>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [17-18.07.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
kempak 113

kempak

Użytkownik
Orientuje się ktoś, dlaczego na Videoton skoczyły kursy? Ja pograłem za 1.55, jest już 1.7. Nie wierzę, żeby ludzie szli w stronę Luksemburczyków, i to na wyjeździe.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ciągłe wachania kursów w meczu tego Videotonu, mają tam dwóch grajków których znam Huszti i Lazovic ciekawe doświadczenie z europucharów z innych lat, tylko to czy wystarczy? Bo tak poprawidzie to ten Luxeburski futbol klubowy mimo swojego półamatorstwa robi krok naprzód z roku na rok, ekipa z Beneluxu też rok w rok puchary, stawiam tutaj na problemy Węgrów i myśle że fajnie wrzucić coś na ten mecz. I tak patrząc to sporo bramek pada w meczach obu ekip stąd typ na gole..
over 2,5 1,80 iforbet.pl
Orientuje się ktoś, dlaczego na Videoton skoczyły kursy? Ja pograłem za 1.55, jest już 1.7. Nie wierzę, żeby ludzie szli w stronę Luksemburczyków, i to na wyjeździe.
Sam to z zainteresowaniem obserwuje, bo poszło 1,5 na 1,7// gole tez ciekawie wczoraj w dzień było 1,85 wieczorem i dziś rano 1,90 teraz 1,8.. myśle że Dudelange strzeli gola...
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Apoel Nik. - Suduva
Czytałem opinie kilku typerów na forum i bardzo mnie dziwi, że prawie wszyscy typują tutaj kilkubramkowe zwycięstwo Apoel w meczu z Litwinami. Cypryjczycy w pierwszy mecz położyli już w pierwszej połowie a przez następną udało im się strzelić bramkę kontaktową dopiero w 94 minucie. Nie sądze aby dziś mieli nagle diametralnie zmienić styl gry i zdecydowanie rozbic Suduvę. To prawda , że na Cyprze bardzo źle się gra i jest to niewątpliwie plus dla Apoelu, ale temperatura 30 stopni nie będzie miała tu żadnego wpływu na litewski zespół , któremu wystarczy gra obronna i atakowanie z kontry. Oni mają w kieszeni zwycięstwo u siebie i tak naprawdę dziś to Cypryjczycy muszą się napocić aby zdobyć kilka bramek zapewniający im awans. A poza tym każda bramka Litwinów od tego celu będzie ich oddalała - a patrząc na pierwsze spotkanie jest ona bardzo prawdopodobna. Jak dla mnie :
Suduva awans po kursie, 2,5 jest promocją ✅
27 strzałów Apoel, w tym 11 w światło bramki, 61 % posiadania piłki i....dupa

można też spróbować bts po podobnym kursie 2,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
ja juz wczesniej dałem awans Dudelange.. co z ego ze Luksemburgu? w 1 meczu mieli minimalna przewagę.. Węgierska liga moim zdaniem juz nie jest tak dobra jak kiedys.. a druzyny z Luksembrugu zle sobie nie radzą.. teraz nie pameitam dokladnie ale rok temu bodajze z Astana albo Apoelem odpadli przegrywając minmlanie a gdzie jest Astana i Apoel (tak wiem 1 mecze słabe) a gdzie Videoton? Z Luksemburgu kojarze tez fole w tamtym seoznie ze sie dobze pokazala... a Dudelange nie ma slabego skladu.. na bramce 38latek doświadczony.. taki Luksemburski Malarz tylko ze on gra w rep...Obrona tez doświadczona.. na pomoc kupili ( co sie zdziwilem strasznie) Kruske.. pewnie malo osob go kojarzy jak grał w Borussi Dortumund... kupili takze Kaokoko czli przywoity grajek jak na ta druzyne.. Mają takżę jakis tam francuzów.. niższe ligi ale zawsze jakas perełkę mozna wypatrzec..
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
No i co z tego we dwoch beda grali?Videoton w ubieglym sezonie wyeliminowal Bordeaux, ma korzystny wynik z wyjazdu 1-1, nie wypuszcza tego.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Apoel Nik. - Suduva
Czytałem opinie kilku typerów na forum i bardzo mnie dziwi, że prawie wszyscy typują tutaj kilkubramkowe zwycięstwo Apoel w meczu z Litwinami. Cypryjczycy w pierwszy mecz położyli już w pierwszej połowie a przez następną udało im się strzelić bramkę kontaktową dopiero w 94 minucie. Nie sądze aby dziś mieli nagle diametralnie zmienić styl gry i zdecydowanie rozbic Suduvę. To prawda , że na Cyprze bardzo źle się gra i jest to niewątpliwie plus dla Apoelu, ale temperatura 30 stopni nie będzie miała tu żadnego wpływu na litewski zespół , któremu wystarczy gra obronna i atakowanie z kontry. Oni mają w kieszeni zwycięstwo u siebie i tak naprawdę dziś to Cypryjczycy muszą się napocić aby zdobyć kilka bramek zapewniający im awans. A poza tym każda bramka Litwinów od tego celu będzie ich oddalała - a patrząc na pierwsze spotkanie jest ona bardzo prawdopodobna. Jak dla mnie :
Suduva awans po kursie, 2,5 jest promocją

można też spróbować : bts po podobnym kursie 2,4
Apoel cały mecz kontrolował, o czym świadczy 19 sytuacji bramkowych, 65% posiadania, 7 korków (Suduva 1), 27 wolnych (Suduva 8) i aż 24 faule po stronie Suduvy. Suduva miała tylko 4 strzały na bramkę, w tym 3 gole, mieli dzień konia, udało się.
Wcale niie muszą ich gromić, wystarczy 2-0 u siebie, bo bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.
Apoel to bierze.
 
joj 12

joj

Użytkownik
Shkupi - Rangers powyzej 11 rzutow roznych kurs:3,1
W 1 meczu padło łącznie 18(!) rzutów roznych z czego gracze macedonscy tez nabili 3. Wiec mysle, ze dzisiaj odwazniej zaatakują ze wzgledu na wynik 1 meczu i nabiją kilka już nie mowiąc o Rangersach ktorzy słyną z duzej ilości rzutów roznych. Po takim kursie aż grzech nie zagrac ????
Edit: przepraszam zły temat a nie mogę usunąć..
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Apoel cały mecz kontrolował, o czym świadczy 19 sytuacji bramkowych, 65% posiadania, 7 korków (Suduva 1), 27 wolnych (Suduva 8) i aż 24 faule po stronie Suduvy. Suduva miała tylko 4 strzały na bramkę, w tym 3 gole, mieli dzień konia, udało się.
Wcale niie muszą ich gromić, wystarczy 2-0 u siebie, bo bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.
Apoel to bierze.
Zgadza się. I Suduva potrafiła w 30 minut wyjść na prowadzenie 3:0 a Apoel mimo statystyk, które przedstawiłeś dopiero w 94 minucie strzelił bramkę.
 
kempak 113

kempak

Użytkownik
Zgadza się. I Suduva potrafiła w 30 minut wyjść na prowadzenie 3:0 a Apoel mimo statystyk, które przedstawiłeś dopiero w 94 minucie strzelił bramkę.
Fart po stronie Suduvy i nieskuteczność po stronie Apoelu. Wszystkie argumenty za gospodarzami, porównaj sobie zawodników i siłę obu zespołów. Może i Luksemburg pnie się w górę, ale jescze podjazdu do Cypru nie ma, na pewno nie na wyjeździe, gdzie warunki będą mocno sprzyjać gospodarzom. EOT
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Pisząc, ze suduva sezon temu wygrała ze sionem na wyjeździe nietrudno wywnioskować, że to twój argument za suduvą, gosciu.
Lepiej chyba popatrzeć jak graja z lepszymi niz w lidze Litweskiej, choć zalgiris mozna porównac... Litwa poszła w góre jesli chodzi o 2 zespoly. W tamtym roku pamietam ze Zalgiris odpadl tracac bramke w 90+... maja sklad doswiadczony a te +30 stopni to nie bedzie mial wiekszego znaczenia moim zdnaiem to nie amatorzy..
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Fart po stronie Suduvy i nieskuteczność po stronie Apoelu. Wszystkie argumenty za gospodarzami, porównaj sobie zawodników i siłę obu zespołów. Może i Luksemburg pnie się w górę, ale jescze podjazdu do Cypru nie ma, na pewno nie na wyjeździe, gdzie warunki będą mocno sprzyjać gospodarzom. EOT
Suduva jest z Litwy...
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Legia - Cork City over 10,5 rzutu rożnego - kurs 2,03 ✅
W pierwszym meczu obie drużyny nabiły łącznie 15 rożnych, myślę, że dziś spokojnie wejdzie podany typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Rosenborg-Valur
Typ: Rosenborg -2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Godz: 19:45
Ewentualna analiza: Spotkanie rewanżowe , w którym ekipa Rosenborga Trondheim podejmowała będzie ekipę Islandzkiego Valura. Gospodarze niespodziewanie pomimo tego że byli lepsi w tym pierwszym spotkaniu rozegranym na wyjeździe to ponieśli porażkę 1:0. Goście na pewno tutaj przyjadą się bronić i szukać bramek z kontry , nic innego im nie zostało, bowiem przecież Rosenborg jest zespołem znacznie lepszym pod względem piłkarskim, lepszym i na pewno bardziej doświadczonym, goście mają dobry wynik z pierwszego spotkania i tu nie muszą atakować , taki obrót spraw jest dla nich bardzo korzystny. Rosenborg na własnym stadionie powinien zaatakować od pierwszych minut i szybko spróbować zdobyć bramkę, ma za przykład Apoel , który ostatnio grywał w lidze mistrzów a w dniu dzisiejszym odpadł z zespołem Sudovy i na pewno nie tego się Cypryjczycy spodziewali. Więc gospodarze , którzy na swoim stadionie bardzo rzadko ponoszą porażki, nie mogą zlekceważyć ekipy przyjezdnych i szukać jak najszybciej uzyskania kontroli nad tym spotkaniem, wczoraj się pomyliłem co do apoelu, ale w tym meczu stawiam na wynik 3:0 dla zespołu Rosenborga, myślę że zdołają odrobić straty.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Nie wiem czy ktos ogladal Videoton vs Dudelange.. mialem awans 2 i co sie dzialo pod koniec...91min okienk z 20m wyciagnal potem rozny i z 3m nie trafił w piłkę.... zaraz poprzeczka po palcach bramkarza i brak roznego..taki pech
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Brawo Sudova i brawo te wszystie handi ujemne co ludzie grali ???? mecz z superoferty doslownie, ????
Po meczu możesz się głupio mądrzyć ;)
Przebieg meczu był taki jak tu kilku przewidywało, a że wpadła tylko 1 bramka na 11 strzałów celnych? Niezbyt ta sudova spisywała się w obronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom