>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [17-18.07.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Apoel Nikozja - Suduva
Typ: Apoel awans Kurs: 1.77 ⛔
1xbet
Nie da sie ukryć,że to była niespodzianka.Apoel przegrał pierwszy mecz ale na ich szczęście strzelili jedną bramke i to moim zdaniem sprawia,że to jednak Apoel zamelduje się w kolejnej rundzie.
Wygrać dwoma bramkami to zapewne nie będzie problem.Wiadomo,że na Cypryjskich boiskach gra się niezmiernie ciężko.Szczerze wątpie aby Suduva utrzymała korzystny wynik.Zapewne napór Apoelu będzie trwał całe spotkanie.Goście to jednak nie jest ekipa poziomu Apoelu.
Według mnie Apoel to bierze i zamelduje się w kolejnej rundzie.
Wynik: 1:0
e: bez komentarza,brawo Suduva.Mamy pewniaka na następną runde
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Co do meczu Apoelu. Polecam sprawdzić gole z pierwszego meczu. 3 takie same gole i hattrick. Podanie z prawej strony i typ strzela w lewy róg.
W rewanżu apoel nie powinien mieć problemu z awansem, jak kolega wyżej napisał.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Jutro można wchodzić w handicapy na Malmo i Ludugorec, przeciwnicy słabi. Co do Malmo nie mam obaw,drudzy mam nadzieję, że w handel się nię będą bawić i prędzej powalczą o handicap....
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jutro można wchodzić w handicapy na Malmo i Ludugorec, przeciwnicy słabi. Co do Malmo nie mam obaw,drudzy mam nadzieję, że w handel się nię będą bawić i prędzej powalczą o handicap....
A po co takiemu Ludogortsowi handicapy, jak maja zaliczke 7 bramkowa z pierwszego spotkania, moga wystawić rezerwy przegrac jeden czy dwa zero a i tak awansują,...
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Jutro można wchodzić w handicapy na Malmo i Ludugorec, przeciwnicy słabi. Co do Malmo nie mam obaw,drudzy mam nadzieję, że w handel się nię będą bawić i prędzej powalczą o handicap....
Ludogorets 7:0 pierwszy mecz. Moga nawet przegrać a i tak bezpiecznie awansują. Pchać sie w taki mecz to raczej nie w stronę faworyta. Na 1x jest 4.5, nawet HT win Crusaders po kursie 9 jest warte grania.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ok zagrajcie. sprawdzic prosze wyniki z poprzednich lat tych leszczy lub Malmo ktore obija przeciwnikow. Malmo handi to seta. A Swierczoki tez zrobia trening strzelecki.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ok zagrajcie. sprawdzic prosze wyniki z poprzednich lat tych leszczy lub Malmo ktore obija przeciwnikow. Malmo handi to seta. A Swierczoki tez zrobia trening strzelecki.
Na apoel który przegrał pierwszy mecz 3:1 jest kurs 1.12. Na ludo z 7:0 na rewanż jest 1.18.
Apoel musi, a ludo??
Ludo moze przegrać i 3:0 i tyle samo wygrać.
Co bys chciał konkretnie z tego ludogorca zagrać??
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal LM
Spotkanie: Apoel-Suduva
Typ: Apoel -3.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Fortuna
godz: 19:00
Ewentualna analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi MIstrzów pomiędzy ekipami Apoelu Nikozja, a zespołem Sudovy. Ekipa z Nikozji niespodziewanie w pierwszym spotkaniu wyjazdowym ponisoła porażkę 1:3 , Apoel zdobył bramkę na koniec spotkania i dzięki temu zachował jeszcze szanse na awans do następnej rundy, na pewno będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem , który powinien stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych, ekipa z Cypru również w pierwszym spotkaniu, tym rozegranym na wyjeździe była zespołem znacznie lepszym , jednak nie potrafiła tego udokumentować strzelaniem bramek Sudova natomiast strzeliła 4 razy w światło bramki , zdobyła aż 3 gole, 75 % skuteczności i mamy problem ekipy z Cypru, która moim zdaniem jutro skasuję znacznie niżej notowany od siebie zespoł z Litwy. Goście moim zdaniem nie strzelą w tym meczu nawet bramki, gospodarze nie popełnią tego błędu po raz kolejny i nie zlekceważą rywala , pewnie zagrają skuteczniej w obronie i odważniej w ataku, bowiem szybko muszą strzelić bramki, ażeby odrobić starty z pierwszego spotkania, czym dłużej będą czekać z atakami tym gorzej bowiem goście pewnie będą się chcieli tutaj bronić i liczyć na jakiegoś gola z kontry. Mój typ to wynik 4:0 po 90 minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Na apoel który przegrał pierwszy mecz 3:1 jest kurs 1.12. Na ludo z 7:0 na rewanż jest 1.18.
Apoel musi, a ludo??
Ludo moze przegrać i 3:0 i tyle samo wygrać.
Co bys chciał konkretnie z tego ludogorca zagrać??
Jutro dam znac. APOEL mam n tapecie ale tu moze byc zonk z awansem . Ludo i Malmo handi -2 sie smzadtanawiam
 
G 68

grota

Użytkownik
Mnie kusi BTS w meczu apoelu po 2.95. Wiem że grają z ogórkami, ale w pierwszym meczu 3 bramki dali sobie wpakowac. A ostatni raz czyste konto zachowali 4 kwietnia. W kolejnych 12 meczach tracili przynajmniej 1 bramkę. Na swoim stadionie jeszcze dawniej bo 11 marca. W ogóle w tym roku kalendarzowym u siebie na 16 spotkań tylko 2 razy zachowali czyste konto. Na początku pewnie Litwini będą murowali ale może uda się jakaś kontrę wyprowadzić albo zaatakować gdyby wynik w dwumeczu przestał być dla nich korzystny
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Kursy marne na Apoel, ze chyba nie warto. Apoel wygra obie połowy i brak BTS. O tym myślałem i nie ma tego w moim buku niestety.
Powodzenia Kris
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Co myslicie o takim typie?
0-30 minuta spotkania

Apoel Nik. - Suduva 1
1.71
Nie ogladalem tego meczu i nie wiem jak wyglada Apoel, trzy gole stracone na Litwie to naprawde zle wyglada, ale beda musieli wsciekle atakowac od 1 minuty, do tego te temperatury to jak biegac w saunie.
spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1/tak
Apoel Nik. - Suduva
3.75
To jest tez niezle Litwini wala dluga pilke na jakiegos murzyna,ktory jak dojdzie do strzalu w polu karnym ,to trafia, obrona Apoealu slaba, goscie malo zwrotni maja problemy szybkosciowe.
Na Ludogorets tez bym nie gral to juz lepiej TNS Llans. - Shkendija 2 z kursem 1.9
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
Legia Warszawa - Cork City FC
powyżej 10.5 rożnych - 2.05 - forbet✅✅


Spotkanie rewanżowe pierwszej rundy z czterech do fazy grupowej. Po pierwszym spotkaniu bliżej awanasu jest Legia która wygrała skromnie 1:0. Kolejny mecz i kolejne spotkanie gdzie warto grać rożne w spotkaniach graczy z Warszawy. Grając ustawieniem 3-5-2 często atakują skrzydłami co daje dużą siłe ofensywną lecz też zostawia sporo miejsca na kontry co pokazał ostatni mecz z Arka Gdynia gdzie popełnieli sporo błędów w obronie. Legia zagrała dwa spotkania oficjalnie i nabiła 8 i 8 rożnych.Goście skazywani na porażke lecz jak pokazują Polskie kluby w ostatnich latach to wszystko jest możliwe i licze że nie przestraszą się zaatakują Legie, a wtedy zobaczymy szybki mecz z wieloma okazjami bramkowymi.Cork w lidze średnio nabija 5 rożnych na mecz tracąc w tym samym czasie równo 6 rożnego na spotkanie i myśle że beda szukać tych stałych fragmentów gry.Dodając że w pierwszym spotkaniu padło aż 15 rożnych.i że to jest mecz rewanżowy myśle ze typ ma spore szanse że wejdzie.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Jeśli chodzi o Apoel to tutaj sam klimat powinien załatwić sprawę. 35-37 stopni w czasie meczu to będzie koszmar dla Litwinów.W składzie Apoelu jest sporo Brazylijczyków więc oni raczej tego tak nie odczują.Dodając wielką przewagę Apoelu w pierwszym meczu(przy takich statystykach ten wynik to jakieś sci-fiction)i ogranie w pucharach to muszą tutaj wygrać kilkoma bramkami.Innej opcji nie biorę pod uwagę.
 
G 68

grota

Użytkownik
Co myslicie o takim typie?
0-30 minuta spotkania

Apoel Nik. - Suduva 1
1.71
Nie ogladalem tego meczu i nie wiem jak wyglada Apoel, trzy gole stracone na Litwie to naprawde zle wyglada, ale beda musieli wsciekle atakowac od 1 minuty, do tego te temperatury to jak biegac w saunie.
spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1/tak
Apoel Nik. - Suduva
3.75
To jest tez niezle Litwini wala dluga pilke na jakiegos murzyna,ktory jak dojdzie do strzalu w polu karnym ,to trafia, obrona Apoealu slaba, goscie malo zwrotni maja problemy szybkosciowe.
Na Ludogorets tez bym nie gral to juz lepiej TNS Llans. - Shkendija 2 z kursem 1.9
A czy Shkendija nie wysłała rezerw, że taki kurs? Awans już mają, więc mogą przejść obok meczu, a i tak przejdą do kolejnej rundy. Kurs faktycznie kusi, ale czy to nie jest pułapka?
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
A czy Shkendija nie wysłała rezerw, że taki kurs? Awans już mają, więc mogą przejść obok meczu, a i tak przejdą do kolejnej rundy. Kurs faktycznie kusi, ale czy to nie jest pułapka?
Przecież na Legie też był taki sam kurs a rezerwy nie pojechały .
Awans apoelu po 1.67+ Videoton 1.55 w dublu wyglada dosyc ok dla upartych mozna Legie po 1.25 dorzucić, ale ja odpuszczam.
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Apoel pograłbym over na kornery ale mój buk wycofał to z możliwości zakładów. Kurs na Legię rośnie już 1.33.
Handi na tych co pogromili w pierwszej rundzie odpuszczam - zbyt duża mina.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Co do pierwszego meczu Apoelu to po prostu zlekceważyli Litwinów i po 19 minutach było 0:3. Później się zreflektowali i zaczęli grać na poważnie czego efektem była zdecydowana dominacja w polu i ilość oddanych strzałów. U siebie są zdecydowanym faworytem i powinni odrobić straty, ale...Wiadomo jak to bywa w sporcie. Jeżeli nie strzelą szybko bramki to Litwini okrzepną a Apoel będzie grał coraz bardziej nerwowo. Wiadomo, że południowcy często łapią kartki więc Litwini jeżeli są kumaci to będą prowokować. Pytanie kto sędziuje. Co do bts to zaczekałbym na live i zagrałbym to po dobrym kursie, ale w momencie kiedy byłby wynik 1:0 i po 60 minucie meczu - wiadomo o co chodzi - kontry bo Apoel będzie musiał coraz bardziej się angażować a to jest wyśmienita okazja dla Litwinów. Możliwy jest inny scenariusz tj. szybkie dwa gole i po zawodach. Z mega niespodzianek spróbowałbym mimo wszystko Spartaksa Jurmalę. Mała szansa, ale kurs 17 dnb u Hilla zdecydowanie przeszacowany. Skoro rok temu przegrał u siebie z Astaną 0:1 a wyjazd zremisował 1:1 to trudno nie spróbować po kursie ponad 20 z CZ Belgrad. Tak samo Rosenborg kurs z d... Piłka islandzka poszła mocno w górę i to już nie są chłopcy do bicia więc kurs 10 na ich win dnb uważam za warty zagrania. Jeszcze Torpedo Kutaisi wg mnie jest za wysoko i dnb pogram. Wszystkie te wysokie kursy oczywiście to bety lekkie ale przebicie wysokie to i ewentualny zysk dobry.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik

Wybrałem 5 meczów wartych uwagi w dzisiejszym dniu.
1. Valleta w pierwszym meczu zremisowała 0:0, a teraz rewanż u siebie. Kukesi dostało się do eliminacji LM przypadkiem, bo zbanowany został Skenderbeu na 10 lat. Gospodarze u siebie są mocni, co prawda nie ma co sugerować się ligą maltańską, ale rok temu w eliminacjach LE zremisowali z Utrecht właśnie u siebie. Teraz mają szansę awansować, bo przeciwnik wygodniejszy. Gram tu awans, mocno spadł też kurs na gospodarzy.
2. APOEL zawalil trochę pierwszy mecz, ale gol w końcówce zostawił sprawę awansu otwartą 50/50. Jak już dzisiaj inni wspomnieli, upał zrobi swoje, o 19:00 będzie tam około 30 stopni. Umiejętności i doświadczenie też po stronie APOELu. Suduva raczej nie powtórzy takiej gry w rewanżu. Myślę, że conajmniej 2:0 dla graczy z Cypru.
3. Shkendija, o niej już było głośno rok temu, jak przebojowo przedzierała się przez eliminacje do LE, aż poległa z Milanem. Teraz wygrali pierwszy mecz 5:0 z Waliczykami, ale jak pokazuje ostatni rok, kiedy wygrali w pierwszej rundzie 3:0, potrafili na wyjeździe wygrać drugi mecz aż 4:0. Nie będzie tu odpuszczania, tu chodzi o LM i myślę, że spokojnie wygrają goście. TNS jest dobry, ale tylko w swojej lidze. Rok temu na tym samym etapie dostali z Rijeką 2:0 i 1:5. Dobry kurs na zwycięstwo macedończyków.
4. Videoton z nową nazwą tylko zremisował 1-1 w pierwszym meczu z graczami z Luksemburga. Jedni jak i drudzy stworzyli sobię sporo okazji. Przy 0:0 awansują gospodarze, ale uważam, że gospodarze tutaj strzelą więcej. To oni rok temu wyeliminowali Bordeaux w III rundzie eliminacji do LE. Ta drużyna ma potencjał. Teraz stawką LM, motywacja jeszcze większa.
5. Legia jak to Legia, LM to dla nich priorytet, 3 mistrzostwa z rzędu są, Puchar Polski jest, czas na kolejny awans do LM. W pierwszym meczu to oni prowadzili grę, zabrakło wykończenia. Skład bardzo fajny, cały czas się dociera po przerwie, ale teraz u siebie z Corkiem to spokojne zwycięstwo obowiązkowo. Nie będą raczej grać na remis. Nie po to przegrali Superpuchar, żeby teraz drżeć o wynik do konca. Załatwią sprawę w 90&#39; i wygrają pomimo wygranego pierwszego meczu.
AKO ponad 10, piękna sprawa w totolotku bez podatku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom