>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów - rewanże [04.07.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: forbet


We wtorek rewanże I rundy kwalifikacji do LM. Już dziś zapraszam do pisania analiz i podawania swoich typów.


 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Znowu może coś ode mnie odnośnie rewanżów:
Trepca89 - Vikingur Gota:
Kurs na gospodarzy w tym spotkaniu bardzo słaby i niski zważywszy że gospodarze tego spotkania którzy przegrali na Wyspach Owczych i tutaj też są gospodarzami tylko z nazwy gdyż jak wiadomo w Kosovie u nich ten mecz się nie odbędzie czyli tak jakby grali znowu na wyjeździe tylko że bliżej domu.
Nie wiem jak się ułoży mecz ale moim zdaniem Vikingur stać na remis i awans do kolejnej rundy.
FC Infonet - Hibernians:
Hibernians przyjeżdża z 2 bramkową przewagą wypracowaną na swoim terenie i jeśli mądrze zagrają w tym spotkaniu i nie dostaną szybko bramki w delegacji to awansują dalej.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kurs na gospodarzy w tym spotkaniu bardzo słaby i niski zważywszy że gospodarze tego spotkania którzy przegrali na Wyspach Owczych i tutaj też są gospodarzami tylko z nazwy gdyż jak wiadomo w Kosovie u nich ten mecz się nie odbędzie czyli tak jakby grali znowu na wyjeździe tylko że bliżej domu. Nie wiem jak się ułoży mecz ale moim zdaniem Vikingur stać na remis i awans do kolejnej rundy.
Napisz , gdzie się odbędzie mecz, bo jestem ciekaw.
Może napiszę sam: Stadiumi Olimpik Adem Jashari czyli stadion w Kosowie i w tym samym mieście. Inny stadion, ale cały czas obok i zapewne będzie mnóstwo kibiców ???? Swoją drogą 18500 może pomieścić, ciekawe ile przyjdzie tam ludzi. W meczach towarzyskich kadry było tam ich 17000.

Hiberians powinien ogarnąć temat. Będą grać z kontry i coś pewnie wtuarlają. Infonet bardzo słabo gra w ataku pozycyjnym.
Ja tam śmiało idę w Collage Europa. Wygrali na wyjeździe z TNS 1:2, więc mają fajny wynik i nic w sumie nie muszą, tylko to wybronić. Ale byli zdecydowanie lepsi niż rywal, a jak na wyspach TNS nic nie grał, to na wyjeździe ponownie czuję wtopę z zespołem z Gibraltaru.
@2.50 Europa FC wygra.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LM
Godz: 18:00
Spotkanie Trepca-Vikingur
Typ: OVER 2.5
Kurs 1.70
Buk Forbet
Analiza: Rewanżowe spotkanie w którym ekipa Trepca z Kosova na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Vikingur z Wysp Owczych. Gospodarze po porażce w pierwszym wyjazdowym spotkaniu teraz stawiani są w roli faworytów do zwycięstwa , już w tym pierwszym meczu sprzed tygodnia pokazali że są zespołem znacznie lepszym i to właśnie oni tworzyli sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych niestety jednak nie udało im się ich wykorzystać. Vikingur strzelił praktycznie to co miał i dlatego to on cieszył się z wygranej, gospodarzom teraz wystarczy tylko wynik 1:0 do awansu,ale myślę że są w stanie strzelić więcej bramek ponieważ na swoim stadionie ich gra ofensywna wygląda bardzo dobrze, całkiem niedawno przekonała się o tym drużyna Astry z Rumunii, która na wyjeździe dała sobie wbić aż 4 bramki, moim zdaniem gospodarze w tym spotkaniu pewnie wygrają i to oni awansują do dalszych gier , stawiałbym na wygraną 3:0 może 3:1 , myślę że raczej over 2.5 gola będzie tutaj pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Napisz , gdzie się odbędzie mecz, bo jestem ciekaw.
Może napiszę sam: Stadiumi Olimpik Adem Jashari czyli stadion w Kosowie i w tym samym mieście. Inny stadion, ale cały czas obok i zapewne będzie mnóstwo kibiców ???? Swoją drogą 18500 może pomieścić, ciekawe ile przyjdzie tam ludzi. W meczach towarzyskich kadry było tam ich 17000.

Hiberians powinien ogarnąć temat. Będą grać z kontry i coś pewnie wtuarlają. Infonet bardzo słabo gra w ataku pozycyjnym.
Ja tam śmiało idę w Collage Europa. Wygrali na wyjeździe z TNS 1:2, więc mają fajny wynik i nic w sumie nie muszą, tylko to wybronić. Ale byli zdecydowanie lepsi niż rywal, a jak na wyspach TNS nic nie grał, to na wyjeździe ponownie czuję wtopę z zespołem z Gibraltaru.
@2.50 Europa FC wygra.
Też szedłbym w tym kierunku. Hiszpanie powinni ich sklepać , niezbyt szanuję brytyjską piłkę. Problemem jest na pewno środkowy obrońca (42 lata!!) , oraz to że praktycznie wszyscy ci goście nie odnaleźli się wcześniej nawet w takich ligach jak słowacka, gdzie grzali ławę. Więc jest to zbieranina ogórków, no ale TNS też.. Chociaż TNS jest mocno ograny na arenie międzynarodowej. Atutem na pewno będzie sztuczna murawa. Skoro na wyjeździe pojechali z nimi jak chłop z furmanką węgla to i teraz powinni ich skontrować. A Walijczycy muszą się otworzyć, bo żeby myśleć o czymkolwiek potrzebują dwóch bramek.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
FCI Tallinn - Hibernians FC 2x @ 1,75 iforBet
Na dzis wybralem meczyk z kwalfikacjii do ligi mistrzow pomiedzy estonskim Talinem a maltanskim Hiberniasem. Wynik piewszego meczu jest niespodzianka ale mysle ze maltancycy wygrali zasluzenie bedac lepszym zespole. Spodziewalem sie wiekszego kursu na nich niz 1,12 no ale coz.Estonczycy bede pewnie od poczatku mocno cisc zeby odrobic straty z pierwszego meczu co moze byc ich zguba. W zespole maltanskim sa brazylicycy co robia roznice i moze pojsc jakas kontra co zalatwi sprawe awansu. Stawiam tu na gosci lub remis.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów-Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie:Europa FC-TNS
Typ:2 druzyna zdobedzie bramek 2.5+
Kurs:5,5
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Kolega Manipulation ubiegł mnie z tym typem.W pełni sie z nim zgadzam,stawiam dzis na TNS zdecydowanie.Dlaczego?O doswidczeniu graczy TNS nie ma co pisac bo tym oczywiscie przewyzszaja graczy Giblartaru.Graja ta sama paczka juz kilka sezonów(2s.na pewno),w swojej lidze kazdego leja jak chca,a nie ma co sie oszukiwac Europa FC to tylko liga Giblartaru,to sa ludzie dla ktorych piłka jest przyjemna zabawa,dodatkiem.
Jesli sie nie myle graja na sztucznej murawie gdzie jak wiadomo technika ma bardzo duze znaczenie.
Tacy gracze jak Cieslewicz,Brobbel,Quigley czy wedlug mnie najlepszy ich napastnik Draper powinni zagwarantowac awans i to w dobrym stylu.
Mysle ze w tamtym meczu przydazyla im sie poprostu wpadka,jak to bywa i nie takim klubom.
Jedynym minusem godnym odnotowania jest odescie utytuowanego trenera Harrisona ktory jednak od dawna zamierzal oposcic klub by rozwijac swoja kariere w Anglii w Hartlepool.Jednak nawet utrata trenera tak zasluzonego dla klubu nie powinna plątac takim zawodnikom nog,sa po prostu lepsi i mam nadzieje pokaza to na boisku.
2 brameczki to mysle minimum dla graczy TNS.Powodzenia.
Kolejne mecze na szybko:
Infonet Tallinn-Hibernians:
Dosc niespodziewany wynik 1 spotkania,ale mysle ze tym razem bedzie odwrotnie,Hibernians gra defensywnie na wyjazdach jak wszytkie ekipy z Malty,Gracze z Tallinna mysle ze wygraja minimalnie ale i tak nie awansujac.
Wygrana Tallinn-1.78
Trepca-Vikingur:

Liga Kosova to cos jak Liga Gibraltaru wiec nie wiem czemu az tak sa faworyzowani gospodarze,dla mnie mecz bedzie pewnie overowy z przewaga doswiadczonych graczy Vikingura
Awans Vikingur-2.26
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Skoro na wyjeździe pojechali z nimi jak chłop z furmanką węgla to i teraz powinni ich skontrować.
a jak na wyspach TNS nic nie grał, to na wyjeździe ponownie czuję wtopę z zespołem z Gibraltaru.
Chłopaki, żeby was takie myślenie nie zgubiło. Nie widziałem pierwszego meczu ale jeśli mogę dorzucić swoje trzy grosze to moim zdaniem trzeba uważać na ten mecz.
TNS było zdecydowanym faworytem ale ta niespodzianka mnie mocno nie zaskoczyła (zaraz powiem dlaczego). Podejrzewam, że zagrali znacznie poniżej oczekiwań, zlekceważyli rywala, który zagrał swojego &quot;maxa&quot; i przegrali ten mecz (tak często bywa, a w rewanżu widzimy zupełnie inny mecz.) Trzeba jednak pamiętać, że nadal Walijczycy to drużyna znacznie mocniejsza (patrz kursy z 1 meczu), bardziej doświadczona na tym etapie rozgrywek i zabawa się już skończyła w tym momencie. Pamiętam dwumecz TNS z Tre Penne bodajże. U siebie TNS wymęczyło 2:1, a w rewanżu łatwe 3:0 więc nie sugerowałbym się tak tym pierwszym meczem, choć rywal tutaj jest napewno silniejszy. Na taką amatorkę jak gospodarze napewno po tym kursie nie zagram, bo mogę grać na nich gdy są mocnym underdogiem i wietrzę jakąś niespodziankę ale nie w takiej sytuacji.

TNS @ 2.70 Unibet ✅✅✅
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2018/matches/round=2000877/match=2021496/statistics/index.html
Jeżeli taka drużyna jak Europa FC wyszła na prowadzenie na wyspach, to TNS powinien był zepchnąć ich mocno do defensywy, a takiego czegoś nie było. Doprowadzili do wyrównania i znowu Europa cały czas cisnęła.
Ale też przykład podałeś z tym Tre Penne. Raz, że piłkarze znacznie gorsi z San Marino, to jeszcze inna bajka, jak się wygrywa 2:1 w 1 meczu, to w rewanżu Tre Penne nie mogli już specjalnie bronić wyniku, tylko wyszli na atak i zostali skarceni. Ten kurs na TNS jest żałosny, po prostu są ciency, ale to się w sumie okaże.
Piłkarze z Europa FC może nie poradzili sobie, może gdzieś się błąkali po Segunda B (3liga hiszpańska), ale są tam też piłkarze, którzy za młodu byli w szkółkach hiszpańskich zespołów La Liga, więc na pewno inna para kaloszy, niż drwale, którzy nie potrafią kopnąć piłki.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/matches/round=2000779/match=2019606/postmatch/statistics/index.html
1 mecz
Chyba widać różnicę w samych statystykach.
rewanż.
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/matches/round=2000779/match=2019609/postmatch/statistics/index.html
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
TNS, co za ogóry????????
Grać 30 minut z przewagą dwóch zawodników i nie potrafić strzelić bramki, która dałaby awans bez potrzeby dogrywki. Parodia.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
TNS patrze niezłe cielaki . Tak grając mam nadzieje, że ich skarci Europa. Ja osobiście grałem na TNS win mecz i over 2 gole asian wiec nie straciłem ale tak grać jak teraz czyli chyba czekając na karne to mam nadzieje, że odpadną.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Oby, bo na to, co prezentują brak mi słów. Sam grałem over 2,5 w tym spotkaniu, ale ich postawa jest dramatyczna. Propsy dla Europy za wolę walki.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Znowu może coś ode mnie odnośnie rewanżów:
Trepca89 - Vikingur Gota:
Kurs na gospodarzy w tym spotkaniu bardzo słaby i niski zważywszy że gospodarze tego spotkania którzy przegrali na Wyspach Owczych i tutaj też są gospodarzami tylko z nazwy gdyż jak wiadomo w Kosovie u nich ten mecz się nie odbędzie czyli tak jakby grali znowu na wyjeździe tylko że bliżej domu.
Nie wiem jak się ułoży mecz ale moim zdaniem Vikingur stać na remis i awans do kolejnej rundy.
FC Infonet - Hibernians:
Hibernians przyjeżdża z 2 bramkową przewagą wypracowaną na swoim terenie i jeśli mądrze zagrają w tym spotkaniu i nie dostaną szybko bramki w delegacji to awansują dalej.
Trepca89 rozjechana przez niby słaby jak to niektórzy pisali Vikingur Gota i to u siebie zespół z Kosova zagrał gorzej niż na wyjeździe.
Hibernians na ciężkim terenie wygrywa 1 golem czyli plan awansu wykonali z nawiązką, myślałem że estończycy bardziej powalczą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom