>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (27/28.06.2017)

Status
Zamknięty.
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Tak ode mnie zauważyłem dwa ciekawe spotkania a mianowicie:
Hibernians FC - FC Infonet
Kurs w tym spotkaniu na gospodarza ciekawy bo 2.17 według powyższej oferty i spodziewam się wyrównanego meczu lecz optowałbym za gospodarzami którzy w eliminacjach do Europejskich Pucharów są już ograni w bojach a goście no cóż zdobyli mistrza Estonii ale jak dla mnie ta drużyna znikąd nagle się pojawiła, mało znana i do tego nigdy jeszcze nie grała w pucharach co szczególnie na wyjeździe może im doskwierać.
Vikingur Gota - Trepca 98
Mnie osobiście zadziwia tak wysoki kurs na zwycięstwo Vikinguru który jest obecnie moim zdaniem jedną z najlepszych zespołów Wysp Owczych do tego nieźle grającą u siebie trafiając w tym spotkaniu moim zdaniem dla nich bardzo dobrego rywala szczególnie jeśli chodzi o mecz na swoim stadionie bo zespół z Kosova ogranie w Europie żadne a i liga nie za bardzo wymagająca i moim zdaniem w tym spotkaniu to wyjdzie co najmniej w meczu na stadionie Vikinguru.
Hibernians - Infonet 2:0 ✅
Vikingur Gota - Trepca 98 2:1 ✅
:cool::grin:
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Linfield Belfast - SP La Fiorita (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,28
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W tej parze zdecydowanym faworytem jest mistrz Północnej Irlandi i u siebie powinien wygrać różnicą kilku goli. W bet-at-home niestety nie ma wyższych opcji handicapowych tylko ta jedna 0:1 więc gram ją ale polecam również handicap 0:2 na wygraną gospodarzy jeżeli gracie, gdzie indziej i macie taką możliwość.
Absencje w Linfield:
pomocnik Callacher (38 meczy rozegranych w tamtym sezonie, 7 goli na koncie)
Absencje w La Fiorita:
obrońca Mazzola (18 meczy rozegranych w tamtym sezonie), pomocnicy Cavalli (23 występy w tamtym sezonie), Cejas (23 występy w tamtym sezonie) i napastnicy Selva (15 występów w tamtym sezonie, 6 goli na koncie, kapitan zespołu z tamtego sezonu) i Parma (15 występów w tamtym sezonie, 2 gole na koncie)
Mistrz San Marino nie dość, że kadrowo jest dużo słabszym zespołem to jeszcze zagra dzisiaj mocno osłabiony. Myślę, że Linfield sprawy awansu rozstrzygnie już w tym pierwszym spotkaniu u siebie i do San Marino uda się w komfortowej sytuacji.
⛔ 1-0
 
C 0

czuczopl

Użytkownik
Hmm kursy w STS-ie, na awanse takie jak przed pierwszymi meczami. Puściłem z ciekawości kuponik i przeszło. Jak myślicie zostanie to normalnie rozliczone ?
Mi u nich przy takim samym błędzie rozliczyli po kursie 1 bodajże był to typ na awans Monaco w LM, wiec nie liczyłbym na rozliczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom