>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [17.07-19.07.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

KURSY OD: forbet
Górnik Zabrze jak i Lech Poznań wygrali swoje spotkania i można powiedzieć, że są blisko awansu do kolejnej rundy. Jak będzie w rewanżu?.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
No Lechu także może mieć ciepło i to nie tylko jeśli chodzi o klimat. W pierwszym meczu szybkie dwie bramki, ale generalnie nie zachwycili. Ormianie mieli więcej celnych strzałów niż Lechu i tylko dzięki Buriciowi uchował się wynik 2:0. Lechu gra jakimś nowym ustawieniem i eksperci w studio wypowiadali się, ze potrzeba czasu aż to zacznie dobrze funkcjonować. Ja w rewanżu nie zdziwię się jak Lechu przegra a nawet jak odpadnie. Przecież to takie normalne, takie polskie, że co roku polskie ekipy odpadają z egzotyką. Górnik gra z outsiderem z Mołdawii, który co prawda po rewelacyjnym sezonie wyprzedał skład, ale widać, że na słabą polską ligę styka. Pamiętajmy, że rok temu niejaki Szeryf z Mołdawii pokonał naszą eksportową i mocarstwową Cewkę z Warszawy. Później dziwimy się i jesteśmy mocno rozczarowani naszymi występami na wielkich turniejach pokroju MŚ, ale pora zejść na ziemię i zrozumieć, że polski futbol jest co najwyżej przeciętny co uwidacznia się rokrocznie na europejskich arenach. Zobaczmy jaki postęp zrobiły drużyny azerskie, kazachskie. A my? Przykład Górnika. Kapitalny sezon. Europa wita. Można było zawalczyć i dopiero sprzedać, ale nie bo po co. Inni tak samo i to co roku. Szkoda pisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
A my? Przykład Górnika. Kapitalny sezon. Europa wita. Można było zawalczyć i dopiero sprzedać, ale nie bo po co. Inni tak samo i to co roku. Szkoda pisać
To jest tak trochę jak w STS z cash out kuponu. Jak już coś weszło to zawsze jest pytanie czy ryzykować czy wypłacić. Górnik zrobił to samo ze składem. Wolał wyprzedać za pewną kasę niż ryzykować bo się może noga powinąć.
Górnik dla mnie na pewno nie jest faworytem do zwycięstwa na wyjeździe. Lech również, Lech, który pogra na wyjeździe przy tym razem pełnych trybunach.
Na na eliminacje LE robię anty polski kupon, 1x 2,26 + 1x 2,52 = AKO 5,70✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 30,4K

atr

Użytkownik
Podobnie uważam. Gandzasar nie był gorszy w 1 meczu a kurs na niego u siebie nawet przekracza @7. Kompletny absurd.
Co do Górnika - prezentowali się słabo ale Zaria jeszcze gorzej - biegali jakby w zwolnionym tempie, wyglądało to jakby rozgrywali 1 mecz w życiu. Na pewno jakiś wpływ miało to że podobno jechali autokarem kilkadziesiąt godzin (w tym 8 godzin czekania na granicy). Z drugiej strony ostatnie miejsce w lidze mołdawskiej o czymś świadczy.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Dla mnie okazja !
Zaria - Górnik
Zaria +1,5 @1,65 1xbet mocniej grane
Zaria +1 @ 2,07 1xbet
Zaria lub remis @ 2,61 1xbet

Zaria wygra @ 7 unibet lekko grane
Generalnie wszystko się sprawdziło. Mega szkoda bramki w 85 min bo kurs @7 był blisko.


Oglądałem mecz w Zabrzu ze stadionu. Beznadziejny mecz. Zaria zakopana na swojej połowie a Górnik prowadził grę ale robili to w sposób żałosny. Albo prowadzenie piłki z milionoma kontaktami, albo niedokładne podanie, albo do najbliższego. W drugiej połowie Górnicy stworzyl kilka sytuacji z czego w końcówce padła jedna bramka.
W drugim meczu pewnie Mołdawianie będą chcieli coś pograć do przodu. Mają w składzie kilku szybkich zawodników. Są tam jacyś Brazole którzy z piłką przy nodze pewnie będą potrafili coś skonstruować.
Ale typ jest bardziej przeciwko Górnikowi. Elektryczna obrona więc elektryczny Suarez, który był w podstawie w poprzednim sezonie, ale lepiej wyglądał pod bramką przeciwnika niż pod swoją. Obok niego Wiśniewski, który gra chyba tylko dzięki wpływom ojca, bo gość w juniorach Górnika nie łapał się do składu i nie wierzę w jakiś ogromny postęp. Wiem to od gości, którzy z nim tam grali. W pierwszym meczu Zaria była tak zakopana na swojej połowie, że nie miał go kto sprawdzić. Na lewej Gryszkiewicz, który jest po prostu słaby i gra tam na siłe jako gośc wykreowany przez Brosza, oraz z braku konkurencji a na prawej Wolniewicz, który jest w największym ognio krytyki w Zabrzu.
Środek pola bez Żurkowskiego, który nie zagra za czerwień to może być dramat. Jedyny zawodnik grający tam w piłke nie zagra. Przewidywani są w środku Matuszek i wiecznie kontuzjowany Nowak a na bokach Ryczkowski i Ambrosiewicz, którzy w pierwszym spotkaniu zostali szybko zmienieni.
Jedyna nadzieje w Angulo i Loska w bramce.
Wiem, że wygląda to na analize pod typ, ale ja po prostu widziałem wiele razy na oczy i znam wartość tych zawodników. Głównie młode chłopaki. Będzie to dla nich pierwszy tego typu wyjazd. Bez Żurkowskiego zabraknie tam jakiegokolwiek lidera w środku pola. Ławki kompletnie nie ma.
Zaria kompletnie nic nie zagrała w pierwszym spotkaniu ale 0:1 na wyjeździe w roli kompletnego doga. W końcówce meczu było widać, że zwietrzyli szanse w rewanżu i spokojnie trzymali ten wynik.
Nie wierzę tutaj w wysoką wygraną Górnika. Dla mnie mecz 50/50 bo Zabrzanie po prostu nie mają argumentów w tym sezonie. O ile w tamtym sezonie liczyłbym na fajną, szybką grę z kontry w takim spotkaniu to w czwartek nie zagra czterech kluczowych graczy z tej układanki czyli Żurkowski, Kurzawa, Kądzior i Wolsztyński. Został tylko Angulo. Według mnie kursy podyktowane grą Górnika z poprzedniej kampanii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dla mnie okazja !
Zaria - Górnik
Zaria +1,5 @1,65 1xbet mocniej grane
Zaria +1 @ 2,07 1xbet
Zaria lub remis @ 2,61 1xbet
Zaria wygra @ 7 unibet lekko grane

Oglądałem mecz w Zabrzu ze stadionu. Beznadziejny mecz. Zaria zakopana na swojej połowie a Górnik prowadził grę ale robili to w sposób żałosny. Albo prowadzenie piłki z milionoma kontaktami, albo niedokładne podanie, albo do najbliższego. W drugiej połowie Górnicy stworzyl kilka sytuacji z czego w końcówce padła jedna bramka.
(...)
To ja tylko dodam, to że awans Zarii stoi za @8.14 w STS a w 1xbet za @8.70.
Będzie na wakacje...?;)
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
To ja tylko dodam, to że awans Zarii stoi za @8.14 w STS a w 1xbet za @8.70.
Będzie na wakacje...?;)
Daj Boże. ???? Wygrana o tyle bardziej opłacalna, że przy 1:0 jest dogrywka a od 2:1 awansuje Górnik.
https://www.meczyki.pl/zapowiedzi-meczow/zaria-gornik-zabrze/2800121
Tutaj macie przewidywane składy. Im dłużej myslę o tym meczu tym większe mam przekonanie, że Górnik będzie miał mega ciężko.
Wypowiedzi obaj trenerów dają też do myślenia. Brosz podkreśla, że czeka ich bardzo ciężki mecz a trener gospodarzy, że mają szanse awansować.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Zgodzę się odnośnie &quot;ryzyka&quot; na wygraną Zarii.
Na fortunie wygrana Zarii już tylko 6,30, na STS jeszcze mniej. Niby to ostatnia drużyna mołdawskiej ligi, ale nie od dzisiaj polskie drużyny latem grają jakby dopiero wyszły z plażingu. Wolno, schematycznie, niedokładnie. W dodatku wschodnie tereny nie należą do najbardziej lubianych, tam się zawsze ciężko. Reprezentacja jeszcze wychodziła stamtąd obronną ręką (poza pamiętnym 2:2 w Kazachstanie), ale już polskim klubom wychodziło to ze zmiennym szczęściem. Jak dodamy do tego, że futbol za wschodnią granicą poszedł w górę, a Górnik sprzedał wszystko co miał najlepszego, może poza Angulo, to ten mecz wcale nie będzie należał do łatwych. Nie oglądałem pierwszego meczu, ale sądząc po relacjach, wcale nie żałuję. Oczywiście Górnik wcale nie musi tego przegrać, ale kurs jest taki zachęcający, że czemu nie postawić? Przy niewielkiej kwocie strata niewielka, a zysk może być nieporównywalnie większy.
Poza tym wygrana lub remis Gandzasaru brzmi realnie. 2,49 na fortunie. Lech, przy 2:0 uzyskanym na własnym boisku, wiedząc, że rywal umie i potrafi zaatakować, zapewne okopie się na własnej połowie, czyhając na kontrataki. Nawet, jak wyjdzie jeden z nich, sądzę, że Gandzasar też coś strzeli. W Poznaniu Musonda, Angulo czy Harutyunan byli dosyć widoczni, zwłaszcza ten drugi miał niejedną sytuację do zdobycia gola. To nie będzie łatwy mecz dla Lecha, jedyna nadzieja w duecie Makuszewski-Gytkjaer, de facto w Poznaniu to po ich akcjach Lech stawarzał największe zagrożenie. Lewa pomoc w Lechu bowiem kulała.
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Gandzasar- Lech handicap 1-0 typ 10
Zaria Balti - Górnik handicap 1-0 typ 10
kurs 2,51
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Lech ma problem z transportem na mecz, jakiś przewoźnik ich wystawił... Wylecą dopiero w dniu meczu..o ile w ogole się uda załatwic jakiś transport..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No chłopaki zaryzykuję z tą Zarią... ???? Dodam jeszcze od siebie, że w minionych sezonach bywało, że polskie drużyny wcale nie miały specjalnie ochoty tułać się po świecie w LE bo wychodziło im, że trudy finansowe, kondycyjne i organizacyjne przemieszczania się nie są adekwatne do możliwych zysków, a LE to nie LM... ???? Nie wiem jak to wygląda w Górniku i jak to dzisiaj wygląda, ale argumenty szczególnie naocznego widza pierwszego spotkania czyli gringo4x przekonały mnie... Jak rozumiem nie zagrają też 4 kluczowi zawodnicy... Liczy się też to, że jednobramkowa zaliczka to naprawdę mało, a dochodzi rewanż nie u siebie + kwestie klimatyczne... Do boju Zaria na nasze wakacje... ????
Zaria Balti(1x) vs Górnik Zabrze kurs: 2,68 buk: Totolotek ✅✅✅
Zaria Balti(awans) vs Górnik Zabrze kurs: 10,00 buk: Totolotek ⛔⛔⛔
Czy gdzieś w TV (normalnej nie streaming) będzie to można obejrzeć ? Może jak nic z Polski jakiś mołdawski program z satelity ?
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
FC Gandzasar vs. Lech Poznań 1x
Zaria vs. Górnik Zabrze 1x
Kurs: 7,7
Stawka: 30 PLN
Cóż poziom polskiej ekstraklasy jaki jest wszyscy wiemy. Lech ma zaliczkę i problemy z dotarciem na mecz, będą grali jak za karę. Górnik mecz na trudnej ziemi, myśle ze lokalne warcholy dodadzą swoim mocy i górnicy zapadną się pod ziemie.

Rezultat:
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 446

gringo4x

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Górnika w TV, to puszczali go z komentarzem na stronie internetowej polsat sport i z tego co mi mówili znajomi działało bardzo dobrze.Nie wiem jak będzie z rewanżem, bo mecz na wyjeździe.
adamo80 Jeśli chodzi o 4 osłabienia to chodziło mi o drużyne Górnika z poprzedniego sezonu. Z klubu odeszli obrońcy Bochniewicz i Wieteska, pomocnicy Kurzawa i Kądzior a za kartki nie zagra chyba najlepszy zawodnik drużyny i jakby nie patrząc reprezentant Polski - Żurkowski. Kontozjowany jest Łukasz Wolsztyński, który może nie ma wyrobionego nazwiska w Polsce, ale zarówno w 1-ligowym Górniku jak i Ekstraklasowym był bardzo ważnym zawodnikiem. A więc wyszlo nawet 6
Z podstawowej 11 tamtego sezonu nie będzie 6 zawodników. Zamiast nich zagra 5 młodych o których pisałem w analizie i sprowadzony Hiszpan Jimenez, który pewnie będzie potrzebował czasu żeby się zaaklimatyzować.
Jeśli chodzi o podróż to Górnicy dzisiaj rano lecieli do Mołdawii. Już wylądowali, więc bez problemów jak Lech.
Obawiam się, że może braknąć doświadczenia a Zaria ma dużo starszy skład.
Wiadomo, że nie jest to jakiś pewniak, ale wydaje mi się, że jak mecz się dobrze ułoży to te kursy na Zarie to może byc prawdziwa perełka
Edit:
Chcę tylko podkreślić, że nie daje gwarancji, że jakiekolwiek zdarzenie które podałem wejdzie. Po prostu na podstawie obserwacji Górnika w meczach sparingowych i 1-wszym z Zarią widzę value w kursach na Zarie. Sam zagrałem to za dużą stawkę ale jest to kwota którą mogę przegrać i nic się nie stanie. I was proszę o to samo.
Napisałem to, ponieważ dostałem kilka wiadomości na priv czy to na prawdę taki pewniak i perełka. Każdy gra na swoją odpowiedzialność i za własną kase. Ja tylko napisałem swoje przemyślenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 80

bornit

Użytkownik
Z ciekawych spotkań widzę jutro 2 mecze godne uwagi.
Prishtina - Fola Esch 1 1,76
Apollon Lim. - Stumbras Kaunas (handicap 0-2) X2 1,63

Zespół kosowski potrafi zrobić na swoim stadionie prawdziwe piekiełko, taki mały bałkański kocioł. Piłkarze będą dawać z siebie 100% aby awansować dalej. W lidze na własnym boisku, są praktycznie niepokonani, ostatnia porażka miała miejsce w listopadzie 2017. Przypomnę, w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis po dość wyrównanej grze (przynajmniej wg statystyk.). Liczę że atut własnego boiska będzie w tym wypadku kluczowy.
Drugi typ opieram, na analogii do wtorkowego meczu APOEL w LM.
Tydzień temu było 1-0 dla Litwinów, uważam że ten typ jest jak najbardziej +ev. Przebieg pierwszego meczu był na lekką korzyść Apollonu lecz bezskutecznie atakowali bramkę litewską. W jutrzejszym meczu Cypryjczycy będą musieli uważać, na kontry Litwinów, więc ciężko aby wygrali aż 3 bramkami, stawiam na zacięty defensywny mecz.
Pozdrawiam
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Lekko na korzyść Apollonu ? Chyba po statystykach, bo Cypryjczycy zagrali dużo lepsze spotkanie.
Druga sprawa to zalane boisko, które nie powinno być dopuszczone do gry na takim poziomie.
Nie wiem na czym polega ta analogia, bo widzę że spodziewasz się dominacji Apollonu, bo APOEL miał najzwyczajniej mega pecha. Weź też pod uwagę, że Apollonowi dużo bliżej do APOELu, z którym bił się o mistrza niemalże do końca ligi, a Stumbras to zwykły przeciętniak nawet jak na ligę litewską, w której na chwilę obecną to właśnie Suduva i Żalgiris mają zespoły, które od czasu do czasu mogą zaskoczyć.
Ja się nie cackam i gram dokładnie w drugą stronę. Liczę na pogrom.
Co do Prisztiny to się zgadzam i też gram ich zwycięstwo.
Co do Górnika, to w 1 meczu musieli atakować rywala, który był za podwójną gardą, a bez zawodników jak Kurzawa i Kądzior, którzy jak już wspomniał wielokrotnie Brosz - robili większość bramek dla Górnika w zeszłym sezonie to bardzo duże osłabienie i atak pozycyjny mocno kuleje.
W rewanżu spodziewam się na początku również podobnego meczu z obu stron. Zaria raczej się nie rzuci z atakiem, a ich atak pozycyjny jest na podobnym poziomie, tyle że oni będą w końcu musieli zaatakować, a wtedy może się uda skontrować Angulo, lub komukolwiek innemu,
W tym meczu optuje za 0-0 do przerwy po niezłym kursie.
Oczywiście warto zagrać przeciwko Fińskim ekipom. Te drużyny są koszmarnie słabe, i gdyby nie HJK, które jeszcze trzyma tę ligę na powierzchni, to mogliby grać w rundach wstępnych z drużynami z Gibraltaru czy Wysp Owczych.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE Kwalifikacje
Spotkanie: Gandzasar-Lech
Typ: x/2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
Ewentualna analiza: Ekipa Poznańskiego Lecha pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Gandzasaru, w pierwszym meczu Poznaniacy wygrali 2:0 , bardzo szybko objęli prowadzenie z niżej notowanym rywalem i później już kontrolowali przebieg spotkania. Dowieźli tą wygraną do końca i teraz przed spotkaniem rewanżowym są w dosyć komfortowej sytuacji bowiem gospodarze musieli by na prawdę zagrać rewelacyjne spotkanie żeby tutaj powalczyć o jakiś korzystny rezultat ze znacznie lepszym od siebie zespołem Lecha. Gospodarze w poprzednich meczach nie licząc tego , które rozegrali w Polsce radzili sobie z różnym skutkiem notowali jednak sporo podziałow punktów, nie wygrywali zbyt często w swoich spotkaniach, Lech natomiast zawalił mocno końcówkę sezonu , ale na 5 ostatnio rozegranych spotkań aż 4 zakończyl zwycięstwami. Myślę że w tym meczu goście również sa zdecydowanym faworytem, tylko po co Lech ma się tutaj spieszyć do strzelania bramek jak przecież ma niezłą zaliczkę z pierwszego spotkania. moim zdaniem to ekipa gospodarzy powinna zaatakować od pierwszych minut a Lech spokojnie musi poczekać i liczyć na kontry, które na pewno dadzą jakieś efekty. Mój typ to wygrana Lecha 1:2 , myślę że gospodarze którzy jakieś sytuację mieli już w pierwszym spotkaniu będą w stanie w tym meczu strzelić przynajmniej bramkę honorową.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE Kwalifikacje
Spotkanie: Gandzasar-Lech
Typ: x/2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Godz: 17:00
Ewentualna analiza: Ekipa Poznańskiego Lecha pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Gandzasaru, w pierwszym meczu Poznaniacy wygrali 2:0 , bardzo szybko objęli prowadzenie z niżej notowanym rywalem i później już kontrolowali przebieg spotkania. Dowieźli tą wygraną do końca i teraz przed spotkaniem rewanżowym są w dosyć komfortowej sytuacji bowiem gospodarze musieli by na prawdę zagrać rewelacyjne spotkanie żeby tutaj powalczyć o jakiś korzystny rezultat ze znacznie lepszym od siebie zespołem Lecha. Gospodarze w poprzednich meczach nie licząc tego , które rozegrali w Polsce radzili sobie z różnym skutkiem notowali jednak sporo podziałow punktów, nie wygrywali zbyt często w swoich spotkaniach, Lech natomiast zawalił mocno końcówkę sezonu , ale na 5 ostatnio rozegranych spotkań aż 4 zakończyl zwycięstwami. Myślę że w tym meczu goście również sa zdecydowanym faworytem, tylko po co Lech ma się tutaj spieszyć do strzelania bramek jak przecież ma niezłą zaliczkę z pierwszego spotkania. moim zdaniem to ekipa gospodarzy powinna zaatakować od pierwszych minut a Lech spokojnie musi poczekać i liczyć na kontry, które na pewno dadzą jakieś efekty. Mój typ to wygrana Lecha 1:2 , myślę że gospodarze którzy jakieś sytuację mieli już w pierwszym spotkaniu będą w stanie w tym meczu strzelić przynajmniej bramkę honorową.
Opóźniony o 12h wylot do Armenii. Ok 3500 km podróży którą zakończą wczesnym rankiem w dniu meczu, a start o 17:00...+35 stopni ciepła w trakcie meczu. +doświadczenie nowego trenera Lecha ;-)
Gandzasar +1.5 @1.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom