>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I-liga Polska

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Sobota - 06/01/2018 18:00
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard over 158.5
1.80 (iForbet) ✅ 79:103=182
W pierwszym spotkaniu padł wynik 85:65. Oba zespoły fatalnie w tym meczu rzucały za trzy - Spójnia 7/23, a Znicz Basket 5/27. Szczególnie na niski wynik rzutowały nietrafione trójki przez Pruszków. Większość tych rzutów była oddawana z czystych pozycji i zawodnicy mieli wiele czasu. Spójnia nie potrafiła sobie poradzić z podkoszowymi Znicza Basket - Cetnarem i Cechniakiem, którzy zbierali piłki na ofensywnej desce i ogrywali przeciwników. Przez to potem podwajali i były czyste sytuacje na obwodzie do rzutów.
W Pruszkowie zdecydowanie lepiej powinna funkcjonować trójka, bo zazwyczaj ci słabsi gracze o wiele lepiej rzucają we własnej hali. Spójnia gra na szalonym tempie i jest to niesamowite tempo na warunki krajowe. W meczach wyjazdowych rzuca wiele punktów, oddaje wiele punktów, ale jednak nie jest to własna hala i przeciwnicy stawiają zdecydowanie mocniejsze warunki na wyjazdach i rzucają więcej punktów od spotkań domowych Spójni. Widzę tutaj wymianę ognia i ogromną szansę na 160 punktów lub więcej.
Znicz Basket wzmocnił Mateusz Jarmakowicz, który grał w PLK dla Legii Warszawa. Zespół opuścił, bo były pretensję o jego grę defensywną. W ataku to wzmocnienie i Znicz Basket powinien jeszcze lepiej grać po atakowanej stronie.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Myślałem, że trochę w tym temacie powrzucam zakładów, ale wystawianie I-ligi ma głównie cel marketingowy i granie dla januszy za 5 złotych do taśm. W poprzednim tygodniu zrobiłem na spotkaniach I-ligi po kursach 1.80 - 2/2 i wygrałem około 1000 złotych w iForbecie. Wystarczyło to, aby w tym tygodniu nie móc już zagrać przy poprzednich stawkach i na mecz Spójnia - R8 Basket zaakceptowano mi tylko 200 złotych (tydzień temu 2 kupony po 500). Po zagraniu chciałem ponowić zagranie, ale zakład został wycofany z oferty i nie ma w ofercie o/u na mecz Spójnia - R8 w iForbecie. Zagrałem to na linii 152,5 po kursie 1.70 w AKO ze spotkaniem Real Madyt - Villareal, ale i tak nie pozwolono zagrać po mojej stawce. Zobaczymy rano czy zakład wróci i z jaką linią, ale jak już napisałem - wystarczy buka ograć na tej lidze na 1000 złotych i można już tylko grać na niskich stawkach, które i tak powodują wycofanie meczów z oferty i brak możliwości zagrania innym.
 
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Pogoń Prudnik - Siarka Tarnobrzeg godz. 18.30 81-70
Polonia Leszno
- Polfarmex Kutno godz. 20.00 73-62
AKO: 2,24 (Pogoń - 1.66, Polonia - 1.35) e toto ✅
Pierwszy mecz to pojedynek zespołów, które powalczą o uniknięcie play out, dwunasta w tabeli drużyna Pogoni Prudnik (bilans 10-19) przeciwko ekipie Siarki Tarnobrzeg (bilans 12-16). Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Siarki 84-78, z tym że Pogoń grała tam mocno osłabiona, przede wszystkim brakiem Tomasza Prostaka - jednego z lepszych zawodników całej pierwszej ligi, a pomimo tego drużyna mogła spokojnie pokusić się tam o wygraną. Teraz jeszcze po powrocie kapitana drużyny Grzegorza Mordzaka, Pogoń wydaje się być w optymalnym zestawieniu i na pewno tutaj będą chcieli mocno zrewanżować się rywalom.
W drugim spotkaniu wicelider z Leszna (bilans 21-7) podejmuję na własnym parkiecie trzecią ekipę z Kutna (bilans 20-8). Gospodarze przystępują do tego spotkania po pięciu porażkach z rzędu, więc chyba najwyższa pora na przełamanie tej fatalnej serii. Usprawiedliwieniem może być na pewno to, że drużyna nie zawsze grała w pełnym składzie, wypadali tak ważni gracze jak np. Kamil Chanas (średnie 17pkt / 3,4as) czy Maciej Rostalski (7,7 pkt / 5,3zb). Grając z dużym prawdopodobieństwem w pełnym zestawieniu, gospodarze powinni być uważani za większego kandydata do zwycięstwa. Dodatkowym bodźcem do lepszej gry powinna być też hala pełna kibiców (zarząd klubu postanowił, że na ten mecz jest darmowy wstęp), która może &quot;ponieść&quot; zawodników do lepszej gry.
 
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Znicz Pruszków - Polonia Leszno godz. 18.00
2 / 1.97 ✅ (1xbet)
Ćwierćfinał fazy play off i jak na razie stan rywalizacji 1-1 (wygrana Leszna 81-65, Pruszków 71-60 po dogrywce). Ekipa gospodarzy dzisiejszego meczu przystępowali do play off z siódmej pozycji (bilans 17-15) po rundzie zasadniczej, drużyna gości z drugiego miejsca (bilans 25-7). Polonia Leszno pod koniec rundy zasadniczej złapała naprawdę świetną formę - cztery wygrane z rzędu, w tym m.in. z liderem Spójnią na ich parkiecie. Wydawało się, że podtrzymując tę formę nie powinni mieć dużych problemów z pokonaniem Pruszkowa, ale zawiedli w drugim meczu, skuteczność na poziomie około 32%, to nie częsty widok dla tej drużyny. Dla mnie są w tym zestawieniu drużyną znacząco silniejszą personalnie i drugi raz nie powinni zagrać tak jak w ostatniej grze. Ciężki teren, ale większe doświadczenie i umiejętności, mogą pomóc w odniesieniu wygranej na terenie ekipy z Pruszkowa.
65-73

Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik godz. 19.00
2 / 2.30 ✅ (etoto)
Faza play out pomiędzy ekipą z Kłodzka - czternasta pozycja po rundzie zasadniczej i bilans 10-22, a drużyną Pogoni Prudnik - trzynaste miejsce z bilansem 11-21. Po dwóch rozegranych spotkaniach 1-1. Myślałem, że Pogoń może w tym sezonie powalczyć o play offy, ale tutaj chyba przeszkodziły w tym problemy z kontuzjami zawodników m.in. Tomasza Prostaka czy Grzegorza Mordzaka, którzy nie we wszystkich spotkaniach mogli wystąpić w optymalnym zestawieniu. Mając w składzie tak ogranych graczy jak dwójka wymieniona wyżej, Maciej Strzelecki, Paweł Bogdanowicz, Tomasz Nowakowski, do tego trochę młodszych ale mocnych już w tej lidze Patryka Nowerskiego, Kubę Krawczyka czy Rafała Malitka, powinni być uważani tutaj za mocniejszego kandydata do zwycięstw. Jakoś ciężko sobie wyobrazić, że drużyna z Prudnika, mająca większy potencjał kadrowy, będzie musiała pożegnać się z ligą, stawiam że w tej parze okażą się mocniejsi. Nawet te rozegrane już spotkania mogą pokazywać różnicę - pierwszy mecz pechowo przegrany i trochę na własne życzenie 56-58, drugi już pod pełną kontrolą i pewna wygrana 77-54.
63-65 po dogr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom