rozwiązał kontrakt z trenerem Tomaszem Asenskym. Zatrudniony on został w listopadzie ubiegłego roku i miał pomóc w utrzymaniu drużyny. MKS już raczej się nie utrzyma i to jest zapewne powód pożegnania się z trenerem. Prowadząc drożynę w 12 meczach udało mu się ugrać ledwie 6 oczek. W tym okresie gorszą ekipą pod tym względem jest jedynie Bytovia i co ciekawe w najbliższej kolejce zmierzą się miedzy sobą.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Z drużyną Stomilu Olsztyn kontrakt rozwiązał 22-letni napastnik David Moli. Zawodnik ten związał się z ekipą &quot;Dumy Warmii&quot; przed rundą wiosenną. Do tej pory nie wybiegł ani razu na boiska 1 ligi. W przeszłości grał w takich klubach jak: Boreham Wood FC, Hayes &amp; Yeading, Bedford Town czy też Nuneaton Town.

W Zniczu Pruszków zatrudniony został nowy trener Andrzej Prawda. Zastąpił on zwolnionego Dariusza Kubickiego. Wczesniej trenował on między innymi zespoły Huraganu Wołomin, Mazowsza Grójec, Bugu Wyszków, Odry Opole, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Pruszkowianie zajmują obecnie przed ostatnie miejsce i do miejsca premiowanego utrzymaniem tracą już siedem oczek. W najbliższej kolejce podejmują Stal Mielec i zwycięstwo w tym pojedynku będzie niespodzianką.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Andrzej Prawda trenerem Znicza Pruszków.
Andrzej Prawda został trenerem pierwszoligowego Znicza Pruszków. W sztabie szkoleniowym pozostanie Artur Węska, a włączony został Robert Kochański.
Prawda na stanowisku zastąpił zwolnionego dwa dni temu Dariusza Kubickiego.
http://www.90minut.pl/news/276/news2769804-Andrzej-Prawda-trenerem-Znicza.html
Ostatni gwizdek w walce o utrzymanie, w Pruszkowie liczą za pewne na &quot;efekt nowej miotły&quot; i/lub nie otrzymanie licencji przez Ruch Chorzów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Adam Danch rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Górnikiem Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu &quot;gornikzabrze.pl&quot;. 29-letni obrońca grał w drużynie z Zabrza od wiosny 2007 roku. W obecnym sezonie wystąpił w 24 meczach I ligi.
90minut.pl
Powoli zaczynają się czystki w Górniku...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Adam Danch rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Górnikiem Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu &quot;gornikzabrze.pl&quot;. 29-letni obrońca grał w drużynie z Zabrza od wiosny 2007 roku. W obecnym sezonie wystąpił w 24 meczach I ligi.

90minut.pl

Powoli zaczynają się czystki w Górniku...
Czas najwyższy. Danch od kilku sezonów gra piach i snuje się po boisku. Jako wieloletni kapitan powinien dawać przykład młodym i być ostoją drużyny, ale niestety tak nie było. Jego czas już w Górniku minął...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Siedlecka Pogoń rozwiązała kontrakt z Marcinem Broniszewskim. Większość kibiców &quot;Biało - Niebieskich&quot; odetchnęło z ulgą. Pod jego wodzą drużyna wygrała dwa spotkania, dwa zremisowała i doznała sześciu porażek w tym aż czterech pod rząd na swoim obiekcie. Na stanowisko przybył on w grudniu 2016 kiedy to zastąpił Banasika który wywindował zespół na czwarte miejsce w tabeli. Po katastrofalnej wiosnie pod wodza Pana Marcina Pogoń spadła na 10 miejsce i zajrzało im w oczy widmo spadku w chwili obecnej nad strefą barażową maja ledwie siedem oczek przewagi. Nie licząc Bytovii Bytów są najgorzej grającą drużyną wiosny.
Na tymczasowym stanowisku trenera zastąpił go Bartosz Tarachulski, który to już dwukrotnie był &quot;strażakiem&quot; który ratował wówczas zespół przed spadkiem z ligi.
 
L 723

ladziu91

Użytkownik
Panowie, kto tak na prawde chce awansowac?? Warto ruszać Chojniczanke za 1,45 z Kluczborkiem? Podbeskidzie wyglada ciekawie tez, bo reszta meczy trudna ;] co sądzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom