>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [10.07.2018-11.07.2018]

Status
Zamknięty.
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
I Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów



Kursy od : fortuna
Warszawska Legia swoją przygodę w drodze po fazę grupową Ligi Mistrzów zacznie od pierwszej fazy kwalifikacyjnej , gdzie będzie miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się z jednym z najbardziej doświadczonym irlandzkim zespołem w historii tego kraju , jeśli chodzi o europejskie puchary.
Oprócz tych obydwu zespołów swoje kwalifikacje już od pierwszej rundy kwalifikacji zaczynają takie zespoły jak Astana , Celtic Glasgow czy też APOEL Nikozja , czyli teamy , które chyba bez większego kłopotu powinny przejść przez tą fazę eliminacji oraz dość regularnie ,,stawiają&#39;&#39; się w fazach grupowych rozgrywek UEFA.
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA ORAZ TYPOWANIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
katalonbar 66

katalonbar

Użytkownik
Zdecydowanie polecam łapać kurs 1,65 na Skendije póki spadnie bo:
- Skendija w końcu zdobyła mistrzostwo Macedonii roznosząc całą stawkę na czele z Vardarem Skopje i zdobywając 91 punktów w 36 meczach, strzelając 101 goli i tracąc 27,
- 5 rok z rzędu w europejskich pucharach i coraz lepiej budują tam swoją pozycję
(2014 - I runda LE po 1 zwycięstwie i 1 porażce)
(2015 - I runda LE po 2 remisach)
(2016 - IV runda LE - faza play-off, odpadli z KAA Gentem)
(2017 - IV runda LE - faza play-off, odpadli z AC Milanem)
Myślę, że w tym roku pora na awans ekipy z Tetova do fazy grupowej LE, albo kto wie do LM.
- Walijskie zespoły pokazały jakie są fatalne w tym roku; w rundzie wstępnej LE odpadły już 2 drużyny, a TNS jest najsłabszym rozstawionym zespołem, więc Skendija nie mogła trafić lepiej
Zwycięstwo Skendiji w 1. meczu: 1,65 eFortuna
Brakuje mi na Fortunie opcji z handicupem i awansem Skendiji bo dla mnie pewniaczek. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zdecydowanie polecam łapać kurs 1,65 na Skendije póki spadnie bo:
- Skendija w końcu zdobyła mistrzostwo Macedonii roznosząc całą stawkę na czele z Vardarem Skopje i zdobywając 91 punktów w 36 meczach, strzelając 101 goli i tracąc 27,
- 5 rok z rzędu w europejskich pucharach i coraz lepiej budują tam swoją pozycję
(2014 - I runda LE po 1 zwycięstwie i 1 porażce)
(2015 - I runda LE po 2 remisach)
(2016 - IV runda LE - faza play-off, odpadli z KAA Gentem)
(2017 - IV runda LE - faza play-off, odpadli z AC Milanem)
Myślę, że w tym roku pora na awans ekipy z Tetova do fazy grupowej LE, albo kto wie do LM.
- Walijskie zespoły pokazały jakie są fatalne w tym roku; w rundzie wstępnej LE odpadły już 2 drużyny, a TNS jest najsłabszym rozstawionym zespołem, więc Skendija nie mogła trafić lepiej
Zwycięstwo Skendiji w 1. meczu: 1,65 eFortuna
Brakuje mi na Fortunie opcji z handicupem i awansem Skendiji bo dla mnie pewniaczek. ????
W STSie jeszcze wczoraj płacili za Skhendije 1,90, dzisiaj już tylko 1.75 ale to i tak sporo więcej jak w fortunie
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Shkendija Tetovo - TNS
Tak jak już zostało napisane - ekipa z Macedonii gra bardzo ofensywnie. Myślę, że nie zadowolą się skromną wygraną i losy awansu będą chcieli rozstrzygnąć u siebie wygrywając w przekonywujący sposób, by na rewanż pojechać na luzie. 1 lipca grali sparing z ukraińską Vorkslą i wygrali 1-3. Mają niezłą pakę, przeciwnik nie jest zbyt wymagający, więc powinni strzelić kilka bramek. Kurs na zwycięstwo mnie nie przekonuje, więc idę w bramki macedońskiej drużyny.
Shkendija strzeli w obu połowach @2,2 Totolotek✅
Shkendija over 2,5 @2,9 Totolotek✅
E:
HT: 2-0
FT: 5-0

Zgodnie z planem i bez nerwów. Największa promocja od buka w ostatnim czasie:champagne:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja mysle tak, jutro Legia wygra, bedzie im sie latwiej gralo z irlandczykami wyjazd niz u siebie, gdzie amatorzy sie zabarykaduja, juz kilka takich meczow Legia miala u siebie remis lub wymeczone 1-0 a na wyjazdach kilka bramek,zreszta na taki Cork to sam Carlitos wystarczy.
Na ten mecz ktory polecacie mysle ze 1/+1.5 spokojnie wejdzie
z jakiego kraju jest ten TNS?
 
B 167

borys30

Użytkownik
Ja mysle tak, jutro Legia wygra, bedzie im sie latwiej gralo z irlandczykami wyjazd niz u siebie, gdzie amatorzy sie zabarykaduja, juz kilka takich meczow Legia miala u siebie remis lub wymeczone 1-0 a na wyjazdach kilka bramek,zreszta na taki Cork to sam Carlitos wystarczy.
Na ten mecz ktory polecacie mysle ze 1/+1.5 spokojnie wejdzie
z jakiego kraju jest ten TNS?
Carlitos nie pojechal ;)
TNS z Walii
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Na jutro i pojutrze proponuje Wam 3 typy,ze te ekipy klepna te wynalazki do zera.Klasa sama w sobie,juz z samej nazwy laik ,by wydedukowal,ze graja powazne ekipy z doswiadczeniem z Ligi Mistrzow majace reprezentantow w swoich szeregach z zespolami,ktore z musu chyba musza ten dwumecz odbebnic.Ponizej wymienione ekipy maja na prawde solidne formacje defensywne,jezeli jakis wałkow nie bedzie,czy karnych to zaklady siedza..
Astana wygra i brak bts 1.86
CZ Belgrad wygra i brak bts 1.85
Ludo wygra i brak bts 1.56
Kursy z Fortuna
Lacznie 5.37
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Ja bym dorzucil Celtic i bts nie 1.92
Tylko ryzyko jest takie, ze jak walna kilka bramek, to moga odpuscic i pozwolic im zrobic pare akcji,a takie amatorskie klubiki beda walczyly chocby o jedna bramke, bo sukces chocby jednego gola zdobyc.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Carlitos nie gra, więc odpowiedzialność za strzelanie bramek musi wziąć na siebie Kante. Zaimponował mi ten zawodnik w sparingu z rumuńskim Viitorul. Jako, że liga irlandzka to kopalnia kornerów, idę również w rogi. Największym zmartwieniem trenera rywali Legii jest kontuzja bramkarza Marka McNulty’ego. 37-letni zawodnik doznał urazu kostki podczas piątkowego meczu ligowego z Shamrock Rovers i został zmieniony w 88. minucie. To czy zagra ma się okazać tuż przed meczem. Stąd też ostatni typ.
J. Kante strzeli gola 2.50
powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.75
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie 4.0


Wszystkie kursy z forbet
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cork vs Legia - wcale nie musi być łatwy mecz dla Legionistów. Z wyspiarskimi ekipami zazwyczaj się męczyli (kiedyś ze Świętymi, w zeszłym roku z Dundalk). Do tego dochodzi tradycyjne lekceważenie &quot;słabych i biednych&quot; i przepis na falstart gotowy. Dziś w Kotle Czarownic komplet kibiców, dla gospodarzy to święto, jeśli dopisze im szczęście to może sprawią niespodziankę dlatego za drobne ⛔1x po @ 2,15 pobiore. Ofc to nie &quot;typ tygodnia&quot; ani &quot;pewniak&quot; dnia ???? po prostu tak to widzę, nikogo nie namawiam. GL!
PS Ponoć zaczęło się narzekanie na twarde ławki i brzydki stadion, czyli początek zgodnie z planem ???? KTF!
edit
Podano składy, Cork bez podstawowego bramkarza więc Legia ma ułatwione zadanie jakby co.
Edit2
FT 0-1 Kucharczyk ładnie strzelił, a Cork mimo porażki wstydu nie przyniósł.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Od czasu gdy poznałem pary eliminacyjne po głowie chodzi mi tylko który podał quowalsky6.

Cork City - Legia Warszawa 1x @1,98 fortuna ⛔ edit: Kuchy w 80 popisał się strzałem życia. Dużo nie brakowało do remisu.
lub
Podwójna szansa 0-0 @1,72 fortuna.✅
Z ciekawszymi wynalazkami przyszło grać naszym &quot;rodzimym Realom&quot; i różnie się kończyło. Z całego zestawu Cork to wcale nie taki wynalazek. Cork jest w trakcie sezonu i zajmują drugie miejsce w swojej lidze zaraz za Dundalk. Legia w trakcie przygotowań do naszej Premier ekstraklasy. Przyszło kilku nowych zawodników i ciekaw jestem czy zgrani już są ze sobą.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Cork vs. Legia
Każdy już widzi przegrana polskiego zespołu na samym początku ich przygody z tegoroczną edycją LM. Moim zdaniem Legia musi wywieźć dzisiaj korzystny rezultat i pokazać wszystkim, że zeszłoroczny kryzys to juz tylko historia.
W dzisiejszym spotkaniu liczę, że z dobrej strony pokaże się nowe żądło stołecznej drużyny - Kante.
Wiele osób powie żebym puknął się w czoło ale ja za drobne chętnie pobiore niżej wymieniony typ:
Legia (handicap -1,5)
Kurs: 2.80
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Popieram typy na Shkendiję

Dyscyplina:
Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: Shkendija Tetowo - TNS
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 1,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kwalifikacje Ligi Mistrzów, pierwsze spotkanie. Spotyka się tutaj mistrz Macedonii z mistrzem Walii. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego pierwszego starcia jest zespół gospodarzy. Zespół Shkendija sięgnął w tamtym sezonie po mistrzostwo kraju i po puchar. Według mnie jest to za mocny zespół na mistrza Walii a do tego bardzo trudny teren dla gości. Drużyny walijskie u siebie jeszcze jakiś opór stawiają ale na wyjazdach kiepsko sobie radzą, o czym świadczą eliminacje w Lidze Europejskiej gdzie odpadł zespół Cefn Druids i Bala Town. O ile ci pierwsi nie byli w swojej parze faworytem, bo trafili na FK Trakai z Litwy o tyle Bala Town zawiódł na całej lini odpadając z zespołem z San Marino Tre Fiori, przegrywając na wyjeździe aż 0-3 a u siebie w rewanżu wygrali 1-0. Liga macedońska robi postępy, zespoły z tego kraju coraz lepiej sobie radzą w europejskich pucharach i kadrowo gospodarze są dla mnie zdecydowanie mocniejsi kadrowo. Atut własnego boiska powinni wykorzystać na tyle, by wygrać to spotkanie różnicą przynajmniej dwóch bramek pokrywając tego handicapa.
✅ 5-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
The New Saints - Legia Warszawa 1:3
St. Patrick&#39;s Athletic FC - Legia Warszawa 0:5
Dundalk - Legia 0-2
faktycznie na wyjazdach sie meczyli
No widać, że wakacje... Napisałem: &quot;Z wyspiarskimi ekipami zazwyczaj się męczyli (kiedyś ze Świętymi, w zeszłym roku z Dundalk).&quot;
2014 Legia - St. Patrick 1-1
2016 Legia - Dundalk 1-1
Teraz lepiej widać?
PS Bonus z poza wysp:
2016 Legia - Trencin 1-1
2016 Zrinjski - Legia 1-1
2017 Astana - Legia 3-1
PS2 Pominę inne pucharowe kompromitacje z takimi tuzami jak Vetra Wilno, ale który polski klub nie zaliczył takich wpadek?
edit
Podano składy, Cork bez podstawowego bramkarza więc Legia ma ułatwione zadanie jakby co.
Edit2 Legia wymeczyla te 0-1 z zespołem, którego wartość wyceniona jest na 2,5 mln euro i grał do tego bez podstawowego bramkarza. Słabo... strach co będzie dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom