>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europy (04.07 i 06.07.2016) REWANŻE

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej -REWANŻE



Zapraszam do analizowania rewanżowych spotkań Ligi Europy.

O meczach polskich drużyn dyskutujemy w oddzielnym temacie.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Moim skromnym zdaniem najciekawiej będzie w meczu rewanżowym pomiędzy węgierskim Vasasem a izraelskim Beitarem, co pisałem przed 1 spotkaniem sprawdziło się mecz był wtedy bardzo wyrównany a wynik 4:3 dla Beitaru mówi wszystko i teraz Vasas u siebie będzie chciał zrobić wszystko żeby wygrać 1:0, 2:1, 3;2 byleby nie 5:4 bo mają bardzo dużą możliwość awansu wygrywajac nawet 1 bramką.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
4.07.2016; 20:45
Progres Niedercorn - Rangers F.C.
Drużyna pierwsza NIE strzeli @ 1,98 1xbet ⛔
Niesamowita ambicja i całkiem niezłe kontry wystarczyły na Rangersów. Wstyd. Z Limassolem na wyjeździe sobie nie poradzą, aczkolwiek zaangażowanie zawsze doceniam i gratuluję ;) Nauczka na przyszłość, żeby grać po nieco obniżonym kursie (1,87) brak BTS, wtedy mielibyśmy plus (mimo całej analizy do kosza).
Dla zainteresowanych tym spotkaniem zostawiam niezły artykuł doskonale ukazujący sytuację w ekipie ze Szkocji po tej kompromitacji -&gt; KLIK


Doprawdy bukmacherzy nie uczą się na swoich błędach. Być może zdanie to zabrzmiało nieco górnolotnie, ale trudno jest mi przejść obojętnie obok takiego kursu. Jak większość forumowiczów czekających na pierwsze rundy europejskich pucharów, tak i ja, w początkowych fazach wychodzę z prostego założenia. Mamy bowiem do czynienia z kilkoma pojedynkami drużyn półamatorskich z naprawdę solidnymi i rozpoznawalnymi ekipami. W wielu z tych spotkań faworyt wygrał do zera, zobaczymy czy w rewanżach będziemy mieli do czynienia z podobnym rygorem defensywnym. Naprawdę miło będę wspominał czwartkowe mecze, faworyci dzięki swojej dobrej grze w obronie naprawdę dali zarobić. I jeden ze wspomnianego typu pojedynków czeka nas już we wtorkowy wieczór, gdzie awansem zostaną rozegrane dwa spotkania. Na wstępie ustalmy - Rangers to nie jest już ekipa nawet porównywalna do tej sprzed pięciu lat. Chyba tylko wielcy optymiści wierzą jeszcze w to, że w ciągu najbliższych paru lat uda im się przerwać hegemonię Celticu, a Old Firm Derby będą znowu elektryzować całe piłkarskie Wyspy. Ale zejdźmy na ziemię - Rangers po przyzwoitym sezonie zajęli trzecią lokatę i walczą w Europie. Rywal na początek śmieszny, bo CZWARTA drużyna w Luksemburgu. O dziwo, nikt w kontekście pierwszej kolejki nie wypowiedział nawet słowa na temat tego pojedynku. Kursy na klasyczne zakłady rzeczywiście nie porywają, w przypadku szkotów w handicapy nawet nie ma co się pchać, ale taki kurs na brak gola ekipy z trzytysięcznego miasteczka wezmę z pocałowaniem ręki. Zobaczmy pierwszy mecz, po którym jesteśmy bogatsi o wiedzę. Całe spotkanie na własnej połowie, jedno celne uderzenie na trzy próby zawodników z Niedercorn. To był nudny mecz, gol zdobyty cwaniacko (ale to też trzeba umieć). Dlatego nie grałbym również nic w stronę Rangersów, ich dyspozycja w ofensywie zależy od dnia. Ale o ofensywnych umiejętnościach zawodników z Luksemburga świadczy pierwszy mecz - raczej wyczekiwanie rywala niż wielkie ataki. Dla grających u polskich bukmacherów - najlepszy kurs na to zdarzenie wystawiło lvbet i sięga on poziomu 1,88. Do tego wynik też działa na korzyść zakładu - zaledwie jednobramkowa wygrana zmusi faworyzowanych przybyszów ze Szkocji do koncentracji od początku do końca. Myślę, że wielce prawdopodobnym jest przebieg meczu podobny do pierwszego spotkania. Naprawdę nie uważam, żeby skromny klubik z Luksemburga, który po raz ostatni w pierwszej dwójce (!) w swoim kraju był 35 lat temu teraz miał zagrozić Rangersom. Poniżej wrzucam skrót pierwszego meczu, widać tutaj zarówno sprytnego gola strzelonego przez The Gers, jak i taktykę Progrèsu na to spotkanie: uproszczając - krycie od połowy, tylko jeden zawodnik biegający między obrońcami rywala. Kurs zdecydowanie zawyżony, warto spróbować.
https://www.youtube.com/watch?v=UMOQtpuEoCU
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Widziałem skrót meczu Fola Esch - Milsami, to tam mogło być z 5-7 goli. Trzeba przyznać, że obie ekipy mogły to wygrać. Lepiej zagrała Fola, ale w rewanżu wszystko jest możliwe. Myślę nad zagraniem DNB na Folę, przy lekkim zabezpieczeniu na ten remis, który też jest możliwy. Dla mnie tam 60/40 dla Milsami, więc dziwne kursy, strasznie...
Koniec końców, pograłem na gola Fola Esch [email protected] 1xbet. ✅

Byłbym także głupcem i laikiem, gdybym nie zagrał na Sutjeskę. Kurs @14.50 ⛔ na awans jest spory, a nie takie rzeczy widziałem w futbolu. Dla mnie i Sutjeska i Levski to ekipy godne siebie i jedni i drudzy chcą zapewne zarobić. Ten gol na 3-1 dał mi taką iskierkę, że może coś z tego być. Oczywiście Levski na papierze wielki faworyt, mają paru czarnych, którzy mogą robić różnicę. Dla zabawy i lekko życzeniowo, a może coś z tego wyjdzie.
http://pl.soccerway.com/matches/2015/07/02/europe/uefa-cup/debreceni-vsc-megaforce/fk-sutjeska-niksic/2049265/
http://pl.soccerway.com/matches/2015/07/09/europe/uefa-cup/fk-sutjeska-niksic/debreceni-vsc-megaforce/2049485/
Come Backu nie było, ale narobili stracha. Fakt, że ekipy z Węgier mocno tracą siły na wyjazdach. Zwycięzca pary i tak zagra z Hajdukiem, który ma dość silną kadrę i nawet po cichu myśli o awansie do fazy grupowej.
Outsiderzy nie strzelą:
Rabotnicki - Tre Penne - goście nie strzelą ✅
Runawik - Dynamo Mińsk - gospodarze nie strzelą
✅
Osijek - Santa Coloma - Goście nie strzelą

✅
Kursy znośne. A z większym ryzykiem:
Zeta - Zeljeznicar / Gospodarze poniżej 1 gol * @1,81 ⛔
Bangor - Lyngby / Bangor nie strzeli @1.85 ✅
Cork City - Levadia / Levadia poniżej 0.5 gola @2.26 ⛔
Dacia - Shkendija / Dacia poniżej 1 gol @2.17* ✅
1xbet
* 1 gol = zwrot
Zeljeznicar przewyższa o co najmniej klasę drużynę Zety. Bośniacy potrafią się skutecznie bronić. Dla mnie fajny kurs z zabezpieczeniem na 1 gola, który da zwrot. Bangor to amatorka, ale uważałbym, po w historii potrafili strzelać gole, a z drugiej strony Lyngby to niewiadoma trochę. Nadziei dodaje, że goście nie odpuszczą, bo mają niespecjalnie dobry wynik 1:0 z 1 meczu.
Cork w formie, ale jeszcze bez awansu. Czuję, że będą przed własną publiką jeździć na dupie. Levadia była znacznie gorsza u siebie, nawet przed czerwoną kartką niewiele mieli do powiedzenia.
Shkendiję cenię za stabilną grę całego zespołu. W Europie pokazują więcej niż w lidze, gdzie potrafią lekceważyć przeciwnika. Trio Hasani, Ibrahimi i Junior zrobili robotę w 1 meczu. Wprawdzie 3 gole i 3 ze SFG, więc nie spodziewam się gradu bramek też i w rewanżu. Dacia im nie sprosta, może 1 gola strzelą, dlatego zabezpieczam, po fajnym kursie.
Dodałem kupony w swoim temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/f35/liga-mistrzow-liga-europy-2017-18-z-vidalem-146410.html#post6456360
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja polecam zagrać w Unibet
Slovan handi -1.5 ( @1.70)
Vaduz handi -1.5 (@1.90)

Ja to pograłem dzisiaj po południu w dublu po kursach podanych powyżej, niestety już sporo zleciały w dół.
Analiza: Zespoły mają zaliczkę ugraną na wyjazdach, ale nie odpuszczą i u siebie zdemolują swoich rywali. Głównym argumentem jest różnica poziomów między zespołami, a także historia, która mówi nam, że obydwa zespoły grają bez odpuszczania i jak mają zaliczkę z 1 spotkania to w drugim nie odpuszczają. Zdziwię się, jak to nie wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Suduva i Atlantas zostały zdominowane w pierwszych spotkaniach. Miały mało okazji na gole i mimo, że teraz zagrają u siebie dla mnie nie strzelą gola swoim rywalom.

Oglądałem spotkania Maccabi oraz Crveny. Obie ekipy dominowały i myślę, że podobnie jak w pierwszych spotkaniach goli nie stracą.

Co do btsów widzę jest w meczu Vasas - Beitar oraz Trakai - St Johnstone.

Dla mnie gola nie strzelą:

Shirak, Partizani, Tre Penne, Runavik, Chikhura, Dinamo Batumi, Levadia

ponieważ zagrały słabo w 1 spotkaniach, miały mało okazji na gole,
Partizani strzeliło gola a było niesamowicie ciśnietę przez niemal cały mecz, na wyjeździe będzie jeszcze trudniej.

Runavik strzelił pod koniec spotkania, miał chyba 1 celny w meczu.

Wszystko zagrałem w dafabecie, kursy od 1,8 do 2,25.
 
N 147

neymar-jr

Użytkownik
Dubel na czwartek: awans HJK 1.40 + wygrana Cork City 1.40= 1.96 iforbet
HJK lideruje w rodzimej lidze, u siebie grają wyśmienicie bilans 6-1-0 i prawdę mówiąc są najlepszym fińskim zespołem od dobrych kilku lat. Pierwszy mecz chyba wypadek przy pracy i porażka na wyjezdzie ale jest to zespół który potrafi w tych pierwszych rundach przyzwoicie(chociaż był sezon gdzie odpadli już chyba w 2 rundzie LM) i nie odpadać a nawet trzy lata temu wyeliminowali Rapid Wiedeń i awansowali do fazy grupowej LE. U siebie wygrają myśle że w okolicach 3-0 i pewnie awansują.
Drugi mecz to będacego w gazie Cork i przeciętnej na tle tego rywala Levadii. Cork wygrał wyjazd teraz zagra u siebie gdzie w lidze ma bilans 9-0-0. Myśle ze nawet można próbować z handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Soligorsk + Tre Penne nie strzeli + Pyunik nie strzeli @ 3.52 STS
Pewnie było więcej ale ja w to wchodzę. Potem napiszę parę słów, prosiłbym o nieusuwanie posta.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP

HJK 3-0
AIK 5-0
Jaga 4-0
@ ✅✅✅

W mojej ocenie najlepsze mecze do czystych kont na tą rundę. Raz, że fajne kursy, dwa wyniki pierwszych spotkań. Wszystkie trzy zespoły muszą trzymać się na zero z tyłu. W zasadzie to jest bardzo dobra wiadomość, bo oprócz Jagi to AIK i HJK nie wygrały.
HJK na wyjeździe a HJK u siebie to dwa różne światy. Szczerze mówiąc, mnie specjalnie nie zdziwił wynik pierwszego meczu. Zakładałem maksymalnie wygraną jedną bramką może remis a skończyło się porażką. Bramka sama w sobie ciekawa. Wrzut z 35 metra albo dalej z samej linii końcowej (jak to wyspiarze), piłka leci na głowami wszystkich zainteresowanych następnie odbija się od słupka i od pleców bramkarza. Kuriozum. Wracając do tego &quot;HJK u siebie&quot;, prosta statystyka - w obecnym sezonie 7 spotkań na własnym boisku i tylko 1 stracona bramka. Fakt gonienia wyniku spowoduje tylko jeden scenariusz, rozpaczliwa obrona amatorów z Walii i przy 0-0 i przy 1-0 dającym dogrywkę. W późniejszej fazie meczu Finowie prowadząc wyżej o defensywie nie zapomną. Dla mnie mecz bez historii i 2-0/3-0 dla gospodarzy. Na pewno wygrana a co za tym idzie w najgorszym scenariuszu dogrywka, ale to już mnie mało interesuje.
AIK u siebie to solidna firma jak na realia eLE dodatkowo mają najsłabszego rywala z całego zestawu. Nie zwykli tracić bramek w pierwszych rundach. Na Wyspach skończyło się na remisie. 3 strzały gospodarzy łącznie 1 celny strzał. Sam wynik też jakiś nie nadzwyczajny zważywszy jak się gra na tej wietrznej wysepce. Pewnie AIK też podszedł marginalnie do meczu czego już nie mogą zrobić u siebie. Szwedzi od zawsze w porządku ekipy jeśli chodzi o trzymanie na zero z tyłu. Można by się przyczepić do wieku co niektórych zawodników AIK&#39;u bo jest tam sporo młodej krwi, ale Wyspy Owcze jako poziom zespołów w eLE traktuje na jeden z najniższych w całe stawce.
Na koniec Jaga. Czyli doświadczona ekipa w defensywie z ogarniętym środkiem pola. Batumi to strasznie niziutki poziom. Ten sezon w ich wykonaniu to kompletna klapa. Oni mają większy problem niż awans w LE, bo jak za chwilę się nie ogarną to polecą z ligi. Tak jak spoglądam na tabelę to oni mają najmniej strzelonych bramek zaraz po totalnym outsiderze jakim jest zespół, który uzbierał 7 punktów w 18 meczach... Jeszcze co do Jagiellonii, póki tam nie pójdzie pierwszy drugi czy trzeci zawodnik na sprzedaż to ta ekipa ma naprawdę spory potencjał jak na pierwsze 2 rundy na pewno. Dla mnie na ten moment stoją lepiej jak Lech z całym arsenałem nowych zawodników. Następna runda to znowu daleka podróż bo do Azerbejdżanu, ale spokojnie ich widzę w III rundzie. O tym pogadamy jeszcze spokojnie za tydzień.
Reasumując, w pierwszych meczach jakby nie było, padło 3xBrak BTS. A sami gospodarze łącznie oddali całe 5 celnych strzałów + ten farfocel, który wpadł w niesłychanych okolicznościach w Walii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
taidio 882

taidio

Użytkownik
Po dzisiejszach meczach widać że warto uderzać w te drużyny które bukmacherzy skazali na porażkę, ja w sumie trochę &quot;z dupy&quot; postawiłem na Niedercorn po kursie 10 i wygrali 2:0, Hibernians wygrał po kursie 4.25, Vikingur wygrał pewnie po kursie 7.1(tutaj akurat liga mistrzów, a nie europy), teraz postawiłem na live na La Florite, na czwartek jest masa meczy to na pewno jakieś takie underdogi wybiorę, wiadomo nie każdy duży kurs wejdzie, także trzeba trochę się zastanowić przy wybieraniu bo nieraz te niskie i wysokie kursy są zdecydowanie dobrze wystawione, ale przy niektórych meczach to może być niezłe value
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy Kwalifikację
Godz: 20:45
Spotkanie Cork City-Levadia
Typ: 1/1
Kurs 1.99
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Irlandzkiego Cork City oraz Estońskiej Levadii, ekipa gospodarzy już jest jedna nogą w kolejnej rundzie kwalifikacji bowiem na wyjeździe wygrała 0;2 stwarzając sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych niż ekipa gospodarzy. Tutaj myślę że Cork City pomimo przewagi z pierwszego spotkania nie zlekceważy swoich rywali i znów pewnie ich pokona. Gospodarze u siebie wygrywają wszystkie spotkania od dnia 26.08.2017 więc bez mała od roku na swoim boisku wygrali wszystko co się dało tylko 1 spotkanie zakończyło się remisem w czasie regulaminowym i zwyciężyli po dogrywce, goście natomiast na wyjazdach często remisują i tracą w ten sposób punkty jednak gospodarze grają w lepszej lidze i na pewno za takie wyniki to im się należy większy szacunek. Ogółem również liczę na sporo bramek w tym spotkaniu tylko bramki dla Cork City ,ale myślę że goście bramki tutaj strzelić nie zdołają , ponieważ gospodarze często w swoich spotkaniach zachowują czyste konto. Mój typ na ten mecz to wygrana zespołu Cork City 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, nie liczę tutaj na jakąś niespodziankę.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jagiellonia - Dinamo Batumi
Typ: Jagiellonia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 1,90 STS
Oglądałem pierwszy mecz i zwycięstwo 1:0 nie można nawet nazwać najmniejszym wymiarem kary. Powinno być przynajmniej 3:0 a nawet i 5:0 (3:0 do przerwy). Jaga była lepsza w każdym aspekcie gry jednak brakowało skuteczności (niewykorzystany karny, słupek po strzale Sheridane i dwie setki). Myślę że drugi raz taka niemoc strzelecka się nie powtórzy i rywale zostaną rozbici bo poziom jaki reprezentuje gruziński klub nie dorównuje choćby jednemu klubowi Ekstraklasy.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dacia Chisinau-Shkendija
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Pierwszy mecz Macedonczycy wygrali 3:0 wiec awans jest juz rozstrzygniety i mysle ze sami Mołdawianie to wiedza.Z całym szanunkiem nie maja zadnych walorów ofensywnych by pomyslec o odrobieniu strat a i godnym pozegnaniu z Liga Europy.
Shkendija tez mysle nie bedzie specjalnie atakowac bo i po co?Tylko jakas głupia kartka musiała by to zmienic.Obie ekipy graja jak na swoje mozliwosci czyli przecietnie.
Nie sadze zeby był to ciekawy mecz,raczej meczarnia w ktorej remis czy minimalne zwyciestow ktoregos z zespołow jest bardzo mozliwe.Osobiscie stawiam na remis,ale jak kto woli zagrac bezpieczniej polecam under.Powodzenia.
Później wrzucę prawdopodobnie mecze rozgrywane po 19.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rabotnicki Skopje - SP Tre Penne
Typ: 1
Kurs: 1,16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W pierwszym spotkaniu padł wynik 1-0 dla Rabotnicki. Teraz grają u siebie i ten rewanż to powinna być formalność. Gospodarze są zdecydowanie mocniejsi i nie powinno być tutaj szans na niespodziankę. Rabotnicki zagra w tym spotkaniu bez pomocnika Elmasa (33 spotkania rozegrane w tamtym sezonie, 6 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie z tamtego sezonu), natomiast u gości nie wystąpią kapitan drużyny pomocnik Gasperoni (22 występy w tamtym sezonie, 2 gole na koncie) i Marigliano i napastnik Tani. Z wszystkich wymienionych graczy tylko Gasperoni grał w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami.
✅ 6-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Dynamo Batumi
Typ: 1
Kurs: 1,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj również nie wierzę w niespodziankę. Wprawdzie naszym polskim zespołom w przeszłości zdarzały się wpadki z drużynami o podobnym potencjale ale tutaj w to nie wierzę. Jaga jest zdecydowanie mocniejsza i u siebie powinna w tym rewanżu postawić kropkę nad &quot;i&quot;. W pierwszym spotkaniu w Gruzji Jagiellonia już pokazała, że jest zdecydowanie mocniejsza, wygrała 1-0, zabrakło tylko wykończenia, by wygrana była wyższa. Dynamo Batumi nie radził sobie w lidze gruzińskiej w tamtym sezonie wiec nie ma o czym dyskutować w tym spotkaniu. Niespodzianki nie powinno być.
✅ 4-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: SC Rheindorf Altach - Chikhura Sachkhere
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu kurs na gospodarzy mocno mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się aż tak wysokiego, raczej maksymalnie 1,20. W pierwszym spotkaniu w Gruzji Altach wygrał 1-0 i teraz pora na rewanż. Dla mnie zespół austriacki jest tutaj faworytem i powinni sobie na własnym boisku tez poradzić z tym rywalem. Kadrowo gospodarze dla mnie są mocniejszym zespołem i grają w lepszej lidze. Jednak liga austriacka jest dużo lepsza niż gruzińska więc tym bardziej nie wiem dlaczego tak wysoki kurs na wygraną gospodarzy. Wprawdzie w tym pierwszym spotkaniu mecz był w miarę wyrównany ale na własnym boisku Altach powinien prowadzić grę, utrzymywać się przy piłce i dyktować warunki na boisku i myślę, że tutaj również niespodzianki nie będzie i gospodarze wygrają.
⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Derry City-Midtjylland TYP 2 kurs 1,40 6/10 g.20.45 1:4 WIN
Derry City-Midtjylland TYP - 1,5 Midtjylland kurs 2,02 4/10 g.20.45 1:4 WIN
PS: Tydzień temu trafiłem ładny kurs na Crusaders z FK Liepaja więc dzisiaj próbuje ponownie. W pierwszym spotkaniu The Candystripes przegrali z kretesem 1:6. Doszło nawet do takiej sytuacji że po przerwie gdy było już 3:0 Jess Thorup zdjął swoich dwóch zawodników oszczędzając ich na kolejne spotkania. Dzisiaj sytuacja jest taka że trener gospodarzy wystawia rotacyjny skład gdyż po dwóch ligowych porażkach pudło z pierwszą trójką oddala się coraz bardziej. Co prawda Derry ma dwa zaległe spotkania ale już 5 oczek straty do Mew i 4 do The Hoops. A następny mecz już w niedziele ze Sligo. Z kolei wyżej już wymieniony z imienia i nazwiska trener gości również będzie rotował piłkarzami ale wyraźnie powiedział że ten mecz ma służyć jako przygotowanie do następnego spotkania w Lidze Europy prawdopodobnie z Ferencvarosem. Będzie wymagał skupienia i dużej koncentracji oraz że nie będzie żadnej taryfy ligowej dla jego graczy.
Reasumując wydaje mi się że dla Kenny Shielsa ważniejsze będzie niedzielne ligowe spotkanie niż wieczorne spotkanie z Duńczykami. Na 100% nie wystawi optymalnego składu. Z kolei Jess Thorup mając na uwadze że pierwszy ligowy mecz ma dopiero 16 lipca skupi się bardziej na wygranej wystawiając skład pod następną rundę Ligi Europy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina:20:30
Spotkanie:Jagiellonia-Dinamo
Typ:2 druzyna strzeli gola-TAK
Kurs:2.60
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Polskie ekipy w pucharach nieraz graly z podobnymi ekipami i co?Kompromitacja i wstyd.Nie wiem czemu dzis miałbym byc optymista,kiedys tez bylem podczas meczów np Wisly czy Lecha z podobnymi ogorkami a jak bylo wiadomo..Kursy na Gruzinów sa jakby grali conajmniej z Monaco,a przeciez to tylko zespoł z Polskiej ligi,ktory dla mnie jest po prostu sredniakiem.
Ok Gruzini to jeszcze gorsi piłkarze,majacy swoje problemy w lidze, ale tacy własnie sprawiaja najwiecej problemów naszym grajkom.
Nie Ogladam Polskiej ligi,ale w pucharach juz Nasze zespoly tak i z roku na rok(moze przesadzam) zdarza sie jakas wpadka z kompletym outsaiderm,po ktorym przegrani gracze i trenerzy wypowiadaja sie jak to &quot;zbieraja doswiadczenie&quot; i takie tam pierdoły.
Sadze ze Gruzini powinni wpakowac nam brameczke jakas przypadkowa,z kontry,z bledu naszej obrony lub zwyczajnie podczas rzutu roznego.
Mysle(obym sie mylil) ze ten mecz Gracze Jagi wymecza,badz co badz minimalnie wygraja,o ile wogole wygraja.
Moje oczy i uszy nie takie mecze widzialy i slyszaly,kurs na strzelenie gola przez Dinamo biore w ciemno.Powodzenia.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Większość dwumeczy zakończyła się zwycięstwem faworytów, warto jednak zauważyć kilka niespodzianek. Fatalnie spisały się ekipy z Serbii. Awansowała tylko Crvena natomiast odpadły dwie inne ekipy z tego kraju: Mladost Lucani i Vojevodina Nowy Sad.
Szczególnie może dziwić odpadnięcie tej drugiej ekipy, badz co bądz już trochę doświadczonej w europejskich rozgrywkach. Przeważali w całym spotkaniu rewanżowym zdecydowanie ale i tak odpadli.. Potwierdza to tylko zapaść piłkarską w tym kraju, badz co bądz kiedyś piłkarskiej potegi.
Szkocja też się nie popisała. St Johnston i Rangersi na aucie...Jakoś nie dziwię się że od pewnego czasu ligi szkockiej niektóre stacje wogóle nie pokazują...Celtic a później długo długo nic Zaznaczam że obie skipy odpadły z &quot;potegami &quot; z Litwy i Luksemburga...
Ze zwycięstw obu druzyn z Polski nie wyciągałbym żadnych wniosków. Obie pokonane ekipy były tak słabne, że ich pokonanie nie może to być żadną wykładnią.
Vidal, Grac45 i inni świetne typy ! Oby tak dalej !
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Większość dwumeczy zakończyła się zwycięstwem faworytów, warto jednak zauważyć kilka niespodzianek. Fatalnie spisały się ekipy z Serbii. Awansowała tylko Crvena natomiast odpadły dwie inne ekipy z tego kraju: Mladost Lucani i Vojevodina Nowy Sad.
Szczególnie może dziwić odpadnięcie tej drugiej ekipy, badz co bądz już trochę doświadczonej w europejskich rozgrywkach. Przeważali w całym spotkaniu rewanżowym zdecydowanie ale i tak odpadli.. Potwierdza to tylko zapaść piłkarską w tym kraju, badz co bądz kiedyś piłkarskiej potegi.
Szkocja też się nie popisała. St Johnston i Rangersi na aucie...Jakoś nie dziwię się że od pewnego czasu ligi szkockiej niektóre stacje wogóle nie pokazują...Celtic a później długo długo nic Zaznaczam że obie skipy odpadły z &quot;potegami &quot; z Litwy i Luksemburga...
Ze zwycięstw obu druzyn z Polski nie wyciągałbym żadnych wniosków. Obie pokonane ekipy były tak słabne, że ich pokonanie nie może to być żadną wykładnią.
Vidal, Grac45 i inni świetne typy ! Oby tak dalej !
Też zwróciłem uwagę na Serbów. Polecam zwłaszcza pierwszą bramkę samobójczą strzeloną przez Vojvodinę. Nikt mnie nie przekona, że to był zwykły, przypadkowy strzał.
https://m.youtube.com/watch?v=O2_UaMC97cs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom