>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (29.06.2017)

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
O Jagiellonii już się wystarczająco rozpisano w stosownym miejscu. Ciekawsze byłyby doniesienia z obozu przeciwnego.

Bukmacherzy tylko czekają na takie przekonania jak prezentuje wielu typujących, mianowicie że pomiędzy niszowymi a średnimi ligami jest wielka przepaść. Kursy są tak dobrane, żeby nas wsadzić na pole minowe. Wielu trafi, ale i wielu nie trafi.

Dynamo - NSI
Lyngby - Bangor
AEK Larnaca - Lincoln
Haugesund - Coleraine
Santa Coloma - Osijek
Maccabi - Tirana
Skenderbeu - Sant Julia
Bala - Vaduz
Tre Penne - Rabotnicki
St Joseph - AEL

W tych meczach kursy są wzięte z kosmosu. Ja wiem, że to są zdecydowani faworyci, ale bez przesady. Prześledźcie puchary w latach poprzednich i zobaczycie że kilka z takich zdecydowanych meczów to są miny. Zawsze ktoś wytnie jakiś numer, pytanie tylko czy zespół z San Marino będzie miał dzień konia i wymuruje 0:0 (akurat Tre Penne to potrafi jakąś bramkę wcisnąć) czy może jakiś Lincoln udowodni, że nie dla turystyki próbują sił w Europie. W Andorze poległy Węgry, dlaczego np Santa Coloma nie mogłaby skromnie wygrać 1:0 z Osijekiem by później dostać oklep 5:0. Trzeba uważać bo cuda się działy, dzieją i będą się dziać. St Joseph jak ktoś wyżej wspomniał to słabszy team od College i Lincolna ale próbuje nawiązać z nimi walkę i w tych rozgrywkach też wyjdą na pełnej k żeby coś pokazać. Piszę to w dobrej wierze bo wiem, że ludzie nie mają czasu śledzić słabych lig i myślą że to sami kelnerzy.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Za drobne pograne jeszcze awans Lincoln 10.32 Fortuna. Kurs kosmiczny, okres przygotowawczy dzieją się cuda i niekonieczne tylko polskie zespoły mogą odpadać z ogórkami. W zeszłym sezonie zespół z Gibraltaru w eliminacjach do el. Ligi Mistrzów najpierw wyeliminował Florę Tallinn( oni w wakacje normalnie grają) a w kolejnej rundzie co prawda odpadli z Celtikiem ale domowy mecz wygrali. Według mnie złote czasy cypryjskiej piłki klubowej ( bo reprezentacja nigdy takich czasów nie miała) minęły i nieprędko zobaczymy jakikolwiek klub z tego kraju w 1/4 finału Ligi Mistrzów.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech wzmocniony może mieć mega siłę w ofensywie. Wprawdzie nowi nie będą mieli dużo czasu do zaadoptowania się w ekipie to Kopciuszek z Macedonii raczej dostanie spore lanie w 1 meczu.
Lech jutro jednak ze sporymi brakami, a z nowych to jutro spodziewany jest tylko występ Dilavera (obrońca), Situma (pomocnik) i wątpliwie Barkrotha(pomocnik). Reszta: Gytkjaer, Rakels, Vernon de Marco nie znajdą się w kadrze. Robak mało trenował, jest na wylocie z klubu więc Bjelicy zostaje praktycznie jeden napastnik Bille Nielsen , który daaaawno nic nie strzelił. Skład powinien być podobny jak z jedynego sparingu z izraelczykami (wygrany 3:0). Trałka, Gajos po kontuzjach. Ledwno co weszli w trening. Jakieś małe problemy ma też ponoć Radut.
Nenad Bjelica (trener Lecha): &quot;Nie jesteśmy jeszcze przygotowani do nowego sezonu, bo treningów było mało. Musimy być jednak gotowi do jutrzejszego meczu. Po treningu widzę, że Lech jest dobrze umotywowany do meczu z Pelisterem, dlatego powinniśmy sobie poradzić.&quot;
O rywalu ciężko coś powiedzieć. Spodziewany jest raczej &quot;autobus&quot; na własnej połowie.
Byłbym ostrożny z overami. Do tego ma być duszno jutro, choć w sumie mecz o późnej porze.
&quot;PRZEWIDYWANY skład Lecha na mecz z FK Pelister:
Putnocky - Gumny, Dilaver, L.Nielsen, Kostevych - Tetteh, Majewski - Makuszewski, Jevtić, Situm - Nielsen.
PRZEWIDYWANA meczowa kadra na mecz z FK Pelister:
Bramkarze: Matus Putnocky, Jasmin Burić
Obrońcy: Robert Gumny, Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Volodymyr Kostevych
Pomocnicy: Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski, Maciej Makuszewski, Darko Jevtić, Mario Situm, Niklas Barkroth, Mihai Radut, Marcin Wasielewski
Napastnicy: Nicki Bille Nielsen, Marcin Robak&quot;
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Wiemy jaka sytuacja finansowa panuje w słabszych ligach w europie , wiemy , że nie które kluby lubią robić łamańce 1/2 , 2/1 . Warto by czegoś poszukać ...
Skënderbeu - Sant Julia 2/1 -&gt;@ 32
Mac.Tel Aviv - FK Tirana 2/1 -&gt; @35
Levski Sofia - Sutjeska 2/1 -&gt;@38
Irtysz Pawlodar - Dunav Ruse 2/1 -&gt; @ 31
AEK Larnaca - Lincoln 2/1 -&gt; @ 37
Warto spojrzeć na mecz Maccabi z Zenitem w poprzedniej edycji LE w fazie grupowej. Każdy kto się trochę zna wie , że ten wynik to nie przypadek ;)
Maccabi Tel Awiw 3-4 Zienit Sankt Petersburg
z 3-0 na 3-4 gdzie 4 bramki dla Zenitu padły w ostatnich 15 minutach

Haris Medunjanin 26, 70, ViĂ°ar Örn Kjartansson 50 - Aleksandr Kokorin 77, Maurício 84, Giuliano 86, Luka Đorđević 90
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dinamo Batumi - Jagiellonia Białystok
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,92 (kurs ulega zmianie)
Bukmacher: 1xbet
✅ ✅ 0:1
Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Kutaisi oddalonego o 140 km od Batumi. Nie jest to fakt sprzyjający underowi, gdyż gdyby stadion Dinamo spełniał wymogi licencyjne gospodarze mecz rozegraliby na własnym terenie, przy udziale większej publiczności i na sztucznej nawierzchni.
Gospodarze w lidze nie prezentują się z najlepszej strony. Nowym trenerem od miesiąca został Konstantin Frołow , pod którego wodzą piłkarze nie zdobyli jeszcze ani jednego gola, a w lidze zajmują 8. miejsce na 10 zespołów (po podium osiągniętym w ubiegłym sezonie). Temuri Szonia wydaje się być ich najgroźniejszym piłkarzem, co najbardziej nieobliczalnym.
&quot;Jaga&quot; z Marianem Kelemenem w bramce powinna być spokojna o zabezpieczenie z tyłu. Zwycięstwo powinni zapewnić Fiodor Cernych czy Cillian Sheridan, którzy po odejściu Kostantina Vassiljerwa, któremu skończył się kontrakt mogą się stać prawdziwymi liderami zespołu. Odejście Estończyka to z pewnością duże osłabienie dla polskiego zespołu, z nim w składzie z pewnością nie zdecydowałbym się zagrać undera. Ku underowi skłania się również krótki okres przygotowawczy Jagiellonii, którzy zdołali rozegrać sparing z AEK Larnaka, z którym przegrali 0:1.
Nieskuteczni gospodarze, odejście Wasiljewa, niepewna i zagadkowa gra polskiego zespołu, debiut trenera Ireneusza Mamrota, trudny teren i wysoka temperatura. To w skrócie argumenty za moim typem.
P.S. W awizowanym składzie &quot;Jagi&quot; 8 na 11 zawodników spoza Polski ????
@Edit i dorzucam trebel, bez analizy
Fola - Ilsami - 1x 2:1
Mladost Lucani - Inter Baku - under 2,5 0:3
Shirak - Gorica - under 2,5 0:2
AKO. 3.38
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Krótko, bo z telefonu. Zagrałem 2 typy, które wg mnie wyglądają obiecująco. Pierwszy podał już i dobrze opisał całą sytuacje Vidal. Fola Esch @ 2,45 STS Kursy mocno poleciały w dół ale teraz dopiero są prawidłowe. Wiem jak prezentowały się oba zespoły w poprzednich latach, o osłabieniach gości zostało już powiedziane. Przeczuwam dominacje ze strony gospodarzy i spokojne zwycięstwo. Kairat -2,5 @ 2,15 STS Tutaj faworyt powinien zrobić swoje. Kairat zachował trzon drużyny Gohou, Arshavin, Islamkhan. Bardzo mocny zespół u siebie, ograny i zawsze zależało im na LE. Litwini daleka podróż, różnica klas, gorący teren. Kairat świetna forma w lidze, easy win jak dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Crusaders-FK Liepaja TYP 1 kurs 2,67 3/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Jak wiecie gram czasem Irlandię Północną. Ten mecz zainteresował mnie już parę dni temu i czekałem tylko na potwierdzenie pewnej wiadomości. I jest dla mnie dobra informacja że dzisiaj w bramce zagra nowy nabytek Krzyżowców doświadczony 42-letni Duńczyk Brian Jensen. Chłop w swojej karierze grał w takich klubach jak West Bromwich, Burnley (rozegrał tam 271 meczów !) a ostatnio w Mansfield który występuje w League Two. A te informacje uzyskałem na stronie Crusaders:
&quot;Crusaders have made several important signings over the summer and they could feature in the starting line up. Definitely playing will be Brian Jensen in goals and he will make his Europa League debut in place of the injured Sean O&#39;Neill. Across the back we could possibly see Billy Joe Burns, Colin Coates, Howard Beverland and Craig McClean but Rodney Brown and summer signing Sean Ward are pushing for starting places. In the middle of the park we could see Paul Heatley and Gavin Whyte on the wings with Jordan Forsythe, Matthew Snoddy, Michael Carvill, David Cushley and Philip Lowry along with newly signed Jamie Glackin and Mark McAllister if selected all pushing for a start. Up front Jordan Owens will lead the line with Mikel Suarez ready to step in if needed. The team are itching to get started and the mood in the camp is positive.
FK Liepaja/Mojo are from the city of Liepaja on the west coast of Latvia and has its shores on the Baltic Sea. They are newly formed from 2014 after FK Liepaja Metalurgs where dissolved after bankruptcy. They won the Latvian Higher League in 2015 before finishing fourth last season and are currently playing in their league now and after thirteen games sit in second place. Their manager Tamaz Pertia is in buoyant mood and will be looking not to concede in the away leg. They have had to leave several players back home due to visa problems but have adequate cover to fill the positions they played in. The side trained at Seaview on Wednesday night and they will rest Thursday back at the hotel before coming to ground to play the game.&quot;

No cóż, te dwie ligi chyba są wyrównane ale handicap w postaci boiska, odległość 2902 km w tym 1912 km autostradą (mniemam jednak że Łotysze polecą tam samolotem chociaż mają jak każdy problemy finansowe) i jak czytamy brak kilku zawodników z podstawowego składu skłania mnie do gry po tłustym kursiwie na Brytyjczyków..
Jeżeli chodzi o kluby irlandzkie to pisałem we wątku Irlandia:
&quot;Jeżeli chodzi o Ligę Europy w moim odczuciu Derry nawet nie pierdnie w dwumeczu z Midtjylland.

Cork nie powinien przegrać z Levadią w Tallinnie a tym bardziej u siebie.

Shamrock przegra pierwszy wyjazdowy mecz ze Stjarnan bo w delegacjach gra mega kupę. U siebie może powalczyć.&quot;

 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Dinamo Batumi - Jagiellonia
Typ: 2
Kurs: 1.50
buk: forbet
Wynik: 0:1 ✅

Dziś na spokojnie idę w zwycięstwo Jagi. Nie oszukujmy się, ale po tym co prezentowali piłkarze Jagiellonii w zakończonym nie dawno sezonie, to dziś różnica klas obu drużyn powinna być widoczna gołym okiem. Co może martwić?. Na pewno zmiana trenera. Ireneusz Mamrot bo o nim mowa, wcześniej przez siedem lat prowadził pierwszoligowego Chrobrego Głogów aby teraz móc zagrać i poprowadzić Jagę w pucharach. Myślę, że wiele zmian taktycznych nie zobaczymy, podobnie jak z wystawieniem jedenastki. Dziś na pewno nie zagra Vassiliev. Ale czy brak Estończyka będzie tutaj osłabieniem?. Wydaje mi się, że nie. Formę jaką prezentował w ostatnich kolejkach ekstraklasy Konstantin wołało o pomstę do nieba. Dziś w jego miejsca są tacy zawodnicy jak Góralski, Grzyb, Cernych, Romanchuk czy też Sheridan. Kogo powinni obawiać się goście?. Na pewno jest nim Kwasow i Temuri Szonia, który jest gwiazdą gospodarzy. Szonia jest obecnie najważniejszą postacią w środku pola Dinama. Na dodatek drużynę gospodarze cechuje agresja w grze, a w odbiór piłki zaangażowana jest cała drużyna. Mam nadzieje, że kompromitacji nie będzie i Jagiellonia dziś zaaplikuje rywalowi przynajmniej dwie bramki aby wrócić do Polski z dobrą zaliczką przed rewanżem.
 
mezamorto_ 35,9K

mezamorto_

SantoSubito
Krotko,szybko i na temat o meczach po 20:
(kursy Fortuna(

Bala Town-Vaduz

Vaduz wiadomo jest lepszym zespolem jednak na wyjazdach nie przekonuja mnie wogole.Nie widze tutaj bramkostrzelego meczu ze strony gosci.
2 drużyna strzeli mniej niż 2,5 bramki- 1.61 1-2✅
Klaksvik-AIK Solna:
Trosze ryzykownie ale wiadomo ze Szwedzi graja lepiej defensywnie niz ofensywnie.Jesli gracze Klaksvik nie beda probowali szalec w ataku to watpie by AIK odpowiedzial gradem goli.
2 drużyna strzeli mniej niz 2,5 bramki- 1.60 0-0✅
Midtjylland-Derry:
Pamietam jak rok temu meczyli sie niemilosiernie z graczami z Litwy(Sudova)1-0. Nie sadze by byl to piekny mecz,Dunczykow moze zgubic pewnosc siebie,Derry mysle jak to wyspiarze powalcza twardo.
Handicap w strone Derry 0:2 - 1.56 6-1⛔( wtopa na całego)
Skenderbeu-Sant Julia:
Kursy na bramkowy mecz to jakas niespodzianka.Wiadomo w Albanii moze dziac sie wiele wiadomo jak to z nimi jest.Ale patrzac czysto pilkarsko watpie by przebili mur graczy z Andorry,strzelenie 3 gli to dla nich max.
Under 3.5- 2.2 1-0✅
Tre Penne-Robotnicki:
Tak samo jak u gory,kursy wysokie jakby grali z Monaco.Murowanie bramki przez graczy z San Marino i max 2-3 gole ze strony Macedonczykow.
Under 3.5- 1.54 0-1✅
Valletta-Folgore:
Bardzo podobnie jak z poprzednimi meczami,nie ma co liczyt tu na grad bramek.Zalezy oczywiscie od samych graczy i ich obstawiania;)
Under 3,5- 1.46 2-0✅
KR Rejkjavik-SJK:
Troszke ryzykowniej bo niewiem czego spodziewac sie po Islandczykach.SJK jest ekipa bardziej doswiadczona,obyta i po zmianie trenera zaczynaja powoli dochodzic do dobrej dyspozycji.Watpie by byl to mecz bramkowy.
Polecam Under 2,5-1.63 ✅jak i Zwyciestwo bez remisu SJK- 2.52✅ 0-0
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał Psychosocial:

&quot;EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje

Crusaders-FK Liepaja TYP 1 kurs 2,67 3/10 g.20.45

PS: Jak wiecie gram czasem Irlandię Północną. Ten mecz zainteresował mnie już parę dni temu i czekałem tylko na potwierdzenie pewnej wiadomości. I jest dla mnie dobra informacja że dzisiaj w bramce zagra nowy nabytek Krzyżowców doświadczony 42-letni Duńczyk Brian Jensen. Chłop w swojej karierze grał w takich klubach jak West Bromwich, Burnley (rozegrał tam 271 meczów !) a ostatnio w Mansfield który występuje w League Two. A te informacje uzyskałem na stronie Crusaders: ...&quot;

Szkoda wyjściowego kursu, ale ja nie mogę nie zagrać tego spotkania ???? do tego dorzucam Stjarnan (kurs też poleciał niestety) i mam dubla za miedziaka. GL!

PS Oczywiście dziękuję psychosocial !

edit miedziak ⛔ bo chociaż Krzyżowcy dzielnie poradzili sobie z przybyszami z dalekiej Łotwy (ft 3-1), to Młode Gwiazdy uległy niestety &quot;szczęśliwcom&quot; spod znaku koniczyny (ft 0-1) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom